:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą

Kaip vertinate orą Lietuvoje (per metus)?
Oras yra l. blogas, ir kuo toliau, tuo bus blogiau
34%
 34%  [ 8 ]
Oras yra l.geras, man patinka depresniakas 24/7
47%
 47%  [ 11 ]
Esu Subterranean Homesick Alien ir man px koks ten pas jus oras
17%
 17%  [ 4 ]
Iš viso balsų : 23

Autorius Pranešimas
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.08.10 12:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
O tai tu, Razinova, čia mol rimtai apie tą orą? Tipo, kad tau saulė nepatinka? Ar tu čia tik nori taip "išsiskirti iš minios"? :)
Aš iki šiol galvojau, kad tu čia tik šiaip sau blevyzgoji apie tą šilumą, tiek pat rimtai kaip ir apie raganystes ir kitas nesąmones.


Aš kalbu rimtai apie orą. Nu man nėra taip, kad aš moščnai nekenčiu saulės, negaliu gyvent vasarą ir einu slėptis į rūsį, ar pan.:)
Bet man nepatinka vasara, ryškiai šviečianti saulė, nepatinka kai karšta, kai prakaituoji ir trūksta oro ir reik sėdėt prie kondiškės. Fiziškai blogai jaučiuosi, kai karšta.
Nesakau, kad lietus toks lietus kaip dabar kelias savaites iš eilės yra super ir kad noriu vaikščiot šlapiom kojom kasdien, bet man daug geriau yra gyventi, kai apsiniaukę, kai lauke +18-20, kai eini sau su striukele ir nekaršta būna. Man patinka ruduo, rūkai, ūkai, lietus, vėsuma. Žiema irgi patinka.

O ką, atseit nėra žmonių, kurie nemėgsta saulės ir karščio?:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 13:33 
Tema:
Atsakyti su citata

chebryte, negadinkit oro.

paderinkit saulės kažkiek
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 14:03 
Tema:
Atsakyti su citata

na ir velniop. ir man patinka lietus ir šaltis šią savaitę. va. ir viskas man patinka. ir kątik gavau viskio red label ir triufelių kažkokių superinių :)
ir nesvarbu, kad skėtį kažkur pamečiau, vistiek aš netikiu skėčiais.
ir tegu lyyyyyja lyyyyjaaaaa
iir nusispjaut, kad su kerzais rugpjūčio mėnesį reikia vaikščiot.
vAA.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.08.10 14:41 
Tema:
Atsakyti su citata

pas mani irgi lyja nu ir ka. uztai kaip zalia!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.10 14:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
nepatinka kai karšta, kai prakaituoji ir trūksta oro ir reik sėdėt prie kondiškės.


Tai jau kiek gi pas mus tokių dienų būna? Gal kokia savaitė-dvi per metus, bendrai paėmus... Gi ne tropikuose gyvenam.

Razinova rašo:
O ką, atseit nėra žmonių, kurie nemėgsta saulės ir karščio?:)


Labai stipraus karščio (sakykim, virš 30) nemėgsta daugelis, nieko čia neįprasto. Bet iš to ką tu šneki, tai susidaro įspūdis, kad esi biškį įsijautusi į kokio tai vampyro vaidmenį, kuris išvis saulės spindulių neperneša.

Jeigu jau tau iš tikro vėsus oras patinka, tai jau kur kur, o Lietuvoj tokio tikrai netrūksta. Kažkaip tos saulės tikrai per daug nėra, laukiam jos kokius 10 mėnesių per metus, o kai šiaip ne taip sulaukiam, tai dar sugeba atsirasti ant tiek išpindėjusių žmonių, kuriems ir tas negerai... Negi negana to, kad kokius 80% laiko praleidžiam po apsiniaukusiu dangum?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

man tai apskritai patinka, kad buna keturi metu laikai, kad jie keiciasi ir buna ivairove. Patinka, kai po karsciu ateina vesa, kai po salciu - karstis. Man nepatiktu gyvent ten, kur metu laikai beveik vienodi, tik pavadinimai keiciasi:)
O Sauleli, Airijoj saltos ziemos? Sniego daug? O daba koks ten pas jus oras? ir koks bus rugseji? papaskok man biski prasau:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.10 15:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu, Airijoj sniego beveik niekada nebūna, žiemos yra gan šiltos, žemiau kokių 10 laipsnių retai tenukrenta. Dažnai lyja, saulė retai pasirodo. Bet vasaros gana šiltos. Pavyzdžiui šiandien yra pasakiška diena - saulėta ir karšta. Bet tokių dienų šiemet kol kas tebuvo 6-7. Bet visos kitos dienos (tos, kur nesaulėtos ir nekarštos), vistiek buvo gana šiltos ir malonios. Rugsėjis dar irgi būna gana šiltas, saulė dažnokai pasirodo, dažnai lyja. Žodžiu, čia labai švelnus klimatas, palmės ir kitoki egzotiški augalai kiemeliuose auga, nors ir dažnokai lyja. O važiuojant tokiu keliuku nuo Athea link Listowel, visa pakelė yra apaugusi maždaug dvigubai už mane aukštesnėmis varnalėšomis (ar kas ten per velnias). Stiebai maždaug mano rankos storio, lapai yra gerokai didesni nei vid. dydžio antklodė, o spygliai ant jų - kokio 1 cm ilgio. Mes su Ragu po jais achujielinę pusvalandį stovėjom ir galvojom, kad staiga atsidūrėm Jurrasic parke ar kokioj tai kitoj velniavoj.

Tokia vat tat Airija.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Ech..grazu ten pas jus. O tos varnalesos buna tik vasara?

Citata:
žiemos yra gan šiltos, žemiau kokių 10 laipsnių retai tenukrenta.


Zieminiu batu turbut nereikia?:)


Paskutinį kartą redagavo Aurora, 2005.08.10 15:51. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.08.10 15:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Bet iš to ką tu šneki, tai susidaro įspūdis, kad esi biškį įsijautusi į kokio tai vampyro vaidmenį, kuris išvis saulės spindulių neperneša.


Nesu aš įsijautus į jokį vampyro vaidmenį. Ir dėl saulės bambu tik vasarą. Žiemą saulė manęs neerzina.
Kodėl, ant tų, kurie zyzia kad lyja niekas nieko nesako, o kai jau tik pasakai ką ant saulės - tai jau iškart - vampyrė... Nesuprantu aš, kas čia negerai?

Saulelis rašo:

Jeigu jau tau iš tikro vėsus oras patinka, tai jau kur kur, o Lietuvoj tokio tikrai netrūksta. Kažkaip tos saulės tikrai per daug nėra, laukiam jos kokius 10 mėnesių per metus, o kai šiaip ne taip sulaukiam, tai dar sugeba atsirasti ant tiek išpindėjusių žmonių, kuriems ir tas negerai... Negi negana to, kad kokius 80% laiko praleidžiam po apsiniaukusiu dangum?


Nu tai blyn, ar aš verkiu, kad oras Lietuvoj blogas???
Ko čia kabinėjies, a?:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 15:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Negrai, Razinova tas, kad per daug ir per garsiai ir per dznai zmonems kalbi kaip tau negerai su saule gyvent:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.10 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Prasidarė užtvankos danguje, ir lijo ant žemės keturias dešimtis dienų ir keturias dešimtis naktų. Po to Nojus atsibudo apkabinęs armėniško "Ararato" butelį. Tokia tad pabaiga tvano, todėl išgerkim vieni į kitų sveikatą, kad perstotų lietus...
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.08.10 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Negrai, Razinova tas, kad per daug ir per garsiai ir per dznai zmonems kalbi kaip tau negerai su saule gyvent:)


Tu lygiai tiek pat daug kalbi apie tai, bet prie tavęs kažkodėl nekimba:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.10 16:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
Kodėl, ant tų, kurie zyzia kad lyja niekas nieko nesako, o kai jau tik pasakai ką ant saulės - tai jau iškart - vampyrė... Nesuprantu aš, kas čia negerai?


Nu toks įspūdis, tarytum Sacharoj gyventum, o ne Lietuvoj...

Kadangi Lietuvoj saulės nedaug, o vėsos ir lietaus netrūksta - tai, sakyčiau, labai netgi natūralu, kad daugelis saulės laukia kaip išganymo ir prieš lietų burnoja. O šalčio mėgėjai juo gali mėgautis didžiąją metų dalį. Betgi tau ir to negana, vistiek reikia dėl ko nors pazysti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.10 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Ech..grazu ten pas jus. O tos varnalesos buna tik vasara?


Ne, čia viskas būna ištisus metus. Ir palmės, ir varnalėšos, ir visos kitos žolės irgi medžiai.

Aurora rašo:
Zieminiu batu turbut nereikia?:)


Žieminiai nebūtina, bet neperšlampami rudeniniai tai praktiškai privaloma :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2005.08.10 18:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
O važiuojant tokiu keliuku nuo Athea link Listowel, visa pakelė yra apaugusi maždaug dvigubai už mane aukštesnėmis varnalėšomis (ar kas ten per velnias). Stiebai maždaug mano rankos storio, lapai yra gerokai didesni nei vid. dydžio antklodė, o spygliai ant jų - kokio 1 cm ilgio. Mes su Ragu po jais achujielinę pusvalandį stovėjom ir galvojom, kad staiga atsidūrėm Jurrasic parke ar kokioj tai kitoj velniavoj.

Tokia vat tat Airija.

Pas mane miesteli irgi tokiu varnalesu- milziniu yra. Atsargiai su jom reiketu, girdejau, kad labai nuodingos . Jau geriau nerusinkit ju, per atstuma pasidziaukit :-)
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Toliau rašyti atsakymą