:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.04.09 12:54 
Tema:
Atsakyti su citata

atleiskit už vėlavimą, bet pirštai nenusilaiko.

Aurora rašo:
Adutis rašo:
dauguma mano pažįstamų labai pašaipiai žiūri į tokius "vėjus", įskaitant ir mane. man svarbiausia yra būti laimingu, jei ambicijos ar karjera padeda to pasiekti - puiku, jei ne - nafik jos reikalingos.

Na kodel "vejai"? Kaip tu zinosi, kad karjera nepadeda "buti laimingu", jei niekada jos ir nesieksi (karjeros)?

o kam gi tas žinojimas? jei aš gyvenime buvau laimingas, o karjera prie to neprisidėjo, tai kam ieškot daugiau? godumas pasireiškia? nebūkim godūs. per griežtas valdymas nužudo patį valdantyjį.

Aurora rašo:
Ar pinigeliai prideda siek tiek laimes?

mano atveju sumelavai. pinigėliai prideda lyšnų wait-state'ų mano smegenims ir todėl stojasi klausimas: nachuj jų reikia?

Aurora rašo:
Kitas dalykas, manau, del ko kai kurie vyrai sako, kad karjera tai sudas, kad tai nesvarbus ir pan., tai tas dalykas yra - t i n g i n y s t e. Va!!!

Aurora, ar pajėgsi apibrėžt tingėjimą? iš mano pažįstamų niekas man suprantamais terminais to padaryt negebėdavo kolkas. pasistengsi?


N.B.: pamėginkit kas paskaičiuot, kiek kartų moterys šiame poste paminėjo pirmojo asmens veiksmažodžius su šaknimi ting-. palikau nustebęs. :-]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.04.09 14:24 
Tema:
Atsakyti su citata

tema išvirto į pusiau asmenines išpažintis? gana įdomu buvo skaityti.

bembis rašo:
Reikalavimai ishties nedideli. Nors menu kazkokiame filme maciau, o gal kazkuri drauge sake, kad pradzioje moteris vyrui kelia daug reikalavimu, o kuo toliau tuo labiau reikalavimai nyksta ir finale uztenka tik kad pasakytu "labas" ir butu mandagus...

manau, kad nuo lyties tai nevisai priklauso šiais laikais:
http://www.senberniai.com/forum/viewtopic.php?p=13088#13088

lemia turbūt kompleksinis psichologinis tipas, ar kaip jis ten vadinasi. na, nuo siekiamo santykio: čia bus mano/o čia paliksiu aplinkiniams.

Meškiukas rašo:
Jei pats nebūčiau nesusitupėjęs nebrendyla, pavadinčiau šią diskusiją "Būdami suaugę žaidžiame save"...;P

Nesusitupėjęs Meškiukas

pagarba Meškinams! :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Poliarinis
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 10
Pranešimai: 2

Pranešimas2005.04.10 19:30 
Tema:
Atsakyti su citata

as tai wat ir kaip tais neatlaikiau nepapasakojes tikros istorijos, nutikusios ne taip jau ir seniai (vardai, vietos ir kas imanoma pakeista del suprantamu priezasciu):
karta vaziavo trys poros, viena susituoke, viena besiruosiantys tuoktis ir viena nesituoke. Besiruosiancios tuoktis poros vyriska puse naturaliai pasakojo, kaip jie ruosiasi vestuvems, kaip einasi jo turimai firmai, kaip, kur ir kodel pirks busta ir pan. Zinoma, viskas buvo daug placiau ir daugiau, bet esme manau supratote. Zodziu, kai atliko vedusiu ir nevedysiu poros nuo tos besiruosiancios susivesti atskirai, abi mergos is tu dvieju poru pareiske, kad bicas yra lochas ir t.t. Kodel jos taip pareiske, nesuprato niex, nes jis ir atrod normaliai, ir nenusisneka, nu vienzo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.10 21:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Poliarinis rašo:
Besiruosiancios tuoktis poros vyriska puse naturaliai pasakojo, kaip jie ruosiasi vestuvems, kaip einasi jo turimai firmai, kaip, kur ir kodel pirks busta ir pan. Zinoma, viskas buvo daug placiau ir daugiau, bet esme manau supratote. Zodziu, kai atliko vedusiu ir nevedysiu poros nuo tos besiruosiancios susivesti atskirai, abi mergos is tu dvieju poru pareiske, kad bicas yra lochas ir t.t. Kodel jos taip pareiske, nesuprato niex, nes jis ir atrod normaliai, ir nenusisneka, nu vienzo...

na, jei jis taip aktyviai apie viska gyresi - matyt, ne is gero;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Poliarinis
Nuliovas


Prisijungė: 2005 04 10
Pranešimai: 2

Pranešimas2005.04.10 21:31 
Tema:
Atsakyti su citata

tai kad kaip ir normaliai ten pasakojo.
Galu gale pats faktas, kad apie rimtai ziurinti i gyvenima bica net (!) dvi moterisko gimines atstoves atsiliepe nekaip, tai ko joms is tikro reik?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.10 21:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Poliarinis rašo:
tai kad kaip ir normaliai ten pasakojo.
Galu gale pats faktas, kad apie rimtai ziurinti i gyvenima bica net (!) dvi moterisko gimines atstoves atsiliepe nekaip, tai ko joms is tikro reik?

pagal situacija, tai nemanau, kad joms is jo ko reik:)
o normaliai i gyvenima ziurintis bicas, vaziuodamas su pana, kazin ar pasakos pirmiems sutiktiems visus savo dabarties ir ateities planus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.11 17:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Zodziu, taip. Normaliu vyru nera isvis. Kad ir kaip viskas idealu butu, po keleto susitikimu vistiek islenda koks nors nerealus navarotas, kad uztraukia zada ir iskart ikyriai pradeda kirbeti mintis - bek ir kuo greiciau. Taip kad, neverta net pradeti kokiu tai paiesku. Vistiek pabaiga aiski...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.11 17:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesekesi jums su vyrais turiu pastebet, nesekesi, ibo zinute jusu persunkta kokiu tai karteliu ir liudesiu. Yra tu vyru ir normaliu, ir netgi labai normaliu - pastaruosius kartais vadina baltom apykaklem...
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.11 17:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Gali buti, kad kalbate teisybe. Bet tada tu "baltu apykakliu" yra kokie 0,3 per visa Lietuva. Nu, zodziu, jus ne moteris ir nieko apie tai neismanote. Vot.
O kad man liudna, tai faktas kaip blynas. Bet pati durna, tad ner cia ko zliumbti.

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.12 08:42 
Tema:
Atsakyti su citata

tai gal su kokiais metaliūgomis utėliais bendrauji, tai nereikia skųstis po to ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 10:43 
Tema:
Atsakyti su citata

o tai skinus gal siūlai ?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 10:57 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Yra tu vyru ir normaliu, ir netgi labai normaliu - pastaruosius kartais vadina baltom apykaklem...

He he, "baltom apykaklėm" taigi vadino gangus - "white collar crime", kai apie kokius 1930 metus, jau po Al Kaponės nesubtilių reketyrų ir samagonščikų štatuose susiformavo kultūringas sindikatas Koza Nostra. Ar tą turėjai omeny? :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.12 11:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Dziugu, kad mano ironija karts nuo karto pataiko i tiksla. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.12 12:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu nu, palaukite, gerbiamieji! Nejau zmones galima skirstyti pagal tai, kaip jie atrodo ir kokios muzikos klauso??? Zinote ka, metaliugos, beje visai ne uteleti, skinai senai mane zavi... Ir isvis, ka jus siulote? Gal kokius tai bekaklius kampuotus padarus kumscio storumo cepom ant kalo ir pan.? Dar niekada nebuvau ir net nezadu buti kokis tai aksesuaras prabangiame dzipe. be to, as nemoku ant 15 cm kablu krypuoti :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.12 12:57 
Tema:
Atsakyti su citata

sakau tai, kad jei sukiesi vien savo rate ir skundiesi kad ten nėra "tikrų vyrų", tai gal pabandyk keisti aplinką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Toliau rašyti atsakymą