:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.12.27 12:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Kaimiecius rašo:
Nemanau, kad kompromisas ir partnerystė - viena kitai prieštaraujančios sąvokos bet kokioje srityje. Šalys susidera dėl sąlygų, siekia optimaliausio varianto ir priima kokį tai kompromisą (šis žodis būtent ir kilęs iš "supratimo", "susitarimo"), tokiu būdu tapdamos partneriais ir sudarydamos sutartį.

Kompromisas, kai abi puses daro nuolaidas. Ir kazko netenka. Pvz: su 6 apelsinais. 2 pirkejai nori nusipirkti po 4. Kompromisas - abiems tenka po 3.
Partneryste, kai partnerio norai ir poreikiai nevarzo tavuju. Pvz: su 6 apelsinais. 2 pirkejai nori nusipirkti po 4. Nusiperka po 2 ir lieka abudu patenkinti, nes vienam reikejo zieveliu, o kitam - minkstimo ("minksta" - toks copyright yra,- aut.pastaba).

Taigi, meileje (o ir apskritai gyvenime) siulau siekt partnerystes. Nes kam man 3 apelsinai, jei man butinai reikia 4 ir as nesiliausiu ju ieskojes? "Optimalus variantas" - netinkama savoka pagristi savo gyvenima. Tad ir palinkesiu jums meiles.
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2007.12.27 12:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Na Žemaitėle, esi baisiai griežta. Bėda gi, kad tos galvos netenkama visai netikėtai ir nieks neklausia nori to ar ne. Galima nebent vengti bet kokių veiksmų, galinčių baigtis insimylėjimu.

Dėl prisiminimų kaimietuk, tai jie malonūs patampa po ganėtinai ilgo laiko, ar ne? Dėkui Dievui turime LAIKĄ, geriausią viso ko gydytoją..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaimiecius
Latras


Prisijungė: 2007 12 07
Pranešimai: 130
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.12.27 23:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, aš jau nebežinau :) Ir iš kur čia ši teorija, kad kompromisas turi būt suprantamas vien neigiamai tarpusavio santykiuose? Jei nusileidi tiek, kad tau ant galvos užlipa - tai, žinoma, jau nebe kompromisas, o paprasčiausias durnumas. O samprotavimai, kad būtinai atsiras kažkas, kam reiks tik tų žievelių, o kažkam - tik minkštimo, kvepia jaunatvišku maksimalizmu. Jei man reikia 8/10 žievelių ir 2/10 minkštimo, tai negi bus jau tokia tragiška padėtis, jei gausiu atitinkamai 7/10 ir 3/10? Bus optimalus variantas :)
Partnerystės dalis ir yra kompromisai (nu gal pernelyg neįsileisiu į citavimus, bet pvz., LR DK minėta socialinė partnerystė grindžiama kolektyvinių derybų principu). Ir ačiū dievui. Žmogus neretai pats su savim turi ieškot kompromisų, o ką jau ten kalbėt apie priešingų lyčių santykius. Kompromisų pagalba pasiekiamas konsensusas, katras maloniai nuteikia abi šalis. Aišku, su prezumpcija, kad abi šalys yra protingos, sąžiningos beigi turi išankstinį nusiteikimą siekti susitarimo.
Jei kažką ne taip supratau ir yra kokių tai naujoviškų teorijų - prašom išdėstyt.
Ir atsiprašau už tokį baisų offtopic'ą, ale taip jau išėjo.. Jo, aš mylėjau ir ketinu ateity mylėt :)
Peace :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2007.12.28 00:29 
Tema:
Atsakyti su citata

o vienam is gulbiu poros zuvus kitas (gulbinas ar gulbiniene) isibegeja, trenkiasi i uolas ir taip nusizudo.
_________________
nebijokit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaimiecius
Latras


Prisijungė: 2007 12 07
Pranešimai: 130
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.12.28 00:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Nugi durni padarai, ką jau čia dabar padarysi...
:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.12.28 13:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Ra rašo:
Na Žemaitėle, esi baisiai griežta. Bėda gi, kad tos galvos netenkama visai netikėtai ir nieks neklausia nori to ar ne. Galima nebent vengti bet kokių veiksmų, galinčių baigtis insimylėjimu.

Galvas reikia suvaldyti. TAigi ji tavo :) Ir įmanoma tiesiog uždrausti sau. Paprasta :) Nes uždraudimas nekainuoja tiek žliumbimų ir kitiems net kokių tai vaistų gėrimų ar net nusižudymų kainos. TAip ka... racionalumo, racionalumo!
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2008.03.13 19:53 
Tema:
Atsakyti su citata

vaiduoklis rašo:
o vienam is gulbiu poros zuvus kitas (gulbinas ar gulbiniene) isibegeja, trenkiasi i uolas ir taip nusizudo.

Niekad dar nemačiau, kaip gulbės laksto.
Na, bet kad užsimušt sugeba, tai tikiu.
Pagarba.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.13 20:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Mano galva, iš meilės žudytis yra kvaila. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2008.03.13 20:03 
Tema:
Atsakyti su citata

O mano galva, kvaila žudytis tik iš baimės. O iš neapykantos -- puiku. Iš liūdesio irgi. Tai protestas. Prieš sistemą, vadinamą priverstiniu gyvenimu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.13 20:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesuprantu tų, kurie žudos dėl bobų, suprasčiau dar jei dėl nieko, bet dėl bobų...?! merga ne šuo- atsibodo, koja paspyrei ir kitą susiradai.
Durniai, žudos dėl bobų. dažnai bobos priveda prie savižudybės.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.13 21:22 
Tema:
Atsakyti su citata

s2 rašo:
O mano galva, kvaila žudytis tik iš baimės. O iš neapykantos -- puiku. Iš liūdesio irgi. Tai protestas. Prieš sistemą, vadinamą priverstiniu gyvenimu.
Šiaip nedurnas tamysta bernas, ale kad nušnekėjai, tai nušnekėjai. Ir kas gi mylistą verčia gyventi? :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.13 21:43 
Tema:
Atsakyti su citata

s2 rašo:
O mano galva, kvaila žudytis tik iš baimės. O iš neapykantos -- puiku. Iš liūdesio irgi. Tai protestas. Prieš sistemą, vadinamą priverstiniu gyvenimu.


mano galva zudytis yra taip pat kvaila kaip ir protinga - viskas priklauso nuo tikslo.
o baime, neapykanta ir liudesys tera tos pacios monetos skirtingos puses.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.13 23:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai manau, kad tema turėtų vadintis ne "Ar mylėjai", o "Ar manei, kad myli". Nes netikiu, kad žmogus gali mylėti, ir meile netikiu. Tai tik savipisos forma
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2008.03.13 23:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai jeigu zmogus negali myleti, tai kas tada gali? Turbut niekas, nes meiles savoka pats zmogus ir sugalvojo.

Ar turi omeny, kad zmogus sugalvojo ideala, kurio niekaip negali pats igyvendinti, patirti? Tada tokio dalyko kaip meile nera, bet tavo pasakymas 'netikiu, kad zmogus gali mylet', rodo, kad tu tiki, kad meile yra, bet va zmogus per menkas ja pazinti.

zodziu nesuseina man cia viena vieta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.03.14 13:33 
Tema:
Atsakyti su citata

As tai tikiu,kad viskas tik musu galvose,visas sitas briedas ir bezpredielas,realybeje nera neij meiles neij nemeijles nieko nera.
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Toliau rašyti atsakymą