:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:07 
Tema:
Atsakyti su citata

O aš beveik :) buvau... Dabar bažnyčios biskį vengiu.
Na taip, šeima - dalykas rimtas. Visko būna atsitinka, ale aš tai prieš visokius "nalievus", nu nafik tada su kažkuom pastoviai būt, jeigu į šoną traukia.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:09 
Tema:
Atsakyti su citata

nu aš tai nei darysiu, nei man reikia.
ale va gerbtum ir mylėtum tu kokį žmogų labai labai. ir jam būtų ypač svarbu, kad tu būtum tikintis. Na imi ir sutinki. Laužai save, mėgindamas pasikeist, paskui supranti, kad nepavyks, nes tai kertasi su tavo visu gyvenimo būdu ir nusistatymais, bet nenori to žmogaus skaudint ir apsimetinėji. kiek laiko tai truktų?

nia nia. reikia priimt žmones tokius, kokie jie yra.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Nelabai ilgai truktų... Man būtent taip yra buvę. Tai vadinasi, kai esi tolerantiškas kito požiūriui, bet kitas tavo - ne. Ir galiausiai baigiasi tokie santykiai.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:17 
Tema:
Atsakyti su citata

bliat kaip baisu - tai gerai, kai 2 netolerantiški, arba 2 tolerantiški susitinka, o jei 1 netolerantiškas ir 1 tolerantiškas - taigi bobulės vargai:( )
nors dažniausiai taip ir būna nx...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:23 
Tema:
Atsakyti su citata

taigis peršasi išvada, kad žmogui geriausia būt vienam. laisvas kaip paukštis esi. niekas jokių priekaištų neduoda, niekas nereikalauja pasikeist, mest rūkyt, bet kokiu atveju grįžt namo, į kairę taip pat nenueisi, nes neaišku, kur ta dešinė.
iech, kaip gerai :)

joo. jei jau kuri šeimyną, tai įsitikink, kad tikrai tinkamas žmogus. bo kitaip liūdna.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.15 11:58 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
joo. jei jau kuri šeimyną, tai įsitikink, kad tikrai tinkamas žmogus. bo kitaip liūdna.


o va čia ir klausimas - o kaip tu įsitikinsi? gali tik jausti. ir taip, kaip tuo metu yra. ir niekas nežino kas bus paskui... po metu, keturiu, desimt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 11:59 
Tema:
Atsakyti su citata

mnu jo. reik tėvų pasiklaust, kaip jie čia taip įsitikino :/

tai sakau. geriausia vienam likt :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.15 12:04 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
mnu jo. reik tėvų pasiklaust, kaip jie čia taip įsitikino :/

tai sakau. geriausia vienam likt :)


nu norėjau pasakyt, kad rizikos tokiam sprendime visada yra. jeigu galima čia pritaikyti tą žodį - rizika.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 12:26 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
jop.
pakeisti shiaip imanoma, bet per prievarta pakeistas zhmogus... na kam ji kankint?


Matai, tas keitimasis daznai buna savanoriskas. Tu buni su zmogum ir naturaliai slifuojiesi po truputi. Daugeli dalyku pakeisti nera sudetinga ir tas nesukelia kazkokiu baisiu nepatogumu. Pavyzdziui as rukau labai daug, bet kai bunu su nerukanciu zmogumi, stengiuosi rukyti maziau, o buna kartais ir visai nerukau. Ir manau, kad ilgainiui gal ir mesciau. Bet aisku jei man lieptu mest, tada is principo turbut nemesciau :) Bet derintis visada reikia. Tik esme yra tame kaip tu ziuri I tas savybes, kurias nori pakeisti. Jei is esmes tu jas gali toleruoti, tai ir veliau nekils baisiu nesklandumu, jei jos nepasikeis. Bet jei tai yra tau itin svarbios savybes, be kuriu pakeitimo tu su zmogum buti negalesi, tai kurti seima ir tiketis, kad po vestuviu pasikeis yra labai rizikinga, nes jei nepasikeis, jus vistiek issiskirsit.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 12:40 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Bet aisku jei man lieptu mest, tada is principo turbut nemesciau :)


va va. principai, charakteris ir t.t.
aš pati tai tampiausi pora metų tokioj situacijoj. labiausiai sužaidė tai, kad aš nė velnio nenorėjau prievarta keisti savęs, o vyrukas norėjo, kad viskas būtų pagal jį. charakteris mano toks, kad aš linkusi nutylėti ir niekam nieko garsiai nesakyti, bet po vienu stogu su tuo žmogum ištvėriau ne taip jau ilgai.

rizika, kaip razinova sakė, yra visada. bet svarbiausi žmogaus bruožai išryškėja gan greitai. visa kita apšlifuoti gal ir įmanoma, nors aš laikausi nuomonės, kad jei kažkas nepatinka, tai tiesiog ne tavo žmogus.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.15 12:55 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
visa kita apšlifuoti gal ir įmanoma, nors aš laikausi nuomonės, kad jei kažkas nepatinka, tai tiesiog ne tavo žmogus.


Manau, kad nebus pasaulyje tokio žmogaus, kuriame tau patiktų VISKAS.
Taip būna tik pradžioj, kol nepažįsti žmogaus ir labai svaigsti. O paskui...

Manau, kad keistis žmonės keičiasi, kai patys to nori. O kartais natūraliai gi kaip naktinuke rašė - apsišlifuoja aštresni kampai ilgai kartu būnant.
Principai gal nėr blogas dalykas, bet bendram gyvenimui (geram gyvenimui) labiau svarbu sugebėjimas rast kompromisą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 12:58 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
visa kita apšlifuoti gal ir įmanoma, nors aš laikausi nuomonės, kad jei kažkas nepatinka, tai tiesiog ne tavo žmogus.


Nesutinku :) Netikiu, kad atsiras zmogus, kuris tau simtu procentu tiks. Vis tiek kazkas uzklius- nepatiks, kad ruko, nepatiks jo barzda ar usai, nepatiks, kad keliasi anksti/velai, nepatiks, kad saukstelius sudeda I sakuciu skyreli ir pan. Bet esme tame, kad su daugeliu tu dalyku, tu gali susitaikyti. Nu deda jis tuos saukstelius ne ten ir ka. Tau trukdo- perdedi I kita vieta. Netrukdo- palieki. Ir viskas. Prie isvaizdos nepatikimo per ilgi/ per trumpi plaukai, ne tavo stiliaus rubai ir pan. taip pat prisiderint nesudetinga ir pasikeist/pakeist ne taip sudetinga. Svarbiausia, kad nebutu prievartos. Ir nebutu esminiu vertybiniu skirtumu. Tarkim jei vienas nori vaiku, o kitas sako, kad niekada ju nenores. Ar vienas nori "modernios" seimos, kai abu vaiksto I sona ir sugrize vienas kitam pasipasakoja, o kitas nori tradiciniu santykiu. Nu zodziu. Tokie skirtumai paprastai sunkiau apsislifuoja, tada gal ir is karto matai, kad ne tavo zmogus.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 12:59 
Tema:
Atsakyti su citata

smulkmenos yra ir liks smulkmenomis, jas žinoma, kad galima apšlifuot bet yra pagrindiniai bruožai, kurių nevalia keisti ar reikalauti panaikinti. čia ne apie ne vietoj mėtomas kojines ar rūkymą.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 13:02 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
smulkmenos yra ir liks smulkmenomis, jas žinoma, kad galima apšlifuot bet yra pagrindiniai bruožai, kurių nevalia keisti ar reikalauti panaikinti. čia ne apie ne vietoj mėtomas kojines ar rūkymą.


O zinai, labai daug poru del tokiu dalyku skiriasi. Esme kiek tau svarbus kito rukymas/nerukymas, kojiniu metymas ir pan. Jei tau tai itin svarbu, tai niekada ir nesusitaikysi su tuo. Net nereikes rimtesniu problemu.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.15 13:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei dėl tokių dalykų skiriasi, reiškia tikrai nebuvo skirti vienas kitam ir beztolku ženijosi...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą