:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.16 20:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Ra rašo:
Nu bet gi nu taip norisi babkes į balą išmest, ir kokią geldą nusipirkt (ka bulbių lietuviškų galėčiau parsivežt chi chi). Gal sakau hibridą? Ar nors kas nors turit ką teigiamo apie hibridus pasakyt?

Pirk kokį "tiuninguotą hibridinį" Cadillac ar Dodge iš Amerikės - turėsi problemų su transporto priemonės registracija - bus kur babkes išmest :).

O šiaip tau jau verčiau užuot babkes į balą išmetusi galėtum mylimiems senbernmergiams kokias vaišes suruošti su daug alkoholiaus, pūtimo ir įvairaus le fromage.


Siaip, Gimzo, jei kazkas is tavo pazistamu kelia vejus del amerikonu legalizavimo, tai be reikalo, rudeni, kiek girdejau, yra tendencija, kad viskas eis link paprastumo.:) Na, jei ne, visada yra ir brutalus budas. H2 iregint kainuoja 7 kasyriai lietuvisku. Maziau isnestoms transporto priemonems, kaina proporcionaliai mazesne. Geros tos Pacifikos visos, kazi kuo dar lietuvis vazinetu Taip, uz tas pacias babkes. Ir detales papigiai. Nusprogo generatorius man, tai uz 800Lt nauja, originalu gamyklini nupirkau, kazi kiek as buciau padejes, jei savo a+a divinoskei is 4 ziedu buciau uzsakes nuliova audiuchini. Amerikancai seip debilai, bet tacku pramone pas juos yra ahujenai isvystyta, nes turi gilias tradicijas, kas ir leme sauguma, patoguma ir zemas kainas.
Hai hityler (blt kaip apsipciau siandien) :))))))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2008.07.17 03:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Prispyrė ir man reikalas, reikia pirkti mašiną. Nebegaliu pilnais autobusais ir traukiniais važinėt, kai kas man kvėpuoja į užantį, gana!

Padėkit man, draugai senberniai, mašiną išsirinkt. Pas mane kaip ir variantai tėra tik trys (daugiau smegenys neišneša):

1. Toyota Corolla (imsiu, nes patikrinta, jeigu nieko kito nelieka)
2. Mazda 3 (ochen' chočitsa no kolitsa, graži tik brungi labai mašina, o aš apie mazdas nedaug te žinau, nenoriu apsirikt)
3. Holden Astra (ty Australijoj Holdenais Opeliai vadinas, bet juos čia vietoj renka, tad skaitos australiškas brand'as, todėl jie ženkliai pigesni yra ir remontas mažai kaštuotų. Tik vat juk visvien tai Opel'is, koks skirtumas kaip jis vadinas)

Tai ką man imt? Gal kitų variantų yra? :)
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 04:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Nr. 1. Gal ir nusileidžia dizainu Mazdai, bet yra patikimiausia iš visų trijų. Nors kartais ir lazda iššauna ...
O kodėl Mazda brangi - jamsi naują? Nes šiaip jau nauja panašios komplektacijos Corolla brangesnė nei naujas 3-tukas. Ar ten pas jus Australijoje ne tik metų laikai "aukštyn kojom"? :)

Naktibaldas rašo:
Siaip, Gimzo, jei kazkas is tavo pazistamu kelia vejus del amerikonu legalizavimo, tai be reikalo, rudeni, kiek girdejau, yra tendencija, kad viskas eis link paprastumo.:) Na, jei ne, visada yra ir brutalus budas. H2 iregint kainuoja 7 kasyriai lietuvisku. Maziau isnestoms transporto priemonems, kaina proporcionaliai mazesne.

Tai aš panašų variantą ir turėjau omeny. Juk žadėjo babkėmis taškytis :).
Pastaruoju metu ne vienas pažįstamas dabar pamasto apie naudotą 3-5 ar pan. metų auto iš užu Atlanto.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.07.17 09:00 
Tema:
Atsakyti su citata

a nu tai va matai kaip. Adutei tai nepatariat grįžus baliaus kelti :)

O tu Gizmo, iš dalies esi teisus žinau, kad noriu mašinos o ne pvz. arklio, tik nežinau kokios.


Niekaip neapsisprendžiu, nes:
Mašinos reik man vienai senmergei, tad ji galėtų būt nedidelė. Bet nereik miesto mašinos nes po miestą nevažinėsiu. Noriu aukštos, nes galvoju parsitarabanint ją kada nors į LT kur trankausi po miškus ir žvyrkelius (jokios žemagrindės netinka). Bet gal po 5 metų grįždama namo norėsiu kitos, tai dabar didelės galėčiau ir nepirkt. Be to gi dar ir aplinką noriu saugot, tai mano mašina turėtų išmest nedaug CO2, kas neįmanoma su didele mašina. Bet su Mini gi Lietuvon važinėt dar porą senmergių pasiėmus kartu, nebus labai patogu. O prie viso to norisi kokio kabriko... Ir galiausiai - turiu labai geras sąlygas gerą maškę nusipirkt. Negaliu nepasinaudot.

vienu žodžiu.... tikras moteriškas galvosūkis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 09:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Tu bandai rasti pasiteisinima, del ko tave traukia Lexus'as hibridas... :D
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.07.17 09:06 
Tema:
Atsakyti su citata

nea, laukiu rimtų argumentų, kurie atgrasytų mane nuo Volvo XC60. Žinau, kad ji bus per brangi, bet to nepakanka...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.07.17 09:10 
Tema:
Atsakyti su citata

xaxa:))) Hibridas:))) turi benzinini varikli ir dar suki balvanke lygegreciai ir uz ja dafyga moki:))) Hibridinis variklis tobula najobke :)
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 09:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Silpna padveske, brangios detales. Neislysi is Sostenos. Pakaboj keiciasi ne atskiros detales, o visi mazgai. Del sailentbloku, jei ne klystu, visa sake reikia keisti. Daug benzo jama. Bet jei labai norisi, tai reikia.
Cia apie XC60.
O hibridas zajabys, jei turi dahuja $, tai gali turet ta H vien tik is idejos, kad butu prigerus apie ka hebrai papasakot. Pamenu i tech. ap. variau H, tai prisizvengiau, kai bande CO pamatuot, sako uzvesk varikli, sakau blia ji ir taip vaziuoja. Nepamatavo zodziu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.07.17 09:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei turi dahuja babkiu nx tas hibridas,galima Land cruiser v8 imti ir deti ant tos CO:)))
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.07.17 10:05 
Tema:
Atsakyti su citata

is kur taip gerai zinai Naktibaldai, ką ir kaip reikia keisti tame XC???
Ans dar net prekyboj nepasirodė..

O Land cruizeris gi baisus dramblys nu. kur aš su tokiu. O į CO2 tai greičiausiai teks nusispjaut. Svarbu įstatymą priimt, o pačiai jo laikytis negi reikia??
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 10:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Ra rašo:
is kur taip gerai zinai Naktibaldai, ką ir kaip reikia keisti tame XC???
Ans dar net prekyboj nepasirodė..

O Land cruizeris gi baisus dramblys nu. kur aš su tokiu. O į CO2 tai greičiausiai teks nusispjaut. Svarbu įstatymą priimt, o pačiai jo laikytis negi reikia??

Kaip suprast is kur zinai... Dar paklausk muzikanto is kur tu moki grot, cia gi mano duona blia:). Beje, sita beda eksplotuojant, yra pas daugeli mandresniu Saab ir Volvo automobiliu. Siaip gera tacka ta XC, bet is Sostenos neislysi. Isigyk ten is anksto nuolaidu kortele:)

Imk BMW X6, visiskai naujos koncepcijos tacka visais atzvilgiais. Galeciau suorganizuoti uz 170000Lt. Uzsakem kaip tik 3 daba, gaminasi kolkas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Ra rašo:
a nu tai va matai kaip. Adutei tai nepatariat grįžus baliaus kelti :)

Nes Adutė yra kankrietna (tvirtai apsisprendusi ir drąsiai žengianti gyvenimo keliu), o tu blaškaisi :).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 14:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Silpna padveske, brangios detales. Neislysi is Sostenos. Pakaboj keiciasi ne atskiros detales, o visi mazgai. Del sailentbloku, jei ne klystu, visa sake reikia keisti. Daug benzo jama. Bet jei labai norisi, tai reikia.
Cia apie XC60.
A jo, detalės brangios. Ir kuo naujesnis volviakas, tuo silpnesnė pakaba. Blia, kaip man gaila savo seno 740... kam aš jį pardaviau?! :( Naujieji benzo mieste jama ne mažiau 14, kažkaip anei vienas volvo ekonomija nepasižymi. O į sosteną nebūtinai važiuot. Yra UAB "Vytukai", volvo ir saabus taiso. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2008.07.18 07:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
O kodėl Mazda brangi - jamsi naują? Nes šiaip jau nauja panašios komplektacijos Corolla brangesnė nei naujas 3-tukas. Ar ten pas jus Australijoje ne tik metų laikai "aukštyn kojom"? :)

Nu ne, naujos aš neį-imsiu :( Taikaus į kokią 2-3 metų senumo.
Aš, žinoma, visų duomenų viens prie vieno nepridedinėjau, tačiau pasirinktam intervale Mazda 3 yra 'iš esmės' brangesnė. Aišku tas skirtumas nėra baisiai didelis, tik keliom štukytėm... bet.
Ra rašo:
O prie viso to norisi kokio kabriko...
Kam tau tas kabrikas? Kabrikai gi iš mados išeina. Nūdieną saulė labai pavojinga, nebeprestižas jau kabriką turėt.
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2008.07.18 07:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Nes Adutė yra kankrietna (tvirtai apsisprendusi ir drąsiai žengianti gyvenimo keliu)
Va taip va. Visi girdėjot? :)
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą