:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.10 09:18 
Tema:
Atsakyti su citata

kaip minėjau - tau reik pavartot mūsų su Burzumu išbandytų nervų lašų "Acossedum" - homeopatiniai maloniai raminantys lašiukai - puiki priemonė išvengti parkių kaupimosi viduje ir išorėje...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2005.06.10 09:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Ok, Meskiuk, taip ir padarysiu :)
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.10 09:50 
Tema:
Atsakyti su citata

linkiu stiprybės tavo dantukų miesteliui ir, kad pikti nervai jo negriautų;)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.08.09 19:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Teko man vaistinej metus asistente padirbt. Visokiu dyvu prisiziurejau ir prisiklausiau is protingu ir nela“bai zmoniu. Homeopatiniai vaistai padeda nuo nezymiu negalvaimu po ilgalaikoio vartojimo. Nuo dantu skausmo padeda " ketanovas". O labiausiai yai pinigines storis ir stomatologas Lietuvoja. Pabreziu- Lietuvoje! O jeigu pinigine nera labai stora, galima gvezdikelio gabaliuka i dantciaus skyle idet, kol sustores arba cesnako gabaleli. Ale vistiek geriausia eit pas stomatologa , paprasyt galingu nuskausminau ir pamiegot kol sutvarkys.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 09:59 
Tema:
Atsakyti su citata

prieš keletą metų dygo protinis dantis ir pradėjo stumti visiškai sveiką šalia esantį dantį. keletą naktų bliaudavau iš skausmo, o stomatologas krapštė sau pakaušį ir sakė, kad reikia kažkiek palaukt dar, kad neskubėim traukti jo lauk. nebepadėjo joks ketanovas ir jokie kiti vaistai, kuriuos valgiau saujomis. baisu prisimint. nežinau, koks skausmas yra bjauresnis už dantų.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 10:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Man Londone viena karta buvo uzejes toks nerealus dancio skausmas, kad net miegoti negalejau, visiskai, kaip zombis koks buvau. Visa laika turejau kazka daryti, kad bent kiek maziau galvoti apie skausma. Jokie vaistai nepadejo, tai kreipiausi I draudima, kad nusiustu pas gydytoja vaistu uzdeti. Kol isaiskinau, kad tai emergency atvejis ir jie privalo nuskausminti ir kol jie susiderino su savo pagrindiniu ofisu Paryziuje ir ofisu LT uztruko tris paras. Turiu pasakyti, kad buvo labai mandagus ir net perskambindavo man I telefono budele, nes as pinigu beveik neturejau, o skambintis su jais reikejo bent po 10 kartu per diena. Tai nusiunte mane pas gydytoja, as pasiklydau ir pavelavau ir liepe ateiti kita diena. Zodziu buvo blogis, man uztaise ta danti, o po metu jis baisiai pradejo puliuoti ir ji reikejo taisyti is naujo. Draudimo gydytojai...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 10:13 
Tema:
Atsakyti su citata

na.. užsienin išvažiavus geriau jau visai nesirgt ir neleist, kad kas skaudėtų. kitu atveju jau turbūt tinkamiausia išeitis - iškart kojas kratyt. :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
sloga
Latras


Prisijungė: 2005 06 30
Pranešimai: 145
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 16:57 
Tema:
Atsakyti su citata

važiuojant užusienos reik nepamiršt švento gėrimėlio 999 (mažiausiai litro)...tadu ir draudimas ir skausmas nebus "kaimynai":)
_________________
po žemu ir pilku dangumi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jolita
Nuliovas


Prisijungė: 2005 08 08
Pranešimai: 37
Miestas: sostine

Pranešimas2005.08.10 21:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Man esti, jog visą naktį iš skausmo laipioju sienomis, priėjusi prie stomotologinio durų stebuklingai pasveikstu. Kol stoviu prie kabo durų, skausmo nėra. Bet tik nutolu per 100m ir vėl agonija, kančia ir grįžimas pas tetą su grąžtu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.08.11 08:58 
Tema:
Atsakyti su citata

man buvo kartą prieš pat pirmą magistrantūros egzą staiga toks skausmas danties užėjo kad sienom laipiojau, nepadėjo nei vaistai, nei alkagolis, nei viską sumaišius.... teko lėkti pas gydytoją, kuri, padla, nuo vargšo studento už dantį 170 lt nuplėšė, blyad.... :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.11 12:51 
Tema:
Atsakyti su citata

sedėjau darbelyje prie kompo, dirbau ir žirniuką (saldainį) kramčiau. tik pyst ir nulūžo puse danties. tai va, bliat, žirniukas atsiėjo 700 lt. ant protezo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.11 13:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
man buvo kartą prieš pat pirmą magistrantūros egzą staiga toks skausmas danties užėjo kad sienom laipiojau, nepadėjo nei vaistai, nei alkagolis, nei viską sumaišius.... teko lėkti pas gydytoją, kuri, padla, nuo vargšo studento už dantį 170 lt nuplėšė, blyad.... :)

gerai skamba "nei viska sumaisius"...:)))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.08.15 19:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Melka rašo:
kaip cia paaiskinti. yra tokiu zmoniu,kurie nerekia, o viska savy kaupia,o paskui lapt ir be dantu :)

ale jo, jaučiu mano tėvui panašiai taip buvo. atėjo 50 metų, ir per kelis mėnesius visi iškrito. o kažkada jis pamenu meškino karalystėj būdamas tarsi pasiskundė, kad visą gyvenimą kentė ir tylėjo dėl vieno dalyko. nu, žodžiu, panašu į tiesą. :-/

Melka rašo:
dekui Razinova, va ir suzinojau atsakyma,kad ne man vienai taip :))))
Matyt reikia palaukti kokius 2-3 metus, jei issiklibino per 26 metus, tai matyt atgal sugris irgi ne per 1 menesi :)

nu šiaip siūlau visiškai apverst savo gyvenimą. pvz. nuvaryt į Farerų salas gyvent pusei metų ar į Ramųjį vandenyną. arba į Tibetą. turi gyvenime kažkas lūžt (nebūtinai tu pati). tada daug greičiau atsigausi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.08.15 19:28 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
baisu prisimint. nežinau, koks skausmas yra bjauresnis už dantų.

manau yra bent tolygių jam. pvz. kai nagų ar panagių struktūrą tau kas nors žaloja. arba kai po žarnyną su kietu daiktu ima kabariotis. be to, manau, bet kokia galūnės amputacija be nuskausminimo yra pakankamai skaudu. kai kurie žmonės ištveria šoką neprarasdami sąmonės, bet ne visi. pastarąjį faktą 2-ojo pasaulinio karo metu įrodė eksperimentuojantys konclagerių medikai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.15 22:41 
Tema:
Atsakyti su citata

s2 rašo:
ale jo, jaučiu mano tėvui panašiai taip buvo. atėjo 50 metų, ir per kelis mėnesius visi iškrito. o kažkada jis pamenu meškino karalystėj būdamas tarsi pasiskundė, kad visą gyvenimą kentė ir tylėjo dėl vieno dalyko. nu, žodžiu, panašu į tiesą. :-/


Zinai, mano tevas irgi labai juokingai dantistu bijo, jam daznai skauda, tai analgina kramto, bet pas dantista nenutempsi niekaip...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą