:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.12 18:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

nelaikau nepakantumo gėjams ir religingumo absoliučiu agresijos rodikliu.


Atseit agresyvus bet neabsoliuciai agresyvus? Kas tai per koncepcija?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.12 18:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Adutis rašo:

nelaikau nepakantumo gėjams ir religingumo absoliučiu agresijos rodikliu.


Atseit agresyvus bet neabsoliuciai agresyvus?


ne.
manau, kad jei žmogus nemėgsta gėjų arba yra religingas, tai nereiškia, kad tas žmogus yra agresyvus.
agresyvus yra tas, kuris vykdo agresiją. ("agresija" - priešiškas elgesys, kuriam būdingas įžūlumas ar net jėgos naudojimas kito žmogaus ar žmonių grupės atžvilgiu. (TŽŽ))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.12 18:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

manau, kad jei žmogus nemėgsta gėjų arba yra religingas, tai nereiškia, kad tas žmogus yra agresyvus.
agresyvus yra tas, kuris vykdo agresiją. ("agresija" - priešiškas elgesys, kuriam būdingas įžūlumas ar net jėgos naudojimas kito žmogaus ar žmonių grupės atžvilgiu. (TŽŽ))


taigi, jei prievarta taikoma, pvz. pries gejus, tai ir yra agresija. Jei zmogus balsuoja uz kazkokiu zmoniu persekiojima - tai irgi agresyvus veiksmas. Geju gyvenimas musulmoniskose salyse nesaldus. Kadangi gyvename demokratijoje - tai tas "nemegimas" labai skaudziai atsiliepia tiems kuriu nemegstama.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 09:21 
Tema:
Atsakyti su citata

aišku galime čia visi užsiiminėti sofizmu, loginėmis humanistinėmis išvadomis ir taip toliau, bet faktas liekas faktu - kol kas liūto dalį tarptautinio terorizmo veiksmų atlieka musulmonų organizacijos, o didesnėje dalyje musulmonų šalių galioja nepakantumą kitų pažiūrų žmonėms propaguojanti praktika, todėl nematau reikalo įsileisti į Europą žmonių, kurie žymiai didesniu procentu yra potencialūs teroristai nei kokie nors baskai ar airiai.
kiek sutikau musulmonų - sudarė pakankamai tamsių ir nepakančių žmonių įspūdį, neturiu jokio noro daugiau su jais bendrauti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 09:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu vat čia klasikinis pavyzdys mąstymo, iš kurio gimsta rasizmas ir visos su juo susijusios blogybės...

Juk tie musulmonai-teroristai lygiai taip pat galvoja, kaip jūs. JAV armūcha įsiveržė į jų šalį, reiškia visi baltieji, kuriuos jie yra matę gyvenime yra jų brolių krauju apsitaškę mėsininkai ir visus juos (įskaitant ir Londono gyventojus) reikia sprogdinti nafik.

Tai kuo jūs, megacivilizuoti ir išsilavinę žmogaus evoliucijos epogėjai, skiriatės nuo tų jūsų taip niekinamų "islamistų"? Aišku, sakysit mol tuo, kad "mes nieko nesprogdinam". Taigi, čia vėl galim grįžti prie aukų Irake/Afganistane skaičiaus. Be to, ir ne visi arabai sprogdina. Dauguma greičiausiai tik tyliai (arba garsiai) nekenčia, lygiai kaip kad jūs. O tie baltieji, kurie nenori tyliai nekęsti, stoja į USA Marine Corps. ir savo žudymo poreikį patenkina "legaliai".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 10:05 
Tema:
Atsakyti su citata

o kodėl tu galvoji kad mane knisa ką mes ten nužudėme, susprogdinome ir t.t. ir pan.? aš tau juodu ant balto rašau - tendencijos yra ne musulmonų naudai, tai kokio velnio aš dar turėčiau įsileisti į savo šalį kažkokius beraščius juodašiknius? kad parodyčiau visam pasauliui koks aš geras ir humanistas, o po to nežinočiau kaip spręsti su jais susijusias problemas? mąstykime pragmatiškai, o ne citatomis iš CNN
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 10:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, Baisoneli, pagal tavo logika tai skandinavai ar britai turetu neisileisti lietuvaiciu I savo salis. VISU lietuvaiciu. Nes ju salyse gyvenanciu dauguma kelia vienokias ar kitokias problemas valstybei ir jos zmonems.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 10:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš negalvoju, kad tave knisa... Būtent tame ir yra problema, kad tavęs (ir visos didžiosios masės, mąstančios taip kaip tu) tai neknisa... Arabų galbūt irgi neknisa, kad ten kažkas Londone prarado savo sūnų ar dukrą per sprogimą. Ir tu šiuo atveju niekuo nesiskiri nuo to "beraščio" arabo. Taip kad neaukštink čia savęs, nes tas tavo raštingumas tavęs visiškai nepadaro pranašesniu. Tik blogiau. Plačiąja prasme tu mąstai lygiai tokiam pat gyvuliškam lygmeny, kaip bet koks neišsilavinęs kaimietis Bagdado apylinkėse. Skirtumas tik toks, kad jis nesivadovauja kažkokiom neaiškiom tendencijom ir neoperuoja plačiu tarptautinių žodžių arsenalu.

O toks mąstymas "pragmatiškai" ir daleidžia tokius dalykus kaip "legali" invazija į užsienio šalis, o to pasekoje - sprogimus Londone bei Niujorke.

(Jaučiuosi kaip bandydamas rašyti vadovėlį "Kodėl rasistinis mąstymas yra blogai")...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.07.13 10:48 
Tema:
Atsakyti su citata

One world, one people!!!


_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.13 11:06 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Na, Baisoneli, pagal tavo logika tai skandinavai ar britai turetu neisileisti lietuvaiciu I savo salis. VISU lietuvaiciu. Nes ju salyse gyvenanciu dauguma kelia vienokias ar kitokias problemas valstybei ir jos zmonems.


Kanadieciai ne visus ir isileidzia. Ir nieko nepraranda ne visus isileisdami, nes atvaziuoja tik issilavine zmones kurie nekelia problemu. Butu pazangu isileisti tik neprietaringus ir issilavinusius arabus (islamo studijos neuzsiskaito!)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 11:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Būtų idealu visame pasaulyje iškirsti visus, kurie yra blogi ir palikti tik gerus, ir tada visiems būtų labai gera :)

Deja, tai neįmanoma. Ir manau, kad tokie bazarai eventually priveda prie tokių dalykų kaip WWI ir WWII.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.13 11:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Būtų idealu visame pasaulyje iškirsti visus, kurie yra blogi ir palikti tik gerus, ir tada visiems būtų labai gera :)

Deja, tai neįmanoma.


nu jo, tai tera siektinas idealas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 11:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Aš negalvoju, kad tave knisa... Būtent tame ir yra problema, kad tavęs (ir visos didžiosios masės, mąstančios taip kaip tu) tai neknisa... Arabų galbūt irgi neknisa, kad ten kažkas Londone prarado savo sūnų ar dukrą per sprogimą. Ir tu šiuo atveju niekuo nesiskiri nuo to "beraščio" arabo. Taip kad neaukštink čia savęs, nes tas tavo raštingumas tavęs visiškai nepadaro pranašesniu. Tik blogiau. Plačiąja prasme tu mąstai lygiai tokiam pat gyvuliškam lygmeny, kaip bet koks neišsilavinęs kaimietis Bagdado apylinkėse. Skirtumas tik toks, kad jis nesivadovauja kažkokiom neaiškiom tendencijom ir neoperuoja plačiu tarptautinių žodžių arsenalu.

O toks mąstymas "pragmatiškai" ir daleidžia tokius dalykus kaip "legali" invazija į užsienio šalis, o to pasekoje - sprogimus Londone bei Niujorke.

(Jaučiuosi kaip bandydamas rašyti vadovėlį "Kodėl rasistinis mąstymas yra blogai")...


TEGYVUOJA CNN IR BEPRASMIŠKI KONCERTAI PRIEŠ BADĄ PASAULYJE.
tai kad mano nuomonė nesutampa su tavo CNN pripumpuota nuomone nedaro mano nuomonę mažiau vertinga. aš ką, Bagdade į žmones šaudžiau? tai kodėl mane turi knisti tų biezdarių likimai, kas kaltas kad patys savo šalyje per amžius nesusitvarko?
o jei jau prakalbome apie lietuvių padaromus nusikaltimus užsienyje, būkite malonūs pažiūrėti tų "skriaudžiamų" šalių statistikas ir pamatysite kad nėra nė ko kalbėti apie "lietuvių nusikaltėlių" problemą, mažiau skaitykite Lietuvos rytą, žiūrėkite CNN ir vieną kartą pamąstykite savo galva.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 11:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
TEGYVUOJA CNN IR BEPRASMIŠKI KONCERTAI PRIEŠ BADĄ PASAULYJE.
tai kad mano nuomonė nesutampa su tavo CNN pripumpuota nuomone nedaro mano nuomonę mažiau vertinga.


Ką? Kokie koncertai? Prie ko čia koncertai? Ką tu čia kliedi? Baisonėli, CNN aš nemačiau turbūt kokius 2-3 metus. Tai ką žinau, sužinau iš gan plikų faktų internete. Šiaip čia gan įžeidžiančiai varai, visiškai nepagrįstai kaltindamas mane tuo, ko aš pats nuoširdžiai nekenčiu - šališkos žiniasklaidos propagavimu...


Baisonėlis rašo:
aš ką, Bagdade į žmones šaudžiau? tai kodėl mane turi knisti tų biezdarių likimai, kas kaltas kad patys savo šalyje per amžius nesusitvarko?


Tai jeigu tau ant visko pochui, tai apie ką tu čia šneki? Nelabai suprantu... Ta prasme, jei kiekvienas šnekėsim apie save asmeniškai, tai nė vienas iš čia esančių nešaudė nei Bagdade, nei sprogdino Londone. Tai kaip ir nelieka prasmės nieko šnekėti, nes gi mes čia ni pri čiom...


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.13 11:32. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 11:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
nu jo, tai tera siektinas idealas.


Nu tai ką jau čia bepridursi... Siek to idealo... Susiskirstyk pasaulį į gerus ir blogus, minigun'ą į rankas - ir pirmyn. Žiūrėsim kas gausis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Toliau rašyti atsakymą