:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.28 15:21 
Tema: Per kurią vietą yr kelias į senbernio širdį?
Atsakyti su citata

Klausimėlis kilo kaip visai kitos temos nuokrypis, bet aš esu tikra, jog ta diskutuotina vieta nėra skrandis. Ką sakot? O gal senberniai širdies vapšie neturi?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.28 22:56 
Tema:
Atsakyti su citata

"i sirdi", tai tipo, kad isimyletu?
visi skirtingi. vienam sekso gero reikia, kitam, kad pakalbet galima butu ir pazvengt, kitam, kad maistas geras ant stalo atsirastu, kitam, kad idomi butu ir paslaptinga, kitam, kad nedurna, gerianti ir pucianti, yra ir tokiu, kurie isimyli be priezasties.
labiausiai apibendrinanti tobulos mergos apibudinima su Burzumu esam sutare: "geriausia merga ta, kuri yra gera ir neloja!".
("gera" reiskia "prisiziurinti isvaizda").
yra tam jau tema, gal persikeliam geriau ten:
http://www.senberniai.com/forum/viewtopic.php?t=45
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.29 11:54 
Tema:
Atsakyti su citata

pasitikėjimas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.29 11:57 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
pasitikėjimas


Pasitikėjimas - tai ta vieta? O ką reikia daryti? Nu, kad pasitikėtų? Su kitais nesiduot, ar kaip? Ar kai į žvalgybą kartu galima eiti?:)

Šiaip geras pointas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.03 20:06 
Tema:
Atsakyti su citata

kuo intensyviau ieskomas tas kelias, tuo greiciau man ta mazule isvis atgrasi pradeda atrodyti.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.03 20:21 
Tema:
Atsakyti su citata

o va dabar susimasciau, kad gal ir galima butu apibrezti tuos kriterijus, t.y. idealios mazules MAN portretas:

ji turetu negerti ir nepusti, bet nieko nesakyti, kad as geriu ir puciu.
turetu gerai atrodyti, kad man pries hebrantus nebutu pazoras.
turetu moketi skaniai valgyt daryt ir kiekvienai progai pasitaikius tai demonstruoti visiems mano sabutylnykams, savaime aisku po to dar ir indus suplauti.
butu neprosal jei daug baboniu uzkaltu, kad mane istikus krizei, nebutu taip, kad net alaus ir zolytes ant pahmielo netureciau is kur paimti.
gerai butu, kad pastoviai man kartotu (ypac kai mes butume ne vieni) koks as geras/grazus/protingas/sexualus ir etc.
geri vairavimo igudziai taip pat butu privalumas, kad nebutu baisu duoti jai savo geldos vaira, kai mano pacio akys jau viena kita nx siuncia.
isvis butu zajebys, kad nesirgtu menesinemis, nes tada jau tegu pati save kaltina, kad as pas kita nugrybavau- pas mane panasiu fiziologiniu variaciju nera, todel noras islieka pastovus, o ir tos nuotaiku kaitos man vezi varo- kai salia irzli boba, as pasidarau dar irzlenis ir bjauresnis.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.03 21:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Nieko sau. Ilgas ir vingiuotas kliūtinis autobanas į Naktibaldo širdį :) Kita vertus, beveik panašiai ir turėtų būt :)))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.04 10:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
o va dabar susimasciau, kad gal ir galima butu apibrezti tuos kriterijus, t.y. idealios mazules MAN portretas:

ji turetu negerti ir nepusti, bet nieko nesakyti, kad as geriu ir puciu.
turetu gerai atrodyti, kad man pries hebrantus nebutu pazoras.
turetu moketi skaniai valgyt daryt ir kiekvienai progai pasitaikius tai demonstruoti visiems mano sabutylnykams, savaime aisku po to dar ir indus suplauti.
butu neprosal jei daug baboniu uzkaltu, kad mane istikus krizei, nebutu taip, kad net alaus ir zolytes ant pahmielo netureciau is kur paimti.
gerai butu, kad pastoviai man kartotu (ypac kai mes butume ne vieni) koks as geras/grazus/protingas/sexualus ir etc.
geri vairavimo igudziai taip pat butu privalumas, kad nebutu baisu duoti jai savo geldos vaira, kai mano pacio akys jau viena kita nx siuncia.
isvis butu zajebys, kad nesirgtu menesinemis, nes tada jau tegu pati save kaltina, kad as pas kita nugrybavau- pas mane panasiu fiziologiniu variaciju nera, todel noras islieka pastovus, o ir tos nuotaiku kaitos man vezi varo- kai salia irzli boba, as pasidarau dar irzlenis ir bjauresnis.


Ou jė:DDD Priminei vieną kažkada skaitytą variantą a la kokia moteris yra ideali. Mintis maždaug tokia: ji turetų būti pati gražiausia, bet labai kukli, turtinga ir neišpaikusi it Pelenė, nuostabi lovoje ir nekalta:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2006.01.04 16:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldai... eik tu sau..
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.04 16:51 
Tema:
Atsakyti su citata

naktibaldai, ar neapsivožtum nuo tokios idealios bobikės? jeigu pas ją nebūtų mėnesinių, tai, gal, skaitau, kad ji pastoviai pastojusi būtų?
kitą vertus, tokiai supermergikei - kam jai tas dieds?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.04 16:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldai, nusipirk pripuciama lele su integruota govorylke kad sakytu kai jus ne vieni, koks tus protingas geras etc...
Kvieskis taksiste motera kai tavo akys viena kita nx siuncia
del kitu punktu reiktu pamastyt, bet kad tu ne zmogaus o kazkokio robotuko nori. Berods esi pasmerktas virtualiems - ilgalaikiams santykiams. Realybeje liks tik atsitiktiniai santykiai (no ofence)

Mano nuomone moteris turetu nuolat kelti problemas (ishsprendziamas), kad vyrai galetu anas spresti ir taip jaustis "tikrais vyrais". :) O kai ji kaip ciuciukas viska daro ka tik bepasakysi, tai nu nx uzknisa, turejau keleta tokiu merginu, super nuostabus zmones, bet ilgalaikiams santykiams labai nekas. Man reikia kiek komplikuotos bet partnerishkos. O lengvi trukumai yra bais zavu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2006.01.04 17:32 
Tema: Re: Per kurią vietą yr kelias į senbernio širdį?
Atsakyti su citata

Barbė rašo:
Klausimėlis kilo kaip visai kitos temos nuokrypis, bet aš esu tikra, jog ta diskutuotina vieta nėra skrandis. Ką sakot? O gal senberniai širdies vapšie neturi?


Aš anksčiau manydavau, kad norint rasti tą kelią reikia nuoširdumo, draugiškumo ir pasitikėjimo. Žodžiu, normaliai reik bendraut. Ir bus gerai viskas. Na, dar turėti savo gyvenimą ir nebūti višta, trypinėjančia tik apie berną. Bet deja deja... Pasirodo klydau. Yra tokių senbernių, kurie širdies neturi.
Tai gerai, kad ne visi:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.05 15:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Naktibaldai, nusipirk pripuciama lele su integruota govorylke kad sakytu kai jus ne vieni, koks tus protingas geras etc...
Kvieskis taksiste motera kai tavo akys viena kita nx siuncia
del kitu punktu reiktu pamastyt, bet kad tu ne zmogaus o kazkokio robotuko nori. Berods esi pasmerktas virtualiems - ilgalaikiams santykiams. Realybeje liks tik atsitiktiniai santykiai (no ofence)

Mano nuomone moteris turetu nuolat kelti problemas (ishsprendziamas), kad vyrai galetu anas spresti ir taip jaustis "tikrais vyrais". :) O kai ji kaip ciuciukas viska daro ka tik bepasakysi, tai nu nx uzknisa, turejau keleta tokiu merginu, super nuostabus zmones, bet ilgalaikiams santykiams labai nekas. Man reikia kiek komplikuotos bet partnerishkos. O lengvi trukumai yra bais zavu.

tai vat ir mastau kad kita menesi reiks lizingu imti silikonine vagina, tokia nei burgs kad puciu kasdien, nei cypaus, kad girtas vairuoju...isidejai tokia i bardacioka ir ramu:]]]]
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.12 10:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldo motto giaras. Kažkaip automatiškai perfrazavau, r.y. giminę pakeičiau, ir sėdžiu patenkinta...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2006.01.12 11:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Kelias i senbernio sirdi yra tik vienas - pasiimi kuo didesni ir be galo astru virtuvini peili, prapjauni toj vietoj, kur tas irengimas turetu buti ir... vualia :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą