:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.20 12:09 
Tema:
Atsakyti su citata

ale kame tu papu jega, nesuprantu...nu yrankis zindymui, nu, ka jus ten matot, nu niekaip nesuprantu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.20 12:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
ale kame tu papu jega, nesuprantu...nu yrankis zindymui, nu, ka jus ten matot, nu niekaip nesuprantu...


A ta ko juos taip slepi, jei ten nieko ypatingo? :)

Kaip jau kažkur esu rašęs, šitas klausimas apie krūtų ypatingumą turėtų būti adresuojamas moterims, o ne vyrams.


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.20 12:27. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.20 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
A ta ko juos taip slepi, jei ten nieko ypatingo? :)

Kaip jau kažkur esu rašęs, šitas klausimas apie krūtų ypatingumą turėtų būti adresuojamas moterims, o ne vyrams.



jeigu cia man klausimas, tai as visai ju neslepiu, tik nevisada yra galimybes juos parodyt- tai salta, tai karsta tai vel kas. be to viesuomeneje nepriimtina, kas reiskia kad nuogi papai nera visuotinai priimtas estetinis vaizdas .
tai butent del to kad ten nieko ypatingo, mes tuos papus ir pridengiam, o rodom tas vietas kurios yra labiau vertos demesio:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Johnny
Latras


Prisijungė: 2005 07 07
Pranešimai: 160
Miestas: Kazkur europoje...

Pranešimas2005.07.20 12:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgiuk, tai tu gal viena is tu, kuri viesuose pliazuose, be liemeneles deginasi? Kad nieko cia tokio... ir t.t.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.20 12:37 
Tema:
Atsakyti su citata

ne, as nekonfrontuoju su viesaja nuomone, bet to karstis labai kenkia jautriai speneliu odai. ispekit savo gerules!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.20 12:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Johnny rašo:
Jurgiuk, tai tu gal viena is tu, kuri viesuose pliazuose, be liemeneles deginasi? Kad nieko cia tokio... ir t.t.


O... tai čia kažkas tokio? Taip degintis? Ar kaip?

Normaliai viskas yra su ta krūtine - kokią turi, tokia gerai:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.20 13:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
jeigu cia man klausimas, tai as visai ju neslepiu, tik nevisada yra galimybes juos parodyt- tai salta, tai karsta tai vel kas. be to viesuomeneje nepriimtina, kas reiskia kad nuogi papai nera visuotinai priimtas estetinis vaizdas


Neslepi sakai... Na gerai, gal tu išskirtinė motriška, ir gatvėmis karts nuo karto prasineši nuoga. Bet šiaip jau tokių reiškinių nepastebėjau. Nė karto gyvenime.

Gerai, aiškinu kas ypatingo yra papuose :)

1. Kadangi jų nematome kasdien po šimtus kartų, kaip kad daugelio kitų kūno dalių, jie automatiškai tampa ypatingi. Tiesiog todėl, kad retai sutinkamas daiktas. Neįprasta. Ypatinga. Kodėl retai sutinkamas daiktas? Na, va sako dėl to, kad per šalta arba per karšta. Matyt gamta taip sutvėrė, kad moterų krūtys turi būti amžinai (išskyrus lovoje) paslėptos po rūbais :)

Pavyzdžiui, nuoga vyro krūtinė nėra nieko ypatingo, nes ją gali pamatyti bet kurią labai karštą dieną praktiškai bet kur mieste. Jau nekalbu apie paplūdimius.

2. Daugeliui moterų (ar ne visoms?) krūtys yra gan stipri erogeninė zona. Ką, tai neypatinga? Vyrų papai nejautrūs tokiems dalykams, todėl vyrų papai nėra ypatingi.

3. Jei vyras prieis prie nepažįstamos moters ir nei iš šio nei iš to palies jos krūtinę ranka. Kas bus? Kokie 95% moterų kirs skambų antausį. Kodėl? Nežinau, tiesą sakant. Turbūt todėl, kad papai - ypatinga kūno dalis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.20 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
Johnny rašo:
Jurgiuk, tai tu gal viena is tu, kuri viesuose pliazuose, be liemeneles deginasi? Kad nieko cia tokio... ir t.t.


O... tai čia kažkas tokio? Taip degintis? Ar kaip?


Kas čia tokio? Tai tu man atsakyk! :) Aš tai visai nebūčiau prieš, bet kažkodėl moteriškaitės taip nesielgia :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.20 13:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Razinova rašo:
O... tai čia kažkas tokio? Taip degintis? Ar kaip?


Kas čia tokio? Tai tu man atsakyk! :) Aš tai visai nebūčiau prieš, bet kažkodėl moteriškaitės taip nesielgia :)


Nu tai aš kai jau deginuos viešuose pliažuose, tai taip ir deginuos (tiesa, tas būna retai).

Bet kaime prie ežero taip nesielgiu. Ir ne iš kuklumo, o saugumo sumetimais. O normaliam pliaže - taip.
Dėl saugumo savo ir gatvėm nelakstau nuoga:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais


Paskutinį kartą redagavo Razinova, 2005.07.20 13:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.20 13:31 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jeigu neslepiu, tai nereiskia kad nuoga gatvemis turiu lakstyti, as ir liemens savo neslepiu pvz.

1. kaip tai nuoga vyro krutine nieko ipatingo? mane pvz jaudina, ir man nesinori ant kiekvieno kampo matyti nuoga vyru krutines, nes tas trukdo susikaupti.
2. vyru papai irgi yra erogenine zona, nu gal ne tavo. kaip ir ne visu moteru papai yra erogenine zona.
3. nu bet jeigu man palies pvz uz kaklo, tai taip paciai gali gauti, tai nematau cia didelio skirtumo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.20 13:34 
Tema:
Atsakyti su citata

O kokiam pliaže tu paprastai deginiesi? Ateičiau ir aš... :) Tai būtų pirmas kartas, kai pamatyčiau merginą be liemenėlės viešajam pliaže.

Kaip ten bebūtų, tikiuosi nesiginčysi, kad moterys savo krūtinę slepia? Čia toks gan akivaizdus ir nepaneigiamas faktas... Nelabai suprantu, kodėl jūs čia kažkaip taip bandot tą neigti? Gi nieko blogo tame nėra... Jei visos moterys visada vaikščiotų nuogos, tai neliktų malonumo gražias krūtis pamatyti...


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.20 13:47. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 13:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Johnny rašo:

Beje kaip Saulelis pazymejo, papai yra labai jautri moteru erogenine zona, todel lieciant moters papus stebeti kaip jai malonu yra nepakeiciamas kaifas...


Manau, kad berniukai susigalvojo sita moteru malonuma, nes jiems patiems labai patinka papus ciupineti. O daugumos moteru jautriausios vietos visai ne papai :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 13:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Kaip ten bebūtų, tikiuosi nesiginčysi, kad moterys savo krūtinę slepia? Čia toks gan akivaizdus ir nepaneigiamas faktas... Nelabai suprantu, kodėl jūs čia kažkaip taip bandot tą neigti?


As neneigiu :) Ner cia ko visiems grazius dalykus rodyti.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 13:43 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:

Manau, kad berniukai susigalvojo sita moteru malonuma, nes jiems patiems labai patinka papus ciupineti. O daugumos moteru jautriausios vietos visai ne papai :)


hehe - nu bet ir ne pirštai:))
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)


Paskutinį kartą redagavo Meškiukas, 2005.07.20 13:44. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.20 13:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
nu jeigu neslepiu, tai nereiskia kad nuoga gatvemis turiu lakstyti


Hmmm.. Na lyg ir taip... Nebūtinai gatvėmis, nebūtinai lakstyti. Bet jei visada viešumoje būdama esi prisidengusi krūtinę, tai argi negalima pasakyti, kad ją slepi?
O kaip pasireiškia tavo krūtinės neslėpimas? Kur ją galima pamatyti (išskyrus lovoje, duše ar moterų pliaže)? :)

Jurgita rašo:
as ir liemens savo neslepiu pvz.


todėl liemuo ir nėra toks ypatingas, kaip krūtinė :)

Jurgita rašo:
1. kaip tai nuoga vyro krutine nieko ipatingo? mane pvz jaudina, ir man nesinori ant kiekvieno kampo matyti nuoga vyru krutines, nes tas trukdo susikaupti.


Na gerai, tegu vyro krūtinė taip pat ypatinga, bet čia toks asmeniškas dalykas, tikrai ne visoms merginoms taip. Kiekvienas turi tam tikrų fetišų.
Bet tai juo labiau - kodėl tada tave taip stebina, kad ir moters krūtinė yra ypatinga? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą