:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2004.11.26 13:11 
Tema:
Atsakyti su citata

zdrastce, DJ gerb. senberniai.

aciu uz gostaprijimstma.

keleta back-comment`u:

to meskiukas: kevinas is asmens sargybinio - amerika. mus nereikia, kad jus mus is sprogstanciu valciu trauktumet. geriau padovanokit klevo lapa grazu ir laimes - pilnai dienai.

to adutis: : hm. i ta "ne dura" savoka patenka daug kas ( protinga, savo vietoj, atsakinga, humoro jausmas ir tt.). taip kad... neisivizaidzuokite esas minimalistas:))
o del reikalavimu - griezti, bet motyvuoti, ir kas svarbiausia - imanomi (10 in 1).

to kilimanzaras: 1. lenkiu galva pries jusu nika ( sukelia teigiamas asocacijas):) 2. nezinau, ka parasyti dar sitam punkte.

rysis baigtas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 14:40 
Tema:
Atsakyti su citata

o kuo blogai Amerika ?
Tik nereikia aiškint, kad mums ir čia gerai:))))
Kiekviena, net ir netyčia susimąsto apie turtingą princą iš užjūrio:)

Truputis žibalo...hehe
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2004.11.26 14:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Kiekviena, net ir netyčia susimąsto apie turtingą princą iš užjūrio:)


Nu tu čia, Meškiuk, užlenkei jau:) Tikrai ne kiekviena. Kaip minimum vieną senmergę žinau, kuriai jokie užjūrio princai nė nesisapnuoja, nekalbant jau apie svajones:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

taip ir galvojau, kad tu atsiliepsi:))

tajgi aš ne apie senmerges...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2004.11.26 14:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
taip ir galvojau, kad tu atsiliepsi:))

tajgi aš ne apie senmerges...


O tai apie ką?
Ale vis tiek, nebalamūtyk čia žmonių:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 14:56 
Tema:
Atsakyti su citata

apie netekėjusias moteris:))

atsikrapštau, jei kas ne taip:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2004.11.26 15:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
apie netekėjusias moteris:))

atsikrapštau, jei kas ne taip:))


viskas gerai, nesparink:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
buti ambicingas (kodel: kad galetu pakovoti del moters demesio, kad sekmingai dirbtu megiama darba, kad nesedetu kazkokioj skylej su motyvais "mazai darbo ir normaliai moka, ko is cia begti", kad turetu tikslu ir irodinetu sau ir man , kad viskas imanoma, kad nepasiduotu draugu ikalbinejimas "nu dar po paskutini alaus ir varom")


nu vat susimasciau as ties siuo punktu..hm:/ na nemanau, kad ambicingumas tai didelis privalumas. Jei zmogui gerai sedet skylej, kur dar normaliai moka ir tas darbas yra megiamas, tai ko dar reikia? daryti karjera? o jei jam taip gerai? Tai ir moteriskei tada gerai. Del ko reikia irodineti sau ir jai, kad viskas imanoma? Man tai tikrai nereikia, kad mano vyriokas irodinetu ka nors...kam? koks tikslas? o kad draugu ikalbinejimams nepasiduotu del alaus bokalo "paskutinio" irgi nesutikciau, bo pati zinau/patyriau/ir sakau taip draugems visada:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2004.11.26 15:52 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
dabar taip...
... kad butu apie ka su juo snektet, kad butu ko is jo ismokti, kad nebutu geda pristatyti draugams/draugems, kad priimtu tinkamus sprendimus, kuriais butu galima aklai pasitiketi..
... kad galetu pakovoti del moters demesio, kad sekmingai dirbtu megiama darba.... kad turetu tikslu ir irodinetu sau ir man , kad viskas imanoma... prisiziurintis....
vyro, kuris leidzia pasijusti, jog esi MOTERIS, o ne drauge sugerove, ne vien meiluze, ir galu gale- ne vyras...
butu saikingai paslaptingas .... norisi kovoti, ir irodyti sau, kad vistiek ji suvystysi... turi kvepeti. taip taip... bangele gundancio kvapo - hmmm...
geras lovoje... jumoro jausmas.... turintis skoni. nors cia istaisoma.... ir dar daug daug reikalavimu.

Taigi Džeimsas Bond'as.... (kodel: todel, kad kitaip negu Kevinas - Bond'as ir Lietuvoje yra Bond'as).


Paskutinį kartą redagavo Adutė, 2004.11.26 15:58. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2004.11.26 15:54 
Tema:
Atsakyti su citata

del uzjuriu princu.

as tai sapnuoju uzjurio princa - prisikachialinusi, su cepka "mol auksas", su BMW rakteliais (sapne vis suka juos aplink pirsta, vis suka..), su krootu mobyliaku (kuri laiko kabake ant stalo), ir kuris nupirktu man shuba is kroliku arba kokiostais nutrijos.

ir matau save sapne - kaip jis mane per liemeni apkabines ir mes vaisktinejam Vokieciu gatve arba Akropoly...

ech...svajones...
tai dabar laukiu vis tokio ir laukiu - sako, sapnai pildosi.

del ambiciju.
man svarbu, kad vyras butu ambicingas (neturiu omeny uzkietejusio karjeristo), man svarbu, kad jis siektu tobuleti, mokytusi, seminarintusi, o viso to rezultatai ir atsispindi tavo profesines karjeros laiptuose. esme - ne ka tu dirbi, esme - kad nori tobuleti, o ne sedi siltoj vietoj ir chiapsi, kad uz 10 min baigsis darbas ir tu galesi lekt namo.
kita vertus, cia - skonio reikalas. man tokie patinka:
AMEN.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 16:10 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
del uzjuriu princu.

as tai sapnuoju uzjurio princa - prisikachialinusi, su cepka "mol auksas", su BMW rakteliais (sapne vis suka juos aplink pirsta, vis suka..), su krootu mobyliaku (kuri laiko kabake ant stalo), ir kuris nupirktu man shuba is kroliku arba kokiostais nutrijos.

ir matau save sapne - kaip jis mane per liemeni apkabines ir mes vaisktinejam Vokieciu gatve arba Akropoly...

ech...svajones...
tai dabar laukiu vis tokio ir laukiu - sako, sapnai pildosi
.


Tai čia visai kita kategorija - čia ne užjūrio princas, o budulis/perekūpas...

Lauk sapno, kuriame gausi per zūbus:))

PADĖK DIEVE
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2004.11.26 16:20 
Tema:
Atsakyti su citata

o tai kokia "uzjurio princo kategorija"?
is serijos : "vokietis, nevedes, sportuojantis, neruko, negeria, 55m., turi savo nama su graziu sodu, iesko grazios, lieknos lietuvaites".

ar

is serijos: " beibi, ai lov ju end ai hav a lot ov moni end ai vuont seks viz ju" ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.26 16:33 
Tema:
Atsakyti su citata

jo jo ir jeigu turi daug babkių...tinka abu aprašymai - popadajut pod etu kategoriju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.27 12:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Tu Meškiuk šįkart taikliai suklasifikavai... Buvau tą patį berašąs, bet apazdal. :))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.27 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:

9. turintis skoni. nors cia istaisoma. tam esame mes, kad suformuotumem, jusu, vyru skoni! :)

Vat čia siūlyčiau pernelyg nesipūsti, ba yr tekę susidurti su jūsų, moteriškių, juodu beskoniškumu, taip kad.... :)
O šiaip tai, jei ne paslaptis, negi čia tokį budulį/perekūpą (ačiū Meškiukas) tikiesi surast? Ir apskritai, kam čia, kaip Hitleriui nuo bačkos, rėžt kalbą apie kažkokias savo fantazijas su stipriu autoritariniu prieskoniu?Įdomu būt sužinot tokio griežto prisistatymo priežastis, kur kas įdomiau už tamstos vyro idealą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą