:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:23 
Tema: Kur slepiasi moterys? Retorinis klausimas.
Atsakyti su citata

Kur slepiasi svajonių moteris? Tai būtų moteris, tenkinati šiuos reikalavimus:
- turi visas žmogui priklausančias turėti kūno dalis (ypatingai galvą ant pečių);
- nepisa proto.


Ogi jos niekur nesislepia. Aš tokių ne vieną buvau sutikęs savo gyvenime ir esu įsitikinęs, kad sutiksiu dar ne vieną.

O kitas klausimas - ar taip nutiko dėl to, kad dauguma moterų - idealios, ar dėl to, kad mano poreikiai gali būti taikomi realiam pasauliui (o ne meilės romanams)? :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 15:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Visos jos Vilniuj bliamba, ka tik tuo isitikinau. :)
O siaip tai ant kersto dabar kai desiu 35 punktus, kuriuos turi atitikti mano svajonu moteris. :))
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.07 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

nu kad nepistų proto tai rečiau, bet rasti galima, nors smulkūs proto pisimai pastebimi kiekvienos repertuare :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.04.07 15:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
nu kad nepistų proto tai rečiau, bet rasti galima, nors smulkūs proto pisimai pastebimi kiekvienos repertuare :)


Aš netgi siūlyčiau, kad karts nuo karto protą "papistų" tai padėtų neužmigti.

pagaliau jei niekada "nepisa" proto (pageidautina dėl smulkmenų) tai darosi nuobodu gyventi. Tokiu atveju moteris pavirsta į baldą:
1. Prie kurio gali naktį prisiglausti
2. Galima pasimylėti
3. Pagamina valgyt (nors man pačiam labiau patinka gamint, bet dėl stereotipo :) )
4. Skalbia beigi prižiūri namus (irgi stereotipo vardan, nors pas mane skalbia skalbimo mašina, o tvarkausi paprastai pachmielui t. y. šeštadienį - sekmadienį )
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 23:14 
Tema:
Atsakyti su citata

zinot zuikiai galvojau kad nebepaisakysiun niekur bet pasisakysiu, nes pasirodo moterys nesilepia. itariu net vyru nesislepima, bet manau kad tiesiohg pasaulis nesubveda vienu ir kitu ir nutinka tada taip kaip idomu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 07:33 
Tema:
Atsakyti su citata

tai kad nesislepia jos, yra tų bobų, jei tik ne tokios reiklios būtų, tai būtų visai pasaka :)
įtariu, tema nesusilauks tokio populiarumo kaip "kur slepiasi vyrai?" :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.08 10:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
tai kad nesislepia jos, yra tų bobų, jei tik ne tokios reiklios būtų, tai būtų visai pasaka :)
įtariu, tema nesusilauks tokio populiarumo kaip "kur slepiasi vyrai?" :)))


As irgi taip manau, nes čia besilankančių/pasisakančių vyrų nekamuoja ši problema. Moterų jie randa (kažkaip be ryšio skamba, kaip apie grybus kokius, nu bet tiek to:) O va jei tos bobos būtų ne tokios reiklios, tai ir temos "kur slepiasi vyrai?" nebūtų :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 11:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Svarbu, kad kai pirmą karta pamatysiu - neišgazdintų manęs visom prasmėm...
O išgazdint mane nėra lengva:)

Da niekur jos nesisliapia - kaip gera eiti gatve ir matyti šitokį asortimentą, kad ardyt tą žavią rikiuotę net ryžtas dingta...

Galiu tureti jas visas vienu metu...aaaaaa PAVASARIS manyje užvaldo mano kūną ir protą !!! .)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.08 11:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
įtariu, tema nesusilauks tokio populiarumo kaip "kur slepiasi vyrai?" :)))


Tai toks ir buvo šitos temos tikslas - pademonstruoti, kad esmė ne dingusiuose vyruose, o mūsų moterų išpindėjime. Ale bet iš kur tas išpindėjimas atsirado?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.08 11:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai cia jobani cosmopolitan ir kiti sudai daro moteris tokias.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.08 11:20 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tai cia jobani cosmopolitan ir kiti sudai daro moteris tokias.


Nu jo jo, šventa teisybė, žiniasklaidoje visokio į moteris nutaikyto smegenų-plovikiško mėšlo netrūksta. Bet kodėl? Kodėl būtent moterims stengiamasi taip įteigti, kad jos yra nelaimingos, negražios, nemylimos, diskriminuojamos, neįvertinamos ir pan.? Juk pvz. koks dėmesys žiniasklaidoje skiriamas grynai vyrams? Parnūškė nebent... Nu, automobiliai, technika - nieko tokio atvratitelno.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.04.08 12:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Nu jo jo, šventa teisybė, žiniasklaidoje visokio į moteris nutaikyto smegenų-plovikiško mėšlo netrūksta. Bet kodėl? Kodėl būtent moterims stengiamasi taip įteigti, kad jos yra nelaimingos, negražios, nemylimos, diskriminuojamos, neįvertinamos ir pan.? Juk pvz. koks dėmesys žiniasklaidoje skiriamas grynai vyrams? Parnūškė nebent... Nu, automobiliai, technika - nieko tokio atvratitelno.


Galeciau pabandyti atsakyti :)
Kazkada rashiau diplomini apie konsumerizma ziniasklaidoje, kaip tik nagrinejau tamistos klausima :)

Tai cia dar nuo 1930 mazdaug tokios tendencijos. Makiazo reikmenis parduoti reikia? Na tai ziniasklaidos priemoniu pagalba iteigi kad grazi oda yra zajebys dalykas, o tos kur ne visai lygi tai nelaimingos bus.
Sukurei liesejimui tablietkas - reikia iteigti, kad storos yra fe ir kad geras seksas possible tik esant anoreksishkos figuros.
Batu, rubu, kosmetikos, aksesuaru gamintojai per massmedia bando iteigti kad be ju produkcijos absoliuti žopa bus. Vat moterys ir pasiduoda, o paskui atsiranda Cosmopolitan, Harpers Bazaar etc. Jie irgi bando aishkinti, kad yra gyvenimo guru ir pades geriau, maloniau laimingiau gyventi ir promotina šmutkes, bet kartu ir gyvenimo patarimus, kokio ilgio plocio etc turetu buti, koks eilishkumas (cia cosmo skiriama, nes ana paaugles skaito ish provincijos, Harperis jau pabrendusioms ir turincioms babieniaus skaitytojoms, kad anos zinotu kurie brangus aksesuarai bei shmutkes shi sezona zašybysj)

Vyra labai sunkiai pasiduoda konsumerizmui, bet jau atsiranda tokia savoka kaip metroseksualas, tai konsumerizuotas vyras :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.08 12:12 
Tema:
Atsakyti su citata

a jobšikmat, neseniai skaičiau viename žurnale metroseksualo požymius, nu blyn, berods atitinku..... bent jau daugumą, HELP
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.04.08 12:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
a jobšikmat, neseniai skaičiau viename žurnale metroseksualo požymius, nu blyn, berods atitinku..... bent jau daugumą, HELP


Nekovok prieš progresą :)
Didelė dalis metroseksuaui priskiriamų bruožų mano nuomone gėdos nedaro.
Pamastyk, kad dar prieš maždaug 15 metų (gal kiek daugiau), vyras darantis manikiūrą (buvusi SSSR) buvo vadinamas pyderu, o ir siaip savimi rūpintis buvo "nevyriška" :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.08 12:19 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo, manikiūras buvo vienas iš "į dešimtuką", bet tai man užtat fulė ir kašė patinka bei alų lakti su draugais patinka, tai šitos savybės man leido kiek nusiraminti :) ir tatuiruotės neturiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą