:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 13:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonelis rašo:
čia šitą dainelę moteriškos traukia kaip gerai išmoktus poterius seniai ir nuobodžiai, o jei iš pačios patirties, kiek tavo vyrų "suda mala istisas dienas ir kai kurie dar kas dien ant alaus po 5 ar po 10 litu praso", ar tik neišaiškės, kad gerb. Aurora tik kartoja stereotipines frazes a la "visi jie vienodi, jiems viena galvoje, visi vyrai kiaulės"????


Mano patirtyje nebuvo tokiu vyru ir as gink dieve, nesakau, kad visi vyrai tokie. Jie nevienodi ir neveinodai keules ir galvoj jie viska skirtingai susidelioje. Galbut as esu konservatyvi ar trenkta, bet man tikrai labai keista kaip viskas apsiverte ant svieto. Daugelis moteru sukasi kaip voverytes rate savo gyvenimuose uzdirbdamos pinigus seimai, rupindamosios namais ir t.t., o vyrai garsiai deklaruoja, kad jiem nieko nereikai ir jie nieko nepraso. Bet juk skaniai valgyti patinka jiems, gyventi jaukiuose namuose patinka, patinka is spintos isiimti tvarkingus drabuzelius, patinka juos rasti svariai ir tvarkingai sudetus, fainai gyventi patinka jiems. Bet patys prie to nenori prideti ne pirstelio. Kodel? Todel, kad mato, jog moterys visa tai duos? O moterys slapta saves klausia "po velniu kam man visa tai"? Aisku kiekvienas laisvas rinktis, bet kartais joms taip norisi, kad ir ju vyrai pasuktu kartais galva kaip ka sugalvoti ir kaip ka padaryti. Kodel dazniausiai reikia prasyti, kad buk gerutis isnesk siukles? Nes tuomet moteris jauciasi, jog reikalauja savojo zmogaus ta ar ta daryti. Pripazinkim juk, jog yra tokiu dalyku, kuriu pati moteris negali padaryti be vyru arba vyrai be moteru. Todel ir reikia gelbeti vieni kitiems tiek dziaugsme, tiek varge:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.07 13:36 
Tema:
Atsakyti su citata

ant galvos lips tiek, kiek tu pats leisi, tad nereikia čia kaltinti kitų, pamirštant save. lygiai taip pat visas moteris galima apkaltinti lengvu prostitucijos sindromu, turint omenyje žinant moterišką polinkį nedirbti, bet turėti daug pinigų bei ramiai leisti laiką soliariumuose, grožio salonuose ir pan. ;) 1:1 trumpai tariant
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 13:36 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
As ir nesiekdamas karjeros uzdirbu pakankamai, kad gyvenciau pernelyg nesivarzydamas, susitaupyciau kam tik man reikia ir esu nepaprastai laimingas.


Tai labai liuks, kad nesiekiant karjeros uzdirbti gali pakankamai sau ir susitaupyti. O jei turi poniute ir maziuka vaikeli ir jau nebepakanka pinigeliu susitaupyti ir buti nepaprastai laimingam? Tuomet vis tiek nesuksi galvos kaip cia truputi daugiau gauti, idant negadinti sau nervu? Ar cia jau kita kalba?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 13:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Kitas dalykas, manau, del ko kai kurie vyrai sako, kad karjera tai sudas, kad tai nesvarbus ir pan., tai tas dalykas yra - t i n g i n y s t e. Va!!!


ok,
1. darai karjerą sukandęs dantis, tai teikia diskomfortą, esi nelaimingas.
2. nedarai karjeros, tingi, esi laimingas.
so what? jei tingėjimas atneša laimę, kodėl netingėti? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 14:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:



ir kalbant apie antrųjų pusių paieškas rekomenduoju daugiau kreipti dėmesį į tai, ką pats (pati) gali pasiūlyti antrajai pusei, o ne ką antra pusė gali pasiūlyti tau.

:]


Cia kazkaip labai gudriai susukta, apie tai kazkaip niekada negalvojau ;) Gal reiketu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 14:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
so what? jei tingėjimas atneša laimę, kodėl netingėti? :)


Tuomet nieko daugiau ir nereikia. Laime tinginysteje. Nereikia nei namu, nei seimos, nieko. Susidedi rankeles ir sedi sau vienas kaip pirstas ir buni be galo laimingas:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 14:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

1. darai karjerą sukandęs dantis, tai teikia diskomfortą, esi nelaimingas.
2. nedarai karjeros, tingi, esi laimingas.
so what? jei tingėjimas atneša laimę, kodėl netingėti? :)


Pritariu Adučiui šiuo klausimu - jeigu babkių užtenka, o daryti karjerą dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra motyvacijos tai ir nafik ta karjera. Yra tikimybė, kad pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, pasikeis ir mąstymas (kai bus vaikų, kuriems visko reikės). Tada ir kalba bus kita:)

Bet man atrodo, šitie dalykai nesusiję su tuo, ar aš vyras ar moteris. Kiekvienas turi rupintis pats savo pinigine:)

O kai gyvena du žmonės kartu, tai irgi, man rodos logiška, kad ne tik moteriškei turi rūpėti jų bendra buitis, o abiem. Bet vėlgi, ne visos bobos=blogis, ne visi vyrai=kiaules:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 14:36 
Tema:
Atsakyti su citata

O as vis tik linkes manyt, kad karjeros vyras turetu siekt ibo sugebejimas kilt hierarchijos laiptais rodo gerus genus. Nes juk gamtoje taip suredyta, kad islieka tik geriausi, stipriausi ir pan.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.07 14:54 
Tema:
Atsakyti su citata

a-jai-jai. kaip idomu. isijungsi ir as.

visaip paskaiciau probegom ir pakomentuosiu, kas istrigo.

karjera vs tinginyste. kodel moterims patinka light karjeristai arba Ambicingieji Vyrai. atsakymas paprastas - panagrinekime mes sudetines dalis karjeros:
A) profesinis tobulejimas ziniu, igudziu atzvilgiu, pleciasi akiratis, protas tampa izvalgesnis. ( = tapimas idomesniu aplinkai)
B) atsakomybes jausmo sustiprejimas ( = kuris atsispindes santykiuose su mergina).
C) daugiau $ ( = didesnes galimybes);
D) graziau skambancios pareigos vizitkej ( = didziavimasis);
E) galbut atskiras kabinetas ( = ant stalo galima pasistatyti mylimosios fotke:))

Taigi todel mums ir norisi ambicingu vyru - norisi IDOMAUS zmogaus salia, salia kurio ir tu pati galetumei augti, norisi ATSAKINGO zmogaus, kuris jaus atsakomybe uz tave ir tavo palikuonis, norisi isnaudoti DAUG galimybiu ( keliones ir pan.), kurias suteikia $, norisi DIDZIUOTIS savuoju vyru, norisi .. nu apie paveiksla tai cia.. biski gaunasi ne i tema. nesirimuoja man kazkaip.

jei jau vyras neambicingas ir tinginys, tai ilgainiui jis apaugs kerpemis tiek jo protas, tiek jis pac). o be to , nieko ner baisiau, kai kas nors sako : " o kam? man ir taip gerai". feeee.

sitagi.. nu supratot minti, ania?


del kur dinge normalus vyrai blia.

tikrai ju mazai. visi arba vede, arba su kitokiais auksciau isvardintais minusais, arba senberniai-pasaulio bambos.
vienitele iseitis vaziuoti vyro i kokitais Kazachstana, pavyzdziui:))

del ..e...moteru pareigu or smthg

banaliai ir SVELNIAI snekant - vyras galva, moteris kaklas. galima susukti taip galvele, kad darys viska ( apie buiti sneku), ka reiks. yra kazkokia formule, kuria kiekviena moteris individualiai atranda.

toks jausmas, kad kazkokiu briedu prirasiau, bet kai sakant..
sitagi... kaip kokia apsirukius rasau. darbu labai daug. labai-labai. o jums nebuna taip, kad jums akyse tokie melyni ratilai randasi akyse, kai su wordu dirbi?
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 14:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Mano patirtyje nebuvo tokiu vyru ir as gink dieve, nesakau, kad visi vyrai tokie. Jie nevienodi ir neveinodai keules ir galvoj jie viska skirtingai susidelioje. Galbut as esu konservatyvi ar trenkta, bet man tikrai labai keista kaip viskas apsiverte ant svieto. Daugelis moteru sukasi kaip voverytes rate savo gyvenimuose uzdirbdamos pinigus seimai, rupindamosios namais ir t.t., o vyrai garsiai deklaruoja, kad jiem nieko nereikai ir jie nieko nepraso. Bet juk skaniai valgyti patinka jiems, gyventi jaukiuose namuose patinka, patinka is spintos isiimti tvarkingus drabuzelius, patinka juos rasti svariai ir tvarkingai sudetus, fainai gyventi patinka jiems. Bet patys prie to nenori prideti ne pirstelio. Kodel? Todel, kad mato, jog moterys visa tai duos? O moterys slapta saves klausia "po velniu kam man visa tai"? Aisku kiekvienas laisvas rinktis, bet kartais joms taip norisi, kad ir ju vyrai pasuktu kartais galva kaip ka sugalvoti ir kaip ka padaryti. Kodel dazniausiai reikia prasyti, kad buk gerutis isnesk siukles? Nes tuomet moteris jauciasi, jog reikalauja savojo zmogaus ta ar ta daryti. Pripazinkim juk, jog yra tokiu dalyku, kuriu pati moteris negali padaryti be vyru arba vyrai be moteru. Todel ir reikia gelbeti vieni kitiems tiek dziaugsme, tiek varge:))


Nu vat čia tai klasikinė moteriška logika, su kuria aš ne kartą susidūriau, nereikėjo net ir ženytis. Tipo, "jeigu aš tvarkau chatą, skalbiu vyro kojines, gaminu jam valgyti ir t.t. reiškia jam to reikia, jis be to gyventi negalėtų, bet piršto dėl to nepajudina". Breaking news! Nebūtinai vyrui tai reikalinga. Greičiausiai jis puikiai gyventų ir be viso šito. Tačiau jeigu tu šitas paslaugas žmogui kiši po nosimi vos ne per prievartą, tai aišku jis jomis naudosis. Viena - tai gyventi netrukdo, antra - tiesiog nepatogu sakyti, kad visas tas tvarkymasis yra niekam nereikalingas. Nes jis reikalingas tam, kuris tvarkosi/skalbia/valgyti gamina. Spėju, kad ir tas zyzimas bei priekaištavimai irgi yra to poreikio dalis, kažkoks tų savo tvarkymųsi įprasminimas, ar dar kas, nežinau kas dar tai galėtų būti.

Kad ir mano mama (kai dar su tėvais gyvenau) - lygiai tas pats atvejis, vienas prie vieno. Grįžtu namo - kambarys sutvarkytas, visi daiktai ne ten kur juos palieku, nieko nerandu. Nu bet negali gi skųstis - kambarys sutvarkytas, dulkės iššluostytos ir pan. Nors aš pats to niekad nebūčiau daręs ir man tai šimtą metų nereikalinga... Bet darbas padarytas ir specialiai netvarkos aš neatkūrinėdavau, naudodavausi tuo tvarkingu kambariu. Bet ar reikalinga man tai? N I C H U J A!
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Moteris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 06
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 15:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Oho, prirašyta patarimų, ale konstruktyvūs tik du - darbas ir kaimas. Ok, darbas. Darbe vyrai du. Abu vedę. Vienas, atrodo, net laimingai.... Keisti darbą? Nu kad ir šitas geras. Įdomus. O ir pinigėlius neblogus moka.
Na ką, lieka kaimas. Žiūrim kas ten.
a) prasigėręs diedas, kuriems reikalinga boba, kad ėst padarytų, kad į galvą būtų kam duoti, kad vaikus gimdytų ir pašalpas už juos gautų.
b) Ūkininkas. Tokiam moteriškė reikalinga, kad prie ūkio padėtų, vaikus gimdytų (berniukus, geriausia, kad ūkį būtų kam paveldėti). Retkarčiais nusivežtų savo moterį į Akropolį, o jei gera būtų, dar ir į Europą.
c) Romantikas. Dirba mokytoju arba kultūros namų direktoriumi. Myli kaimą. Viskas.

Nei vienas iš išvardintų variantų man netinka :( Nes aš myliu miestą. Man patinka gyventi bute padebesiais, ir kartais girdėti, kad už sienos gyvena kaimynai (saugiau kažkaip). Taigi nei darbas (bent jau šiuo gyvenimo momentu), nei kaimas (manau, niekada. Nors tpfu, tpfu, tpfu) man netinka.

Dar ten savotiškai įdomiai išsivystė diskusija apie karjeros siekimą/nesiekimą/tinginystę/etc. Jei leisite (nu kaip jau jūs neleisite ;) pareikšiu savo nuomonę tuo klausimu. Taigi, kadangi pati dirbu ir uždirbu, siekiu karjeros (ne dėl pačios karjeros, o todėl, kad žinau, kaip yra smagu turėti pinigų. Ir dar smagu sau įrodyti, kad gali. Daugiau ir daugiau :). Norėtųsi, kad šalia esantis vyras nebūtų kaip baldas. Norėčiau, kad jis būtų visa galva už mane aukštesnis (gali ir tiesiogine to žodžio prasme ;) Kad į jį galėčiau lygiuotis. Skudurams aš užsidirbu pati. Pakankamai. Taigi norėčiau rasti vyrą - draugą, bendramintį ir t.t. Nes būtent, vyrs man reikalingas dvasiai ir kūnui. O ne babkėm :) O pakol tokie vyrai kažkur išnykę, (pasislėpę, vedę, išvykę į svečias šalis, etc) man puikiai gyvenasi vienai.

Basta :)

Parašysiu dar. Truputį vėliau. Nes kaip žinia, darbas žmogų puošia. O puoštis aš mėgstu ;)
_________________
Viskas gerai, kas gerai baigiasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
Taigi todel mums ir norisi ambicingu vyru - norisi IDOMAUS zmogaus salia, salia kurio ir tu pati galetumei augti, norisi ATSAKINGO zmogaus, kuris jaus atsakomybe uz tave ir tavo palikuonis, norisi isnaudoti DAUG galimybiu ( keliones ir pan.), kurias suteikia $, norisi DIDZIUOTIS savuoju vyru, norisi .. nu apie paveiksla tai cia.. biski gaunasi ne i tema. nesirimuoja man kazkaip.


hahaha, pralinksminai, Yamaika :)

Man tik vienas klausimas - o ką TU siūlai vyrui už visas šitas gėrybes? Čia, beje, visoms motriškoms klausimas būtų.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.07 15:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Velnias po siu moteriskiu postu galima ir nepilnaveriskumo kompleksa gaut. Pinigai, karjera, darbas, pingai, karjera, darbas... O mergiotes jausmus visai pamirsot ar kaip cia yra?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 15:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Šitas irgi geras (nu, kaip ir visos šitos temos esmė):

yamaika rašo:
del kur dinge normalus vyrai blia.

tikrai ju mazai. visi arba vede, arba su kitokiais auksciau isvardintais minusais, arba senberniai-pasaulio bambos.
vienitele iseitis vaziuoti vyro i kokitais Kazachstana, pavyzdziui:))


O tai ką visi tie supermegasvajoniųvyrai vedė? Kaip jūs manot? Kodėl ne JUS??

Mano spėjimas būtų, kad vyrai, turintys visas šitas jūsų išsvajotas "dorybes", tiesiog įsigyja žmoną, kuri: augina vaikus, nepisa proto, nelenda į vyro reikalus (įskaitant ir jo meilužes), prasižergia kai vyras to nori, gamina valgyti, tvarko chatą, skalbia vyro, vaikų ir savo kojines ir prasižiojusi dėl to papriekaištauti gauna per zūbus. Ir gyvena sau laimingai.

O jeigu norite tojo supermegasvajoniųvyro BE aukščiau išvardintų priedų ir pareigų... Nu tai nebent į Kazachstaną (o greičiau į kitą galaktiką). Nes tame pasaulyje, kuriame gyvename mes, tokie daiktai neegzistuoja :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.07 15:21 
Tema:
Atsakyti su citata

O vat pasakysiu aš jums dvasingai: viską valdo nematoma plaukuota likimo ranka.
Kai jau stuktelna per smegenis, tai migam pasidaro pofik ir karjera, ir tinginystė, ir protas, ir babkės. Tada abu nieko nebesupranta, bet vaikščioja išsiviepę.
O čia pas jus - plika beletristika, arba floodas apie tai, "kaip ko nors ieškoti, bet niekada nerasti".
Nu atitiks tas jūsų geismų objektas pagal 1-2 parametrus, o pagal kitus ne, bet vistiek vaikščiosit insikliopinę:)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą