:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.27 10:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Aha, gerbiamieji, dabartės apie ką šitas diskusijus; apie tai, kaip būtina/nebūtina pamatyt minėtąjį performansą, idant galėtum krylinti. Kodėl, mano nuomone, nebūtina pamatyt, kad galėtai, kaip jau sakyta, krylinti: agi todėl, kad viso šito reikalo esmė yra anaiptol ne formoj, ba nuo to, su ružavu ar su žaliu adijalu apsiklosčius, ant stalo ar ant grindų, veidu ar pakaušiu į publiką anoji gimdė, ničniekas nesikeičia, idėja lieka ta pati. Tak čto esmė yr koncepcijoj, pačiame fakte, kurį čia visi narsto skersai išilgai. Vat tame ir reikalas, kad kolegos savo dėmesį sukoncentravot ne ten kur reikia, ir ginčas iš esmės yra apie nieką. Čiagi konceptualizmo pavyzdys, biezdariai jopšperematj, o konceptualizme idėja - žymiai svarbiau už formą. Blia kaip sunervinot....


Kažkokias nesąmones čia kliedi, man atrodo nelabai supranti apie ką šneki.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.09.27 10:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Bliat nepradėk iš naujo, nes kliedėjimu ir aš tave sėkmingai galiu apkaltint, ir niekas nuo to nepasikeis, išsikoliosim ir tiek. Vis trokšti man įrodyti, kad jeigu nestačiau piramidžių, tai šnekėt apie jas negaliu? :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.27 10:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Vis trokšti man įrodyti, kad jeigu nestačiau piramidžių, tai šnekėt apie jas negaliu? :)


Ne, tokie pareiškimai yra Baisonėlio specialybė (kaipo "jei nematei dievo, tai ir nesakyk, kad jo nėra"). Mano mintis buvo "jei nematei piramidžių, tai nešnekėk apie jas".

Va pavyzdžiui, aš studijų laikais stačiau ištrauką iš "Hamleto", tą patį darė ir Nekrošius. Pjesė ta pati, abiejų idėjos lyg ir tos pačios. Tai gal tu, kaip meno kritikos ekspertas, gali pasakyti kaip mano kūrinėlis atrodė palyginus su Nekrošiaus? Gal nebuvo jokio skirtumo, kadangi idėjos vienodos? Apie mane tu turi daug daugiau informacijos nei apie tą pagimdžiusią moterį, tai neabejoju, kad gali daug pasakyti apie mano spektaklį. Galiu net papasakoti kas scenoje vyko: dekoracijų daug nebuvo, tik mano kursiokas Hamleto vaidmenyje su kardu vaikštinėjo ir skaitė monologus. Kartais įeidavo kiti personažai ir taip pat pasakydavo atitinkamą tekstą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.09.27 11:47 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai kiekvienas turi savo, daugiau ar mažiau, išlavintą pažiūrį, kad ir į hamletus. vienok, turi gerai išmanyti savo amatą ir prognozuoti galimus "pirkėjus", kad padaryti gerai (nu, kad pirktų). arba daryti kaip tau atrodo gerai ir nesukt jeicų. pastaruoju atveju, manau, gali arba labai pasisekti, arba priešingai.
p. s. aš, irgi, nemačiau piramidžių
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.09.27 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Palaikau baroną. Blyn jis apie konceptualizmą beigi konceptus, o jam čia apie Nekrošiaus Hamletą.
Tas pats, kai kalbama apie tarkim visiškai naują automobilio variklio koncepciją, tada galima diskutuoti valit ji ar nevalit, veiks/neveiks, o čia blyn kažkas pradeda pasakot kad Porshe'o dizainas vistiek geresnis.

P.S. piramides mačiau per teliką :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.09.27 14:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Prie ko čia tas konceptualizmas? Iš kur jūs jį išvis ištraukėt? Toje delfi žinutėje išskaitėt? Kas jums pasakė, kad ta moteris turėjo galvoje konceptualizmą? Kuo aš dėtas, kad Baronas šneka apie konceptualizmą? Ir kodėl tai man turėtų neleisti kalbėti apie tai apie ką ir kalbu - nematęs kūrinio, nepyzdelink geras jis ar blogas?

Tas tavo pavyzdys apie Porsche išvis niekam tikęs.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.09.27 14:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
nematęs kūrinio, nepyzdelink geras jis ar blogas?

Nebuk, Sauleli, toks ribotas, daugelio dalyku mes esame nemate ar nepajute, bet tai netrukdo susidaryti ispudzio ir savo nuomones. Jei kazkas ispaisys sudais veidrodi ir pareiks, kad tai menas, as ir jo nemacius galesiu pasakyti- sudas tai ne menas. Viesai gimdanti moteris irgi mano manymu ne joks ne menas. Ir ant veido zalia mesa taip pat. Ir visai nereikia man to pamatyti, kad tureciau teise susidaryti ir pareiksti savo nuomone.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.09.27 14:40 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Jei kazkas ispaisys sudais veidrodi ir pareiks, kad tai menas, as ir jo nemacius galesiu pasakyti- sudas tai ne menas.

Hehe-respect Naktinuke, aš manau, kad jau vien pateikti tokį pavyzdį yra menas:))
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2006.01.16 12:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Buvau modern meno muziejuje dubline.. automobilis pripiltas ziedlapiu, dziovintos varles suvertos ant vielos, peiliai kabantys ant virvuciu. tiek shudo 1 viettoj jau seniai nemaciau, paskutini kart tiek nesamoniu maciau kai tame paciame muziejuje anksciau buvau...

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.01.16 15:35 
Tema:
Atsakyti su citata

o automobilis tai gražus...
ech, kur jūs gėlių vaikai?!
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.16 15:36 
Tema:
Atsakyti su citata

meno formos labai netikėtos. man, kol kas, viršūnė kažkada šmc matyti šokoladiniai nukryžiuotieji (kažin, nuo kur tokį pradėti valgyti galima?)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.16 15:56 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
meno formos labai netikėtos. man, kol kas, viršūnė kažkada šmc matyti šokoladiniai nukryžiuotieji (kažin, nuo kur tokį pradėti valgyti galima?)


pries keleta metu maskvoje rusu meninikai dare performanca - pagamino gana realistiska (mauzoliejuje gulincio lenino kopija) naturalaus dydzio pyraga-torta ir viesai juo vaisinosi prie kavutes.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.16 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

saldusis grynavėjus.
rusu menininkai visada įtartini
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.16 16:33 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
saldusis grynavėjus.
rusu menininkai visada įtartini


a rusai niekada nesikuklino to daryti,kaip beje ir lietuviai pradeda nesikuklinti lengvai ka nupyzdinti ,ypac tv laidose.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.16 17:46 
Tema:
Atsakyti su citata

is serijos "jesus"-cia kaune zilinsko galerijoje matytas izimusis "myzalu jezus" . pasak autoriaus perteikiantis jezaus pazeminima ir kancia.visose pasaulio galerijose sis darbas susidurdavo su baznycios bandymais uzdrausti ji eksponuoti .kaune irgi bande,bet nepavyko.

foto paziureti - http://coursedocs.slcc.edu/huma/1100/Religion/Andres%20Serrano%20Piss%20Christ.jpg

boro,ar galima sakyti, kad smc tavo matytas sokoladinis jezus yra tik improvizacija "myzalu kristaus" tema?
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą