:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.13 11:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Nu tai ką jau čia bepridursi... Siek to idealo... Susiskirstyk pasaulį į gerus ir blogus, minigun'ą į rankas - ir pirmyn. Žiūrėsim kas gausis :)


To visai nereikia, jie patys vienas kita nudaigos jei liks gyventi pagal savo alacho istatymus tarp savu talibane..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 11:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Hehe, nežinau nežinau, Legionai... :) Jie čia yra jau tūkstančius metų ir panašu, kad niekur nesiruošia dingti. Manau, kad turėsi iki gyvenimo pabaigos baisiausiai pykti ir jų nekęsti, ir greičiau užsilenksi nuo streso :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Ką? Kokie koncertai? Prie ko čia koncertai? Ką tu čia kliedi? Baisonėli, CNN aš nemačiau turbūt kokius 2-3 metus. Tai ką žinau, sužinau iš gan plikų faktų internete. Šiaip čia gan įžeidžiančiai varai, visiškai nepagrįstai kaltindamas mane tuo, ko aš pats nuoširdžiai nekenčiu - šališkos žiniasklaidos propagavimu...


nekaltink kitus bukaprotišku mąstymu ir pats nebūsi pasiųstas nx.



Saulelis rašo:
Tai jeigu tau ant visko pochui, tai apie ką tu čia šneki? Nelabai suprantu... Ta prasme, jei kiekvienas šnekėsim apie save asmeniškai, tai nė vienas iš čia esančių nešaudė nei Bagdade, nei sprogdino Londone. Tai kaip ir nelieka prasmės nieko šnekėti, nes gi mes čia ni pri čiom...


tu vėl neskiri b....o nuo piršto, kalbame apie musulmonus ir apie tai kad man nusišikti ant jų problemų ir neturiu jokio noro jų matyti savo šalyje. kurios vietos nesupratai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisoneli, abu bjauriai snekat :) O tu dar ir nesamones siuo atveju sneki :) Ir is kur pas tave tas rasizmas? Ir toks stereotipinis mastymas?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 12:23 
Tema:
Atsakyti su citata

o kodėl visi žmonės turi aklai melstis šventai tolerancijos karvei? ar geriau yra tai, kad žmogus viešumoje dedasi demokratu, o namie prie alaus keikia "nigerius"? o musulmonai man nepatinka, kodėl turėčiau aiškinti kad jie man patinka? kodėl nepatinka? todėl kad mano sutikti buvo nemalonūs tipai. ar čia man reikia remtis literatūra, kuri rtašo kad visi žmonės lygūs?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Palaikau rasizmą musulmonų atžvilgiu...nachren...atsimenat, kaip keletą čėčėnų buvo studijuot priėmę - taigi gyvuliai kažkokie - vienas iškart nubombino Snoro kioskelį, kitas kažką pripjovė, o tie kas nieko nenuveikė, šiurpindavo aplinkinius grasinimais ir peilio mojavimais panosėje...esu susidūręs asmeniškai, o ir pažįstamą subaladoję buvo...
Tai čia tie, kurie mokslo siekė, o jei tokių, kurie nesiekia mokslo prisileidus ?!:/
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)


Paskutinį kartą redagavo Meškiukas, 2005.07.13 12:44. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

O kodel jus apskritai negalite diskutuoti nesiuntinedami vieni kitu, a? Nu OK, kartais pratruksti, bet jus istisai siuntinejates...

Niekas tau nesako, kad turetum apsimetineti, kad tau jie patinka, bet tavo apibendrinimai, kad jie VISI tamsus teroristai nera pagristi ir va tas vat ir erzina. Tiesiog tokie stereotipiniai apibendrinimai yra neteisingi. Kaip ir pavyzdziui "visi vyrai kiaules" :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 13:19 
Tema:
Atsakyti su citata

aš darau išvadas iš tokių, kuriuos esu sutikęs, ar aš turėčiau laukti kantriai, kaip kokia mergelė riterio ant balto žirgo, tų kiotkių, o gal žiūrėk pasitaikys ir gerų musulmonų, išsilavinusių, tolerantiškų, nebukapročių ir ne chamų? o jei jau prakalbome apie informacijos šaltinius, tai jei jau padarius bendro informacijos srauto analizę, pamatytume, kad didesnė dalis informacijos apie musulmonus yra neigiama. ką tokiu atveju daryti? rėkti kad tai tarptautinės konspiracijos sąmokslas ar pabandyti atsimerkti ir vis dėl to pripažinti kad tolerancijos stereotipas yra atgyvena?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 13:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
tu vėl neskiri b....o nuo piršto, kalbame apie musulmonus ir apie tai kad man nusišikti ant jų problemų ir neturiu jokio noro jų matyti savo šalyje. kurios vietos nesupratai?


Hmm... O kur tu juos matai savo šalyje tiesą sakant?.. :) Ir kiek gyvenime jų išvis esi sutikęs? 2? 3? Dar per radiją kažką negero apie juos girdėjai... Ir pagal tai susidarei nuomonę apie likusius kelis šimtus milijonų? Na, tai daugmaž ir nusako tavo pasaulėžiūros platumą :)
Juk kiek iki mūsų pareina naujienų apie, sakykim, Ispanijoje gyvenančius lietuvius, tai vien kaip jie ten vienas kitą pjauna. Bet ar tokios naujienos objektyviai apbūdina lietuvių tautą?

Baisonėlis rašo:
nekaltink kitus bukaprotišku mąstymu ir pats nebūsi pasiųstas nx.


Tai tu čia taip sakei tik tam, kad pasiųsti mane nx? :) Aš tai jei pasikarščiavau, tai dėl mano nuomone labai atgrasaus rasistinio požiūrio... Tai pasakyk savo tikrąją nuomonę (jei gali susitvardyti nesisiuntinėjęs :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 14:02 
Tema:
Atsakyti su citata

o tu aišku labai gerai žinai mano biografiją ir žinai su kiek musulmonų esu susitikęs. kas čia bukaprotis?
atgrasus rasistinis požiūris? o man tavo požiūris atrodo saldžiai naiviai kvailas - 1:1.
reaguoju aštriai tik tada kai ant manęs naezžalina.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 14:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
o tu aišku labai gerai žinai mano biografiją ir žinai su kiek musulmonų esu susitikęs.


Nu ne, aš nežinau, kodėl tu taip manai... Čia buvo klausimas-spėjimas. Tai visdėlto - kiek tu jų pažįsti?

Aš manau, kad daugiau mažiau drąsiai šnekėti apie bet kokią tautą galima nebent tada, jei esi toje šalyje gyvenęs nemažą laiko tarpą. Ir ne šiaip gyvenęs (kaip kad daugelis lietuvių Airijoj metais gyvena ir airių pažįstamų išvis neturi arba pažįsta porą pardavėjų parduotuvėje, kur pastoviai apsipirkinėja..), o gyvenęs pilnavertį socialinį gyvenimą, įsigijęs draugų ir priešų ir t.t. ir pan. Tai va. Nežinau aš tos tavo biografijos, bet tai negi tu esi kurioj nors musulmoniškoj šaly gyvenęs bent keletą mėnesių?

Ir iš kur tu ištraukei, kad aš tave vadinau bukapročiu?..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

tu vėl neįsiklausai, aš kalbu apie čia sutiktus musulmonus, kai kuriuos sutikau užsienyje, bet tai jau neliečia vidaus problemos. sutikau porą dešimčių, gal daugiau, Kaune daug studijuoja, mano univere studijavo. svetimkūniai jie yra mūsų kultūroje ir nenoriu kad čia jų daugėtų. nenoriu kad čia pasidarytų kaip Vokietijoje ar Prancūzijoje.
nuvažiuoti, pagyventi porą mėnesių. važiuok. o man ir čia be jų gerai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 15:43 
Tema:
Atsakyti su citata

tema apie musulmonus. nenukrypkime.
ar dar yra teigiančių, kad:
1. visi musulmonai yra tamsuoliai ir agresyvūs.
2. jei nebūtų musulmonų, nebūtų terorizmo.
?

iškeldamas atskirą temą tik norėjau pasakyti, kad šie du teiginiai yra niekuo nepagrįsti arba klaidingai pagrįsti išvedžiojimai, skatinantys neapykantą, nesantaiką, karą ("terorizmą") ir kitas dideles problemas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
atsimenat, kaip keletą čėčėnų buvo studijuot priėmę - taigi gyvuliai kažkokie - vienas iškart nubombino Snoro kioskelį, kitas kažką pripjovė, o tie kas nieko nenuveikė, šiurpindavo aplinkinius grasinimais ir peilio mojavimais panosėje...


visi? visi iki vieno? turi kiekvieno iš jų asmeninę bylą?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 15:47 
Tema:
Atsakyti su citata

draugelį pyzdino šešiese - tuo tarpu studijavo jų 14 kiek pamenu, reiškia rimčiau 2 jau buvo įkliuvę, man grąsino 2, na tai ką aš žinau, ar čia bylos reikia dar kažkokios.:/
Taigi galiu teigti, jog daugiau negu pusė iš mano ir dar vieno žmogaus sutiktų "intelektualių" musulmonų Lietuvoje yra socialiniai atchodai...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Toliau rašyti atsakymą