:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 14:34 
Tema: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

Va paskaičiau aš temą apie meilę iš pirmo žvilgsnio. Ir susimąsčiau... Atsirado mano gyvenime draugas (tiksliau susipažinau su juo prieš porą metų, bet dėl tam tikrų aplinkybių, tuos du metus bendraujama nebuvo)... Užteko keleto susitikimų, kad suprasčiau, jog jis man patinka. Kaip žmogus, kaip draugas.... Patinka jo rodomas dėmesys, patinka su juo kalbėti, diskutuoti, klausytis jo istorijų.... Kai žiūriu iš šalies, suprantu, kad pati sau turėčiau pavydėti, kad šalia manęs atsirado toks žmogus, juolab, kad matau, kaip patinku jam aš... :)
Bet kažkaip nejaučiu jokios kibirkštėlės :( Nesuprantu, gal taip yra todėl, kad jis man rodo daug dėmesio. Jei pažada paskambinti - nepradingsta, o skambina. Kad būdamas su manim - rūpinasi, kaip jaučiuosi aš... Ir t.t. ir pan. Kažkaip ankstesnė mano patirtis su vyrais - visiškai kitokia (nu negi mane traukia tokie, kurie elgiasi kiauliškai!?!?!?! ...Siaubas.... )
Ar gali taip būti, kad meilė ateis. Nes labai norėčiau jį įsimylėti... Va kaip būna :)

P.S. Dabar jis keliems mėnesiams išvyko. Gal atstumas padės įvertinti, kas yra kas.... Ot gyvenimas!
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.05.12 14:42 
Tema: Re: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

Ha - va čia yra tai, kas vadinama Didžioji Gyvenimo Ironija. O ar meilė ateis/išeis/praeis, klausimas be abejo retorinis.

Šiaip kažkuriose vyriškose instrukcijose esu skaitęs, kad jei nori pavergti moterį, tai nereikia kreipti į ją jokio arba minimalų dėmesį. Tik tada kibirkštys ir pažyra :)

Gal tavo atveju yra būtent taip?
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 14:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Normaliai yra. Manau, kad viskas normaliai. Jei jis tau patinka, tai pajusi tą kibirkštėlę, tik palauk biškį. Taip pat beveik neabejoju, kad jei imsit rimčiau draugauti, tai po kiek laiko tas didelis rūpinimasis baigsis ir viskas bus kaip įprasta. Jis nebemiegos tavęs stipriais apkabinęs visą naktį, ir nebenorės su tavim praleisti didžiosios dalies dienos, ir nebenuliūs, kai tu vietoj pabuvimo kartu užsinorėsi pasėdėti su draugėmis. Ir tada tu prisiminsi kaip jis tavim rūpinosi ir pasijausi taip blogai, kad dabar to nebėra, o kai buvo - tu to neįvertinai. Bet viskas bus ok, manau, kad šitokios mintys tavęs pernelyg negrauš.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 14:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Kadangi aš esu protinga moteris, truputį aplamdyta gyvenimo, tai suprantu, kad tai ką iš jo gaunu, turiu vertinti. Ir vertinu. Labai. Bet kažkaip norėčiau jausti ką nors daugiau. Gal čia biški per greitai noriu? Bet kad aš iš tų, kurios įsimyli greitai ir karštai ;) O čia?
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 14:57 
Tema: Re: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:


Šiaip kažkuriose vyriškose instrukcijose esu skaitęs, kad jei nori pavergti moterį, tai nereikia kreipti į ją jokio arba minimalų dėmesį. Tik tada kibirkštys ir pažyra :)


Geriau, Kilimadzarai, nebeskaityk tu vyrisku instrukciju :) Visi ir vyrai ir moterys turi islikti vienas kitam siek tiek paslaptingi. Bet kai myli demesys yra malonus. Vargina tik tada, kai tau vyras neidomus. O jei dabar man reiketu uzkariaudinet vyra tai spjauciau ir mesciau. Kazkaip perejus I aukstesniji paauglystes laikotarpi jau nebesinori tu zaidimu zaisti. Jeigu gera kartu, kodel to nepasakyt? Kam apsimetinet, kad nepagalvotu, kad per daug patinka ir pan. Nesamone. vat.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 14:58 
Tema:
Atsakyti su citata

A, nu į klausimą ar tu jį pamilsi ar ne, tai gan sunku atsakyti :) Aš tik manau, kad neverta taip iš anksto nusistatyti - mol "aš visada įsimyliu staigiai, ir kadangi dabar staiga nieko nepajutau, tai vrode by ir viskas". Visaip gi gali būti. Gal čia bus pirmas kartas, kai pamilsi po truputį, o ne staiga iš karto :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 14:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Matyt pasitaikė taktiškas jaunuolis:)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 15:01 
Tema: Re: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Bet kai myli demesys yra malonus. Vargina tik tada, kai tau vyras neidomus.


O man tas dėmesys yra malonus. Ir žmogus man patinka... Bet ne taip kaip norėtųsi..
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.05.12 15:03 
Tema: Re: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Geriau, Kilimadzarai, nebeskaityk tu vyrisku instrukciju :)


Aš į tave nekreipiu dėmesio :)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 15:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Kadangi aš esu protinga moteris, truputį aplamdyta gyvenimo, tai suprantu, kad tai ką iš jo gaunu, turiu vertinti. Ir vertinu. Labai. Bet kažkaip norėčiau jausti ką nors daugiau. Gal čia biški per greitai noriu? Bet kad aš iš tų, kurios įsimyli greitai ir karštai ;) O čia?


Jei tau su juo gera ir buk, ir nesiparink. Arba ateis meile ir jus gyvensit graziai ir laimingai arba neateis ir jis tada tave baisiai uzknis savo buvimu ir paliksi ji. O kad vertinti reikia tai cia faktas, ir dziaugtis kiekviena tau duota akimirka ir ten nesipykti visaip ir bla bla bla. Tik deja, ta teorija praktiskai labai sunkiai igyvendinama ir supranti kaip ka galejai daryti kitaip tik prarades ir apskritai, zinot, tas oras tai sucks. taip ir depresija galima isivaryt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.05.12 15:07 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Tik deja, ta teorija praktiskai labai sunkiai igyvendinama ir supranti kaip ka galejai daryti kitaip tik prarades ir apskritai, zinot, tas oras tai sucks. taip ir depresija galima isivaryt.


Nu jau gerbiamoji, oras su meile tai manau nicnieko bendro neturi:))
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 15:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
A, nu į klausimą ar tu jį pamilsi ar ne, tai gan sunku atsakyti :) Aš tik manau, kad neverta taip iš anksto nusistatyti - mol "aš visada įsimyliu staigiai, ir kadangi dabar staiga nieko nepajutau, tai vrode by ir viskas". Visaip gi gali būti. Gal čia bus pirmas kartas, kai pamilsi po truputį, o ne staiga iš karto :)


Va va, man reikėjo, kad taip kas nors pasakytų :) Ačiu tau, Sauleli ;) Matai, po daugelio nusivylimų įvairiais santykiais, yra kažkokia išankstinė baimė viską suš....
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 15:09 
Tema: Re: Ar ateis meilė? Jei dabar tik draugystė....
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Aš į tave nekreipiu dėmesio :)


Na ir uzvaziavai cia tu :) Ne apie save gi as, apskritai apie moteris, kad tos "savipagalbos" knygos mitus visokius raso, ir gyvenime visai ne taip gi buna. Nu tikrai :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 15:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
naktinuke rašo:
Tik deja, ta teorija praktiskai labai sunkiai igyvendinama ir supranti kaip ka galejai daryti kitaip tik prarades ir apskritai, zinot, tas oras tai sucks. taip ir depresija galima isivaryt.


Nu jau gerbiamoji, oras su meile tai manau nicnieko bendro neturi:))


Oras turi bendro su mintim. Blogas oras=blogos mintys=depresija. Tik cia turbut prie tos kitos temos apie ora :) O oras turi bendro su meile tiek, kad jei oro ner tai ir meiles ner.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.05.13 09:06 
Tema:
Atsakyti su citata

O ar butina ji pamilt? Gal uztenka but kartu, megautis gyvenimu, dalintis rupesciais ir dziaugsmais ar butinai butina iformint santykius zodziu meile?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą