:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:11 
Tema:
Atsakyti su citata

tai jei moteros daro avarijas, nuo kurių nenukenčia žmonės, išeina, kad nifiga jos neblogesnės už vairuotojus vyrus.:)

bet aš pati tai saugiau jaučiuosi važiuodama diedo vairuojamą automobilį.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:25 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
tai jei moteros daro avarijas, nuo kurių nenukenčia žmonės, išeina, kad nifiga jos neblogesnės už vairuotojus vyrus.:)

Nežiniau tikslių skaičių, tačiau tarkim, kad situacija yra maždaug tokia:
Iš 1000 vyrų avarijas padaro 50, žūsta 3.
Iš 1000 moterų avarijas padaro 300, žuvusių nėra.

Juk kalbam ne tik apie pasekmes, bet ir kiekybę.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:27 
Tema:
Atsakyti su citata

tai reiškia, kad bobos - kelių vandalės?:)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai pagalvoju, jeigu vyrai pradėtu važiuoti lėčiau (ką daro moterys), tai avarijų skaičius sumažėtų (pvz., 10), o moterų skaičius (300) liktų toks pats :)
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:32 
Tema:
Atsakyti su citata

bet jeigu moterys blogesnės vairuotojos negu vyrai, tai jei jos pradėtų greičiau važinėti, gal prilygtų jiems? :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:38 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
bet jeigu moterys blogesnės vairuotojos negu vyrai, tai jei jos pradėtų greičiau važinėti, gal prilygtų jiems? :)
Neprilygtų. O dar suprastėtų.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:43 
Tema:
Atsakyti su citata

kodėl?jeigu visi vienodai padarytų avarijų ir vienodai suvažinėtų vėplų kelyje, tai vistiek bobos prastesnės vairuotojos skaitytųsi?:|
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.29 09:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Jeigu moterys pradėtų greičiau važinėti - jos dar daugiau avarijų padarytų.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.10.29 14:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Kažkaip dabar prisiminiau kaip kartą važiuojant Ukmergės gatve viena moteraitė iš pirmos juostos apsisuko į trečią juostą ir pradėjo važiuoti atgal.... Tuo metu aš ta pačia juosta važiavau, tik į priekį. Tai kol ta pabaigė savo nerealų manevrą ir pagaliau pažiūrėjo į kelią, pamatė, kad aš atvažiuoju tiesiai priešais ją, tada metė vairą, užsidengė rankom akis ir sustojo.
Dar prisiminiau kaip mane tėvas mokino, kai tik pradėjau važinėt. Sakė: "Važiuok visada pirma juosta, o jeigu kur rikiuosies ar suksies, tai rikiuokis atsargiai ir lėtai. Kam nepatiks - apvažiuos, nieks specialiai nesitrenks."
Aš šios taisyklės jau nebesilaikau.. dabar jau važinėju greitai :). Važinėju 3 metus, per tą laik turėjau 2 avarijas (nieks nežuvo), abu kartus buvau kalta (tiksliau reik sakyt "nesuprasta"), ale man, atvirai sakant, dafeni. Aš vistiek manau, kad vairuoju labai gerai :}

Ir asm. man pvz. moterys kelyje yra tik ketvirtoj vietoj pagal blogumą.
Trečioj vietoj - Sodai (dėdulės su kepurėm ir pilnom mašinom bobučių arba bulvių)
Antroj - Mentai ir jų pakaitalai.
Pirmoj - Kamščiai, šviesoforai ir perėjos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.10.31 17:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Nezinau is kur tokia statistika istrauket, bet per bbc dokumentija (the human sexies, labai idomi verta paziuret, tik virs penkiu val trunka visos serijos) pateikiami tokie faktai kad moterys tokios vat geros vairuotojos kaip ir vyrai, ir avariju padaro daug maziau, nei vyrai, o ir statiastika ne lietuvos kur moterys vazineja daug reciau, todel truksta elementarios praktikos. Tik vat moterys daugiausia avariju padaro butent sankrizose. Todel visus ir biesina:))

o siaip senas geras joke:)
kodel blogai variuoja moterys?
todel kad jas vairuot mokina vyrai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.11.01 03:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas motrugynejas :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.11.01 10:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
Nezinau is kur tokia statistika istrauket, bet per bbc dokumentija (the human sexies, labai idomi verta paziuret, tik virs penkiu val trunka visos serijos) pateikiami tokie faktai kad moterys tokios vat geros vairuotojos kaip ir vyrai


Statistika ne visada galima pasitikėti. Pavyzdžiui Airijoj net nevisai būtina kviesti mentus, jei žalos nėra daug padaryta, o visi dalyviai sutaria kas kaltas. Todėl masė autoįvykių net nebūna užfiksuojami. Be to, net jei oficiliai moteris pripažįstama nekalta dėl avarijos, tai dar nereiškia kad taip iš tikro ir buvo. Dažnai juk būna labai ginčytinos situacijos, be liudininkų, kai sunku tikrąjį kaltininką išaiškinti. Pavyzdžiui aš vieną kartą vos nepalikau kaltas dėl avarijos, kai į mane koks tai gaidelis įvažiavo atbulom ir šoko kaltę versti ant manęs. Pagal jo paaiškinimus išėjo taip, kad aš į jį įvažiavau. Šonu į jo užpakalį. Pastebėjau, kad daugelis žmonių yra pasiryžę leistis į šlykščiausią melą ir šmeižtą, kad tik sutaupytų šimtą litų ant baudos... Šita bobutė (į kurią atsitrenkiau), kuri buvo išsikėtojusi ant viso kelio, irgi nieku gyvu savo kaltės nepripažino.

Bronislovas rašo:
ne lietuvos kur moterys vazineja daug reciau, todel truksta elementarios praktikos.


Kiek pastebėjau, tai Lietuvoj kas trečias (ar net kas antras) žmogus už vairo - moterys. Ir jų vis daugėjo, kai dar Lietuvoj buvau. Dabar jau gal moterų daugiau nei vyrų :) Tai kur jau čia "daug reciau"...

Bronislovas rašo:
Tik vat moterys daugiausia avariju padaro butent sankrizose. Todel visus ir biesina:))


O koks skirtumas kur jos sukelia avarijas? Ką, jeigu sankryžoj, tai nesiskaito? :) Sankryža - turbūt svarbiausias ir dažniausiai sutinkamas kelių eismo elementas. Joms daugiausia dėmesio skiriama ir vairavimo mokyklose. Jei nesugebi orientuotis sankryžose - tau ne vieta už vairo. Kas čia per pasiteisinimas - "tik sankryžose"?...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.11.02 07:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Visiski kliedesiai kad moteru daugiau uz vairo nei vyru lietuvoje (nors suprantu kur tu ziuri), vaziuoju kiekviena diena su masina i darba ir tikrai moteru nera nei puses, nors sutinku kad dideja.
Ir dar vieno egzemplioriaus elgesys neapibudina visos grupes:)
Pasitaike totaliai durna boba ir tiek.
Ir del tu sankryzu, moterys ir jose vistiek maziau padaro avariju, tik is moteru avariju daugiausia buna sankryzose, ir ce ne mano mintys.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.11.02 09:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, o jūs kolega pavažinėkite darbo metu, kai žmonos vyrų džipus "pasiskolina":))
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.11.02 09:09 
Tema:
Atsakyti su citata

tai nera masinis reiskinys.....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Toliau rašyti atsakymą