:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 10:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
šita tema jau tiek pravalkiota ginčuose su Adučiu ir Sauleliu kad jau net neįdomu, čia viena tokių, kur abi pusės vistiek lieka ties savo įsitikinimais.


aš nenoriu ginčytis, noriu tik sužinoti tavo įsitikinimus. (jei neslepi, kaip Kilikas)
:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.20 13:28 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai pavartyk senas temas apie religiją, tingiu kartotis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
nu tai pavartyk senas temas apie religiją, tingiu kartotis :)


ten nėra atsakymų į šiuos klausimus :/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.21 16:32 
Tema:
Atsakyti su citata

erezijos jega!

"Malaizijos pareigūnai suėmė 58 keistos milžiniško arbatinuko galiomis tikinčios sektos narius"

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=7124257
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.03 10:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Sava visada laikiau ateistu, bet beskaitydamas šią temą kažkaip pagalvojau, kad aš vis tik esu ir krikščionis, nors ir netikiu į dievą, nes esu krikštytas, o taip pat priėmęs pirmos komunijos ir sutvirtinimo sakramentus. Tiesa, visus tuos sakramentus priėmiau ne savo valia, o buvau priverstas, o bet tačiau kadangi atsikrikštyt ir visų kitų sakramentų atsisakyt negaliu, tai oficialiai išlieku krikščionimi, Romos kataliku, kaip ir tenka atsakyt gyventojų surašymuose. O gal vis tik aš darau klaidą, ir svarbu ką jauti šiuo klausimu, o ne kam priklausai pagal popierius.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.01.03 15:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Visada turi galimybę nusižudyt, tai yra padaryti didžiausią nuodėmę ir taip išreikšti savo asmeninę nuomonę.

Dar gali paprašyti ir tave ekskomunikuos ar kaip ten.

Taip kad pirmyn. Nereikia čia tik zirzaliuoti apie prievarta priimtus sakramentus.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.03 17:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei aš netikiu į Dievą, nejau turėčiau tikėt tokiais dalykais kaip mirtina nuodėmė? Būtų nenuoseklu. Todėl savižudybės atvejis atkrenta. Dėl ekskomunikavimo, tai idėja daug patrauklesnė, ypač, jei mano priklausymas Jėzaus karių gretoms man keltų kažkokį diskomfortą, o betgi nekelia. Aš jo niekur ir neminėjau. Visa žinutė tebuvo savo identiteto apsvarstymas, ar aš esu krikščionis ar ne, o ne nepasitenkinimas savo būkle.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2008.01.03 18:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Kaip Nietzsche sake, "paskutinis krikscionis numire ant kryziaus", taip kad gali atsipusti ir nerasyti saves per surasymus kaip Vatikano valdinio.

Ar lietuvoje yra baudos uz atsisakyma uzpildyt surashymo duomenis? Gal isvis nebutina nieko rashyt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.03 18:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Kiek pamenu tai galima buvo nieko nerašyt. Beje apie tokių surašymų rimtumą šį tą pasako ir tai, kad mano anketą už mane užpildė tėvai, kadangi tuo metu studijavau kitame mieste, o registruotas buvau gimtąjame.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2008.01.03 18:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Airijoje grasina tukstantinemis baudomis uz atsisakyma uzsirashyti, bet negirdejau, kad ka butu nubaude.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Eckagalvis
Latras


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 155
Miestas: Kaunas

Pranešimas2008.01.04 17:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Kažkaip per daug nebesuku sau galvos dėl savo religinio identiteto. Teko skaitinėti visko po truputį, o logiško ir įtikinamo Visatos atsiradimo paaiškinimo taip niekur ir neradau. Senovės žmonių susigalvoti šventraščiai, aišku, šūdas. O vat Muldaševą ir Kastanedą paskaitinėti bent kaip tokį pilosopinį sci-fi įdomu. Bet kol Terranai Paukščių Tako nerūlina, per anksti kalbėti :)

Tikriausiai ne laiku gimiau, bo tikrai įdomu, ką po kokių poros tūkstantėlių metų (jei nesusinaikinsim) mokslininkai išsiaiškins. Šiaip tai agnostikas, matyt, esu. Toks labiau link ateizmo linkęs. Bet iš esmės nesiparinu - kas bus, tas bus. Arba nebus.
_________________
There. I said it. :|
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.12.04 15:19 
Tema:
Atsakyti su citata

nu gal ir ne visai į tą temą pataikiau, bet neradau skyrelio skirto Dalai Lamai.
O pasirodo, jis šiomis dienomis lankosi Briusely. Paskaičiau jo šiandieninį pranešimą Europos Parlamente, kur jis dar kartą primena, kas iš tiesų yra svarbu gyvenime, ir kaip labai toli nuo to esam...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.12.05 08:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Dalailama=popiezius=religija=biznis=apgaule. Teisybes skleidejes. Kazi uz kieno pinigus jis vazineja po Biuselius,gyvena prabangiuose viesbuciuose,vazineja prabangiuose limuzinuose ir gyvena kaip karalius,a? melzia pinigus is tikinciuju,gazdina sunkia karma ir skausminga reinkarnacija! Kaip ir visos kitos religijos budizmas pastatytas ant baimes.
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.12.05 09:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Kitą vertus ar tik ne tik ne budistai su savo maldos malūnėliais tapo ekologiškos energijos (vėjo malūnų) pradininkais.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.12.05 11:03 
Tema:
Atsakyti su citata

zlo, tu kartais perlenki lazda.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą