:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Dovile
Nuliovas


Prisijungė: 2008 02 26
Pranešimai: 8

Pranešimas2008.02.26 21:10 
Tema:
Atsakyti su citata

sveiki, norejau pasiteirauti, kiek laiko mazdaug trunka kokaino pasisalinimas is organizmo po jo vartojimo? tiesiog buvo tokia situacija, kuomet susiduriau su artimu draugu kita diena po to, kai jis vartojo kokaina ir alkoholi, visa nakti nemiegojo ir t.t, ir jo elgesys kits 2 dienas buvo visiskai kitoks, nei iki siol, jis buvo piktas, galima sakyti agresyvus, ir prikalbejo man tokiu dalyku, mane izeidinejo, mane toks jo elgesys labai nustebino, nes toks ispudis, kad tai buvo visai kitas zmogus. Ar tai galetu buti po narkotiku ir alkoholio vartojimo?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.02.26 21:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Visko gali būti. Šiaip rašoma, kad kokos poveikis trunka 20-30 minučių ,o bet tačiau po to žmogus jauciasi labai pavarges, prislegtas... Ilgą laiką vartojant koką ir nustojus dažnai ištinka depresija...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dovile
Nuliovas


Prisijungė: 2008 02 26
Pranešimai: 8

Pranešimas2008.02.26 21:29 
Tema:
Atsakyti su citata

na siaip, kiek as zinau, jis nevartoja daznai, jei galima per 2 menesius 3-4 kartus vadinti nedaznai. :roll: tiesiog esu pasimetusi :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.26 21:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo jo, nežinok. Tik brangius daiktus išnešk, pinigus ir kitką. :)
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.02.26 21:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Neseniai pradėjo... Dozės pradės didėti...
Baigsis tikrai blogai... Manau, čia jau priklausomybė...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.27 04:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Dovile rašo:

kai jis vartojo kokaina ir alkoholi, visa nakti nemiegojo ir t.t,
2 dienas buvo visiskai kitoks, piktas, agresyvus mane izeidinejo, visai kitas zmogus. Ar tai galetu buti po narkotiku ir alkoholio vartojimo?


o kaipgi kitaip...
ir alkoholio, ir kokaino pagirios talpina savyje visa kruva bjiauriu simptomu, nuo vemimo, drebulio, nemigos iki paranojos, haliucinaciju, psichoziu.
tavo nupasakotu atveju susidejo dvieju labai sunkiu svaigalu poveikis ir pagirios, jo elgesys tokiomis aplinkybemis nestebina.

priklausomybe ar ne priklausomybe nera labai svarbu. savaitgaliais pauostyt kokso - tas pats kas prisigerti. pauostyt kokso ir prisigerti - tas pats kas prisigerti, uzsimesti ratu ir apsipusti arba dar daugiau prisigerti, ka savaitgaliais daro didele dalis save gerbianciu lietuviu.

bet jei pati tokiu 'festivaliu' nemegsti, o is tavo klausimo speju kad nemegsti, tai tau su juo ne pakeliui turbut...

naktibaldas turbut geriau paaiskintu situacija :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.27 12:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Dovile rašo:
sveiki, norejau pasiteirauti, kiek laiko mazdaug trunka kokaino pasisalinimas is organizmo po jo vartojimo? tiesiog buvo tokia situacija, kuomet susiduriau su artimu draugu kita diena po to, kai jis vartojo kokaina ir alkoholi, visa nakti nemiegojo ir t.t, ir jo elgesys kits 2 dienas buvo visiskai kitoks, nei iki siol, jis buvo piktas, galima sakyti agresyvus, ir prikalbejo man tokiu dalyku, mane izeidinejo, mane toks jo elgesys labai nustebino, nes toks ispudis, kad tai buvo visai kitas zmogus. Ar tai galetu buti po narkotiku ir alkoholio vartojimo?


Zinai kame bairis...?!
Ogi tame, kad aprasei klasikinius amfos athodu simptomus. Bairis tame, kad koksa skiedzia su amfa, nes nuo kokso dazniausiai ir uzmigti galima, ypac jei dar geri kartu.
Seip koksas narkotikas rimtas, ant jo sestama, tiesa palaipsniui, bet galingai, paziurek visas Londinas sedi ant jo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Dovile
Nuliovas


Prisijungė: 2008 02 26
Pranešimai: 8

Pranešimas2008.02.27 22:19 
Tema:
Atsakyti su citata

siaip aciu uz atsakymus, supratot teisingai,man tokie festivaliai nepatinka, ir apie tai, kad su situ zmogumi man nepakeliui as irgi galvoju, tik tiek, kad mintys sukasi tokios, gal as turiu vistik galimybe jam padeti, nors jis ir sugebejo man tada pasakyti, kad as jam viena is daugelio ir panasiai, bet kadangi vistik gaalvoju, kad tai narkotiku poveikyje, kazkaip nesinori taip imti ir nutraukti rysiu, kai supranti, kad zmogui reikia pagalbos. o gal ir neverta stengti :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.27 23:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Dovile rašo:
gal as turiu vistik galimybe jam padeti, nors jis ir sugebejo man tada pasakyti, kad as jam viena is daugelio ir pan.

Verčiau padėk sau. Bo jam jau nebepadėsi. O jeigu bandysi padėti, tai po to jau tau nieks nebepadės.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.28 02:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Dovile rašo:
zmogui reikia pagalbos.


o kodel manai, kad jam reikia pagalbos?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Dovile
Nuliovas


Prisijungė: 2008 02 26
Pranešimai: 8

Pranešimas2008.02.29 13:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Dovile rašo:
gal as turiu vistik galimybe jam padeti, nors jis ir sugebejo man tada pasakyti, kad as jam viena is daugelio ir pan.

Verčiau padėk sau. Bo jam jau nebepadėsi. O jeigu bandysi padėti, tai po to jau tau nieks nebepadės.


Padeti sau? :roll: Nebepadesiu del ko, ar del to, kad jam to nereikia, ar del to, kad tai nera problema, ta prasme tipo daug kas taip gyvena ir pan.? Na tiesiog pirma karta susiduriau su butent tokiu reikalu, del to ir uzduodu cia tokius klausimus. :roll:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.29 13:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Mesk jį.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.29 13:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Klasikinis pavyzdys to, kaip bobos bando reguliuoti gyvenima. As jau geriau nuo kokso uzsilenkciau, nei pasinaudociau kokios avies "pagalba". Nereikia jam jokios pagalbos, tu jam esi tiesiog nereikalinga ir taskas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Dovile
Nuliovas


Prisijungė: 2008 02 26
Pranešimai: 8

Pranešimas2008.02.29 13:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Klasikinis pavyzdys to, kaip bobos bando reguliuoti gyvenima. As jau geriau nuo kokso uzsilenkciau, nei pasinaudociau kokios avies "pagalba". Nereikia jam jokios pagalbos, tu jam esi tiesiog nereikalinga ir taskas.



na izeidinejimu nemanau, kad esu verta, niekam nieko nereguliuoju, nesu ne vieno zodzio pasakius kaip jam elgtis, ir negaleciau to daryti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.02.29 13:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Dovile rašo:
Naktibaldas rašo:
Klasikinis pavyzdys to, kaip bobos bando reguliuoti gyvenima. As jau geriau nuo kokso uzsilenkciau, nei pasinaudociau kokios avies "pagalba". Nereikia jam jokios pagalbos, tu jam esi tiesiog nereikalinga ir taskas.



na izeidinejimu nemanau, kad esu verta, niekam nieko nereguliuoju, nesu ne vieno zodzio pasakius kaip jam elgtis, ir negaleciau to daryti.

Nieks taves ir nesistengia izeisti, tiesiog aiskus tavo poziuris. Kodel manai, kad tam zmogui isvis reikia pagalbos? Jis tiesiog yra toks koks yra, tiksliau toks, koks jis pats sau patinka ir koksas ar pyhas, cia jau jo asmeninis reikalas, tu neturi teises net galvot apie kazkokia pagalba, nes tokiu poziuriu tu nuvertini ir izeidi ta zmogu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą