:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
NEBEnusiminusi
Latras


Prisijungė: 2004 08 13
Pranešimai: 148
Miestas: nuostabus

Pranešimas2004.08.23 18:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
parulskis, patackas, burokas - visi jie vieno medžio vaisiai, bile tik palakti chaliavai ir kokiai naiviai filologei į akis arabų pripūsti.


ką turi omenyje minėdamas filologę? :)
Niu Parulskis man patinka ( oi tik niekam nesakykit:)) , kad tiesiai šviesiai rašo. Apart to, kad vertinu lyriškumą, kartais patinka ir gyvenimo realas :)

pala kaip ten? ,, Neteisk ir nebūsi teisamas" ....?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.08.24 11:57 
Tema:
Atsakyti su citata

neteisk ir nebūsi teisiamas, atsuk antrą žandą, bla bla bla, tru tru tru..... robbish, žinios pasenusios mažiausiai kokiais 2004 metais :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
angele
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 21
Pranešimai: 23
Miestas: moi adres ni dom i ni ulica...

Pranešimas2004.08.24 15:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, kai kuriu vyr. g. nariu norai del namu seimininkems tiesiog nerealus: "... kad butu su prisegamo kojinem ir t.t."
Mano namu sheimininke - pagyvenus, apystore moteris; greitu apsisukimu, ir gerai daro valgyti. Kitokiu reikalavimu jai nekeliau. Esu patenkinta ja.
Aisku, galiu ir as pasvajoti, kad man kox blondinas ar juodakartis erzhiliux su stringiais po namus laksto ir mano namus tvarko... Bet dievazhi, nedrisciau as niekaip musu brangioj Marijos zemej paskelbti tokio eretisko skelbimuko, kad ieskau "erzhiliuko namu ruoshos darbams 3x per savaite". Lietuviai vyrai arba iskreiptu to tiesioginio skelbimo prasme arba pasipiktintu ir ateitu mane kaip tie Egles broliai is "Egle Zalciu karaliene" dalgiais uzkapoti.... Musu vyrai, deja, dar neisaugo is vyzhoto mastymo. Tai ir tex man tik mano storule nmau seiminininke dziaugtis, kol kas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.08.24 16:13 
Tema:
Atsakyti su citata

oj oj oj oj, vyžota katalikė taiko į dvasingus padebesius... dar yra "visi vyrai kiaulės" bei "jiems tik vienas galvoje", napamiršk kitą kartą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
NEBEnusiminusi
Latras


Prisijungė: 2004 08 13
Pranešimai: 148
Miestas: nuostabus

Pranešimas2004.08.24 18:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
oj oj oj oj, vyžota katalikė taiko į dvasingus padebesius... dar yra "visi vyrai kiaulės" bei "jiems tik vienas galvoje", napamiršk kitą kartą.


niu prajuokinai, dekinga esmi, kad toks vyras taip kalba:) tikrai malonu;)

tik jau nesvaik :) vyrų yra be galo nuostabių, bent jau mano gyvenime :) tokius sutikau ir jiems ne visada tik vienas galvoj.
O tavo zinios dar labiau pasenę, be be be :)))))))) nes dvasingumas pradėjęs grįžti ir jei tamsta vaikaisi madų, pats laikas susizgribti:)))))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
angele
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 21
Pranešimai: 23
Miestas: moi adres ni dom i ni ulica...

Pranešimas2004.08.25 00:00 
Tema:
Atsakyti su citata

nesitikejau ashiai is baisuonelio tokios reakcijos. Tamsta, kiek supratau esi schyras katalikas, tai ir laikykis, prasau, tos omnipotentines nuostatos! :(
O jei netinka Lietuvos vyriska "vyzhota" epocha, pasitaisau ir perkeliu i Zhemaites laiku Vingiu Jono epocha...
O ar vyrai blogi/geri, as tokio teiginio savo poste nepaskelbiau. Sutinku, kad yra visokiu vyru ir del to nesiginciju. Ir kad jie tik "vieno dalyko" nori. Tai irgi nei tai teigiau, nei tai nuomonei pritariu, Vieni vyrai nori "tik" ramybes, kiti - tik pagerti, o treti vel su savo norais. Nebeesu tame amziuje, kuomet drisciau sneketi tik revoliuciniais teiginiais...
Bet grizkim prei tvarkos. Man tvarka reikalinga ir as uz sia paslauga moku. Tiek.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 rašyti atsakymą