:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 00:51 
Tema: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Ką manote apie šį fenomeną?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 07:43 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Ką manote apie šį fenomeną?


Sauleli, isimylejai? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 08:01 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Ką manote apie šį fenomeną?


tai čia priklauso nuo to, kas ką vadina meile. kuo vyresnis žmogus, tuo labiau meilę asocijuoja su objekto pažinimu, suartėjimu, bendravimu, pagarba, draugyste - o visa tai neatsiranda iš pirmo žvilgsnio, todėl tą susižavėjimą iš pirmo žvilgsnio vyresni vadina "įsimylėjimu". štai va paaugliai dažniau iš pirmo žvilgsnio jau "myli". ir tie, ir anie savaip teisūs, neuždrausi gi žmogui į gyvenimą žiūrėt taip, kaip jis nori...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.05.12 08:02 
Tema:
Atsakyti su citata

tokia meile yra gerai, bent jau man patinka ;)
ale po to dazhnai tenka nusivylt...
ale taip gyvent yra idomiau ;)
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.05.12 08:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Taip kartais būna - įsimyli iš pirmo žvilgsnio ir stipriai. Ir myli sau ilgai ir laimingai. Ir tave myli.
Bet manau, kad labai retai taip nutinka.
Dažniausiai įsimylėjimas po kokio septinto žvilgsnio tampa jau tik paprastu susižavėjimu arbe net ir išvis tas žmogus pasirodo neįdomus.

Bet tas laikas tarp pirmo ir sąlyginio septinto žvilgsnio - nuostabus:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.05.12 09:13 
Tema:
Atsakyti su citata

teko man porą kartų tai patirti, ale kažkaip nekaip gaudavosi finale, suėdė man tokios pažintys 3 metus mano jauno gyvenimo v obščem ščiote
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 11:22 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Sauleli, isimylejai? :)


Ne, neįsimylėjau. Šiaip, kažkaip kilo vakar apie tai mintis. Pagalvojau: jei galima pamilti iš pirmo žvilgsnio, tai reikštų, kad meilė yra iš anksto kažkur "užrašyta" ir tau tereikia tą žmogų pamatyti - ir voila! Tai čia jau kvepia kažkokiu tai likimo pirštu, ar kaip? Šiaip aš manau, kad tas jausmas meilė atsiranda palaipsniui, kai žmogų pažįsti.
Tai žodžiu man nelabai priimtina pirmo žvilgsnio meilės idėja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 12:05 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Pagalvojau: jei galima pamilti iš pirmo žvilgsnio, tai reikštų, kad meilė yra iš anksto kažkur "užrašyta" ir tau tereikia tą žmogų pamatyti - ir voila! Tai čia jau kvepia kažkokiu tai likimo pirštu, ar kaip? Šiaip aš manau, kad tas jausmas meilė atsiranda palaipsniui, kai žmogų pažįsti.
Tai žodžiu man nelabai priimtina pirmo žvilgsnio meilės idėja.


Na as tai tuo likimo pirstu kaip ir visai tikiu. :) Tik kaip jau kazkur pasisakiau as atskirciau isimylejima nuo meiles. Kartais uztenka vos keliu sekundziu, kad pajustum zmogaus zavesi ir po to, net ilga laika jo nematydamas, istisai galvotum apie ji, svajotum, sypsotumeis, zodziu skrajotum padebesiais. Tai as vadinu isimylejimu, negi tau niekada taip nebuvo? Na o meile, kaip stiprus ilgalaikis jausmas istiesu ateina su pazinimu, daznai isimylejimas virsta meile, o kartais ne. Tada buna blogis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 12:12 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Tai aišku, kam yra man taip buvę. Aš čia ir kalbu būtent apie meilę, o ne įsimylėjimą. Įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio tai fignia, kiekvieną dieną taip galima įsimylėti - stipriau ar silpniau.
Bet tai nekurie žmonės teigia, kad egzistuoja ir būtent meilė iš pirmo žvilgsnio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.12 12:15 
Tema: Re: Meilė iš pirmo žvilgsnio
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Tai aišku, kam yra man taip buvę. Aš čia ir kalbu būtent apie meilę, o ne įsimylėjimą. Įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio tai fignia, kiekvieną dieną taip galima įsimylėti - stipriau ar silpniau.
Bet tai nekurie žmonės teigia, kad egzistuoja ir būtent meilė iš pirmo žvilgsnio.


Tai ji ir egzistuoja kai isimylejimas pavirsta meile :) Reiskias nuo pat pradziu buvo meile. Atejau, pamaciau, pamilau ir bac.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.12 12:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Hmm, nu jo, jei po to pavirsta į meilę, tai turbūt galima laikyti meile iš pirmo žvilgsnio...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.05.18 08:51 
Tema:
Atsakyti su citata

o as tikiu meile ir be pazinimo-bendravimo, suartejimo, draugystes, etc.- zmogaus. neteko taip myleti, bet kvailai tikiu. man atrodo, kad mane taip mylejo.. nu tiek to.

sitagi...ir apskritai !!! o negali taip buti, kad myli zmogu nei karto jo nemacius?.. kad jauti, jog esi pilna meiles, svelnumo, pakylejimo ir jausmo, kad jis tuoj tuoj pasirodys - tas, kuri tu myli... Nu velgi nebuvo taip, bet kazkur skaiciau - kokiotais grozinej literaturoj...nu nemokslinej tikrai.

Hmm. Prirasiau cia kaip kokia meiles fane. Ka padarysi... Pirmadienis.. Pfu, treciadienis (???!!!)

tiesa, sedeti teko man neseniai vienam kazkokiamtais ofise,kur buvo daug labai zurnalu visokiausiu !!! ir skaiciau gi apie jus - burzuma, sauleli, dar kazka. Isdykeliai! :)
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.18 08:59 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
sitagi...ir apskritai !!! o negali taip buti, kad myli zmogu nei karto jo nemacius?.. kad jauti, jog esi pilna meiles, svelnumo, pakylejimo ir jausmo, kad jis tuoj tuoj pasirodys - tas, kuri tu myli... Nu velgi nebuvo taip, bet kazkur skaiciau - kokiotais grozinej literaturoj...nu nemokslinej tikrai.


šitaip vienuolės jėzų myli...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.05.18 09:24 
Tema:
Atsakyti su citata

ee, ne netaip.
myli myli, o paskui jis visaip tau pasirodo (nu ne angelo pavidale, o kaip real zmogus). kazkur grazi be galo istorija buvo. mylejo mylejo, stipriai-stipriai, ir pasirode tas zmogus ir jinai iskarto atpazino, kad jinai sita mylejo visa ta laika. va taip va!
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nawjuokia
Latras


Prisijungė: 2004 09 07
Pranešimai: 107

Pranešimas2005.06.06 18:54 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
ee, ne netaip.
myli myli, o paskui jis visaip tau pasirodo (nu ne angelo pavidale, o kaip real zmogus). kazkur grazi be galo istorija buvo. mylejo mylejo, stipriai-stipriai, ir pasirode tas zmogus ir jinai iskarto atpazino, kad jinai sita mylejo visa ta laika. va taip va!


mylejo svajonę ir ta svajonė issipilde...hmm...sekas gi zhmonem ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą