:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.10.28 13:04 
Tema: Kaip gyventi su vaikais?
Atsakyti su citata

Ai, tai, va. Gyvenu as su tokiais dviem vaikinais. Devyniolikmeciai kavalieriai. Jau trecia diena, kai nesikalbam, nes...
Nes tu "nes" jau ziauriai daug susikaupe. Absoliutus mamytes vaikeliai. Nei valgyti moka pasigaminti, nei pagarbos kitam jausmas kaip ir neislavejes dar. O apie kokia tai tvarka namie - tyliu. (Ai, beje, ar zinojote, kad idealiausia vieta rubams laikyti yra - GRINDYS?!!!)
Tai, va, kuri laika skalbiau, taisiau valgyti, ejau i parduotuve, tvarkiau amzina bezobrazija... Zodziu, buvau mama, bet...
Bet, va, pries tris dienas nusprendziau, kad jau daugiau nei gana man tu mamisku pareigu. Ir... nuo to laiko pas mus namie isijunge tylos rezimas.
TAi kaip cia viska dabar reiketu spresti, idomu? Gal Tamstos ka patartumete
...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.10.28 14:25 
Tema:
Atsakyti su citata

drausmės jiems duok, tylėjimas gaidys ;)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

taigi tiesiog galima su jais gražiuoju susitarti, kad kiekvienas gyvenat sau ir netrukdot kitam. vataipva.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.10.28 15:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Is savo patirties galiu pasakyti, kad vaikus reikia aukleti arba jiems tarnauti. Na ir dar, jeigu taves nerisa jausmai , isipareigojimai ir kraujo rysiai, galima juos palikti. Va, prasom netgi trys iseitys. Sekmes! :-)
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 15:28 
Tema:
Atsakyti su citata

..jo pagrok jiems ant nervų, bo tai geriausias instrumentas;)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 16:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Citata:
(Ai, beje, ar zinojote, kad idealiausia vieta rubams laikyti yra - GRINDYS?!!!)


Zinau:) dar viena vieta laikyti rubams yra stalas. Gyvenu as su dviem suaugusiomis merginomis, tai jos drabuzius irgi laiko ant zemes arba ant stalo. Bet kadangi tai dazniausiai daro pas save kambary - tai as nesinervuoju:)) Bet tai kam tada zmonija isrado spintas, komodas, stalcius...?:)
As tai manau, kad neisauklesi jau tu bernu 19-meciu. reikejo tokius aukleti kai jiems buvo 5 metai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:09 
Tema: Re: Kaip gyventi su vaikais?
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Absoliutus mamytes vaikeliai. Nei valgyti moka pasigaminti, nei pagarbos kitam jausmas kaip ir neislavejes dar.

Vat šitaip jų mamai ir pasakyk :) Ji juos užaugino, ji juos auklėjo.
Beje, kaip pati augimtum sūnų, kad jis tokiu neužaugtų? :D
Esu matęs keletų atvejų, kai moteris kaltina, kad vyras nesavarankiškas, kojinių neranda, šaliką pamiršta užsirišti, o pati tuo metu savo sūnui neleidžia šaliko pačiam užsirišti, pati būtinai vis pataiso, dar papildomai batų raištelius perriša. Pati juk augina tokį būsima vyrą, kuriams "programuojamas" suvokimas - mama pataisys ir padarys tinkamai.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:14 
Tema: Re: Kaip gyventi su vaikais?
Atsakyti su citata

Exuss rašo:

Beje, kaip pati augimtum sūnų, kad jis tokiu neužaugtų? :D


pačiam klotis lovą, plautis kojines, karpytis nagus, rūbus laikyti spintoje. nueiti į parduotuvę parnešti aliejaus ar duonos. išplauti indus, bent jau savo lėkštę, kai valgo ne su visa šeima. ir taip nuo vaikystės. įpranta žmonės, kad už juos viskas padaroma, paskui patiems negera būna. :)

pamenu, kai pradinėse klasėse mokytoja barė mano klasioką, kuris tūliką aptepliojo ir jį už ausies pagavo valytoja. jis aiškino, kad namie niekas nevalo klozeto, kad jis pats savaime visada švarus :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.10.29 14:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Mhm... TAi, va, vakar susitaikeme, kaip ir.
Bet dabar tai jau grieztai. Isivaizduojate, ka pareiske jie man - grinu mes niekada nevalysime, ir taip gerai. Ot, sakau, brangieji, tada malonekite jomis ir nevaikscioti. Vo, argumentu jie daugiau nebeturejo :)
O tylejimas nera labai gaidys, nes... Iki pat vakar jie jaute toki diskomforta ir itampa (vakar patys prisipazino), kad net namo grizti nenoredavo. Tai, kaip sakant, neislaike :)
O graziuoju susitarti irgi neisina, nes viskas pas mumis yra bendra.
Mus risantis vienintelis jausmas - draugyste. Blet, kaip juokingai skamba :) Iseit gyventi viena, kazkaip nelabai noreciau - nera taip jau visai blogai dar...
Tad ir grojau ant tu nervu. Kiek isivaizduoju, tai styginis instrumentas, o su tokiais biski moku :)
Taip taip, stalas irgi puikiai tinka rubams laikyti. Dar palange. Matai, Aurora, mes tai vienam kambary gyvename. Islipi is lovos ir tiesiai i visokiu visokiausiu drabuziu jura. Va, siryt sumindziau cigareciu pakeli (ne savo, aisku).
Nu, jau gal nea... Nesu kokia tai skundike. Ir dar mamai... Ai, susitvarkysiu pati. Pradzia jau padaryta :)

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
rašyti atsakymą