:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 11:41 
Tema:
Atsakyti su citata

O sandely ka- vyru geru yr? A taj ko jie ten slepiasi?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 11:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:

Ir sia tema as pervardinciau kitaip, t.y. ne "kur slepiasi vyrai?", o "kas tiems vyrams pasidare blia?" :))
p.s. ant vyru esu pikta po U.Barauskaites naujojo romano "Desimt":)


hehehe odnako zarazna ta knyga pasirodo:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 11:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
O sandely ka- vyru geru yr? A taj ko jie ten slepiasi


Nesislepia jie, o dirba ten ir visada visada turi 100 g., kai labai reikia, o man siandien reikia:)
O siaip tai as esu klaususi zmonu, kurios turi tikrai labai fainus ir gerus vyrus, kur jos juos rado. Tai visos rado gerus vyrus zinot kur? O gi kaimuose. Is kaimo kyles vyras yr ir tvarkingas, ir stiprus, ir art ir aket moka, vadinasi buityje yra nepakeiciamas. Be to tokie vyrai ir valgyt moka darytis ir darbo bet kokio nesibaido, o dirba uoliai, todel dazniausiai padaro karjera ir nesiskundzia tokie vyrai, kad jiems tas ar anas negerai ir sveikatos turi daug - jie prie visko priprate. Tikrai tikrai:) O miestieciai, sitie asfalto vaikai, tai ka jie - kalbet graziai moka, staipytis pries veidrodi, tinginiauti ir sirgti.
Ne ne...vyro reik ieskot kaime. Ale va nezinau kuriam kaime dar ju yra. Razinova, prisiminiau! Tavo kaime tas Petras, kur mane kazkada per sokius i kvietku darzeli buva parvertes, da gyvas?:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 12:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Razinova, prisiminiau! Tavo kaime tas Petras, kur mane kazkada per sokius i kvietku darzeli buva parvertes, da gyvas?:)))


Taj jasnai, jis gi jaunas, jam kokie 35 ar panasiai gi tik:)
O kodangi jis geria maziau nei kaime dauguma, tai dar visai gerai ir atrodo. Girdejau nauja traktoriu nusipirko...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 12:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu va, matai, ka as sakau, o ka as sakau! Kaimo vyras net traktoriu nusipirks, o miestietis - niekada:)
Tai gal tai moteriai, kuri uzvede sia tema ir jei ji iesko pasislepusiu vyru, reiktu duoti Petro telepono numeri (turi gi mobilika gal), gal gausis kas, a?

p.s. o koks traktorius? naujas ar senas? pavadinimas "Belorus"?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 12:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
vyras net traktoriu nusipirks, o miestietis - niekada:)
Tai gal tai moteriai, kuri uzvede sia tema ir jei ji iesko pasislepusiu vyru, reiktu duoti Petro telepono numeri (turi gi mobilika gal), gal gausis kas, a?

p.s. o koks traktorius? naujas ar senas? pavadinimas "Belorus"?:)


Naujas traktorius siais laikais daugiau nei 10 Golfu kainuoja:)
Nezinau ar "Belorus", nepazistu as ju.
Mobylka turetu turet. I jauciu kokia Ezia kalade turi turet tikras kaimo vyras:) Dar jis turi zemes nemazai, nama dideli ir mazai kalba, kas yra geras bruozas:)

Zodziu, jei skelbimas sudomino - kreipkites - atsiusiu telefono numeri:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.07 12:19 
Tema:
Atsakyti su citata

che che che che, štai ir išlindo visas moteriškas šovinizmas - vyras tam kad dirbtų, nesirgtų ir mažai kalbėtų, o pačios kaip drugeliai tudy sudy. špygą jums, neišdegs, tegyvuoja vyriškas šovinizmas :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 12:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu va kaip ir nutarem, cia mes su Razinova, kad tie nevede, negejai, nemelagiai vyrai slepiasi kaime ir viena toki netgi radom su traktorium ir zeme:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonelis rašo:
che che che che, štai ir išlindo visas moteriškas šovinizmas - vyras tam kad dirbtų, nesirgtų ir mažai kalbėtų, o pačios kaip drugeliai tudy sudy.


Baisoneli, o kaip tu isivaizduoji?? kad moterys dirbtu visus dirbus ir visus keturis namu kampus laikytu ant savo peciu, o vyras fiti miti sakar makar??? Abu turi rupintis tiek namais, tiek vienas kitu. O musuose kaip yra? Moteriska viska ant savo peciu laiko ir namus stato, o vyras suda mala istisas dienas ir kai kurie dar kas dien ant alaus po 5 ar po 10 litu praso. KAS TIEMS VYRAMS PASIDARE?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.07 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
che che che che, štai ir išlindo visas moteriškas šovinizmas - vyras tam kad dirbtų, nesirgtų ir mažai kalbėtų, o pačios kaip drugeliai tudy sudy. špygą jums, neišdegs, tegyvuoja vyriškas šovinizmas :)


Nu nereik čia lia lia. Nieks nesako, kad vyras tik tam kad "dirbtų, nesirgtų ir mažai kalbėtų". Jokiu būdu! Vyrai dar reikalingi, kad duotų babkių skudurams, kosmetikai ir sporto klubui ir kad nugarą paglostytų:)
O kai vyrai daug kalba tai jau būna tokie pusiau bobos ir be to, eikvoja laiką, kurį galėtų naudingai skirti darbui ir karjerai.
Ne vyrų reikalas plepėt ir drugelius vaidint:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 12:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Cic - čia jums blia ne Skandivaja šitep gerklas laidyt:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.07 12:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Na kodel "vejai"? Kaip tu zinosi, kad karjera nepadeda "buti laimingu", jei niekada jos ir nesieksi (karjeros)? Ar pinigeliai prideda siek tiek laimes? Manau prideda. O pinigeliu prideda karjera? Zinau, kad prideda. Todel vadinasi karjera taip pat teikia galimybe "buti laimingu".
Kitas dalykas, manau, del ko kai kurie vyrai sako, kad karjera tai sudas, kad tai nesvarbus ir pan., tai tas dalykas yra - t i n g i n y s t e. Va!!!


Taip taip, jeigu vyras kiekvienos moters uzgaidos nepatenkina - tai jau tinginys. Ir tos tavo lygybes tai tokio pat lygio kaip kad moteris=blogis.

Bandziau as tos karjeros siekti ir labai aiskiai supratau, kad pinigai, kuriuos uzdirbciau, neatpirktu man tu nervu ir tu kanciu, kurias patirciau tos karjeros siekdamas. Todel karjera laimes, bent jau man, nepridetu ne per nago juodyma. Taip supratau, kad siekti karjeros yra sudas. Todel ir nebesiekiu :) Man atgrasu net apie tai pagalvoti, ka jau cia kalbeti apie laime... Ir tai nieko bendro neturi su tinginyste. As ir nesiekdamas karjeros uzdirbu pakankamai, kad gyvenciau pernelyg nesivarzydamas, susitaupyciau kam tik man reikia ir esu nepaprastai laimingas. O jei kokia poniute man imtu aiskinti, kad tureciau siekti karjeros idant jai butu linksmiau gyventi, tai nuvezciau ja i kaima ir pasiulyciau karjerista-traktorista ten susirasti :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.07 12:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
[ir kai kurie dar kas dien ant alaus po 5 ar po 10 litu praso. KAS TIEMS VYRAMS PASIDARE?


Tik po 5 arba 10? Iš tikrųjų tada šūdas, o ne vyrai :)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.07 12:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Baisonelis rašo:
che che che che, štai ir išlindo visas moteriškas šovinizmas - vyras tam kad dirbtų, nesirgtų ir mažai kalbėtų, o pačios kaip drugeliai tudy sudy.


Baisoneli, o kaip tu isivaizduoji?? kad moterys dirbtu visus dirbus ir visus keturis namu kampus laikytu ant savo peciu, o vyras fiti miti sakar makar??? Abu turi rupintis tiek namais, tiek vienas kitu. O musuose kaip yra? Moteriska viska ant savo peciu laiko ir namus stato, o vyras suda mala istisas dienas ir kai kurie dar kas dien ant alaus po 5 ar po 10 litu praso. KAS TIEMS VYRAMS PASIDARE?


čia šitą dainelę moteriškos traukia kaip gerai išmoktus poterius seniai ir nuobodžiai, o jei iš pačios patirties, kiek tavo vyrų "suda mala istisas dienas ir kai kurie dar kas dien ant alaus po 5 ar po 10 litu praso", ar tik neišaiškės, kad gerb. Aurora tik kartoja stereotipines frazes a la "visi jie vienodi, jiems viena galvoje, visi vyrai kiaulės"????
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.07 13:07 
Tema:
Atsakyti su citata

tinginystė - dorybė. :)

apie tuos "mainus" kalbant, tai moterys, kiek susidūriau, taip galvoja:
aš jam "duosiu", o jis uždirbs daug, o butą kartu tvarkysim ir kitus darbus pasidalinsim. būtų lyg ir normaliai, tik seksas blyn nėra labdara iš vienos ar kitos pusės. o su tais namų darbais yra taip, kad kartu tai kartu, bet dažnas ženotas vyras pagalvoja, kad jei jis būtų neženotas, tų namų apyvokos darbų sumažėtų ne dvigubai, o šešiagubai. dar Mokytojas kadaise rašė apie paranojišką dažną tvarkymąsi, būtiną daiktų sudėjimą "į jiems skirtas vietas" ir kaip visa tai vargina.

aš tai, pvz., į antrąją pusę žiūriu visai nereikalaujančiai: man nereikia, kad man darytų valgyt, kad man skalbtų, kad iš po manęs tvarkytų, kad dar kažką darytų, man užtenka sekso, švelnumo, bendravimo. stengiuosi verčiau galvot, ko reikia iš manęs, ką aš galėčiau duoti...
ir kalbant apie antrųjų pusių paieškas rekomenduoju daugiau kreipti dėmesį į tai, ką pats (pati) gali pasiūlyti antrajai pusei, o ne ką antra pusė gali pasiūlyti tau.

:]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą