:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.29 09:16 
Tema: radioshow
Atsakyti su citata

čia mano ex-klasioko Vaidulio įspūdžiai iš vieno koncertėlio :)

"noreciau pasidalinti ispudziais is neseniai vykusio vieno koncerto, vykusio Dubline, lietuviu jau etatiniu tapusiame bare
"The Hub", esancio pacioje Dublino sirdyje - baru gatveje Temple bar. Taigi viena karsta vasaros diena i Airija atvaziavo zymieji skandalistai Radioshow. Eidamas i koncerta, nelabai net zinojau, ko tiketis, galvojau bus kazkas panasaus i Orbitos ir peliuku tipo humora... Taigi sedziu bare su draugais, geriu Svyturio alu (aciu, lietuvisku prekiu parduotuvei Lituanica), stai uzlipa saunieji Bronius ir Ceslovas..."Atai, eina nachui, kiek cia jusu daug susirinko, bliat." Supratau, kad atvaziavo ne peliukai is dviracio sou, o seni personazai is 95 metu kasetes, kuria iki nuluzimo klausemes zygyje! Kaip dabar pamenu, kaip klausemes tos kasetes, kai visi bernai leipo juokais, puse mergu prieme neutralia pozicija, o kita puse garsiai piktinosi, kaip cia galima toki mesla klausyt...
Siaip sou-koncertas (buvo ir topiniu dainu, kaip "Audi 100", "kurva", Filadelfijaus daina) buvo visai linksmas, juokingas, kandus, nors i pabaiga, ar tai del paties solidziu metu, ar tai del isgerto nemazo Svyturio kiekio, persisotinau nesvankiu juokeliu ir jau taip linksma nebebuvo. Juolab, kad ir patys Radioshow per vakara isgere po 4-5 pintas Guinesso, tai pabaigoj jau nevalde savo liezuviu, varydami visokias bliatstvas, kaip pvz. siulant visems issitraukt savo b** ir pamojuot i dainos takta... :) "

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.29 09:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Reikėjo pamojuot :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.29 09:45 
Tema:
Atsakyti su citata

škandalistai. ale pasiilgstu aš tų laidų.
95 ar kurių ten metų kasetės man pasirodė šiek tiek pertemptos, kiek pamenu, taigi mielaširdingai jas perleidau klasiokui. bet šiaip radioshow kažką turi..:)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.29 10:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tai sukelia nevalingą šypseną savo durnais bajeriais, ir apskritai - durnumu :))) Ale karts nuo karto kokį tikrai neblogą perlą paleidžia, negali sakyt :))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2007.12.13 22:16 
Tema:
Atsakyti su citata

jo, iki juos isgirstant as buvau durnius, o dabar durnius kuriam kelia duoda.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.05 14:46 
Tema:
Atsakyti su citata

e a kur db gaut ju kurybos? ta prasme tos senosios. labiausiai domina ta anplakt kasete :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.05 15:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Da figa internete jų įrašų. Da figa.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.05 21:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Asiliukas gali bet ką partįst. manau, kad paieškojus būtų galima rast net ir laidos video...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.05 21:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Kokio tai gimtadienio proga gavau vaizdo kasetę! :)
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2008.03.06 14:12 
Tema:
Atsakyti su citata

o as raginu nepasisiukslinti labai ir paremti artistus. jei patinka - nupirk kazka zmogeliuku.
_________________
nebijokit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pagyvenusi Fifa
Krutikas


Prisijungė: 2008 02 22
Pranešimai: 252
Miestas: Vėl Nida

Pranešimas2008.03.14 10:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Taip, dvasingi šie vyrai, nei pridėsi, nei atimsi.
Kai tik pritrūkstu gyvenime inspiracijos, kai apmąžta mano tikėjimas, meilė ir viltis, kai tik sudvejoju, ar teisingu Karminiu keliu einu – paklausau jų išminties lobyno, žvangančio protingų žodžių ašmenimis ir skambančio tyrojo žinojimo perlais, ir kaip mat jų balsai viską mano gyvenime patiesina.

Niekad nepamiršiu – dar vaikas buvau, ir sykį, vieną penktadienį, tėtis grįžęs iš darbo tarė:
– Vaikai, šiandien per LNK rodys kažką turbinio, kažkokias lėles, tokie du bachūriukai ten baerius visokius darys, būtinai reikės pažiūrėti...
Kaip nuo pirmųjų kadrų nuslydom nuo sofos iš juoko, taip ir nebepasikėlėm nuo žemės iki laidos pabaigos (ne, negėrėm alkoholio, nes buvau nepilnametė, o sesė dar mažesnė). Tiesa, mama po pirmųjų kadrų išėjo iš svetainės. O mes prasivoliojom kvatodami su pasikūkčiojimais, šluostėmės ašaras, ir jautė mūsų širdys – nutiko didis dalykas, kursai paliks pėdsaką ne tik mūsų gyvenimuose, bet ir visos Lietuvos kultūros istorijoje...
_________________
Išdykauju su Kundalini.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.14 14:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Daug vaikų jie išugdė... Ir aš esu iš radioshow artos. Pamenu nepraleisdavau nei vienos laidos(visi broliai žiūrėdavom) Tėvai berods nežiūrėdavo. Nepatiko jiems matyt tokie dalykai.
Jie tikrai padarė nemažą įtaką mano asmenybės formavimuisi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 14:53 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Daug vaikų jie išugdė... Ir aš esu iš radioshow artos. Pamenu nepraleisdavau nei vienos laidos(visi broliai žiūrėdavom) Tėvai berods nežiūrėdavo. Nepatiko jiems matyt tokie dalykai.
Jie tikrai padarė nemažą įtaką mano asmenybės formavimuisi...


Jo?:) Ir kas is taves isaugo? Bronius? Ceslovas? A gal Albinas? :)) Kuris buvo tavo kumyras? Kurio pedom sekei?:)
Mano asmenybes raidai tai Greitas su Sapu (Sapas kaip dj nieko buvo tik) jokios itakos neturejo, mane tik veze kaip jie visus bybiais sere, o visi vistiek patenkinti dievino juos:)) Jie visiskai drasiai galejo dar ir pamyzti ant savo publikos ir visi butu buve like issivepe, mane va tas veze kaip jie pizdavojosi is visu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.14 15:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Pagal išvaizdą tai esu panašus į Mynde. Nesu kopija kurio nors iš jų. Tiesiog mėgstu pasipizdavot, pablevyzgot, ir gan dažnai pradedu šnekėti kaip albinas...
Kažkodėl man dabar mintyse stovi Albino jau 100 metų geriančio ir atpilančio tą pačią bonkę vaizdinys...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 15:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Radioshow prototipas buvo tokia laida "Muilo burbulas", kurią transliuodavo Radiocentras, 90-ųjų pradžioje. Berods ten tie veikėjai savo karjerą ir pradėjo. Šapauskas dar ir didžėjavo Radiocentre.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą