:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 12:06 
Tema: Viešasis Alkoholikų Klubas
Atsakyti su citata

Manau pribrendo reikalas ir tokiai temai:)Skyrelyje galima rašyti apie visus
gėrimo, vėmimo ir blūdijimo procesus, priežastis beigi pasekmes:))
...ale kaip alaus užsimaniau...:/
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.30 13:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Pastaruoju metu labai smagu man gerti vodkę su ledu beigi laimu ir kokteilius su romu kur yra laimo. Vemti nevemiu (bent jau nuo alkoholio). Jei vartoju alkoholį su citrina arba laimu iš ryto yra gerai. O ir šiaip kai jau biški suaugau, svarbiausia ne prisigerti, o pats gurkšnojimo procesas ir bendravimas. Stengiuosi nemaišyti ir "v tiutelku" neprisilupti, kažkaip nesolidu :)
Ale alkoholizmas yra puiki komunikavimo priemonė. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 13:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
...atidariau jums naują temą draugaj:)

Meškiuk, šita fraze tu praktiškai vienu taikliu smūgiu zavalil manyje beatgimstančią Didžiojo Mūsų Didžios Tautos Antialkoholizmo Patriarcho Žemaičių irgi Medininkų vyskupo Motiejaus Valančiaus puoselėtą Blaivios Tautos Viziją. Ką padarysi ...
Beje, pietums išgėriau bokalą alaus kaboke. Gerai būtų dar, tik tarptautinė padėtis nepalanki - vadovybė savo darbo vietoje :/.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 13:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Pastaruoju metu labai smagu man gerti vodkę su ledu beigi laimu ir kokteilius su romu kur yra laimo. Vemti nevemiu (bent jau nuo alkoholio). Jei vartoju alkoholį su citrina arba laimu iš ryto yra gerai. O ir šiaip kai jau biški suaugau, svarbiausia ne prisigerti, o pats gurkšnojimo procesas ir bendravimas. Stengiuosi nemaišyti ir "v tiutelku" neprisilupti, kažkaip nesolidu :)
Ale alkoholizmas yra puiki komunikavimo priemonė. :)

...jo...pamenu kaip ankščiau žmonės joršus darydavo-rašalą su alumi sumaišo, susipila gerklėn ir nereikia jiems jokių komunikacijų:))
...visiškai natūrali jūsų pozicija kolega-jeigu visą gyvenimą kolam-kada gi bendrauti-na nebent trečiam broly:))...aš irgi užskaitau bonką, kaip bendravimo katalizatorių, o tam tikrais atvejais ir įrankį...:)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.30 13:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Mhm peržiūrėjau Kabaką, supratau, kas per tema :) O.K. :)
Penktadienis:
Darbe su kolegomis butelis raudono Bordo rūšinio vyno - pasekmės kiek mieguistas ir nedarbingas.
Maršrutas namai: Dušas, soti vakarienė, pasiskaitau knygą. Apie 21:00 varau i Paprazzi, ten gera muzika, bet perdaug studentų, po keleto capiroshkų (vodkė, laimas, rudas cukrus, ledas) nusprendžiam su draugais kad nefig čia su jaunimu ir raunam į ŠMC. Tenai, kaip visada bardakas tūsinasi krūva menininkų ir nevisai meninkų, susilaukiu komplimentų iš vienos Rusijos rusės dėl savo švarkelio (threesome nesiūlo), draugelis kuo toliau tuo labiau girtėja, siundau jį ant mergų, kad klausinėtų ką galvoja apie svingerių vakarėlius. prieinama prie nuomonės, kad Svingerių tūsas tai vieta kur visi vieni kitiems negyvai pisa protus.
ŠMC neradus kur priglausti sėdimosios traukiame į undergroundinį Play. Undergroundinis jis tik salyginai, bet tūsas dar žostkesnis negu ŠMC. Tiek v tiutelku girtų žmonių vienoje vietoje dar neteko sutikti. Muzika bėje superinė. Play merginos itin aktyvios, kartais tenka atsimušinėti aiškinant, kad aš turiu merginą, argumentas neveikia. Pasekmės: v tiutelku girtas draugelis, geras tūsas apie pasiūlymus patylėsiu, bet į Play aš dar užsuksiu :)
Šeštadienis: ryte kava, alus, gaivinančios dušo procedūros, sveikata kaip pas jauną eržilą. Susitikimas su iš Klaipėdos atvykusiais draugais, (jų dėka praleidau apdovanojimus RC, irgi gaila kvietimo) daug alaus ir degtinės, vėliau jiems išvažiavus atgal į Aukštaičius švęsti šeštadienio su bendradarbiais, dar daugiau degtinės. Vakarėlis geras, tik kaimyninio staliuko moterys labai įtartinai reikalauja, kad mūsų stalo vyriškoji pusė pasiliktų ilgėlaiu - atsisakome.
Sekmadienis: kiek skaudanti galva ir tvarkymosi manija. Visumoje savaitgalį skelbiu pavykusiu, nuo tolimesnio alkoholio vartojimo iki ketvirtadienio susilaikau. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 13:32 
Tema:
Atsakyti su citata

pastebėjau, maždaug, taip: kuomet labai prisigeri ir, jeigu, yra noras staigiai prablaivėti, stveri kokią mergiotę ir puoli su ja daug šokti. prablaivėjimas greitas užtikrintas. svarbu tik lemiamu momentu neatpylti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:

Beje, pietums išgėriau bokalą alaus kaboke. Gerai būtų dar, tik tarptautinė padėtis nepalanki - vadovybė savo darbo vietoje :/.

Svarbu nepasiduot alkoholinėms manipuliacijoms:)Bokalą reikia laikyti tvirčiau, kad rankos nenulenktų:D
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 14:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš Cuba Libre pradėjau tvarkyti stabiliai. Pamenu, 6dienį 10 am dar taurę gryno romo susiverčiau prieš miegą po VISKO:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.01.30 14:09 
Tema:
Atsakyti su citata

penktadienis - sausas.
šeštadienis - taurė vyno prie vakarienės.
sekmadienis - mažas alaus prie pietų ir 40 gr brendžio vakare.
šiandien įtartinai jaučiuosi žvalus ir besiblaškantis gyvenime.
reikia daryti išvadas.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 14:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Tamsuma!:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 14:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Vat jau ko nepamėgau, tai visokių kokteilių. Kažkaip ne prie dūšios jie man. Vienintelis "maišytas" gėrimas, kurį dabar pripažįstu - grogas. Bet kad ir tą jau seniai beragavau ... Na, brandžioje paauglystėje dar "Merės" paragaudavau, bet tai dažniau moteriškoje kompanijoje. Tiesa, anksčiau, kokiais 1990-91 buvau pamėgęs lankytis "Laumėje" - Rotušės a., ten dabar "Water World". Maišydavo ten kokteiliukus iš, pvz., degtinės, "Žagarės vyšnių" likerio ir pan. ingredientų. Kadangi tuo metu pakakdavo stiklo kito, buvo visai pusė velnio.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.01.30 14:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Sakau aš tau – gamta yra skaisti,
Tačiau žmogus ne visada toksai,
Ir dar ilgai taip bus, jeigu jisai
Degtinę gers, o knygų neskaitys.

Erlickas, Juozas. Raštai ir kt.: Humoreskos, humoristiniai eilėraščiai ir pjesės. – Vilnius: Vaga, 1987.
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 15:40 
Tema:
Atsakyti su citata

O aš galiu pasakyt, kad trintis po kabakus yra didelis ir brangus gaidys. Nachui.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.30 15:51 
Tema:
Atsakyti su citata

man gieda diel jūsų
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.30 15:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Barbė rašo:
Aš Cuba Libre pradėjau tvarkyti stabiliai. Pamenu, 6dienį 10 am dar taurę gryno romo susiverčiau prieš miegą po VISKO:)))

Pas mane Cuba Libre irgi daznas beigi megiamas gerimas, kaip ir Mojito, romas su laimu valdo :) ir geri daug ir ryte galva netreskajetsia :)
Beje geriausias Cuba Libre beigi Mojito, mano grynai subjektyvia nuomone - ŠMC. Ir kaina nesikandžioja ir kokybė puiki
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Toliau rašyti atsakymą