:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.17 19:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
grad akivaizdziai pasikeitei ir i gera. tiesiog noriu kad mineta problema vel neatsirastu. tikiuosi issiaiskinti ir eliminuoti problemos priezastis - bet tai pavyks tik su tamstos pagalba. :)
Nemanau, kad labai pasikeičiau, tiesiog viena menka detalė - nebevartoju įvardžio "Jūs", kuris mano formalius ir sausus samprotavimus darydavo dar sausesniais, o ir šiaip sudarydavo gal kiek atstumą išlaikančio beigi žiūrinčio iš aukšto įspūdį ( Tiesa, dar vienas pokytis - neatsiprašiau nė karto). Kaip ten bebūtų, stengsiuos Naktibaldą ignoruot ir į provokacijas nebereaguot.
Adutis rašo:
interpretacijos skirtumas: tu priimi tai kaip kaltinima, o as tik norejau paaiskinti, kodel dazniau nei kiti forumo dalyviai erzini aplinkinius.

Adutis rašo:

su manim susijusi tiek, kiek man rupi kai vienas forumo dalyvis erzina kitus.
O tai koks čia skaitiklis matuoja forumiečių erzinimą? Lyg niekas viešai nepasisakė apart tavęs ir Naktibaldo, kad erzinu. Aišku, jei vis tik erzinu daugumą, geriausias sprendimas iš forumo išeit.
Adutis rašo:
tai tame ir problema, kad kai kuriais atvejais paaiskinimu kiekis pradeda erzinti ir mazina galimybes buti suprastam. daznai supratimui reikia tiesiog laiko.
Jei tolimesnis paaiškinimas yra vis paprastesnis (kol suredukuojama iki "rodymo ant pirštų") kaip tik, mano manymu, supratimo tikimybė didėja. Aišku, nuolatinis kartojimas gali erzinti, taip pat gali erzinti bet koks aiškinimas net ir vienetinis (niekam juk nepatinka likti kvailiu, nesupratusiu akivaizdžių dalykų) o iš to išplaukia ir negatyvus elgesys aiškinančio atžvilgiu, bet mano tikslas ir nebuvo sulaukti viešo prisipažinimo supratus.
Adutis rašo:
gali buti kad neimanoma. bet tuo konkreciu atveju diskutuojant su Naktibaldu apie ufonautus - stengdamasis sutvarkyti diskusija kad ji taptu imanoma tik labiau atitolinai diskusijos imanomuma.
Kartais ir geri ketinimai nesivainikuoja sėkminga baigtimi, o be to, viso to eigoje ketinimai iš gerų tapo nelabai gerais ( pasišaipymo įdėja man pasidarė patrauklesnė), kitaip aš to sakinio: "paaiškinsiu ant pirštų", nebūčiau įdėjęs.
Adutis rašo:
taigi. bet kaip logiskai mastantis turetum neatmesti galimybes, kad klaidinga ispudi gali sukelti ne vien tai, kaip as (ar Naktibaldas) priima tavo mintis bet ir tai, kaip tu jas formuluoji.
Aš ir neatmetu ir kaip jau minėjau šis atvejis forumo praktikoje greičiau vienetinis - kur aš sau leidau tokius pasisakymus iš aukšto. Na, jei jau taip atsitiko, kad būtent šitie pasisakymai nubraukia kitus pasisakymus ( mandagius bei taktiškus) ir sudaro pasikėlusio šmikio įspūdį, tai ką jau padarysi.
Adutis rašo:
dar vienas tavo nelabai reikalingas bruozas - rupinimasis, kad kazkas (Chamas) palaikys kazka silpnumu. palaikys ar nepalaikys - nieko tai is esmes nepakeis.
be to, baime pasirodyti silpnam - taip pat silpnumo pozymis ;)

Jei chamas palaikys aplinkinius silpnesniais už save (nors jie tokie ir nebus, o tiesios stengsis vengt konflikto), jo chamiškumas tik sustiprės ( istoriją apie kiaulę, užsilipusią ant stalo), todėl vienintelis tinkamas būdas kovoti su juo yra griežtas atkirtis. Buvo labai nebloga Donskio laida apie chamizmą ir apie atkirtį jam ( gal bus įrašas LTV archyvuose, galiu paeiškot, jei sudomintų).
Adutis rašo:
nieks ir neliapia. bet uzuot elgdamasis su jais nemandagiai, galetum tiesiog juos ignoruoti - tada maziau ka erzintum.
Tai taip ir yra - bent keliose temose ir praignoravau, o apie ufonautus nesusilaikiau, ką jau padarysi.
Adutis rašo:
problema tik tame, kad nuo seno yra tendencija kad i tavo zodzius kazkodel daugiau zmoniu reaguoja ypac neigiamai.
Gal tiesiog mano pašaipos taiklesnės ar sėkmingesnės, a? :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis


Paskutinį kartą redagavo grad, 2008.03.17 19:44. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.17 19:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Ra rašo:
Tu gi moki baisiai puikiai bendraut, kai to nori :)
Tss tegu tai būna mažytė mūsų paslaptis. ;)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.17 19:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
Grad rašo:
aš vis tik esu linkęs laikytis kitos nuomonės, o būtent, kad svarbu būt suprastam,


tai tame ir problema, kad kai kuriais atvejais paaiskinimu kiekis pradeda erzinti ir mazina galimybes buti suprastam.

+1
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.03.18 00:21 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:

su manim susijusi tiek, kiek man rupi kai vienas forumo dalyvis erzina kitus.
O tai koks čia skaitiklis matuoja forumiečių erzinimą? Lyg niekas viešai nepasisakė apart tavęs ir Naktibaldo, kad erzinu. Aišku, jei vis tik erzinu daugumą, geriausias sprendimas iš forumo išeit.Pats paprasčiausias problemos sprendimo būdas - nusipaut rankas, kartais tai padeda, bet problemos neišsprendžia

grad rašo:
Jei tolimesnis paaiškinimas yra vis paprastesnis (kol suredukuojama iki "rodymo ant pirštų") kaip tik, mano manymu, supratimo tikimybė didėja. Aišku, nuolatinis kartojimas gali erzinti, taip pat gali erzinti bet koks aiškinimas net ir vienetinis (niekam juk nepatinka likti kvailiu, nesupratusiu akivaizdžių dalykų) o iš to išplaukia ir negatyvus elgesys aiškinančio atžvilgiu, bet mano tikslas ir nebuvo sulaukti viešo prisipažinimo supratus.

Tai vadinam šaipymusi, kai kitam aiškinama taip, kad net pats pradedi suprasti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.18 01:48 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Jei chamas palaikys aplinkinius silpnesniais už save (nors jie tokie ir nebus, o tiesios stengsis vengt konflikto), jo chamiškumas tik sustiprės ( istoriją apie kiaulę, užsilipusią ant stalo), todėl vienintelis tinkamas būdas kovoti su juo yra griežtas atkirtis.


tu teisus.
kaip gerai kad siame forume turim pakankamai puikiu kovotoju su chamais. (ir nemegstam kai atsiranda nauju riteriu su grieztu atkirciu)...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.18 10:41 
Tema:
Atsakyti su citata

PostFactum rašo:
Pats paprasčiausias problemos sprendimo būdas - nusipaut rankas, kartais tai padeda, bet problemos neišsprendžia.
Kad gal greičiau problema yra ne pas erzinantį ( ypač kai jis erzina pats nežinodamas, kad erzina), bet pas tą, kuris erzinasi. Žmogų, gyvenantį santarvėje su savimi, kažin ar erzins kažkokie tai pašaliniai dalykai ( aš nekalbu apie fiziologinį diskomfortą, kuri sukelia ryški, akis spiginanti šviesa ar koks nors dvokas, galų gale nemalonus garsas).
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.18 11:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
(ir nemegstam kai atsiranda nauju riteriu su grieztu atkirciu)...
Na taip, nunai mūsuose riteriškas elgesys visai nemadingas ( kalbu ir epie elgesį viešose vietose realybėjes, ne tik internetinėje erdvėje). Dabar greičiau perdėtą pasitikėjimą savimi demonstruojančių chamų laikai, o aplinkiniai vis dažniau nusuka akis ir galimai greičiau pasišalina iš įvykio vietos, kol chamas jų pačių neužkabino, vietoj to, kad chamą sudrausmintų.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.18 11:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Grad, o tu saslykus megsti?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.18 11:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Esu paeksperimentavęs praktikoje, kad tie, katrie rašo moščnai daug ir ilgų postų, nichuja daugiau ir neveikia, ibo iš širdies spaminant dirbti yra tiesiog neįmanoma. O tu, gradas, rašinėji nemažai...
Ir dar man kyla įtarimas, kad kažkada būsi atsivilkęs į vieną mytą, kur visiems gadinai nervus savo destruktyviu entuziazmu ir iš pirmo žvilgsnio labai intelektualiais, tačiau beprasmiais pezalais. Galbūt aš ir klystu, tada labai atsiprašau. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.18 11:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Esu paeksperimentavęs praktikoje, kad tie, katrie rašo moščnai daug ir ilgų postų, nichuja daugiau ir neveikia, ibo iš širdies spaminant dirbti yra tiesiog neįmanoma. O tu, gradas, rašinėji nemažai...
Dirbu, aš dirbu, tik mano darbas pamaininis. Čia rašau, kai nedirbu.
Nemalonus žmogus rašo:
Ir dar man kyla įtarimas, kad kažkada būsi atsivilkęs į vieną mytą, kur visiems gadinai nervus savo destruktyviu entuziazmu ir iš pirmo žvilgsnio labai intelektualiais, tačiau beprasmiais pezalais. Galbūt aš ir klystu, tada labai atsiprašau. :)
Ne, senbernių mytuose nebuvau, nors jei kyla įtarimas teks daryt išvadas ( ne paslaptis, kad mianininkai savo jauntrai natūra labai tiksliai pagauna daiktų esmę). :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.03.18 11:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Esu paeksperimentavęs praktikoje, kad tie, katrie rašo moščnai daug ir ilgų postų, nichuja daugiau ir neveikia, ibo iš širdies spaminant dirbti yra tiesiog neįmanoma. )

matai, ne visi dirba fizinį darbą, mielasissss :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.18 12:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš kalbu būtent apie darbą prie kompo. Jei moščnai spamini - taip tu ten ir dirbi.

Naktibaldas rašo:
Grad, o gal tu debilas?

:)))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.18 15:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Velniai zino, ko gero mes cia per daug bangu prikelem del to Grad, lochas jis ir yra lochas ir as, kaip chamas apsiimu tai konstatuoti, ir nieko cia nepakeisi, galima tai traktuoti ivairiai, taciau vistiek tai tebus tas pats bybis tik kitoj rankoj:). O dabar paties maestro Grad manieromis irodysiu hulish tep jau yra :)
Lochas, nes suauges vyras, bet zaidzia vaikiskus zaidimus, erzinasi kaip darzelinukas, nueinu pas mam i darba, tai paruosiamosios grupes berniukai taip pat elgiasi!:)) Rezga kazkokias intrigas vienas pries kita, erzinasi, stengiasi viens kita imesti i nemalonias situacijas ir isivaizduoja, kad visi turi dalyvaut siame zaidime. Grad, man tavo zaidimai nuobodus yra, as jau kartojau, kad tam susirastum kitu draugu.
2. Trina savo zinutes, kaip tave suprast, svieto lygintojau?:) Ar provokacijas, vaikiskus erzinimusis ir zinuciu trynima tu naudoji kaip iranki, idant irodyti visuomenei kuris is musu yra chamas?:))
3. As, kaip chamas- pats mane taip titulavai, galiu be jokio pavojaus savo autoritetui siusti tave nachui, nes tu, mano nuomone, esi absoliutus ir fataliskas zanuda, o ir kaip zmogus visiskas 0, taip, kad pasinaudok patarimu ir kaip jau minejau, sau ramiai, pasisokinedamas trauk i ta puse ... :)
P.S. ir galiausiai, palik mane ramybej, as net bijau pradet gilintis i tai, kokios asmenines problemos vercia tave taip elgtis, siaubiaku as nemegstu, vienas gimsta be kojyciu, kitas su trim rankytem, trecias gi- internetiniu manjaku, bet cia jau ju, issigimeliu problemos, as tam nejautrus;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2008.03.18 23:29 
Tema:
Atsakyti su citata

ble nu zinokit niekaip as tu najiezdu ant grado nesuprantu...
nu zmogus gal tiap kalba istraukomis citatomis ir tarptautiniu zodziu zodyno pagelba? nu ir kas? taigi ar kliuva?- jei supratai ka norejo pasakyt ok, jei nesupratai ir indomu- bandai issiverst panaudotu zodziu reiksme. jei nesupratai ir neidomu- tai is vis px- is kur cia tos bangos?
nesuprantu
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.19 11:24 
Tema:
Atsakyti su citata

O tau visu ligoniu gaila, ar tik sitas gailesti sukele? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Toliau rašyti atsakymą