:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
dentonas
Nuliovas


Prisijungė: 2005 09 06
Pranešimai: 1
Miestas: Utena

Pranešimas2005.09.06 21:16 
Tema:
Atsakyti su citata

o is kur ji? Airijos? Maciau, kad tavo miestas airija, tai ir paklausiau =] Man tie visi airiai ir anglai gailesti sukele kazkodel, kazkokie saltoki zmones, ir nelabai tvarkingi. draugas dirbo anglijoj 2 men, ir 4 men airijoj baruose, tai pamate kaip ten apsileide, alu pila, ji pro sonus bokalo teka, fui ten sake, gatvese siuksles, eini kokia gatvele ir sast pro langa zuvu galvos =]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.06 21:48 
Tema:
Atsakyti su citata

dentonas rašo:
o is kur ji? Airijos? Maciau, kad tavo miestas airija, tai ir paklausiau =] Man tie visi airiai ir anglai gailesti sukele kazkodel, kazkokie saltoki zmones, ir nelabai tvarkingi. draugas dirbo anglijoj 2 men, ir 4 men airijoj baruose, tai pamate kaip ten apsileide, alu pila, ji pro sonus bokalo teka, fui ten sake, gatvese siuksles, eini kokia gatvele ir sast pro langa zuvu galvos =]


Hahaha, neblogos istorijos :)

Jo, čia Airijoj tai pamazgų duobė, pro langus šiukšles pila - žmonėms ant galvų jei neapsižiūri, valgo kaip kiaulės - iš lovio. Tualetų čia išvis nėra, visi šika kur papuola, tik užsižiopsok - žiū jau ir siusioja tau kas nors ant kešnės. Fui. Baisu Airijoj, šiukštu nesugalvok važiuoti kada nors.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edmundas
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 28
Pranešimai: 15
Miestas: airija

Pranešimas2005.09.07 14:53 
Tema:
Atsakyti su citata

dentonas rašo:
o is kur ji? Airijos? Maciau, kad tavo miestas airija, tai ir paklausiau =] Man tie visi airiai ir anglai gailesti sukele kazkodel, kazkokie saltoki zmones, ir nelabai tvarkingi. draugas dirbo anglijoj 2 men, ir 4 men airijoj baruose, tai pamate kaip ten apsileide, alu pila, ji pro sonus bokalo teka, fui ten sake, gatvese siuksles, eini kokia gatvele ir sast pro langa zuvu galvos =]


Kas del Airijos tai nera taip baisu,cia priklauso su kuom ten bendrausi.Tvarkos jiem truksta,bet jie atsipalaidave labiau,maziau ima i sirdi.O del alaus,tai bokala pripila sklidinai ir manau ne pirkejo reikalas,kad kazkiek jo nubego pro sali,svarbu bokalas pilnas. Zuvu galvu skraidanciu neteko matyt,nes jie zuvies nevalgo,tingi ruosti ja.Jiem zuvis tik lasisa.Per keleta menesiu jis susidare tik pirma ispudi ir itariu daugiausia dirbo.Aisku ta salis ne pedantams:))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.09.07 15:09 
Tema: Re: Mergos tipas
Atsakyti su citata

Shakes kiek cia tu airiu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.07 15:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale kaip žmonės mėgsta suabsoliutinti... Juk kiek ten begyventum, vistiek gi greičiausiai pažįsti tik tam tikrą ratą žmonių, negalima taip jau kategoriškai susidaryti nuomonės apie visus tos šalies žmonės tik pagal savo aplinką. Aš jau nekalbu apie tai, kai vienareikšmė nuomonė susidaroma iš kažkokio draugelio pasakojimų - čia tai aukščiausio lygio kaimietiškumas...

Pavyzdžiui aš žinau, kad airiai valgo ne tik lašišą, bet ir whiting (kažkoks merengas ar kaip ten - negirdėta Lietuvoj žuvis) ir plekšnės yra gan populiaru. Labai jau drąsu sakyti, kad valgo tik lašišą :)

O kodėl sakai, kad ta šalis ne pedantams? Nepastebėjau čia kažkokių išskirtinių nevalyvumo tendencijų. Yra tvarkingų vietovių (sakyčiau tokių dauguma), yra šiukšlinų. Barai kaip barai, nepasakyčiau kad purvinesni nei Lietuvoj.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.09.07 15:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Murzina, ner ka cia slept... Uztai ir uteles mokyklose iprastas dalykas ir infekciju mastas nerealus ligoninese.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.07 15:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Nelabai lankausi mokyklose, nežinau kaip ten su švara. Pas mane daugelis draugų - mokytojai, bet nė iš vieno negirdėjau nusiskundimų utėlėmis. Reikės paklausti. O Lietuvoje ar labai gera situacija su higiena mokyklose? Ligoninėj tik vieną kartą buvau, bet infekcijos negavau ir šiaip jau ten viskas atrodė labai švaru. Nu kokius kelioliką kartų švariau nei Klaipėdos vaikų ligoninėj.

Bet vietose, kur aš būnu - baruose, parduotuvėse, pas žmones namuose, viešuose tualetuose, dušuose, traukiniuose, autobusuose ir t.t., galų gale apranga žmonių - nu tikrai ne blogiau, o daugeliu atvejų - švariau nei Lietuvoje. Neįsivaizduoju iš kur čia tokia nuomonė gali susidaryti...


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.09.07 16:04. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.09.07 15:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Labai steriliai gyveni musiet':)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.07 16:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš pats tai gyvenu taip kaip ir visada gyvenau. Nepasakyčiau kad labai steriliai. Čia kalbu apie airius
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.09.07 16:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
O Lietuvoje ar labai gera situacija su higiena mokyklose? Ligoninėj tik vieną kartą buvau, bet infekcijos negavau ir šiaip jau ten viskas atrodė labai švaru.


Taip, Lietuvoje daug kartu svariau ir mokyklose ir ligoninese. Pagal infekcijas airiu ligonines pirmoje vietoje is matuotu 25 saliu ir lenkia net ir nesvariauias salis kelis kartus. Antroje vietoje Europoje pagal infekcijas ligoninese - Portugalija. Ten gydytis pavojinga gyvybei. O Airija lenkia portugalus 2.6 karto.Darzeliuose Lietuvoje grindys plaunamos kelis kartus per diena, o Airijoje - 2 k. per savaite. Ir t.t. ir pan.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.07 16:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Kelis kartus per dieną, oho... Labai prabangūs Lietuvos darželiai nynče. Kai aš pats dar darželyje buvau, tai tikrai taip nebuvo. Nu nežinau, tebūnie taip.

Bet šiaip tai pochui man ant tos statistikos, jei mano realus gyvenimas rodo visai ką kita. Aš gyvenu ne ant popieriaus, o tikrovėje :)


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.09.07 16:54. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.09.07 16:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Top 3 teigiami dalykai
1. Gamta
2. Dideles algos ir mazi mokesciai
3. Mazai popierizmo, prognozuojama valdzia

Top 3 neigiami dalykai
1. Neshvara ir prasta medicina
2. Kainos
3. Prastas maistas ir alus
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.09.07 16:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Realia situacija pamatyti salyje neuztenka 4 menesiu. Neuztenka ir metu , Sauleli. Is savo patirties zinau.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.09.07 16:51 
Tema:
Atsakyti su citata

imho antras antras punktas kaip ir neutralizuoja pirma antra punkta...
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.09.07 16:52 
Tema:
Atsakyti su citata

hai Barunka, o tu seniai Danijoje? Kokiam mieste?
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą