:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.03.30 17:47 
Tema:
Atsakyti su citata

O ko visi i ta VERSME verziasi?
Nu jokio, absoliuc jokio gerio ten neradau. Tik moteriske grazi. Bet jei vien del to eit - paprasciau "FashionTV" isijungt.

Uzsipirkau siandien "KP" filmu kruva stichiskai, i anotacijas per daug neziuredama: visos ten jos savigiruniskos, nesuprasi nieko, o ir rinktis nelebai is ko belike - vietu neber.

Prasilenksim KT tose paciose salese, Jurgita, as ir eisiu i tuos pacius ;)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.03.31 15:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Is visos dusios rekomenduoju nueiti i "Menas verkti". Danu, berods.
No toks filmas, toks filmas...
Buc zinojusi, buciau siandienai nebeprisipirkusi bilietu i kitus filmus, kad sita galeciau dar biskuti pakontempliuoti.
filma reiktu vietoj antidepresantu duoti visiems savizudziams, depresninkams ir kitiems to porusio atstovams. Bliamba, ziauriai geras. Nenarstysiu cia jo, just svieziai grizusi nebetelpu savy ir taskausi emocijom. Gumulas gerklej stovi. Nezinau ar cia ji isverkti ar uzgert..

Nueikit.

Pagal stipruma, prilyginciau ji pernyksciams "Adomo obuoliams"
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.01 10:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Vakar buvo geru filmu diena.
O gal pagiriu nuotaika buvo tinkama tokiems filmams.

Kaip jau rasiau, paziurejau ta jau anksciau minetaji "Menas verkti" i kuri butu nuodeme nenueiti.

Paskui "Uz kadro" paveizejau. Viskas ten buvo ziurima,idomu, bet taip miegas sueme, kad jei ne danu kalba, buc uzsimerkus ir bandzius tik klausytis, o paskui ir miegoti. Ale dabar gavau titrus skaityti.
Velgi primygtinai siulau nesisesti i pirmasias eiles.


"Nenoriu miegoti viena"
Jezau, koks grazus filmas. Toks svarus svarus.
O jau sekso scenos... prisipazinsiu, kad ir baisiausiai drovedamasi, susijaudinau jas beveizedama. Jau galvojau, atbuke tokie gebejimai..
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2007.04.01 14:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Aha. Pritariu. "Nenoriu miegoti viena" buvo labai gražus.. Ką ten buvo - yra. Dar kitą dieną negalėjau atsikratyti jo vaizdinių - taikliai atrinktų ir šiurpulio realių. Man atrodo, kad vienu momentu net buvau nustojus kvėpuot - išsigandau, kad galiu ką nors sugadinti...
Visai kitaip nei "Pilietis šuo", kurį pažiūrėjau, pasigrožėjau, išėjau ir - pamiršau.
Vis tik labiausiai persekioja "Jakobiano namo" (mūsiškiai išvertė "Egiptietiškas pastatas") vaizdai. Buvo baisiai smalsu pažiūrėti arabišką filmą, juo labiau, kad ir tenykščiai juo labai didžiuojasi ir į padanges kelia. Ir ką gi - ko gero, labiau europietiško filmo nesu mačiusi. Nežiūrint į temas, vertybes, kultūrinius skirtumus, tikėjimą... Tik tiek, kad viskas labai jau kruopščiai atrinkta, iščiustyta, išgryninta - net blizga.
na o dabar - Versmės eilė ;) Pažiūrėsim :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.04.01 19:37 
Tema:
Atsakyti su citata

"Regejimo pojutis" yra absiulutus blogis, fu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.02 13:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
"Regejimo pojutis" yra absiulutus blogis, fu.


aciuaciuaciu! Jau galvojau eiti i ji.

o ka gero matei? Kaip Tau ta VERSME?
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.02 13:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Giedra rašo:
Aha. Pritariu. "Nenoriu miegoti viena" buvo labai gražus.. Ką ten buvo - yra. Dar kitą dieną negalėjau atsikratyti jo vaizdinių - taikliai atrinktų ir šiurpulio realių. Man atrodo, kad vienu momentu net buvau nustojus kvėpuot - išsigandau, kad galiu ką nors sugadinti...
Visai kitaip nei "Pilietis šuo", kurį pažiūrėjau, pasigrožėjau, išėjau ir - pamiršau.
Vis tik labiausiai persekioja "Jakobiano namo" (mūsiškiai išvertė "Egiptietiškas pastatas") vaizdai. Buvo baisiai smalsu pažiūrėti arabišką filmą, juo labiau, kad ir tenykščiai juo labai didžiuojasi ir į padanges kelia. Ir ką gi - ko gero, labiau europietiško filmo nesu mačiusi. Nežiūrint į temas, vertybes, kultūrinius skirtumus, tikėjimą... Tik tiek, kad viskas labai jau kruopščiai atrinkta, iščiustyta, išgryninta - net blizga.
na o dabar - Versmės eilė ;) Pažiūrėsim :)


Nu ziurekit ziurekit Jus ta "Versme"... fui

"Egiptietiska pastata" irgi maciau, bet jis man toks nykena pasirode, kad net rasyti cia tingejau apie ji. Vat butent, kaip ir Tu sakai, isciustytas,islaizytas. Nieko TOKIO jame ner: per sterilus, kad ziuret kaip egzotika, per nykus, kad imatyt mianus...
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2007.04.02 16:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Na vat matai, kiek skirtingų požiūrių. Bet vis tiek noriu dar pasisakyti :)Nebandžiau aš ten meno įžiūrinėt - gal nebūčiau radus, nežinau... Bet čia aš radau kai ką kita: atsakymus į klausimus, kurių ilgai ieškojau. Ir apskritai - gal čia senstu - kuo toliau, tuo labiau vienintelis tikras ir tvirtas kriterijus lieka asmeninis santykis, t.y. kiek tai, ką mačiau, perskaičiau, patyriau, mane užkabino ir suvirpino.
Eilinį sykį pagalvoju - kaip gerai, kad mokytoja nedirbu - visai negalėčiau kūrinių po gabaliuką narstyt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.02 16:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Giedra rašo:

* Na vat matai, kiek skirtingų požiūrių.
* kuo toliau, tuo labiau vienintelis tikras ir tvirtas kriterijus lieka asmeninis santykis, t.y. kiek tai, ką mačiau, perskaičiau, patyriau, mane užkabino ir suvirpino.
Eilinį sykį pagalvoju - kaip gerai, kad mokytoja nedirbu - visai negalėčiau kūrinių po gabaliuką narstyt.


* Tai kad neskirtingi tie poziuriai!
* aha, as jau Nemaloniam zmogui saikiausi, tai ir cia pasikartosiu, kad esu bais primityvi ir vertinu "patiko/nepatiko". P**** man kad jis ten techniskai geras,ale jei neuzkabina emociskai, man jis ner geras. Mano galva visu mianu pagr.ir vienintele paskirtis - uzkabinti emociskai O kai prasideda mianas- mianininkams, tai man cia jau kazkoks iskrypimas...
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2007.04.03 11:16 
Tema:
Atsakyti su citata

O man "Versme" patiko. Kazkaip keistai as ji paziurejau, atejau pavelavus, visos kedes jau buvo uzsestos, tai teko iekost patogios pozos ant laipteliu. labai labai laukiau kada gi prasides ta be galo ilga istesta ir neidomi pabaiga ir oba... filmas pasibaige pacioj idomiausioj vietoj.
tai va, ziuresiu ciuju dar karta.
Po to "Regejimo pojucio" buvau nusivylusiu kinu kaipo tokiu, tai gal del to man "Versme" susiziurejo, nzn. Grazus filmas, nu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
furija
Nuliovas


Prisijungė: 2005 06 22
Pranešimai: 2
Miestas: vilnius

Pranešimas2007.04.03 21:06 
Tema:
Atsakyti su citata

man "versme" patiko.rytoj einu i "menas verkti" - jauciu irgi patiks. o vat "tiltas" nuvyle, gerokai istemtas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.03 22:39 
Tema:
Atsakyti su citata

furija rašo:
man "versme" patiko.rytoj einu i "menas verkti" - jauciu irgi patiks. o vat "tiltas" nuvyle, gerokai istemtas.

Jezau, tuoj kompleksuot pradesiu, kad man ta "Versme" nepatiko. Nu bet tikrai biaurus filmas buvo! Kokia tai lyrine "Matrica".

O vat "Tiltas" - atvirksciai , labai patiko, maloniai nustebino, nes jau ejau nusiteikusi, kad nieko gero ten nebus (anksciau mate sake). Bet buvo!!
Ziurejau as ta filma ir toki platu emociju spektra isjutau, ko ne per viena seansa nebuvo. Bliamba... Geris ne filmas! Ir rezisura labai neikyri, labai savo vietoje.
Kaip tai susitapatinau su tais savizudziais..
Ir kaip tai man viskas taip graziai ir romantiskai pasirode, kad pati nuo to tilto nusokt uzsinorejau. Jau toks grazus, toks grazus..
Visi, kas ziurejo su manim ta filma, sake, irgi jaute kazka panasaus.

(Is visu dokumentiniu,dievinu kokius 4 filmus ir "tiltas" ieina i ta ketvertuka.)

Ta diena, kai ziurejau "Tilta", paveizejau dar 3 filmus apie savizudybes. Kokia tai temine diena gavosi.

sita... labai geras "Mokyklinis autobusas" . Ans mano siumetinio KP favoritas. Super! Vertinu gerai sukalta lengvuma. Gruza gali bet kas padaryti, o va toki filma - tik profu profas. Ir tik gejus, manau:)
Kaip tai galvoju, jis patiktu Naktibaldui :) (zinoma, tikrai ne del to, kad rezisorius gejus:)

Ta pacia diena ziurejau "Zmogaus sunu", gal todel po to tragiskai, siaubingai sudino filmo mane taip uzveze tas "Autobusas"?


eeee.... ir dar. O kodel tik mergos cia komentarus apie KP raso? O jus ka, dvasingieji senberniai - neinat?????
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.04 08:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Dirbti reikia, nėr kada.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.04 08:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Dirbti reikia, nėr kada.

ania?:) Tuo pat metu kai mes kulturinomes KP, tamsta gerkle vilgete Transilvanijoje :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.04 09:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Po kelių mėnesių pertraukos.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą