:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:

Kaip ir gaunasi, kad galiu pasiūlyti ką? Ogi labai beveik ta patį, ko ir tikiuosi iš vyro.


Tai speju, kad del to ir nesisvaistai tokiom skambiom frazem, kaipo "kur vyrai!?", "visi vyrai kiaules!!" ir pan. :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 15:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Keista o ta Moters pamineta moteris jaucia malonuma darydama oralini? Jeigu taip tai ko gero pirma tokia, jeigu ne vadinas ji vis tik paklusni avele nemanot?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 16:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Razinova rašo:

Kaip ir gaunasi, kad galiu pasiūlyti ką? Ogi labai beveik ta patį, ko ir tikiuosi iš vyro.


Tai speju, kad del to ir nesisvaistai tokiom skambiom frazem, kaipo "kur vyrai!?", "visi vyrai kiaules!!" ir pan. :)


Būtent dėl to, kadangi mano aplinkoj gerų vyrų yra ir jie visai ne kiaulės. Va, tik kad dėl nė vieno iš jų širdis nevirpa:) Matyt, ne laikas dar...:))))
Bet čia jau kitas klausimas, kuriam jau pilna visokių temų ir potemių prikurta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 16:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Kodėl tu manai, kad tokia moteris svajotų būti nuolanki avelė, gauti į zūbus ir laimingai didžiuotis turėdama -ienės pavardę? Klausimas retorinis.


Na nors ir retorinis, bet as vistiek bandysiu atsakyti :)
As anaiptol nemanau, kad tokia moteris turetu svajoti buti gauti i zubus ir t.t. Svajoti galima apie ka tik nori. Bet jei kalbame apie realybe, o ne svajones, tai manau, kad ir tiketis reiketu realiu dalyku, o ne svaicioti apie kazkokias tai vyriskos lyties butybes is pasaku ir klausineti kur jos yra.

Kitas dalykas, tai dabar jau viena po kitos motriskos eme "atskleidineti kortas", demonstruoti visas savo grozybes ir sugebejimus ir toks ispudis, kad visos yra nu tiesiog moteriskos lyties butybes is tu paciu svajoniu/pasaku. Tai as pakartotinai ir primygtinai siulau paklausti saves "o kodel tie visi gerieji vyrai veda ne mane?", perzvelgti ne tik savo dorybes, bet ir trukumus ir neabejoju, kad atsakyma surasite :) O tada jau bus lengviau atsakyti ir i klausima "kur vyrai?", nes jie pasirodys besa visur kur aplinkui.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 16:14 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
sauleli, reikalavimus keliau ir kelsiu. sau ir kitiems.
bet ka as norejau pasakyti : kai zmonems jau nebe 16-ka, jie iesko sirdim IR protu. ne vien tik sirdim, bet ir protu.

reziume : meile - proto ir jausmo vardiklis.

fak, pakorektinsiu, ne taip parasiau - protas ir jausmas - meiles vardiklis. he.


Tai as suprantu, kas gi del to gincijasi... Prie ko cia tie jausmai? Manau, kad niekas cia nekalba apie jausmus tik del to, kad tai turetu buti savaime suprantamas dalykas tarp vyro ir moters, gyvenanciu kartu ar susituokusiu.
O del proto... Rinktis protu juk nereiskia tiketis kazikokiu stebuklu ir baisiausiai piktai laidyti gerkle, kai ju nerandi :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 16:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Aj, man tai atrodo, kad mažiau reik sukti galvą apie reikalavimus ir skirstyt žmones pagal juos į lentynėles ar stalčius. Sutinki žmogų ir savaime, natūraliai, pasidaro aišku - šitas čia žmogus ar ne.

Susidraugaut su žmogum, tai čia ne batus nusipirkt:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 16:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Moteris rašo:
Kodėl tu manai, kad tokia moteris svajotų būti nuolanki avelė, gauti į zūbus ir laimingai didžiuotis turėdama -ienės pavardę? Klausimas retorinis.


Na nors ir retorinis, bet as vistiek bandysiu atsakyti :)
As anaiptol nemanau, kad tokia moteris turetu svajoti buti gauti i zubus ir t.t. Svajoti galima apie ka tik nori. Bet jei kalbame apie realybe, o ne svajones, tai manau, kad ir tiketis reiketu realiu dalyku, o ne svaicioti apie kazkokias tai vyriskos lyties butybes is pasaku ir klausineti kur jos yra.

Kitas dalykas, tai dabar jau viena po kitos motriskos eme "atskleidineti kortas", demonstruoti visas savo grozybes ir sugebejimus ir toks ispudis, kad visos yra nu tiesiog moteriskos lyties butybes is tu paciu svajoniu/pasaku. Tai as pakartotinai ir primygtinai siulau paklausti saves "o kodel tie visi gerieji vyrai veda ne mane?", perzvelgti ne tik savo dorybes, bet ir trukumus ir neabejoju, kad atsakyma surasite :) O tada jau bus lengviau atsakyti ir i klausima "kur vyrai?", nes jie pasirodys besa visur kur aplinkui.


BRAVO! Netiki tokių moterų egzistavimu? Saulele tu mano, patikek, tokių moterų yra. Pažįstu ne vieną tokią.... Taip jos turi ir tamsiąją savo pusę. Bet reklama tam ir yra reklama, kad atskleistų tik teigiamas puses.
Kiekvienas iš mūsų, nesvarbu iš Marso, ar iš Veneros, turi ir teigiamų ir neigiamų pusių.... Bet ko tai norėtųsi, kad tos gerosios, šviesiosios pusės būtų daugiau.... Niekas nesitiki princo ant balto žirgo (bijausi aš tų arklių). Norisi žmogaus - DRAUGO. Prosto. Matai, tie kurie vedė ne mus, vedė jauni. Na bent jau jaunesni. Buvo ir pas mane laikmetis, kai ir suknelė balta, ir Mendelsonas ir visi kiti pribumbasai. Nes tada dar buvau durna. Ir užteko, kad gražus, kad šnekėti gražiai moka ir t.t. Kai atsiranda daugiau proto ir patirties, tokį TIK gražų meti per bortą. O tų normalių jau nebėr. (Žr. temos pradžią). Tingiu plėstis. Bo kolegos ant stalo jau stato šampo butelius. Adios....
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 16:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
Aj, man tai atrodo, kad mažiau reik sukti galvą apie reikalavimus ir skirstyt žmones pagal juos į lentynėles ar stalčius. Sutinki žmogų ir savaime, natūraliai, pasidaro aišku - šitas čia žmogus ar ne.

Susidraugaut su žmogum, tai čia ne batus nusipirkt:)


Nu vat Razinova sioje temoje vienintele is moteru pasirode kaip besivadovaujanti ne grynai stereotipine moteriska (bobiska gal butu tinkamesnis zodis) logika, o kaip blaiviai protaujanti ir jaucianti moteris. Respect. :)

Kazkaip man pasirode, kad jus apie ta vyru paieska snekat, nu is tikruju - kaip apie batu pirkima.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 16:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Gerų vyrų yra na, kad ir visi čia esantys senberniai tikrai šaunūs vyrukai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.04.07 16:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Li rašo:
Gerų vyrų yra na, kad ir visi čia esantys senberniai tikrai šaunūs vyrukai.


Aš sakyčiau, kad čia išvis "Tautos žiedas" :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 16:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Nu vat Razinova sioje temoje vienintele is moteru pasirode kaip besivadovaujanti ne grynai stereotipine moteriska (bobiska gal butu tinkamesnis zodis) logika, o kaip blaiviai protaujanti ir jaucianti moteris. Respect. :)


Ačiū, Sauleli:) Tik vyrai mane ir supranta:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 17:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Moteris rašo:
Niekas nesitiki princo ant balto žirgo (bijausi aš tų arklių). Norisi žmogaus - DRAUGO. Prosto. Matai, tie kurie vedė ne mus, vedė jauni. Na bent jau jaunesni. Buvo ir pas mane laikmetis, kai ir suknelė balta, ir Mendelsonas ir visi kiti pribumbasai. Nes tada dar buvau durna. Ir užteko, kad gražus, kad šnekėti gražiai moka ir t.t. Kai atsiranda daugiau proto ir patirties, tokį TIK gražų meti per bortą. O tų normalių jau nebėr.


Nu jau, nu jau... Tik nereikia tokia gedulinga gaida baigti. Lyg ir turejo optimistiskiau tave nuteikti sita tema. Bent jau man taip pasirode... Jei neieskai balto zirgo, tai tokiu vyru yra - ir kaime, ir sandeliuose, ir dar kazkur :) Jei rimtai, tai tikrai yra tu vyru ir visi jie jauni tikrai neistekejo. Dar daugelis megaujasi senbernisku gyvenimu, bet nereiskia kad taip bus iki pat senatves. Va, ateik i musu mytus dazniau ir ziurek, gal ir uzlausi koki viena ;)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 19:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir niekas man taip ir nepaaiškino ką reiškia bilietas į PAVASARĮ... :(
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 19:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Tai labai liuks, kad nesiekiant karjeros uzdirbti gali pakankamai sau ir susitaupyti. O jei turi poniute ir maziuka vaikeli ir jau nebepakanka pinigeliu susitaupyti ir buti nepaprastai laimingam? Tuomet vis tiek nesuksi galvos kaip cia truputi daugiau gauti, idant negadinti sau nervu? Ar cia jau kita kalba?:)


Na, jei užsikrausi sau ant galvos poniutę, kurią reikia išlaikyti, tai tikrai kita kalba. To daryti nesiruošiu. O jei moteris dirba ir uždirba bent jau tiek pat kiek aš, tai tikrai užteks ir man, ir jai, ir vaikui. Nematau reikalo draskytis dėl tos karjeros. O jeigu jinai moterį taip veža, tai tegu ji jos ir siekia, kodėl reikia savo įgeidžius būtinai vyrui ant galvos krauti??

Be to, kuo daugiau pinigų, tuo didesni poreikiai ir tada jau gali per galvą persiversti karjeros laiptais belipdamas, vistiek bus negana - čia gi nesulaužomi gamtos dėsniai :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 23:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Labass vakaras, brangus zmones, pasiskaiciau cia visko apie antyjiud ir apie oralinius seksus ir panasiaai ir galiu konstatuot kad (talpinu kelias temas ib viena ness labai noriu miego bet utylet negaliu)L:
a) vyrai yra gerai bet kokiu atveju
b) oralinis seksas yra gerai kai yra jausmai ir siaip abipusis
c) mylet reikia siaipsau, nes norit arnenorit meile arba ateina arba neateina arba iseina. sudas.
d) niekada neikit i automobiliu parodaas lur duoda gert ir jus nesat is tu kur negeriat arba is tu kur vegetarai
e) aukokit beglobiams gyvuneliams ir daugiavaikiems seimams

D) Taip pat apskritaai tuirbut nebukit zurnalistais ir negerkit vakarais kai reikia ryt i darba
f. aaapie oralini atrodo pasisakiau tai apie vyrus galiu pasakyt, kuo labiau augi tuo maziau myli, daugiau skaiciuoji, daugfiau darbo ir daugiau gyuvuliukku ir grozio ir gerio as gal geriau einu miegot o pasisakysiu ir perskaitysiu ryt. Manau kadjus geri zmones ir as jus gerbiu. taam kartui manau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą