:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Johnny
Latras


Prisijungė: 2005 07 07
Pranešimai: 160
Miestas: Kazkur europoje...

Pranešimas2005.07.12 15:58 
Tema: pripučiama lėlė seksui = lietuvės moterys ?
Atsakyti su citata

Nieko nenoriu įžeisti, tiesiog noriu pasiteirauti rimtesnių "expertų".
Ar tikrai taip yra?
O gal tik mano patirtis su lietuvėmis per prasta?
Kiekviena kartą susiradęs naują partnerę, pastoviai nusiviliu.
Ir vėl užduodu sau tą patį klausimą:
"Nejaugi lietuvės, tikrai tokios neaistringos, jog mylėdamasis su jomis, jautiesi jog barškintum pripučiamą lėlę..."

Ar realybė tikrai tokia žiauri?[/b]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.12 16:19 
Tema:
Atsakyti su citata

aistringos tos lietuvės, normale yr. nenuleisk nosies ir bandyk toliau. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 08:03 
Tema:
Atsakyti su citata

kankiniams dangus:). gal jūs nerandate tų gerųjų lietuvos moterų vietų, kurios išlaisvina jas nuo krikščioniškosios moralės ir grąžina pirmaprades, genetiškai paveldimas, žinias apie teisingą minėto klausimo sprendimą. a jo, geras pasidulkinimas - labai vertas dėmesio reikalas. ieškokim, ieškokim, ieškokim
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 08:49 
Tema:
Atsakyti su citata

O esi girdejes pasakyma, kad nera frigidisku moteru, yra tik nesugebantys ju sujaudinti vyrai... Ir cia zinok labai daug tiesos yra. Jei tu jos nejaudini, jei ji su tavim jauciasi nejaukiai ji ir gules kaip pripuciama lele. O teisingas vyras gali bet koki leda istirpdyti...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.07.13 09:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu ka Jus cia gerbiamasisi sniaaakate??? Totalios nesamones. Paskaitykite dar ir dar, ir dar karteli, ka Malonioji Naktinuke raso. Gryniausia teisybe!!!
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 09:01 
Tema:
Atsakyti su citata

geriausia užvis, kada tiek moteris, tiek vyras viens kitą atsakančiai jaudina ir sujaudina. galima ir tokia nuomone, kad tik vyras privalo atlikti tokią funkciją. galima biški pasijaudinti fizinėje plotmėje - bet tai bus tik pasidulkinimas. nors, tiesą sakant, prie pastarojo teisinga būtų norėti ir kažko dvasinėje plotmėje (skamba banaliai, bet sumarinis rezultatas yr geras)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 09:12 
Tema:
Atsakyti su citata

bet gana dažnai pasakymas kad "vyras nesugeba sujaudinti" gali būti tik eilinis moters tinginystės maskavimas ir pateisinimas, nereikia kaltinti tik vienos pusės.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 09:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Sutinku su Baisonėliu. Kas čia per visų babkių suvertimas vyrams? Kai kalba apie indų plovimus - tai moterys biesinasi, kad mol vyrai nieko nedaro ir reikalauja lygių teisių. O kai dėl sekso - tai aš čia pagulėsiu, o jūs jau prašom mane jaudinkit.

Vurus irgi reikia jaudinti. Pavyzdžiui aš pats visai nesusijaudinu, jeigu moteris guli prieš mane ir laukia, "kol aš ją sujaudinsiu", o pati nė piršto dėl manęs nepajudina... Siutas tik ima :)

Ai, o atsakant į temos klausimą - tai iš savo patirties irgi galiu pasakyti, kad tikrai lietuvoj netrūksta tokių "guminių lėlių". Nesakau, kad taip visada, ir tai visada vien tų moterų tinginystė, frigidiškumas ar pan., žinoma aš ir pats ne sekso monstras, bet yra tokių tendencijų, deja... Iš lietuvaitės išlaužti kokią nors ekspresiją, prišnekinti atlikti kokių nors įvairenybių lovoje - reikia su ja mažų mažiausiai gyventi kelis mėnesius, pažinti vienas kitą kaip nuluptus ir tik tada galima tikėtis kažko įdomesnio... Nesakau, kad tada nebebūna malonu, bet būtų dar maloniau, jei visa tai būtų pasiekiama kiek paprastesniais būdais, juk čia ne koks tau vaikų auginimas... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 09:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Niekas ir nekaltina vienos puses. As sakiau, kad yra toks pasakymas ir, kad yra jame labai daug tiesos.

Del tinginystes tai as nelabai sutinku, nes jei susijaudini tai visas tingumas isgaruoja. Ir visi galvos skausmai. Ir, kad ryt I darba. Ir visi kiti atmazai isnyksta.

Nesakau, kad moteris turi guleti ir laukti kol ja sujaudins, zaidime dalyvauja dviese ir abu turi stengtis, bet moterims paprastai trunka ilgiau susijaudinti ir naturalu, kad tada vyrams reikia siek tiek pasistengti. Ir kas cia tokio? As kazkaip isivaizduoju, kad glamoneti moteri taip pat yra malonumas, o ne tik skubus paruosiamasis veiksmas sueiciai...

(Butu labai linksma, jei dabar IT berniukas ilistu i mano kompa neperspejes... sakyciau tema ikvepianti darbui :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 09:49 
Tema:
Atsakyti su citata

nauda būtų akivaizdžiai abipusė, kada vyruks ir moteris vieningai siektų kokybės. po velniais, laiko nėra tiek daug, kad pratintis, jaukintis ar kažkaip panašiai laukti, kol pramuš. sako, pažiūrėk, kaip moteris šoka - panašiai ji turėtų elgtis ir lovose (ant stalo, ant grindų, automobilyje ir pan.). nee, mielos merginos, nekarkit šunų ant mūsų. tiesiog, į iniciatyvą atsakykit tuo pačiu. ech
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.07.13 09:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale ash pasakysiu, kad slaves merginos tikrai karshtesnes uzh lietuvaites... bet mums ramiems tingiems lietuviamz lietuvaites samyj raz ;)
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.07.13 09:53 
Tema:
Atsakyti su citata

ir vapshe... kam chia jaudintis? reik gyvent ramiaj ir taupyt energija senatvei...
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 10:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Gal ir tiesa, kad lietuvaites siek tiek drovios, bet kaip jau sakiau, teisingas vyras ir per pirma susitikima gali ta drovuma paversti I nezabota aistra. Jos gal daugiau galvoja apie visuomenes poziuri, vertybes ir pan. Nesakau, kad tai gerai ar blogai, tiesiog taip yra ir nieko cia nepadarysi. Kai zmogus ir siaip patinka, tada visada yra sunkiau atsipalaiduoti, nes kyla visokios mintys "ar tureciau taip elgtis", "ka jis apie mane pagalvos" ir t.t. Kas idomiausia, kad jei tai tik one night stand ir ypac kai yra isitikinusios, kad niekada to zmogaus nebematys, tai igyvendina visas savo seksualines fantazijas be jokiu skrupulu. O gal ir uzsienietems lygiai tas pats? Su lietuvaiciais jos labiau atsipalaiduoja, nes galvoja, kad niekada ju nebematys?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.07.13 10:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Va va - kam jaudintis? Juk tiek mechaniniu zaisliuku prikurta, tik batareiku turek.

O dar budas sujaudinti moteri, "Intymus rodeo" vadinasi, yra bunant misionieriaus padetyje ir vaiskiu zvilgsniu ziurint i akis pasakyti "Brangioji, as sergu AIDS".

Toks adaptuotas Pamplonos variantas :)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 10:09 
Tema:
Atsakyti su citata

jei jau prakalbome apie one night stand, tai mano nuomonė ir patirtis sako, kad tai vis tiek nebus toks geras seksas kaip su pastovia partnere bo tam kad anot mūsų gerb kolegių įaudrinti, sujaudinti ir t.t. ir pan. reikia pažinoti žmogų, jo fiziologiją, jautriausias vietas ir kitką techninę informaciją. štai tada ir būna olialialialialia ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą