:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.08 09:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
adučio pasisakymas dėl karjeros nebūtinumo norint tobulėti yra ginčytinas, tiesiog padarious karjerą atsiranda naujos galimybės tyrinėti aplinką, nauji įgaliojimai ir resursai, kurie niekaip nepasiekiami tam, kuris nors ir labai apsišvietęs, bet vis tiek lieka savo lygyje. dėl pinigų ir karjeros - matai, galima daug skaityti ir daug tele laidų žiūrėti, tarkim, apie Egipto piramides, tačiau iš arčiau jos vis tiek gražesnės ir įdomesnės, o tam kad ten nuvažiuoti reikia BABKIŲ ;)


O kiek tu kartų buvai prie tų piramidžių, nors ir sieki karjeros? O aš karjeros nesiekiu, bet buvau. Ir šiaip už tave pasaulio mačiau minimum kelioliką kartų daugiau, ir jei būčiau siekęs karjeros, tai šūdą būčiau pamatęs. Noriu pasakyti, kad siekiant karjeros, niekam daugiau laiko nelabai ir lieka. Tai kam tada tos uždirbtos babkės?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 09:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
Moteris rašo:
Va va, apie ką aš ir kalbu.... Turbūt tokie žmonės tiesiog nesusitinka. Čia ir problema. Juk neužkalbinsi žmogaus parduotuvėje ar gatvėje....


kodėl ne? :)


Nu tai rėžk, kokioj parduotuvėj perki maisto produktus? ;)
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.08 09:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Klausi ką aš toleruoju? Kaip jau pasisakiau praeitame poste, TO žmogaus toleruočiau daug ką. Lengviau įvardinti, ko netoleruočiau:
vyro, kuriam moteris yra skalbėja virėja šlavėja etc.
vyro, kuriam niekas pasaulyje nėra įdomu.
vyro, kuris mano per gyvenimą reikia stengtis pamylėti kuo daugiau moterų.
vyro, kuriam motina yra buvo ir bus savrbiausias asmuo gyvemnime (nemaišykite su pagarba)
vyro, kuris galvoja, kad po dušu praustis reikia tik šeštadienį. O geriausias kvapas - prakaito.
vyro, kuris yra iš visiškai skirtingo socialinio sluoksnio.


Hmm, kaip keista - tarp kokių 15-20 man geriausiai pažįstamų draugų vyrų, nėra nė vieno, kuris tenkintų bent 2-3 iš aukščiau išvardintų sąlygų. Gal tu, Moteris, mėnulyje gyveni? :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.08 09:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Baisonėlis rašo:
adučio pasisakymas dėl karjeros nebūtinumo norint tobulėti yra ginčytinas, tiesiog padarious karjerą atsiranda naujos galimybės tyrinėti aplinką, nauji įgaliojimai ir resursai, kurie niekaip nepasiekiami tam, kuris nors ir labai apsišvietęs, bet vis tiek lieka savo lygyje. dėl pinigų ir karjeros - matai, galima daug skaityti ir daug tele laidų žiūrėti, tarkim, apie Egipto piramides, tačiau iš arčiau jos vis tiek gražesnės ir įdomesnės, o tam kad ten nuvažiuoti reikia BABKIŲ ;)


O kiek tu kartų buvai prie tų piramidžių, nors ir sieki karjeros? O aš karjeros nesiekiu, bet buvau. Ir šiaip už tave pasaulio mačiau minimum kelioliką kartų daugiau, ir jei būčiau siekęs karjeros, tai šūdą būčiau pamatęs. Noriu pasakyti, kad siekiant karjeros, niekam daugiau laiko nelabai ir lieka. Tai kam tada tos uždirbtos babkės?


viskas labai paprasta, prie piramidžių nebuvau, bet buvau kitur, jei yra noras kabinėtis prie žodžių - galime pakeisti piramides į kokį nors Graikijos objektą, esmė tame, kad manau kad mano gyvenime bus karjera + galimybė keliauti, pažinti, tobulėti, taigi, kam rinktis vieną, jei galima pasiimti abu? o kapituliavimas prieš problemą ar sunkumą yra ne mano charakteriui. be to, man daug įdomesni procesai, nei detalės, o procesus gali pažinti juose dalyvaudamas, o ne literatūroje apie juos skaitydamas.
beje, man maloniau būtų važinėti su darbo reikalais po pasaulį kaip savo kompanijos atstovui, o ne važiuoti užsienin na ura, tokie mūsų skirtumai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 09:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Adutis rašo:
Moteris rašo:
Va va, apie ką aš ir kalbu.... Turbūt tokie žmonės tiesiog nesusitinka. Čia ir problema. Juk neužkalbinsi žmogaus parduotuvėje ar gatvėje....


kodėl ne? :)


Nu tai rėžk, kokioj parduotuvėj perki maisto produktus? ;)


tai kad aš esmi neambicingas santechnikas :/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 10:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:


Hmm, kaip keista - tarp kokių 15-20 man geriausiai pažįstamų draugų vyrų, nėra nė vieno, kuris tenkintų bent 2-3 iš aukščiau išvardintų sąlygų. Gal tu, Moteris, mėnulyje gyveni? :)
'


Bukvaliai ne mėnuly. Aš ir sakau, kad toleruočiau beveik viską, išskyrus kai kuriuos kraštutinius dalykus. Ai dar žiauriai man nepatinka vyrai su ūsais. Vienareikšmiškai. ;)
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 10:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
Moteris rašo:
Adutis rašo:
Moteris rašo:
Va va, apie ką aš ir kalbu.... Turbūt tokie žmonės tiesiog nesusitinka. Čia ir problema. Juk neužkalbinsi žmogaus parduotuvėje ar gatvėje....


kodėl ne? :)


Nu tai rėžk, kokioj parduotuvėj perki maisto produktus? ;)


tai kad aš esmi neambicingas santechnikas :/


Taip ir sudaužei man širdį..... :( Nors už lango toks gražus savaitgalis.. Ech.....
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.04.08 10:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
O kiek tu kartų buvai prie tų piramidžių, nors ir sieki karjeros? O aš karjeros nesiekiu, bet buvau. Ir šiaip už tave pasaulio mačiau minimum kelioliką kartų daugiau, ir jei būčiau siekęs karjeros, tai šūdą būčiau pamatęs. Tai kam tada tos uždirbtos babkės?

Čiur aš irgi buvau prie piramidžių (vieną kokį kartą).
Karjeros siekiu, bet man nesigauna :(.... dėja.
Saulelis rašo:
Noriu pasakyti, kad siekiant karjeros, niekam daugiau laiko nelabai ir lieka
Jeigu nenorėsi, kad liktų ir neliks.
Saulelis rašo:
Tai kam tada tos uždirbtos babkės?

Kaip tai kam?
Moteris rašo:
Ai dar žiauriai man nepatinka vyrai su ūsais. Vienareikšmiškai. ;)
Uoj, ūsai turi labai daug privalumų.

Paskutinį kartą redagavo Adutė, 2005.04.08 10:16. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 10:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:

Savo socialinio sluoksnio taip aiškiai kaip jūs, kolega, neįvardinčiau... Bet žinau, kad su kokiu santechniku aš vargiai rasčiau bendrą kalbą ir bendrų interesų... Vadinkite tai kaip norite - pasipūtimu, pasikėlimu, puikybe.... Bet tiesa yra tokia.


Yra tiesos ir tavo zodziuose, obettaciau kartais nutinka ir kitaip. Visdelto negalima zmoniu vertinti stereotipiskai. Pavyzdziui tranzuodamos I Ispanija buvom susistabde vengra furos vairuotoja. Tas FUROS VAIRUOTOJAS (itariu prilygintum santechnikui) mus labai LABAI nustebino.
1. suzinojes, kad esam is Lietuvos su mumis pasisveikino lietuviskai ir dar pora fraziu zinojo. Sake, kad buvo LT pries metus 2 dienas- issikrove ir pasikrove. Ar daug tavo sluoksnio zmoniu vaziuodami I kokia tai niekam neidomia sali porai dienu stengtusi ismokti tos salies pagrindines mandagumo frazes?
2. Apie istorija jis ismane gerokai daugiau nei mes abi kartu sudejus ir pasakojo visokias idomybes apie Ispanija, Vengrija ir t.t. Beje puikiai zinojo pagrindinius LT istorijos faktus.
3. Moka 5 kalbas gerai (kiek pavyko per abi patikrinom, nemeluoja) ir dar visokiu ten frazeliu prisigaudes.
4. Domisi menu ir lankosi muziejuose.
5. Jo furoje turbut tvarkingiau nei pas mane namie.
6. Sustojus mums pagamino nerealaus guliaso. Veziojasi tvarkinga virtuvele. Tiesa indus liepe plauti mums :(
7. Beje, turi aukstaji issilavinima.

As paklausiau kodel jis dirba furos vairuotoju, o jis man pasake, kad labai megsta keliauti ir vairuoti. Kaip paprasta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 10:30 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Moteris rašo:

Savo socialinio sluoksnio taip aiškiai kaip jūs, kolega, neįvardinčiau... Bet žinau, kad su kokiu santechniku aš vargiai rasčiau bendrą kalbą ir bendrų interesų... Vadinkite tai kaip norite - pasipūtimu, pasikėlimu, puikybe.... Bet tiesa yra tokia.


Yra tiesos ir tavo zodziuose, obettaciau kartais nutinka ir kitaip. Visdelto negalima zmoniu vertinti stereotipiskai. Pavyzdziui tranzuodamos I Ispanija buvom susistabde vengra furos vairuotoja. Tas FUROS VAIRUOTOJAS (itariu prilygintum santechnikui) mus labai LABAI nustebino.
1. suzinojes, kad esam is Lietuvos su mumis pasisveikino lietuviskai ir dar pora fraziu zinojo. Sake, kad buvo LT pries metus 2 dienas- issikrove ir pasikrove. Ar daug tavo sluoksnio zmoniu vaziuodami I kokia tai niekam neidomia sali porai dienu stengtusi ismokti tos salies pagrindines mandagumo frazes?
2. Apie istorija jis ismane gerokai daugiau nei mes abi kartu sudejus ir pasakojo visokias idomybes apie Ispanija, Vengrija ir t.t. Beje puikiai zinojo pagrindinius LT istorijos faktus.
3. Moka 5 kalbas gerai (kiek pavyko per abi patikrinom, nemeluoja) ir dar visokiu ten frazeliu prisigaudes.
4. Domisi menu ir lankosi muziejuose.
5. Jo furoje turbut tvarkingiau nei pas mane namie.
6. Sustojus mums pagamino nerealaus guliaso. Veziojasi tvarkinga virtuvele. Tiesa indus liepe plauti mums :(
7. Beje, turi aukstaji issilavinima.

As paklausiau kodel jis dirba furos vairuotoju, o jis man pasake, kad labai megsta keliauti ir vairuoti. Kaip paprasta.


Bet pripažinkim, kad tai greičiau išimtis.... Netempiu aš visų ant vieno kurpaliaus, ale nori nenori yra kažkoks stereotipas. Nu vienžo.... Nemoku išsireikšti.
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 10:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei pats nebūčiau nesusitupėjęs nebrendyla, pavadinčiau šią diskusiją "Būdami suaugę žaidžiame save"...;P

Nesusitupėjęs Meškiukas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.08 10:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
viskas labai paprasta, prie piramidžių nebuvau, bet buvau kitur, jei yra noras kabinėtis prie žodžių - galime pakeisti piramides į kokį nors Graikijos objektą, esmė tame, kad manau kad mano gyvenime bus karjera + galimybė keliauti, pažinti, tobulėti, taigi, kam rinktis vieną, jei galima pasiimti abu? o kapituliavimas prieš problemą ar sunkumą yra ne mano charakteriui. be to, man daug įdomesni procesai, nei detalės, o procesus gali pažinti juose dalyvaudamas, o ne literatūroje apie juos skaitydamas.
beje, man maloniau būtų važinėti su darbo reikalais po pasaulį kaip savo kompanijos atstovui, o ne važiuoti užsienin na ura, tokie mūsų skirtumai.


Nenoriu aš prie žodžių kabinėtis anaiptol. (Bet jei nori, galime keisti ir į Graikijos objektą - man įtarimas, kad ir ten aš daugiau už tave buvau :P ). Bet ne tame yra esmė. O esmė yra mu.. se... Visuose musyse! Galų gale ne visiems keliauti patinka. Bet tikiuosi nebandysite neigti, kad siekti karjeros yra daug laiko ir nervų reikalaujantis procesas, kurio metu nors ir galima uždirbti babienės, bet žymiai sumažėja galimybės jas išleisti savo malonumui. Jei patinka keliauti, tai daug neprikeliausi (1-2 kartus per metus išvažiuoti į kokį kurortą pailsėti ar paslidinėti nelaikau keliavimu).

Aišku, gal kai kuriems pats karjeros siekimas gali būti malonus procesas - tai tada tiesiog viskas puiku, nebekyla jokių problemų, apie kurias čia šnekam - babkių yra, vyras laimingas, žmona patenkinta vartosi kaip inkstas taukuose ir vaikučius popina :)

Bet dauguma mano karjeros besiekiančių pažįstamų spjaudosi, grįžta namo nusikalę, dar džiaugiasi jei turi jėgų nuvaryti kokį fulės ar kašio kėlinį sužaisti, ar alaus su draugais įkalti. Ir kada tai baigsis? Kada karjera jau bus pasiekta ir gal bus galima atsipalaiduoti? Kai pensija stuknet?

Nu karočia - mano pointas: jeigu pats karjeros siekimo procesas tau nėra malonumas, tai skaitau, kad jos siekdamas būsi pa liubomu nelamingas ir nei šeima, nei uždirbtos babkės to nekompensuos...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.08 10:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Savo socialinio sluoksnio taip aiškiai kaip jūs, kolega, neįvardinčiau... Bet žinau, kad su kokiu santechniku aš vargiai rasčiau bendrą kalbą ir bendrų interesų... Vadinkite tai kaip norite - pasipūtimu, pasikėlimu, puikybe.... Bet tiesa yra tokia.


Na o jei tas santechnikas megsta Dega ir Mone paveikslus, skaito Kamiu ir Sartra, klausosi Berliozo ir Rachmaninovo, atmintinai gali cituoti Omara Chajama, yra galantiskas, paslaugus. Visada ne darbo metu vilki kostiuma su kaklaskare. Puikia gamina. Laisvalaikiu megsta tapyti ir priziureti savo auksapalvi retriveri. O santechinku tapo tiesiog protestodamas pries komformizma ir merakantiliska materializma. Et
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.08 11:56 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Moteris rašo:
Savo socialinio sluoksnio taip aiškiai kaip jūs, kolega, neįvardinčiau... Bet žinau, kad su kokiu santechniku aš vargiai rasčiau bendrą kalbą ir bendrų interesų... Vadinkite tai kaip norite - pasipūtimu, pasikėlimu, puikybe.... Bet tiesa yra tokia.


Na o jei tas santechnikas megsta Dega ir Mone paveikslus, skaito Kamiu ir Sartra, klausosi Berliozo ir Rachmaninovo, atmintinai gali cituoti Omara Chajama, yra galantiskas, paslaugus. Visada ne darbo metu vilki kostiuma su kaklaskare. Puikia gamina. Laisvalaikiu megsta tapyti ir priziureti savo auksapalvi retriveri. O santechinku tapo tiesiog protestodamas pries komformizma ir merakantiliska materializma. Et


Et.... Ir kiek gi, tamsta, pažįsti tokių santechnikų? A? Mažai, prisipažinsiu, turiu reikalų su santechnikais, ale tokio sutikti neteko.
Gerai jau, prisikabinot prie žodžio. Santechnikas šiame kontekste tiesiog bendrinė sąvoka. Taip kaip boba nebūtinai turi būti moteriškos lyties atstovė. Kaip provincialas nebūtinai turi gyventi balbieryšky (bendrinis žodis, vėlgi). Kaip blondinė nebūtinai šviesiaplaukė. Vienžo..... Kaip reikėjo, tas suprato, kas do velns yr mano paminets santechniks... ;)
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.08 12:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Nenoriu aš prie žodžių kabinėtis anaiptol. (Bet jei nori, galime keisti ir į Graikijos objektą - man įtarimas, kad ir ten aš daugiau už tave buvau :P ). Bet ne tame yra esmė. O esmė yra mu.. se... Visuose musyse! Galų gale ne visiems keliauti patinka. Bet tikiuosi nebandysite neigti, kad siekti karjeros yra daug laiko ir nervų reikalaujantis procesas, kurio metu nors ir galima uždirbti babienės, bet žymiai sumažėja galimybės jas išleisti savo malonumui. Jei patinka keliauti, tai daug neprikeliausi (1-2 kartus per metus išvažiuoti į kokį kurortą pailsėti ar paslidinėti nelaikau keliavimu).

Aišku, gal kai kuriems pats karjeros siekimas gali būti malonus procesas - tai tada tiesiog viskas puiku, nebekyla jokių problemų, apie kurias čia šnekam - babkių yra, vyras laimingas, žmona patenkinta vartosi kaip inkstas taukuose ir vaikučius popina :)


kiekvieno kelias į karjerą yra individualus. sš stengiuosi nepersilenkti, yra pas mane totalaus darbo laikotarpiai, yra visiško bindzinėjimo, tačiau bndras vidurkis mane tenkina tiek poilsio, tiek materialine-soaciline prasme. o vien tik išlėkti kur nors ir būti "pasaulio piliečiu" yra ok, bet iki tam tikros ribos, po to tai jau pradeda panašėti į bėgimą nuo realybės ir atsakomybės. be to, kuo didesnis viršininkas, tuo daugiau sau keliauti gali leisti ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą