:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.28 11:18 
Tema: Bobos už vairo... Šūdas!
Atsakyti su citata

Ve, vakar gan nemalonų nuotykį apturėjau - kaktomuša susitrenkiau su kokiu tai Ford Focus... Mano mašinai kaip ir pyzda (nors dar šiaip taip parvairavau ją iki namų), focusui tik lempa išdužo ir sparnas sulankstytas. Man ko tais kaklą skauda...

Blet vat visgi boba už vairo eilinį kartą apgynė savo vardą. "Baba za ruliom - smert za uglom" - šį kartą tai buvo labai arti tiesos. Tiesiogine žodžio prasme. Lijo, kelias gan slidus, važiavau sau tokiu gan siauru keliuku, kelias sukosi apystaigiai, o jinai vidury to posūkio kažkokius achujiennus manevrus atlikinėjo... Bandė atbuliniu į kiemą įvažiuoti ar kažką tokio. Žodžiu aš pamačiau jos mašiną stovinčią skersai kelio, kai iki jos buvo likę 1-2 sekundės. Ir spėkit ką jinai pasakė draudimo kompanijai (čia mat ne mentai sprendžia kas kaltas tokiais atvejais, kai aukų nėra)? Ogi kad ji nekalta! Pyzia... Sprandą tokioms vairuotojoms nusukti maža...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 11:42 
Tema:
Atsakyti su citata

O tu apsidraudes buvai?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.10.28 11:50 
Tema:
Atsakyti su citata

tikuiuosi kad tu pasakei draudimo kompanijai kad ji kalta?
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.28 12:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo buvau apsidraudęs, ir draudimui papasakojau savo versiją. Bet vistiek dar neramu, nes jeigu jinai labai norėtų kovoti, tai rastų prie ko prisikabinti. Bet gal nebus ant tiek įžūli...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 12:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Siaip pas mane pora draugiu vairuoja geriau uz daugeli vyru. Manau vairavimas nuo zmogaus priklauso, o ne nuo lyties.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.10.28 13:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Va va... As irgi taip sakau - negali daryti idealiai kazko, nedaryk geriau isvis. Tai kaip dabar Sauleliui jaustis? KA? Ot, izuli boba. Ir dar, mat, ne ji kalta...
Bet siaip, pritariu Naktinukei. Ne nuo lyties vairavimo sugebejimai priklauso. Turiu viena drauge. Esu tvirtai isitikinusi, kad aname gyvenime ji buvo arba tolimuju reisu vairuotoja, arba lenktynininke. Kitaip niekaip. Nei su vienu benru nesu taip vaziavusi, kaip su ja...

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 14:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Neturiu nieko prieš vairuojančias moteris, bet . . . Paprastai jos sukelia tikrai žioplas avarijas, kurioms, atrodytų, ir realaus pagrindo nėra. Iki šiol pamenu vieną atsitikimą, dar vaikmečiu perskaitytą "Saugus eismas" ar kažkaip pan. pavadinimo knygoje : situacija buvo panaši į Saulelio atvejį, tik tiek, kad iš už posūkio priešais moters vairuojamą Žiguliuką išniro sunkvežimis. Moters reakcija buvo nepakartojama - ji paleido vairą ir rankomis užsidengė akis ;). Gerai, kad sunkvežimio vairuotojas spėjo išmanevruoti ir išvengė susidūrimo.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.10.28 15:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Tikiuosi ant mazos asmenines rizikos apsidraudes esi, Sauleli. Jei pripaisys tau kalte, nereiks keliu tukstanteliu atskaiciuot.
O del vairuotoju lyties su tavim nesutinku. Va mane ainancia per pereja zaliam sviesoforui degant vyriokas vos nenuvaziavo. Gerai, kad moteris einanti uz manes pamate, tai uz alkunes timptelejo atgal. Blyn kaip noreciau as is jo moraline zala dabar prisiteist, bo turiu dabar baime eismui , o vairuoti privalau :-(
Nors siaip yra tokiu bobu, kad joms net uz dviracio vairo negalima leisti palaikyti.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.28 15:37 
Tema:
Atsakyti su citata

...žiopla boba už vairo, tas pats gaidys, tik nervija labiau...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.28 18:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesutinku su visais, kurie sako, kad lytis vairavime nesvarbu. Akivaizdu, kad svarbu. Ir sprendžiu ne pagal vien šį atvejį, čia buvo tik paskutinis lašas, taip sakant. Sprendžiu pagal ilgalaikius asmeninius stebėjimus, bendras tedencijas.

Jei kur vidury gatvės (ar dar blogiau - vieškelio) pamatai kažkokius nesąmoningus (potencialiai pavojingus) manevrus atliekantį automobilį, tai maždaug 80-90% atvejų už vairo sėdi moteris. Dažniausiai vyresnio amžiaus (manąjame įvykyje irgi tokia buvo). Dauguma (pabrėžiu - dauguma, o ne visos) moterų nemoka pakenčiamai parkuotis (dėl ko ir sumaliau mašiną), bijo ir nemoka važiuoti atbulom, apskritai lėtai orientuojasi kelyje, nejaučia mašinos gabaritų, sukelia kamščius ir avarines situacijas. Karočia užpisa. Man nesuvokiama kaip gali būti, kad pagal staistiką vyrai padaro daugiau avarijų (todėl joms ir draudimas gerokai pigiau kainuoja). Greičiausiai todėl, kad moterys dažnausiai sukelia avarines situacijas, bet kalti lieka vyrai :)

Dar kart pakartosiu, kad neteigiu jog visos moterys tokios. Pats asmeniškai pažįstu bent porą, kurios puikiai vairuoja, geriau už mane ir to nesigėdiju pripažinti.

Bet apskritai tai tendencijos tokios, kad moteris reikėtų priversti lankyti trigubai intensyvensius vairavimo kursus bei laikyti keturgubai sudėtingesnius praktinius egzaminus. Moterims virš 50 metų išvis turėtų neišduoti teisių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.28 19:42 
Tema:
Atsakyti su citata



Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.10.28 19:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Mano nuomone staitistika gali buti atlikta butenta tam kad ka nors paneigti ar pateisinti. Gali buti, kad moterys pradzioj vairuoja perdaug atsargiai, kas gali sukelti avariniu situacijau. O jaunieji vairuotojai , "macho "vyrukai ,neturedami daugaiu patirties uz moteriskes vairuoja daug neatsakingaiu, kas taip pat sukelia eismo ivykius. Ir baikit varyt ant moteru, nes pavieniu pavyzdziu galima rasti abiem lytim.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 02:37 
Tema:
Atsakyti su citata

dar sako, kad 7-ti vairavimo myjatai - patys pavojingiausi... :) A blia, jau Sargas mani užvaldė pilnai. Visuotinė nejautra invyko. nu neesmė. Šiaip tai, yr tokis dalyks, kad moteros 3D suvokia visai kitaip negu diedai. Ir tas yr tiesa. Amen. amen. Jo. 6 metus vairuoju kožną dieną po daug, kartais su nejautra, neturiu anei vienos avarijos ir tik vieną baudą. Ot pasigyriau. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 07:12 
Tema:
Atsakyti su citata

UK buvo atlikta apklausa-tyrimas, kurios metu buvo tiriama, kaip kelių žemėlapius suvokia vyrai ir moterys. Kiek tiksliai abiejų lyčių atstovų buvo apklausta, nebepamenu, bet moterys ir vėl iškrėtė baikę ;) - žemėlapiai, kaip žinome, orientuojami Pietų-Šiaurės kryptimi (Šiaurė žemėlapio viršuje). Didžioji dalis moterų pageidavo dvigubai orientuotų žemėlapių, t. y. Pietų-Šiaurės ir šalia - Šiaurės-Pietų kryptimis - tam atvejui, jei iš žemėlapio "viršaus" tektų važiuoti į jo "apačią. Taip kad prastas erdvinis moterų orientavimasis - ne iš piršto laužtas.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:06 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Siaip pas mane pora draugiu vairuoja geriau uz daugeli vyru. Manau vairavimas nuo zmogaus priklauso, o ne nuo lyties.
Visiškai teisingai! Moterys tai tokie žmonės, kurie vairuoja blogiau.
Pasižiūrėk į statistiką. Didelių avarijų ir mirtinų užsimušimų kaltininkai vyrai - apie rodo per TV, rašo pusvasklaida.
Tačiau moterys padaro TŪKSTANČIUS ne mirtinų avarijų - nuskelia žibintą, stukteli, užvažiuoja kur nereikia, kreivai stato mašiną šitaip trukdydami kitiems, arba Saulelio atvejis - žuvusių nėra, todėl niekas garsiai nerėks per TV apie šį atvejį. Vat ir susidaro įspūdis - kad avarijas daro tik vyrai, nes apie smulkias avarijas niekas nekalba.
Kad būtent tokiu mažų stuktelėjimų, išlindimų kur nereikia pridaro būtent moterys - patvirtins ir kelių policija, ir draudimo kompanijos.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą