:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.06.01 09:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Velgi pasikartosiu. Spekuliatyvus argumentas.
Naujausios psichologijos ir psichiatrijos kryptys remiasi Carnegie apibudintu neverbalines kalbos naudojimo metodu. Zmogus nesamoningai ta kalba skaito ir naudoja. Kunas kaip ir akys pasako daug daugiau negu zodziai. Po galais juk jeigu kazka sakai su shypsena zmogus daug mieliau tave priima, jei susiraukes, zmogus linkes tavo pasiulyma atmesti. O shypsena arba susiraukes veidelis tai irgi neverbaline kalba, Lygiai taip pat, kaip ir kojku , ranku sukryziavimas, laikysena (susikuprines, pasitempes etc. ) visa tai kuno kalba kuri tavo oponentui siuncia tam tikrus signalus, tu susidomejes, uzsidares, nepasitiki savimi. "lakstancios akys" ishduoda kad meluoji ir t.t. Tai paaishkinkit kur cia suknistos ciakros paranormalizmas ir kiti dalykai? Juk drebantis balsas ishduoda zmogaus baime? Tai kodel to paties negali ishduoti kuno kalba?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.01 09:28 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Po galais juk jeigu kazka sakai su shypsena zmogus daug mieliau tave priima,


bet žinok šiais laikais šypsena bent man tai kelia didelį nepasitikėjimą. pamatai gatvėje prie tavęs artėjantį žmogų su šypsena ir jau keikiesi mintyse ("vėl blia koks prekeivis arba YHVH liudytojas!..."), arba jei kokioj įstaigoj man ką siūlo ir šypsosi gi iškart galvoju, kad nori kažką "nusukti". šypsena iš mažai pažįstamų žmonių dažniausiai reiškia tai, kad tam žmogui kažko iš tavęs reikia...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.01 09:40 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Naujausios psichologijos ir psichiatrijos kryptys remiasi Carnegie apibudintu neverbalines kalbos naudojimo metodu.


Pirma karta girdziu, kad Carnegie priklauso neverbalines kalbos naudojimo metodo autoryste... O neverbaline kalba tyrineja daugelis skirtingu psichologijos teoriju salininku ir tikrai ne tik naujausios kryptys. Siaip pries Carnegie nieko neturiu, jis toks populiarus sveiko proto balsas, bet populiarioji psichologija ir lieka populiariaja. Tuos pacius smegenu pudrinimus (ka daro visos savipagalbos knygos), gali pravesti bet kuris sveiko proto iskalbingas zmogus.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.06.01 10:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Pradinis mano teiginys ir nebuvo, kad arnegie dievas. Aš tvirtinau, kad naudingos informacijos jo knygoje esama ir tiek. O mane čia iškart čiakrizmu ir kitom parapseudopsichologijom apkaltino.
Neučiai :)p
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.01 10:50 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:

Neučiai :)p


Kas yra Neuciai?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.01 11:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Spėju, kad "nemoksliai".... Ne? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.06.01 12:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas absoliutishkai teisus :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sorsha
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 01
Pranešimai: 18

Pranešimas2005.12.17 19:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Pradinis mano teiginys ir nebuvo, kad arnegie dievas. Aš tvirtinau, kad naudingos informacijos jo knygoje esama ir tiek. O mane čia iškart čiakrizmu ir kitom parapseudopsichologijom apkaltino.
Neučiai :)p

Aš teiravausi apie 10procentinį mitą, o ne pardavėjų vadovą, nes skaičiau tik atsiliepimus apie knygą, tame mano mirtinas nusikaltimas.
Apie NLP didelio noro neturiu, nes kitąkart turėjau tokią diskusiją, tad kam kartotis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Roja
Nuliovas


Prisijungė: 2006 01 18
Pranešimai: 10
Miestas: namelis ant vištos kojelės

Pranešimas2006.01.18 09:25 
Tema:
Atsakyti su citata

as dabar skaitau Aivanovo knygas. labai idomi "Minties galios", bet dar idomesne - "Kaip pagimdyti tobula kudiki". na, aisku, ko kam kokiu gyvenimo momentu reikia. gal pries metus nebuciau skaicius nei tos, nei anos.
_________________
mėgstu skraidyti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.02 13:33 
Tema: Re: Kaip tapti milijonierium,numirti sveiku ir kt.
Atsakyti su citata

p.Reili rašo:
Gal kas nors esate pasinaudoję panašaus stiliaus knygos patarimais ir savo patirtimi galite pasidalinti?:)

Na.. tokiose knygose dažnai nėra praktinių patarimų, o teorija ir taip jau žinoma, tiesiog ta teorija yra sukoncentruota. Ten yra patarimai verslininkui, kaip užvesti kolektyvą, planuoti strategiją ir t.t. - tačiau nieko nėra troleibuso vairuotojui ar užguitai namų šeimininkei.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.03.04 10:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Manau panasaus stiliaus ir kupinos naudingu patarimu yra knygos laimeje kovą dėl keisčiausio metų knygos pavadinimo!
Knygu pavadinimai yra laimėję šie: "Ką daryti, kad jūsų arklio neimtų bombos" ("Bombproof Your Horse"); "Socialinė kulkosvaidžio istorija" ("The Social History of the Machine Gun"); "1587. Metai, kuriais nieko neįvyko" ("1587. A Year of No Importance"); "Išmokite alkoholizmo" ("Teach Yourself Alcoholism") ir "Kaip sušilti kirvio dėka" ("Keeping Warm with an Axe").
Man asmeniskai itin imponuoja "Socialine kulkosvaidzio istorija" ir "Ismokite Alkoholizmo" va pastaroji knygele tai kiekvieno senbernio biliotekeleje turetu buti....
:-)))
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą