:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.25 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

nu gerai, tada pasakykite - kokio velnio ta mergaitė eina į sporto klubą - sportuoti ar nekaltus berniukus iš kelio vesti? kaip čia yr?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.25 16:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu čia reik mergaitės klaust:) Ėjo gal sportuot, o gavosi va kas... :)
O gal ir ėjo "va ko":) Painu.
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.25 16:29 
Tema:
Atsakyti su citata

jeigi ėjo "va ko", tai ar nepagalvojo, kad galėjo tam berniukui sportuojant sutrukdyti ir jis, pvz. stūmdamas nelengvą štangą, užsimestų ją ant savęs... . jam skausmas, o tai lengvabūdei mergaitei kas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.25 16:53 
Tema:
Atsakyti su citata

klausimas irgi - a ko tas berniukas ten ėjo? a?

bet čai jau bliūznyjimas gaunasis... ir reik grįžt prie temos. taigi - mano nuomone - abu jie nežino ko nori. užtat ir yra va taip va viskas.
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.25 16:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Joo niekada negali būt 100 proc. tikras...:/


As pavyzdziui irgi esu pora kartu apkaltinta, kad mano zvilgsnis zadejo kazka daugiau, o as buvau nusiteikus tik draugiskai. Va tau ir matosi is akiu... As siaip nepasitikiu zvilgsniais, nes labai daug melo pasaulyje gyvena. Vat. O kur dingo groziai ir geriai? Ir taika... ech...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.25 17:04 
Tema:
Atsakyti su citata

mielos kolegės, nekelkite bangų. tikėkimės ir pasimelskime, kad iš to berniuko ir iš tos mergaitės susiformuotu dar viena laiminga pora, ženkliai pagerinsianti tėvynės demografiją. ir gyvens jie laimėje ir santarvėje ilgai ir laimingai... . pasimelskime už tą laimę. kad tik pasisektų jiems, kad tik pasisektų... .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.07.26 07:57 
Tema:
Atsakyti su citata

siulau sia nuostabia istorija leidiniui "Viltys ir likimai"
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.26 09:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Kokį blia pasimelskime, kokį ženkliai demografiją, kokią nuostabią istoriją? Jums ką, smegenai perkaito? Taigi aiškiai pasakė, kad ta merga turi kitą bičią, su šituo tik pasidulkinti tenori.

Ir išvis nesuprantu ko jinai parinasi. Tegu priplaukia baseine prie jo, paglosto už reproduktyvinių organų ir viskas akimirksniu paaiškės. Greičiausiai tas bičelis yra gaidys. Tikras gaidys, turiu omeny. Kitaip sakant, pyderas. Arba ta pana yra labai negraži ir jam v pdalu ką nors ten su ja spausti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 09:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu blia, Sauleli, be jokio polėkio visą romantišką nupintą vainiką sušikai, kaip rupūžė ant perlų.... :))))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 09:40 
Tema:
Atsakyti su citata

norėjau kaip geriau. dabar man pochui
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 09:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Negrubilink, Sauleli :) Viskas ne visai taip kaip atrodo. Visu pirma, as jau minejau, kad paklaust noriu ne apie konkrecia situacija, ka tai mergai daryti, o siaip, apskritai apie tokio tipo situacijas, kai zmones nemoka issiaiskinti ko kitas zmogus nori ir ka jaucia. Visu antra ir trecia, mergaite yra grazi ir faina. Ji turi berna, bet pati nezino ko nori, ir jai turbut kazko truksta tuose santykiuose ir iesko to kazko kitur. (neapsiimsiu dabar svarstyt ar tai gerai ar blogai, ne ta tema). Ir ne tik dulkintis nori. Jai siaip tas bernas patinka. Nu zodziu. Kazkaip jus cia viska iskraipot :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 09:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Ai as tai manau, kad cia tokios situacijas vaiku darzeli reikia isaiskint vaikams, kad jei kazko nori - tai imi ir pasakai. Kaip gaidziai kokie tie zmones kartais maivosi tiek pirtyse, tiek stotelese, tiek lovose. Man tai va kazkaip pyktis sueme. Nori zmogus sikt, bet negali pasakyt. Kankinasi tada. Ai karocia. Gaidys ir ta merga ir tas bernas. Artistai sudegusio teatro. Taip jiems ir pasakykit.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.26 10:43 
Tema:
Atsakyti su citata

as ir sakau- vaiku darzelis. atsimenu kai jauna buvau tokioj sanatorijoj, tia viens berniukas pradejo man portfeli nesiot, sakau- kam tu neshioji ta portfeli. nuejo pasitare grizta- kad tau lengviau butu. sakau- o tai kodel tu nori kad man lengviau butu? nuejo pasitare grizta- nes tu man patinki. gerai- tai ko nori is manes? - nieko. sakau, gal tu eik pasitart? tai grizo, sako- draugaut noriu. tai bliamba kokios derybos buvo apie tai kaip mes dabar draugausim- jis man nesios portfeli, as uztat neleisiu kad kiti ta portfeli neisiotu ir t.t. soksim tik kartu, bet jeigu labai norisis tai vienas kito atsiklausim ir t.t viktoras buvo jo vardas.
ech, kokia tai nostalgija uzejo....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.26 12:21 
Tema:
Atsakyti su citata

a jo, liubov po estonski čia Jurgitai nutiko :)
nevaražykite čia jūs visi, jei jie vienas kitam ypač labai jau patiktų tai jau seniai būtų vienas iš jų tiesiai šviesiai prasitaręs, o ne sukęs ratus aplinkui kaip grifas aplink dvėselieną.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 13:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, aš sėdžiu darbe, piktas bosas žiūri į mane (čia taip netyčia susirimavo). Tai va. Visko neperskaičiau, bo baisiai daug prirašyta. Papasakosiu vaizdelį iš savo panašios patirties. Turėjau aš tokį berniuką. Drovus nesvietiškai. Vesdavosi mane į kiną, po to valgyti ledų, po to važinėdavomės po miestą. O po to "nu davaj, ate". Ir taip kokius du mėnesius. OK, kol dar svarsčiau, ar jis man patinka, tai dar nieko. Kai jau nusprendžiau, kad patinka - užkniso. Bet, kaip sakoma, jei kalnas neina pas mahomedą, tai kažkaip ten atvirškčiai. (nežinau, iš kur čia tokie posakiai, stačiai ant poezijos šiandie mane traukia). Tai vieną vakarą, kai jau sustojom prie mano namų, ir jau aš lipau iš mašinos (kokią 4val. ryto), tiesiai šviesiai jo paklausiau, kad jis ruošiasi mane pabučiuoti. Tai jis pasimetė, atsakė, kad "dabar" ir pasibučiavom. Taip paprastai.
Jei galvojat, kad po to kas nors pasikeitė - klystate. Vėl sėdėdavom filmuose, po to važinėdavom po miestą, po to sėdėdavom ilgai mašinoj, ir tik po kokių 2 val. bendravimo, kai aš imdavausi kokios nors iniciatyvos (na, tipo, jau lipu iš mašinos ir pasilenkiu jį pati pabučiuoti. Tada jau pradedam bučiuotis ir pan.). Reziumė. Iki sekso mes taip ir nenuėjom. Kai jau išsiskyrėm, pasakiau, kad gaila, jog nepasimylėjom. Tai va, sako, aš laukiu didelių jausmų. Ir tik tada myliuosi. O man buvo simpatija, ir jei būtų prie to dar geras seksas - gal ir rimtesni jausmai išsirutuliuotų.
Pabaigai - man tuomet buvo 27, o jam kokie 29-30m. Grybų karas kažkoks....
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą