:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.16 22:28 
Tema: Dvi panos ant vieno berno ir aš: KA DARYTI?
Atsakyti su citata

Siandien nutiko kazkoks tai, taip sakant, X-failas. Ryte paskambino ir pazadino drauge - esa mums butina DABAR pasikalbeti. Susitarem viename bare uz pusvalandzio isgerti kavos. Nespejau iklelti kojos i ta bara, kai suzinojau stai ka - mano padruzke atkirto is kitos musu bendros padruzkes berna. O ta musu bendra padruzke atseit nieko neitaria. Klausimas: KA DARYTI?
Tuo istorija nesibaige, nes po pietu paskambino apgautoji padruzke, kuri atseit nieko nezino. Po pusvalandzio tame paciame bare gereme kava, kur toji pasiguode itarianti, kad jos brangusis kazka dar be jos turi. Klausimas: KA DARYTI?
Taigi, ir as jusu visu klausiu: O KA MAN DARYTI??? Jos abi mano drauges dar nuo kokios 7 klases...

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.16 23:17 
Tema: Re: Klausimas: KA DARYTI?
Atsakyti su citata

Pasikark :)
Nieko nedaryk, ką čia darysi. Nelabai suprantu, prie ko čia tu? Tegu aiškinasi ta, kuri atkirto su ta, nuo kurios atkirto :)
Oi, kokios nesuprantamos man tos problemos...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.16 23:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Nieko?! Kaip tai nieko? Tegul aiskinasi tarpusavyje, ane. Nu, bet isivaizduok tokia situacija: Viskas isaiskeja. Isaiskeja netgi ir tai, kad as viska zinojau (apie kiekviena atskirai), taciau tylejau. O ar tai neatrodo kaip samokslas?
Kazkaip taip svieciasi, kad draugyste baigesi... Bet kokiu atveju yra dvi iseitys. Arba as abiem pasakau, kad viska zinau ir jos iskart susipyksta tarpusavyje + supyksta ir ant manes, nes zinojau viska nuo pat pradziu. Arba as nieko nesakau. Su kiekviena kalbuosi taip, lyg nieko nenutuokciau. Bet tada jausiuosi isverstaskure, o be to, jausiuos dar ir durnai. Taciau po kurio laiko vis tiek viskas isaiskeja ir jos susipyksta tarpusavyje + supyksta ir ant manes, nes viska zinojau nuo pat pradziu. :)
Zinoma, yra dar trecia iseitis, is ju abieju atkirsti ta berna. Bet tokio tai jau man nereikia :) Ojojoi, kos serialas, kokia nesamone...

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.17 10:46 
Tema:
Atsakyti su citata

aha, situacija labai siaip sau... o gal organizuok jusu visu triju susitikima, idant viskas isaisketu, tsakant akis i aki? sutaupysi laiko, nervu, ir siaip - skaudes, ale nukirsit vienu uzmoju?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.17 11:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Aha, nebloga idėja, tik aš dar sugalvojau kaip ją patobulinti :)
Sukviesk juos visus tris, o pati neateik, tegu jie ten vietoj aiškinasi, kam dar tau nervus gadintis? Gali dėl viso pikto pasislėpti kur nors ir pastebėti - jei niekas nevyks, t.y. jie tik sėdės ir ausim karpys - nusiųsk krauju parašytą raštelį "aš žinau ką tu padarei" :)

Zemaite666 rašo:
Kazkaip taip svieciasi, kad draugyste baigesi...


Ir iš viso, jei dėl tokių nesąmonių gali draugystė baigtis, tai anokia čia ir draugystė... Bajeris kažkoks, o ne draugystė.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.17 12:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Mhm... Tiesa sakant, man labiausiai pikta del to, kad jos abi yra tikros idiotes. O dabar dar taip idiotiskai del kazkokio sikniaus susipyks.
Na, per siandiena dar viska gerai apgalvosiu, o rytoj organizuosiu susitikima. Vis delto nelabai isivaizduoju, kaip viskas vyks...
Tik zinau simtu procentu, kad krauju rasytu rasteliu nebus :)
O jei manai, kad del draugo isdavystes nesibaigia draugyste... Tada, Sauleli, tu labai atlaidus, neisizeidziantis ir savsem neambicingas zmogus. Nes as tos apgautosios vietoje apgaudinetojams (prie ju sioje situacijoje ir mane reiketu priskaiciuoti) ne zodzio daugiau gyvenime nebepratarciau...

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.17 12:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, gal ir aš nepratarčiau žodžio tam, kuris nuo manęs nuviliotų mano merginą, bet ir tai greičiausiai tik tam laikui, kol užmiršiu. Aš turiu omeny, kad jei tos tavo draugės supyks ant tavęs, dėl to, kad žinojai ir nieko nesakei arba sakei. Supykti aišku galima, kai išsiskiri su mylimu žmogum, viskas kitaip atrodo ir visokie ten pykčio priepuoliai ar dar kas nors yra normalu. Bet kad dėl to baigtųsi draugystė...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.17 15:19 
Tema: Re: Klausimas: KA DARYTI?
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
nes po pietu paskambino apgautoji padruzke, kuri atseit nieko nezino. Po pusvalandzio tame paciame bare gereme kava, kur toji pasiguode itarianti, kad jos brangusis kazka dar be jos turi. Klausimas: KA DARYTI?


Man tai klausimas iskyla, kaip tokius dalykus galima svarstyti prie KAVOS puodelio?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.17 17:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Pasiūlyčiau nesiparint;) Tai jei tu jautiesi atsakinga už jų asmeninius santykius su bachūrais - tai padaryk taip, kad berniukas abi paliktų;)Ir nesuprantu kodėl turėtum kištis į tokius intymius žmonių santykius...o gal ir tu ten dalyvauji, tik prisipažint nenori ?:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.17 18:35 
Tema: Re: Klausimas: KA DARYTI?
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Man tai klausimas iskyla, kaip tokius dalykus galima svarstyti prie KAVOS puodelio?


Pasakymas "prie kavos puodelio" reiskia kazkur nenamie, neutralioje erdveje. Pas mane namie ramiai pasikalbeti butu neimanoma, nes taip jau yra, kad aplink nuolat zuja kaimynai, rodos, tik ir besistengiantys kiek imanoma daugiau trukdyti... :) O pas jas biski toli vaziuoti, tad, zinodamos, kokia esu tingine... kviecia kavos puodelio :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.17 18:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Pasiūlyčiau nesiparint;) Tai jei tu jautiesi atsakinga už jų asmeninius santykius su bachūrais - tai padaryk taip, kad berniukas abi paliktų;)Ir nesuprantu kodėl turėtum kištis į tokius intymius žmonių santykius...o gal ir tu ten dalyvauji, tik prisipažint nenori ?:))


Nu jo jo, butent, dalyvauju :) Tik trumpam pamirsusi buvau :)
Nezinau, taip jau musu trijuleje iprasta, kad viena apie kita zinome viska. Tad naturalu, kad nutikus tokiam "nuotykiui", buvau informuota ir as. O kaip kitaip :)
Ir, beje, niekas nesiteirauja, norisi tau ar nelabai kistis i kokius tai intymius zmoniu santykius. Tai vat.
Ryt ryte pries darba ir paskaitas trise einame kavos puodelio :)

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.17 18:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai man arba as skambinu draugems del "itin svarbiu skubiu problemu aptarimo" siulome susitikti prie vyno arba alaus :) prie kavos tik labai nerimtus reikalus galima sutvarkyti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.17 18:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Nezinau, taip jau musu trijuleje iprasta, kad viena apie kita zinome viska. [/color]


Tai kodel ta nukentejusi nepasikviete jusu abieju? Gal itare, kad viena isipainiojusi ir bande is taves istraukti teisybe?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.17 18:47 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Kai man arba as skambinu draugems del "itin svarbiu skubiu problemu aptarimo" siulome susitikti prie vyno arba alaus :) prie kavos tik labai nerimtus reikalus galima sutvarkyti :)

:)))) TAi, matai, koks dalykas... :) As taip nusprendziau, kad iki pat birzelio 1 dienos (t.y., kol neprasides vasara), as negeriu alkoholio... :) Tad, iki to laiko, visi, norintys su manim kur tai pasedeti ir papliurpti, kviecia kavos puodelio :))))
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.17 18:49 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Zemaite666 rašo:
Nezinau, taip jau musu trijuleje iprasta, kad viena apie kita zinome viska. [/color]


Tai kodel ta nukentejusi nepasikviete jusu abieju? Gal itare, kad viena isipainiojusi ir bande is taves istraukti teisybe?


Kviete, bet nusidejele (kad ja kur), pasiteisino neturinti laiko, bo, matyt, nera tokia stipri, kad iskart i akis nukentejusiajai galetu ziureti, guosti ja del neistikimo drauguzio :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą