:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 10:54 
Tema: Kada demesys malonus, kada ne?
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Zemaite666 rašo:
Jau kaip aš nekenčiu vyriškos giminės!!! Nebegaliu. Tuoj išprotėsiu. Kaip man nusibodo tie gašlūs žvilgsniai ir užuominos. Einu vemti!!!

Ale pagalvok iš kitos pusės, kad kažkuomi tuos žvilgsnius ir užuominas įkvėpi... Gal nėr jau teip blogai? :))) Kada nors po šimto metų trūks šito.... Chi chi :)))

O siaip cia idomus klausimas. Is vienos puses mes (merginos) norime buti seksualios ir geidziamos, o is kitos puses piktinames, kad I mus ziuri gasliais zvilgsniais. Tuo paciu ir esi patenkinta, kad turi grazia krutine/kojas, neslepi, bet esi nepatenkinta, jei kas nors pagiria ar ziuri tik I ta vieta. Kur cia visas painumas ir kaip padaryti ir kad vilkas sotus ir avis sveika liktu? Kad mergina jaustusi seksuali, bet nesijaustu tik geismo objektas.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.22 11:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Čia paprasčiausias achujielinimas, aš galiu jums pasakyti. Kaip ir bet kurioj kitoj srity. Arba nori vieno arba kito. Jei nori abiejų, tai apsispręsk, nes jei nepatiks nei vienas, tai ir būsi visada nepatenkinta. Kita vertus, daugelį žmonių tokia pozicija turbūt labai tenkina - būti visada viskuo nepatenkintu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 12:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Labai jau tu kategoriskas, Sauleli :)
As galvociau, kad tai yra ne del to, kad zmogus yra viskuo nepatenkintas, bet labiau del to, kad teisingai neivertina pasekmiu. Uzsidejus trumpa sijona, mergina tikisi buti grazi/patraukli/seksuali, bet pamirsta, kad ne visi vyrai subtiliai demesi rodo.
O dar, is kitos puses, grozis pas mus laikomas tokiu gan tusciu/beprasmiu dalyku ir turbut merginos pasijaucia tada nepilnavertemis, kad atseit vyrai nepastebi kokios jos protingos ir idomios, o mato tik ju kojas/uzpakaliuka ar krutine. Juk beveik visos merginos I klausima "ka rinktumeis ar buti grazi, ar protinga" atsako protinga. Nors neaisku kaip realybej butu, jei galetumem rinktis :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 12:26 
Tema:
Atsakyti su citata

plastelino neištempsi, gumos nesulipdysi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.08.22 12:28 
Tema:
Atsakyti su citata

ne sol na ranu:/
Demesys uzknisa nerealiai kada ateini i bara ir galvoji kad cia geju baras, kodel tiek moteru mazai, o paskui atsimeni, kad cia ne geju baras, cia Indija!
O uzkisa todel kad demesys ipareigoja, vargina. Jeigu ash siaip noriu paplepet arba pasneket rimtai apie globalius dalykus, o matau kad vyras kazkokias strategijas rezga tai ta ziadima idomu zaisti kas antra diena, bet prasau ne daugiau 3 zaidimai per vakara!
Taigi saskes, sachmatai ir visi kiti stalo zaidimai irgi vargina!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 12:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
o matau kad vyras kazkokias strategijas rezga tai ta ziadima idomu zaisti kas antra diena, bet prasau ne daugiau 3 zaidimai per vakara!
Taigi saskes, sachmatai ir visi kiti stalo zaidimai irgi vargina!

Mane paprastai vargina, jei demesi rodo tau nepatinkantis zmogus, o jei zmogus patinka, tai zaisciau ir zaisciau :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.22 14:07 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Labai jau tu kategoriskas, Sauleli :)
As galvociau, kad tai yra ne del to, kad zmogus yra viskuo nepatenkintas, bet labiau del to, kad teisingai neivertina pasekmiu. Uzsidejus trumpa sijona, mergina tikisi buti grazi/patraukli/seksuali, bet pamirsta, kad ne visi vyrai subtiliai demesi rodo.
O dar, is kitos puses, grozis pas mus laikomas tokiu gan tusciu/beprasmiu dalyku ir turbut merginos pasijaucia tada nepilnavertemis, kad atseit vyrai nepastebi kokios jos protingos ir idomios, o mato tik ju kojas/uzpakaliuka ar krutine. Juk beveik visos merginos I klausima "ka rinktumeis ar buti grazi, ar protinga" atsako protinga. Nors neaisku kaip realybej butu, jei galetumem rinktis :)


Nu tai blyn... "Mato tik šikną"... O tai ką dar galima matyti? Jei subinę rodai, tai subinę ir matau. Jei parodysi protą, pamatysiu ir protą. Bet jei papai yra daug įspūdingesni už protą, tai pastarasis greičiausiai liks šešėlyje. Bet jei nori, kad kas nors išvystų protą (kurio nėra arba yra labai menkai) ir dar tuo pat metu nekreiptų dėmesio į pusiau apnuogintą manekenišką kūną - nu tai... Durnyne nebent.

Ir šiaip, gan elementaru - jei apsirengi kaip nors itin seksualiai, tai ir tikėkis gašlių žvilgsnių. Dažnai jų neina suvaldyti. Pavyzdžiui aš visada atsisuku pažiūrėti į gražias kojas arba šikną. Jeigu rodo - tai ko nežiūrėti? Ar apsimesti, kad nematau? Gal užsimerkti kaskart pamačius prieš save dailią merginą? Nepatinka gašlūs žvilgsniai - nesirenk taip iššaukiančiai.

Karočia, manau kad panašaus tipo nusiskundimai yra ACHUJIELINIMAS nuo dėmesio pertekliaus (arba trūkumo) ir daugiau nieko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.08.22 14:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu vadink kaip nori, tegu buna achulejinimas, esmes nekeicia- ikyrus, vulgarus, primityvus, agresyvus demesio rodymas yra gaidys!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 14:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Taip, taip, taip :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.22 15:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Nu vadink kaip nori, tegu buna achulejinimas, esmes nekeicia- ikyrus, vulgarus, primityvus, agresyvus demesio rodymas yra gaidys!


Tai aš nekalbu apie agresyvų ir įkyrų... Tai savaime suprantama. Ir prie kurios iš jūsų čia taip jau įkyriai ir agresyviai kabinėjasi? (nekalbu apie Indiją, ten kažkokie visai kitokie fizikos dėsniai).

O jeigu achujielinimas - tai tada gaidys yra ne tie žvilgsniai, o žvilgnsių objektas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 15:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Ir prie kurios iš jūsų čia taip jau įkyriai ir agresyviai kabinėjasi?

Taigi, Sauleli, neprivaloma tik apie asmenine patirti kalbeti. Mes gal siaip globalia mega problema gvildename :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.22 15:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Globaliai... Tai ką tada jūs norit pasakyti? Kad agresyvus kabinėjimasis yra gaidys? Bet gi tai ir taip aišku, nematau prasmės apie tai šnekėti.

O jei kalbam ne apie agresyvų kabinėjimąsi, o "gašlius žvilgsnius", tai mano žodžiai galioja kiek globaliai, tiek ir lokaliai. Achujielinimas. Nenori žvilgsnių - nesirenk seksualiai. Jei rengiesi seksualiai - tai neverkšlenk, kad į tave žvilgčioja.

O tai kokia yra jūsų pozicija šiuo klausimu? Nelabai tiesą sakant supratau iki šiol... Kad dėmesys merginos išvaizdai yra bet kokiu atveju gaidys? Ar kad jis turi būti būtent toks, kokio pageidauja kiekviena konkreti mergina asmeniškai (nepriklausomai nuo jos išvaizdos)? Ir jei to dėmesio truputį per daug ar per mažai - tai gaidys? Ar kaip čia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.08.22 16:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

O tai kokia yra jūsų pozicija šiuo klausimu? Nelabai tiesą sakant supratau iki šiol... Kad dėmesys merginos išvaizdai yra bet kokiu atveju gaidys? Ar kad jis turi būti būtent toks, kokio pageidauja kiekviena konkreti mergina asmeniškai (nepriklausomai nuo jos išvaizdos)? Ir jei to dėmesio truputį per daug ar per mažai - tai gaidys? Ar kaip čia?


mano pozicija situo klausimu yra tokia, kad yra grazu kai vaikinas isreiskia susizavejima mergina. tolesnis demesio rodymas turi buti suderinats su mergina. Sakykim tu sakai- tavo labai grazios kojos. viskas tvarkoj, pasakei, aciu. jeigu mergina nenuoda suprasti kad ji nori flirtuoti tuo demesio rodymas ir turi pasibaigti. kitaip gaunasi labai egoistiskas aktas- zmogus zavisi, jam malonu stbeti grazia mergina, jos reakcijas, o mergina gali jaustis nevisai jaukiai, arba kaip minimum nuobodziauti. aisku jeigu mergina parodo kad jai malonu, tai privalu testi demesio rodyma.
cia tas pats kaip pradet pokalbi kuris tik tau idomus ir nesuprast kad po 10 minuciu niekas nesiklauso.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 16:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Na aš tai kažkaip iš dalies palaikau Saulelio nuomone. Iš tikro juk jei gatve eina mergina seksualiai save išreiškusi apranga, eisena ar pan., tai net aš, būdama merga, atsisuku ir pasižiūriu. Nes akį traukia - pripažinkim tai. O ka jau bekalbėt apie vyrus. Kai aš pati einu gatve ir į mane žvilgčioja vyrai, tai kažkaip visai nesiparinu ir stengiuosi nekreipti demesiaus i tai. Bet man yra nemalonu, kai koks nors senas nupezęs ir smirdantis diedas eidamas meta man kokią nors repliką. Ale nu ką...gatvej gi nepradesi koliotis, nes kuo jis kaltas, kad patikau gal pavyzdžiui jam:) Eini ir nueini. Kitas reikalas, kai pvz. darbe koks nors klimaksinis diedas blia prieina ir spokso man i papus ir sakinio neišlemena. Toks demesys- nedemesys. Ir su tuo galima susitvarkyti kaip nors. Aš kelis esu apraminusi ir parodžiusi jų vietą. Ir dabar ramu - nebežiopso gašliai:) O jei kokiame nors vakarelyje seksovai atrodančiai merginai koks nors gaidys vulgariai, primityviai ir dar agresyviai(!!!) rodo demesi, o ji kaip avele vaiposi tipo nepatinka, bet nieko nedarysiu - tai ko aš galiu pasakyt..:) Pati kalta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.22 16:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Na pavyzdziui yra nemandagu viso pokalbio metu izuliai spoksoti i iskirpte, kuri tikrai yra pakankamai padori ir neissaukianti, tiesiog siaip graziai atrodo :) Juk ir vyrams turbut nepatiktu jei mergina istisai spoksotu jums tarp koju ir visaip kaip minas metytu, duodama suprasti, kad jusu tarpkojiniai iskilumai itin traukia aki ir del to jai atrodai "darytinas". O pokalbis yra pavyzdziui apie darba ir jusu ta mergina visai netraukia.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą