:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 11:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
... man nereikia šito šūdo pamatyti, kad pasakyčiau, jog tai - šūdas. A todėl, kad visokiausių instaliacijų, performansų, ir "šok-projektų" esu matęs pakankamai, o šitas, kad ir iš kokios pusės mėgyč įsivaizduot, sukelia nuobodulį. O mintis ar kūrinys, kurie yra neįdomūs, priverčia žiovaut, man yra šūdas, gavno, shit, merde. Tiūtiū.


tai va, tu bent jau matęs nemažai, tai atsiranda ir kitas faktorius - patyrimo, aš irgi kadangi labai daug kino žiūrau, tai retkarčiais ir nepažiūrėjęs kokio filmo, galiu iš autorių, siužeto ar dar ko nuspėt, ar jis šūdas ar ne šūdas (sakykim, ar man patiks), bet niekada nesiimu kategoriškai to teigti kol nepažiūrau...
:P
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.05.04 12:16 
Tema:
Atsakyti su citata

aduti, kad varai kad dievo nėra tai čia jau neišsisukinėk, o jo tu nematei, todėl negali ant to varyti, o bendras principas galioja ir šiai diskusijai, kodėl manai kad viešai pagimdžiusi pusdurnė yra menas, nors to ir nematei, gal pvz. jei aš suorganizuosiu akciją "viešai šiksiu galerijoje, norintys pamatyti užsiregistruokite internetu" tu irgi aiškinsi kad tai menas? o kur sveikas protas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
aduti, kad varai kad dievo nėra tai čia jau neišsisukinėk, o jo tu nematei, todėl negali ant to varyti, o bendras principas galioja ir šiai diskusijai, kodėl manai kad viešai pagimdžiusi pusdurnė yra menas, nors to ir nematei, gal pvz. jei aš suorganizuosiu akciją "viešai šiksiu galerijoje, norintys pamatyti užsiregistruokite internetu" tu irgi aiškinsi kad tai menas? o kur sveikas protas?


neišsisukinėju. kartoju: varau ant krikščionių, o ne ant dievo. netikiu jo egzistavimu, kaip galėčiau ant jo "varyti"?...
aš neteigiu, kad ta pagimdžiusi yra menas. kol nepamatysiu bent vaizdo įrašo, negalėsiu pasakyt. galbūt patikėčiau tais, kurie matė.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 12:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
... o bendras principas galioja ir šiai diskusijai...


va tu taip manai, o aš manau, kad kalbant apie meną (ar pretenduojantį į meną) reikia vadovautis kitais principais. dėl to ir nesusitariame. bet aš... šita... kai sako, neperšu savo nuomonės, gerbiu tavo pasaulėžiūrą, ir esu už nuomonių įvarialypiškumą. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 14:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Aha, gerbiamieji, dabartės apie ką šitas diskusijus; apie tai, kaip būtina/nebūtina pamatyt minėtąjį performansą, idant galėtum krylinti. Kodėl, mano nuomone, nebūtina pamatyt, kad galėtai, kaip jau sakyta, krylinti: agi todėl, kad viso šito reikalo esmė yra anaiptol ne formoj, ba nuo to, su ružavu ar su žaliu adijalu apsiklosčius, ant stalo ar ant grindų, veidu ar pakaušiu į publiką anoji gimdė, ničniekas nesikeičia, idėja lieka ta pati. Tak čto esmė yr koncepcijoj, pačiame fakte, kurį čia visi narsto skersai išilgai. Vat tame ir reikalas, kad kolegos savo dėmesį sukoncentravot ne ten kur reikia, ir ginčas iš esmės yra apie nieką. Čiagi konceptualizmo pavyzdys, biezdariai jopšperematj, o konceptualizme idėja - žymiai svarbiau už formą. Blia kaip sunervinot....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.05.04 15:12 
Tema:
Atsakyti su citata

..........o po to atėjo baronas ir visus išvaikė........ :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 15:53 
Tema:
Atsakyti su citata

na, jei esi tikras, kad ten konceptualizmas ir daugiau nieko...
bet tai iškart taip reikėjo ir sakyt!
:P
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.04 23:19 
Tema:
Atsakyti su citata

O ka reiskia "krylinti"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.05 00:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Krylinti (tariasi krыlinti) = keiktis (Krylinti matom=labai riebiai keiktis), pyzdavoti, smarkiai kritikuoti (peikti), "aiškinti" (e.g. "Ką čia aiškini, žąsine").
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.07.26 12:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Viena menininkė šokiravo meno galerijos lankytojus, nusifilmavusi su ant veido uždėtu žalios mėsos gabalu. Gabrielos Rivera vaizdajuostė yra eksponuojama prieštaringai vertinamoje Santjago Sala Juano Egenau galerijos parodoje.

"Mano darbas - tai santykių metafora, kuriuos žmonės su savim pačiais išgyvena kasdien, kai tik pasižiūri į veidrodį", - sakė menininkė.

Parodoje taip pat eksponuojamos vaizdajuostės, kuriose moterys šlapinasi gatvėje arba rankomis daužo virtus kiaušinius.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 12:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Aiiiiyj bliat, kiek galima... ŠŪDAS. Tokius menykus tai į šikną padėt reikia labai ramiai.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.26 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

aš galiou padaryti eventą "15 bokalų išgėręs Baisonėlis vemia baro tualete" tik nežinau ar rasiu remėjų :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 12:33 
Tema:
Atsakyti su citata

bet tai kame tūsas tokį meną daryt?
aš tai taip elgčiaus nebent tokiu atveju, jei būtų baisiai neįmanomai neįtikėtinai liūdna ir norėčiau pasižvengt iš į visa tai rimtai žiūrinčių snobų :/
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.26 12:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Tokį nežinią ką yra santykinai lengviau padaryt. Nors pasaulio tendencijos jau senai nusisuko grįžimo prie labiau tradicinių raiškos priemonių linkme, ale vat dar išlenda nesusipratėliai. O Lietuvoj video gyvuoja (blt). Modernu, tik kad jau pasenę :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2005.09.27 08:49 
Tema: daile
Atsakyti su citata

...kiek as supratau tai reklama tas vokietis pasidare ( bo varda ir pavarde savo isspausdino ),o "meninke" tik savo varda isdryso pranesti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą