:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
p.Reili
Latras


Prisijungė: 2004 08 22
Pranešimai: 126

Pranešimas2005.04.10 20:54 
Tema: Kaip tapti milijonierium,numirti sveiku ir kt.
Atsakyti su citata

Yra tokių knygų,kurios moko,pataria kaip gyventi geriau.Vieni autoriai moko milijonieriaus mąstymo,kiti kaip valdyti savo pasąmonę,kad galėtumėte sudurti galą su galu,treti sako,kad nieko nėra neįmanoma ir pan.

Gal kas nors esate pasinaudoję panašaus stiliaus knygos patarimais ir savo patirtimi galite pasidalinti?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.04.10 23:17 
Tema: Re: Kaip tapti milijonierium,numirti sveiku ir kt.
Atsakyti su citata

Aš žiūrėjau per teliką šou kuriame įvairiose rugtyse varžėsi "self-made" milijonieriai su nemilijonieriais žmonėmis ir ten buvo empiriškai parodyta kokiose rungtyse jiems geriau sekasi, o kokiose blogiau. Iš principo tą užrašyt patarimų forma nesunku ir tai bus teisinga. Bet ne visiems tas kelias priimtinas: jie kaip taisyklė neturi nei šeimos nei draugų nei hobių per savo biznius.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.11 07:42 
Tema:
Atsakyti su citata

kažkada mano tėtis labai susižavėjo knyga
Robert T. Kiyosaki "Du tėčiai: turtingas ir vargšas".
davė ir man, kad išmokčiau kaip būti turtingu, sėkmingu ir t.t.
perskaičiau gal pusę knygos, bet labai užkniso laiko tempimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą. jei teisingai supratau, tai ten nurodomi principai kaip kalti babkes, pvz., "aš nedirbu už pinigus, pinigai dirba man". bet blyn 99% tos knygos, kaip man pasirodė, tėra savo tiesos įrodinėjimas tam tikrais konkrečiais (ir labai ilgais) pavyzdžiais, o ir ta "tiesa" suformuota tokiais labai "skambiais" sakiniais, kas man visada kelia didelį nepasitikėjimą. pvz., labai erzina kai sako "aš nemoku uždirbti pinigų - aš juos uždirbu" arba tos nesamonės su procentais, kaip "aš savim pasitikiu 200%". kodėl ne 300%? :)

gal ir padeda kažkiek tos knygutės (H.Fielding knygose apie Bridžitą Džouns jas vadina "savipagalbos" knygutėmis), bet gal daugiau šiaip susipažinimui su įvairiais požiūriais, o žinių tai vargu ar ten daug rasim...

o tas, kur parašė "kaip susirasti daug draugų ir būti laimingam" (kaip ten tas tikslus pavadinimas?), tai nusižudė berods? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.11 09:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
o tas, kur parašė "kaip susirasti daug draugų ir būti laimingam" (kaip ten tas tikslus pavadinimas?), tai nusižudė berods? :)

D.Karnegis „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“
aha, berods, tikrai pats uzbaige gyvenimeli... Nors geru minciu yra
Kita vertus, ju galima rasti kiekvienoj knygoj, nebutinai pamokomoj
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.11 09:15 
Tema:
Atsakyti su citata

yra bendra taisyklė - jei nemoki daryti verslo, eini jo konsultuoti :) tas pats ir žmogiškųjų santykių plotmėje :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.11 10:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Paprastai tokiu knygu pabaigose pasijuokiama is skaitytoju, kadangi tokios knygos ir padeda autoriams uzdirbti milijonus. Taip sakant paskutinis patarimas: isleiskit tokia pat knyga ir busit milionieriai.
Gi del Karnegio tai skaiciau as ta knygele, nieko naujo joje nera. Moko padlaiziavimo ir konformizmo amato. Nenuostabu, kad del neigiamu emociju kaupimo ir slepimo ir savizudybe ateina, juk normalus zmogus negali kaip koks idiotas amerikietis visa laika sypsotis.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
p.Reili
Latras


Prisijungė: 2004 08 22
Pranešimai: 126

Pranešimas2005.04.11 20:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš irgi neįveikiau visos knygos "Du tėčiai:turtingas ir vargšas":))

Bet kita vertus,gal su tom knygom ir jų patarimais tiesiog neužtenka kantrybės tai išbandyti nuosekliai ir kantriai.Panašiai kaip su žolelių arbatom.Jas reikia gerti ilgai ir pastoviai,o tabletę kur kas paprasčiau nuryti.Dar dažnai būna,kad tai kur eksperimentuojam su savim,t.y.leidžiam didžiules paklaidas pradedant profilaktinių pasitikrinimų pas stomotologą terminais,baigiant visokiais maisto pakaitalais.

Panašių teorijų moko ir visokiuose kursuose,seminaruose.Kažkuo juk patikime,nes jeigu atrasti viską savo kailiu,tai nespėsi pažinimo vaisių paragauti:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
avigalvis
Nuliovas


Prisijungė: 2005 05 29
Pranešimai: 21

Pranešimas2005.05.30 18:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Visiskai pritariu daugumai cia pasisakiusiems - tos knygos su idiotiskais pavadinimais (kaip tapti milijonierium, daryti itaka kitiems zmonems, etc.) yra ir skirtos idiotams amerikieciams.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sorsha
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 01
Pranešimai: 18

Pranešimas2005.05.30 20:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Lapkritine rašo:

D.Karnegis „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“
aha, berods, tikrai pats uzbaige gyvenimeli... Nors geru minciu yra
Kita vertus, ju galima rasti kiekvienoj knygoj, nebutinai pamokomoj


Dale Carnegie, How To Win Friends and Influence People. Ar ne šioje knygoje be jokio mokslinio pagrindimo dėstoma, kad didžioji žmonių dalis naudojasi tik 10-15% savo smegenų ir kad sistemingai dirbant šį skaičių galima padidinti ir tuo sau užsitikrinti pranašumą ir sėkmę? Berods pirmasis leidimas dar 1936m.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.05.31 10:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Carnegie yra puikus vadovas pardavejams ir derybininkams. Nereike le le. Perskaiciau, naudojau ir tikrai kai dirbau pardavimuose, mano rezultatai pagerejo. Ten ne biblija, bet tarkim neverbalika labai gerai aprashyta. Tas pats Cekuolis savo destomose paskaitose juo remiasi. Neuro Linguistic Programing (nauja pardavimo technika) (Cekuolis ja vadina Vegetatyvines sistemos) remiasi stipriai karnegiu.
Todel nereikia vien varyti. Yra shlamshtu, bet yra ir daug reikalingo. Paksas beje Katkeviciaus pamokytas naudojo Neverbaline kalba ir atrode ishties itikinamai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.31 13:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo bliat, ypač paksas įtikinamai atrodė, visus debilus kaimiečius ir liumpenus proletariatus tikrai puikiai įtikino. Įdomu, kodėl inteliūgentų ne? Vien pamačius jo snukį derinyje su apsimyžusio vaiko intonacijomis vemt verčia. Nachui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.05.31 13:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Jo bliat, ypač paksas įtikinamai atrodė, visus debilus kaimiečius ir liumpenus proletariatus tikrai puikiai įtikino. Įdomu, kodėl inteliūgentų ne? Vien pamačius jo snukį derinyje su apsimyžusio vaiko intonacijomis vemt verčia. Nachui.


Čia emocijos, bet palyginus prieįrinkiminį šou Adamkus atrode daug silpniau ir tai pasireiškė ne per loginius argumentus, o būtent per neverbalinę arba kūno kalbą.

P.S. Paxas man irgi keiksmažodis ble
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sorsha
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 01
Pranešimai: 18

Pranešimas2005.05.31 20:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Citata:
Carnegie yra puikus vadovas pardavejams ir derybininkams. Nereike le le. Perskaiciau, naudojau ir tikrai kai dirbau pardavimuose, mano rezultatai pagerejo.

Sunku tokį argumentą atremti. Teko girdėti, kad ekstrasensai per atstumą čakras išvalo, žiniuoniai užkalbėjimais ligas išgydo ir kad horoskopai pasitvirtina. Ir padeda.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.06.01 08:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Blet sulygino ciakras ir kita shuda, su sisteminiu stebejimu duomenimis. Jei netiki uzsirashyk i kokius tiesioginio pardavimo kursus, ir paskui ta vieta kur kalbama apie kuno kalba palygink su tuo ka rasho Carnegie.

Tavo argumentas mano supratimu vabšče ne į temą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.01 09:01 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Tavo argumentas mano supratimu vabšče ne į temą.


Sorsha norėjo pasakyti, man atrodo, kad Carnegie įtaka pardavimams gali būti placebo efektas...
aš pats tai taip nemanau.
bet viskas priklauso nuo trokštamų rezultatų. nori daug parduot - skaityk Carnegie. nori valdyt runkelieną kaip paksius - skaityk Carnegie. nori pabaigt gyvenimą suicidu - skaityk Carnegie. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą