:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 15:22 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:

Taigi todel mums ir norisi ambicingu vyru - norisi IDOMAUS zmogaus salia, salia kurio ir tu pati galetumei augti, norisi ATSAKINGO zmogaus, kuris jaus atsakomybe uz tave ir tavo palikuonis, norisi isnaudoti DAUG galimybiu ( keliones ir pan.), kurias suteikia $, norisi DIDZIUOTIS savuoju vyru, norisi .. nu apie paveiksla tai cia.. biski gaunasi ne i tema. nesirimuoja man kazkaip.

jei jau vyras neambicingas ir tinginys, tai ilgainiui jis apaugs kerpemis tiek jo protas, tiek jis pac). o be to , nieko ner baisiau, kai kas nors sako : " o kam? man ir taip gerai". feeee.

sitagi.. nu supratot minti, ania?



Nu va, kol rašiau, atėjo Tūla yamaika ir išdėstė mano mintis. Va taip va. Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Respect :)
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...


Paskutinį kartą redagavo Moteris, 2005.04.07 15:26. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

sauleli, galiu pasiulyti bilieta i PAVASARI. Sielos ir kuno :))
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 15:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Man tik vienas klausimas - o ką TU siūlai vyrui už visas šitas gėrybes? Čia, beje, visoms motriškoms klausimas būtų.


Nu pabandysiu atsakyt, už save, žinoma:)
Hm hm... taigis... ką aš galiu pasiūlyt vyrui už šitas gėrybes?
Mokausi, domiuosi visokiom aktualijom, tobulėju, turiu pagrindo manyti, kad esu įdomus žmogus. Galiu pasiulyti bendravimą. Dirbu, užsidirbu. Todėl galiu pasiūlyti kartu keliauti, lankyti visokias kulturingas, nekultūringas, meniškas ir kitokias vietas, kur abiems įdomu. Rūpinuosi buitimi, pensijiniu draudimu:), kad stogas virš galvos būtų ir savo sveikata. Taigi esu atsakinga.

Kaip ir gaunasi, kad galiu pasiūlyti ką? Ogi labai beveik ta patį, ko ir tikiuosi iš vyro.

Dar reikėtų pridėti jausmus, kurie matyt ir būtų svarbiausi visame šitame "apsikeitimo gėrybėmis":) procese, bet kažkodėl į jį nepapuolė.
Ir tada jau būtų viskas.
Tik tiek:)

P.S. Kokia tai savireklama gavosis...:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:30 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
sauleli, galiu pasiulyti bilieta i PAVASARI. Sielos ir kuno :))


Ką tai reiškia?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 15:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
O vat pasakysiu aš jums dvasingai: viską valdo nematoma plaukuota likimo ranka.
Kai jau stuktelna per smegenis, tai migam pasidaro pofik ir karjera, ir tinginystė, ir protas, ir babkės. Tada abu nieko nebesupranta, bet vaikščioja išsiviepę.


Kilimandzarai, taip as jauciaus kokiu 16 - 20 ( pas mane velyva branda buvo:)) . tada ieskojo sirdis, o dabar jau iesko sirdis ir protas.
tada berniuko reikejo tam, kad pasibuciuot po klevais ar pasvajot naktimis - tam, kad jausmai kunkuliuotu, siurpuliukai begiotu ir tt. o dabar berniuko reikia tam, kad su juo butu saugu, kad jis tavo beibius padarytu ir uzaugintu - tam, kad jausmai butu stirpus, uztikrinti ir tokie, kad atnestu ramybe.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 15:32 
Tema:
Atsakyti su citata

PAVASARIS yra kodinis pavadinimas tam tikro pobudzio paslaugoms. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 15:35 
Tema:
Atsakyti su citata

sauleli, tai reiskia, kad galiu pasiulyti bilieta i pavasari. sielos ir kuno.
trumpai ir AISKIAI.
galeciau ir kitaip- issamiau issireiksti, bet labai tingisi rasyti.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.04.07 15:37 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
Kilimandzarai, taip as jauciaus kokiu 16 - 20 ( pas mane velyva branda buvo:)) . tada ieskojo sirdis, o dabar jau iesko sirdis ir protas.
tada berniuko reikejo tam, kad pasibuciuot po klevais ar pasvajot naktimis - tam, kad jausmai kunkuliuotu, siurpuliukai begiotu ir tt. o dabar berniuko reikia tam, kad su juo butu saugu, kad jis tavo beibius padarytu ir uzaugintu - tam, kad jausmai butu stirpus, uztikrinti ir tokie, kad atnestu ramybe.

Sory bet čia jau išlenda vartotojiškas požiūris.
Sulyginimui: ieškau moters:
1. Krūtis vidutinio dydžio, nenukarusios, po gimdymo pageidautina, kad taip pat nenukartų.
2. Figūra ideali, 2mėn po pagimdymo įsipareigoja grįžti į priešnėštuminius gabaritus.
3. Turi nebūti nuobodi, nelįsti į akis, vakare kai žiūriu futbolą ar kašę per TV nelįsti ir nepasakoti visokių nesamonių.
3. Lovoje privalo būti tobula
krč. tingiu.
Mano mintis: Nekelk išankstinių reikalavimų, jei nori, kad tave mylėtų tokią kokia esi. O ne paliktų dėl to, kad tavo nagai ne tokios formos, arba kad nenešioji miniakų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 15:39 
Tema:
Atsakyti su citata

grad, ne paslaugos yr pavasaris, pavasaris yr gyvenimas.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 15:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Atseit tas paslaugas teiksit visa gyvenima. Aisku. Jus moteris didvyre :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.07 15:47 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
[
Kilimandzarai, taip as jauciaus kokiu 16 - 20 ( pas mane velyva branda buvo:)) . tada ieskojo sirdis, o dabar jau iesko sirdis ir protas.
.


Taip, aš iš tiesų toks - amžinai jaunas, pirmykščio ir tyro idealizmo kupinas personažas:)

Šiaip labai džiaugiuosi, kad forume yra tokių protingų ir gudrių asmenybių kaip yamaika ir moteris - jos padeda įžvelgti giliausias ir tamsiausias moteriško mąstymo kertes. Tai reiškia, kad ateities kovoms būsime kur kas geriau pasirengę:)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:47 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
sauleli, tai reiskia, kad galiu pasiulyti bilieta i pavasari. sielos ir kuno.
trumpai ir AISKIAI.
galeciau ir kitaip- issamiau issireiksti, bet labai tingisi rasyti.


Nu maloniai prasau nepatingeti ir paaiskinti, nes po sito paaiskinimo supratau dar maziau nei anksciau :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 15:47 
Tema:
Atsakyti su citata

sauleli, reikalavimus keliau ir kelsiu. sau ir kitiems.
bet ka as norejau pasakyti : kai zmonems jau nebe 16-ka, jie iesko sirdim IR protu. ne vien tik sirdim, bet ir protu.

reziume : meile - proto ir jausmo vardiklis.

fak, pakorektinsiu, ne taip parasiau - protas ir jausmas - meiles vardiklis. he.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?


Paskutinį kartą redagavo yamaika, 2005.04.07 15:51. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:48 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
PAVASARIS yra kodinis pavadinimas tam tikro pobudzio paslaugoms. :)


Kokio pobudzio paslaugoms? Blyn jauciuosi kaip is menulio nukrites... Apie ka jus cia snekat? Tas PAVASARIS tai kas? Izeidimas? Komplimentas? Pasiuntimas nachui?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 15:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Šitas irgi geras (nu, kaip ir visos šitos temos esmė):

yamaika rašo:
del kur dinge normalus vyrai blia.

tikrai ju mazai. visi arba vede, arba su kitokiais auksciau isvardintais minusais, arba senberniai-pasaulio bambos.
vienitele iseitis vaziuoti vyro i kokitais Kazachstana, pavyzdziui:))


O tai ką visi tie supermegasvajoniųvyrai vedė? Kaip jūs manot? Kodėl ne JUS??

Mano spėjimas būtų, kad vyrai, turintys visas šitas jūsų išsvajotas "dorybes", tiesiog įsigyja žmoną, kuri: augina vaikus, nepisa proto, nelenda į vyro reikalus (įskaitant ir jo meilužes), prasižergia kai vyras to nori, gamina valgyti, tvarko chatą, skalbia vyro, vaikų ir savo kojines ir prasižiojusi dėl to papriekaištauti gauna per zūbus. Ir gyvena sau laimingai.

O jeigu norite tojo supermegasvajoniųvyro BE aukščiau išvardintų priedų ir pareigų... Nu tai nebent į Kazachstaną (o greičiau į kitą galaktiką). Nes tame pasaulyje, kuriame gyvename mes, tokie daiktai neegzistuoja :)


Ajo.... Kai paskaitai tokių išvedžiojimų apie a la laimingą ištejėjusių moteriškių gyvenimą, plaukai šiaušiasi. Norisi rėkti, bėgti ir visai kitaip kelti vėją. Bais gerai, kad esu viena. Bo jau esu patyrusi nuostabaus vedybinio gyvenimo ypatumų. Dabar gi norėčiau draugo. O draugus aš renkuosi pagal save. Sakai, ką aš galėčiau duoti. Nu tokiam storžieviui šovinistui turbūt nieko nesinorėtų duodi. O vyrui, kuris to vertas? Pažiūrėkim. Moterį, kuri yra graži, protinga, tolerantiška... Skaniai gamina valgyti. Mėgsta tai daryti. Mėgsta seksą. Oralinį taip pat. Dirba ir nemažai uždirba. Turi butą, mašiną. Kas dar? Ai, dar mėgsta megzti, daro puokštes, gali diskutuoti apie teatrą kiną politiką. Dar? Žiūri kašį ir kartu geria alų. Mielai miega palapinėje ir moka marinuoti šašlykus. Ir taip toliau ir panašiai.....
Kodėl tu manai, kad tokia moteris svajotų būti nuolanki avelė, gauti į zūbus ir laimingai didžiuotis turėdama -ienės pavardę?

Klausimas retorinis.
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą