:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.23 21:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Saulelis rašo:
Legionas paima kažkokią niekam negirdėtą teorijūkštę ir išdidžiai ją pristatinėja kaip savaime suprantamą tiesą tuo pačiu gan pašaipiai atsiliepdamas apie visų kitų nuomonių šalininkus.


Taigi ir arkliui aišku, kad teorijos populiarumas nieko bendro neturi su jos teisingumu. Ar tu visas mano dėstomas teorijas gerbi? Ne? Tai kokios pretenzijos? Vienu žodžiu iš pradžių pažiūrėk ką pats rašinėji.


Taip, tu teisus, bendrumų nedaug. Bet ar nemanai, kad būtų daug padoriau (turint omeny, kad daugelis tavo idėjų grįstos tikrai nepopuliariomis ir daug kam negirdėtomis hipotezėmis (nieko nesakau apie jų teisingumą ar neteisingumą)) pašnekovų atžvilgiu, jei bent minimaliai pristatytum tas teorijas, kieno jos ar kokiais faktais grįstos? Sutik, nereikalauju daug: tiesiog vietoj "naciai niekada nesurinko balsų daugumos rinkimuose" pasakyti "tai nebutinai teisybe. pavyzdziui tas ir anas, tuo ir anuo remdamasis teigia, kad jie niekada daugumos nesurinko, o atėjo į valdžią per jėgą" ar ką nors panašaus.

Na rimtai, nesikarščiuodamas išklausyk manęs: Kai tu paneigi visiems seniai žinomą ir niekam abejonių nekeliančią tiesą (nesvarbu, kad ji galbūt iš tikrųjų ir neteisinga), pareiški, kad yra absoliučiai priešingai ir ničniekuo to paneigimo nepagrindi, tai skamba mažų mažiausiai kaip kvailystė arba tyčiojimasis iš pašnekovo. Tik prašau, paskaityk atidžiai, ką rašau - nesakau, kad tavo teiginiai yra kvailystė. Tik sakau, kaip tai atrodo iš šalies.

Ar tai neatrodo normali, pagrįsta pretenzija tau?

Toliau

Adutis rašo:
erzina aišku ir "tie - žemesnė rasė", "anie - laukiniai" ir t.t. bet labiausiai erzina visada pašaipus tonas


Ar nemanai, kad šito taip pat būtų galima išvengti? Viena, kai mes dažnai blevyzgodami pavarom ant žydų ar juodaodžių, bet rimtos diskusijos kontekste tokie pareiškimai įgyja visai kitokį svorį. Taipogi sutik, kad viena yra įžeidžiančius epitetus naudoti kaip savo argumentų sutvirtinimą (pvz. "amerikiečiai yra debilai, nes leidžia visiems apsiginkluoti ir iššaudyti vienas kitą"), o visai kita - tuos epitetus naudoti kaip argumentą (pvz. "Afrikos valstybėse vienas totalitarinis režimas keičia kitą, nes afrikiečiai yra laukiniai").

Tačiau svarbiausia - šitų priemonių naudojimas on a regular basis (labai patinka man šita konstrukcija :) neanglakalbiams - ji reiškia "pastoviai"). Kai vienas ar kitas pilietis ką nors tokio išspaudžia vieną ar kitą kartą, tai tiesiog praslysta pro akis/ausis ir nieko baisaus. Tačiau kai tas pats žmogus jas naudoja ištisai, tai jau ima smarkiai rėžti akį ir gadinti bendrą forumo vaizdą. Juo labiau, kad nei tu, Legionai, nei Grad nesat pelytės po šluota, žinučių prikepat tikrai nemažai (kas šiaip jau labai cool, aktyvūs dalyviai - jėga) ir jūsų diskutavimo stilius labai smarkiai įtakoja visą forumą. Kitaip aš čia gal ir nesidraskyčiau šitiek didaktika užsiiminėdamas :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.23 22:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Taip, tu teisus, bendrumų nedaug. Bet ar nemanai, kad būtų daug padoriau (turint omeny, kad daugelis tavo idėjų grįstos tikrai nepopuliariomis ir daug kam negirdėtomis hipotezėmis (nieko nesakau apie jų teisingumą ar neteisingumą)) pašnekovų atžvilgiu, jei bent minimaliai pristatytum tas teorijas, kieno jos ar kokiais faktais grįstos? Sutik, nereikalauju daug: tiesiog vietoj "naciai niekada nesurinko balsų daugumos rinkimuose" pasakyti "tai nebutinai teisybe. pavyzdziui tas ir anas, tuo ir anuo remdamasis teigia, kad jie niekada daugumos nesurinko, o atėjo į valdžią per jėgą" ar ką nors panašaus.


Mano subjektyvia nuomone, nepretenduojančia į Absoliučią Tiesą, aš ir taip daugiausia nuorodų į šaltinius duodu diskusijose. Visai nesijaučiu kaltas, kad šiuo atveju nepateikiau šaltinio įrodyti visuotinai žinomo (kaip man atrodė) istorinio fakto. Nemanau, kad visada būtent aš turiu prisiimti įrodinėjimo naštą. Mano subjektyvia nuomone, nepretenduojančia į Absoliučią Tiesą, geriausia kai teiginį pagrindžia teiginį pateikiantis kitaip nežinia kur galima nuvažiuoti ir iš manęs bus reikalaujama paneiginėti dokumentais vis daugiau juokingų pašnekovų fantazijų.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.23 22:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Mano subjektyvia nuomone, nepretenduojančia į Absoliučią Tiesą, geriausia kai teiginį pagrindžia teiginį pateikiantis kitaip nežinia kur galima nuvažiuoti ir iš manęs bus reikalaujama paneiginėti dokumentais vis daugiau juokingų pašnekovų fantazijų.


Ok, galiu užtikrinti, kad iki tokio absurdo nedaeisim, jei vadovausimės benražmogiška sveika logika. Ir visi čia esantys, būdami normaliais žmonėm ne kaimiečiais, galime matyti ribą, kur verta reikalauti įrodymo, o kur ne. Ir tai buvo įrodyta, kai po griežtos Adučio pastabos apie tuos įrodymus panačių problemų lyg ir nebeiškilo.
Taip pat absoliučiai pripažįstu, kad nuorodų pateikinėji tikrai daug. Tačiau ne visada, o kadangi bendrai žinučių prirašai daug, tai lieka gan didelis skaičius "nepagrįstų" žinučių. Juolab, kad ir pagrindi, kiek pastebėjau, dažniausiai ne tas pačias kontroversiškiausias teorijas :)

Taigi, Legionai, bent šioj temoje išreikšk geranoriškumą ir šiek tiek nuosaikumo (ką aš tikrai labai stropiai bandau šiuo metu daryti. Nuoširdžiai. Jei pastarąsias savo žinutes sakyčiau balsu, tai vyrautų rami, nuosaikumu ir taikumu dvelkianti intonacija. Pakankamai pasikarščiavom. Gal aš ir per daug, bet toks jau būdas, nors ir mėginu su tuo kovoti) ir atsakyk į prašymus nuosekliai - pakomentuok kiekvieną mūsų pretenziją. Juk nedaug prašau. Gali ir nekomentuoti - tų, su kuriom sutinki. Tokiu būdu galėsim assuminti, kad su tom pretenzijom, kurių nekomentavai, geranoriškai sutinki. Beje, ir tu Grad, taip pat, pasakyk ką galvoji pie tas pretenzijas, apie kurias jauti, kad tau taikoma (nes ne visos tau taikomos). Manau, kad kitokiu būdu jokių išvadų neprieisim.

O šioje temoje ir šį kartą išvadu prieisim, ir tai mano galutinis nusistatymas. Kartoju: Vienokiu ar kitokiu būdu - išvados prieisim.

Tik dar noriu pasakyti... Šis tinklapis - mano, Adučio ir dar kelių žmonių, kurie prisideda prie mokesčio už vardo senberniai.com nuomą ir vietą internete, nuosavybė. Tvarką joje palaikome aš ir Adutis, ir dar pora moderatorių. Ir ta tvarka čia bus tokia, kokią mes ją suprantame, net jei kai kam kai kada tai pasirodytų kiek tironiška. Ir jei kam nors tai nepatinka, tai tenesijaučia grandinėmis čia prikaustytas.

Tvarka bus! :)

Tačiau ta mūsų tvarka tikrai nėra nežmoniška, o net labai nuosaiki, todėl jaučiuosi turįs pilną teisę reikalauti iš jūsų to, ko dabar reikalauju. Juolab, kad nereikalauju besąlygiškai vykdyti kokius tai nurodymus, o siūlau civilizuotai viską aptarti.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.23 23:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Taip pat absoliučiai pripažįstu, kad nuorodų pateikinėji tikrai daug. Tačiau ne visada, o kadangi bendrai žinučių prirašai daug, tai lieka gan didelis skaičius "nepagrįstų" žinučių. Juolab, kad ir pagrindi, kiek pastebėjau, dažniausiai ne tas pačias kontroversiškiausias teorijas :)


Kiekviena nieknieki dokumentuot nerealu- ne enciklopedija rashom. Jei pasnekovas su kuo nesutinka reiktu prasyt pagrindimo, bet kol kas adminai liepia nesikabinet ir nereikalaut pagrindimo, kas man yra nesuprantama politika.
Gal ka ne taip supratau?
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.23 23:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Saulelis rašo:

Taip pat absoliučiai pripažįstu, kad nuorodų pateikinėji tikrai daug. Tačiau ne visada, o kadangi bendrai žinučių prirašai daug, tai lieka gan didelis skaičius "nepagrįstų" žinučių. Juolab, kad ir pagrindi, kiek pastebėjau, dažniausiai ne tas pačias kontroversiškiausias teorijas :)


Kiekviena nieknieki dokumentuot nerealu- ne enciklopedija rashom. Jei pasnekovas su kuo nesutinka reiktu prasyt pagrindimo, bet kol kas adminai liepia nesikabinet ir nereikalaut pagrindimo, kas man yra nesuprantama politika.
Gal ka ne taip supratau?


Ar tu perskaitei visą mano paskutinę žinutę?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.24 08:51 
Tema:
Atsakyti su citata

na, kas kaltas, kas nekaltas, kas ką kaip kodėl kada parašė ar neparašė man nėra labai svarbu, man svarbiausia gerinti forumo kokybę bet kokiomis priemonėmis, tegul ir tironiškomis (geriau, aišku, ne).

dėl įrodymų tai vis dar laikausi tos pačios nuostatos: ieškoti įrodymų turi tas, kas labiau nori surasti ir visiems įrodyti teisybę, o reikalauti KITO surasti įrodymų (atseit be jų joks žodis nieko vertas) niekas neturi teisės. nes tikras užsiknisimas, kai kiekvienam savo sakinio žodžiui reikia ieškot patvirtinimo.

kad teorijos populiarumas neturi nieko bendro su jos teisingumu, tai sutinku, bet teorijos populiarumas tarp mokslininkų turi labai daug bendro su tos teorijos teisingumo galimybe. aš apskritai manau, kad tikėjimas gali būti pamatuotas procentaliai, pvz., tuo, ką mato mano akys, tikiu 99%, tuo, ką man sako žmonės, kurie man autoritetai, tikiu kokiais 80%, tuo, ką man sako nepažįstami, tikiu gal 35%, tikėjimo procentus koreguoja mano paties išsilavinimo ir nusistovėjusio mąstymo filtras. taigi, jei mokslinė teorija, pagrįsta 100 skirtingų autorių knygomis, aš manau, kad galimybė, jog ji teisinga, yra gan didelė ir apie tai įdomu šnekėti. o jei teorija yra pagrįsta vieno arba dviejų autorių knygomis ir yra visiškai priešinga 1000 kitų autorių knygų, mano nuomone, jos teisingumo galimybė daug mažesnė.

problema su Legionu yra ta, kad jis dažnai (ne visada) pateikia savo ar kažkieno išvadas, gautas remiantis neaiškiais (dažnai kintančiais diskusijos eigoje) metodais, kurių pirminė teorija dažnai mažai kam žinoma. t.y. pvz (čia tik pavyzdys, jis būtent taip nesakė): vietoj to, kad pasakytų:
valstybė yra blogai, nes yra geresnis variantas anarchija, todėl ir valdžia yra blogai, todėl rinkimai yra blogai, todėl ir rinkiminės apygardos yra blogai,
jis tiesiog pasako:
rinkiminės apygardos yra niekam nereikalinga kvailystė.

ir tada prasideda visų nustebimas ir ilga ilga litanija apie su tema nesusijusius dalykus, kuri baigiasi (jei išvis baigiasi) tada, kai šiaip netaip prieiname prie to, jog Legionas apskritai neigia visą didžiulę tūkstančiais knygų gvildentą ir tūkstančiais metų vystytą teoriją, kurią visi žino, mokėsi mokyklose ir universitetuose, o tos, kuria tiki Legionas, beveik niekas nėra girdėjęs.

iš to kyla didelis Legiono oponentų susierzinimas.

dėl diskusijų dėl forumo taisyklių ir moderavimo, turėkite omenyje, kad tai, ką sako administratoriai, nevisada yra geležinės taisyklės, o kartais tėra raginimas. ne liepimas, o raginimas.

aš ir pats kartais parodau vienokią ar kitokią nepagarbą oponentui ar teorijoms, tačiau stengiuosi tobulėti šia linkme ir būti "open-minded". juk kuo ramiau ir pagarbiau diskutuoji, tuo įtikinamiau ir tvirčiau skamba tavo žodžiai ir tuo labiau esi forumo dalyvių gerbiamas. (ta pagarba, mano nuomone, nepriklauso nuo to, kiek savo tiesų esi įrodęs).

kiekvieną teiginį galima labai skirtingai pateikti. pavyzdžiui, galima sakyti:
1. dievo nėra.
2. mano įsivaizdavimu, dievo nėra.
3. aš nematau pagrindo tikėti, kad dievas yra.
4. būtų naivu tikėti, kad dievas yra.
5. tik debilai gali tikėti, kad dievas yra.
6. dievo nėra, tikėti, kad jis yra - tiesiog naivumo viršūnė.
7. dievo nėra, negi tikite kunigais - tais vaikų tvirkintojais?
8. koks dar nachui dievas?
9. vpizdu dievą, kas juo tiki, tas gaidys.

aš šiuos pasisakymus vertinu taip:
variantai 2 ir 3 - mandagus nuomonės reiškimas.
variantai 1, 4, 6 - oponento erzinimas.
variantas 7 - oponento erzinimas ir porvokacija nukreipti diskusiją į temą apie tai, ar galima iš kelių individų spręsti apie visą bendruomenę.
variantas 8 - nepagarba oponentui ir nekultūringimo, mužikizmo, provincialumo demostravimas.
variantai 5, 9 - oponento įžeidimas.

forume "Blevyzgos" leidžiame beveik visus šiuos variantus, bet kituose forumuose primygtinai raginame apsiriboti variantais 2 ir 3.

baigiamasis posto žodis:

tikiuosi visi esam protingi, išsilavinę, kultūringi žmonės ir forume nuolat švies geros nuotaikos, taikos, kultūringumo, tolerancijos ir pagarbos kitokio požiūrio žmonėms saulė. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.24 10:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

problema su Legionu yra ta, kad jis dažnai (ne visada) pateikia savo ar kažkieno išvadas, gautas remiantis neaiškiais (dažnai kintančiais diskusijos eigoje) metodais, kurių pirminė teorija dažnai mažai kam žinoma. t.y. pvz (čia tik pavyzdys, jis būtent taip nesakė): vietoj to, kad pasakytų:
valstybė yra blogai, nes yra geresnis variantas anarchija, todėl ir valdžia yra blogai, todėl rinkimai yra blogai, todėl ir rinkiminės apygardos yra blogai,
jis tiesiog pasako:
rinkiminės apygardos yra niekam nereikalinga kvailystė.


ir tavo paties zemiau pateiktu nurodymu vadovaujantis, negali reikalauti is manes irodymu:

Adutis rašo:

dėl įrodymų tai vis dar laikausi tos pačios nuostatos: ieškoti įrodymų turi tas, kas labiau nori surasti ir visiems įrodyti teisybę, o reikalauti KITO surasti įrodymų (atseit be jų joks žodis nieko vertas) niekas neturi teisės. nes tikras užsiknisimas, kai kiekvienam savo sakinio žodžiui reikia ieškot patvirtinimo.


Jus karoche susitarkit sa Sauleliu ko norit is forumieciu, bo vienas adminas sako, kad nieks neturi teises reikalaut irodymu, o kitas reikalauna dokumentacijos.



Nezadu but ryzhas, bo nemaciau, kad kalbantis apie rinkimines apygardas kas is pradziu irodytu, kad rinkimai gerai ir valdzia reikalinga.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.24 10:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai pala, čia jau viską pasakei, ką norėjai pasakyti? Ta prasme, su viskuo kitu sutinki ir pretenzijų neturi?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.24 12:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
<> Beje, ir tu Grad, taip pat, pasakyk ką galvoji pie tas pretenzijas, apie kurias jauti, kad tau taikoma (nes ne visos tau taikomos)

Nieko as nejauciu - as esu saltas racionalistas. Jausmai man nebudingi. :)
O del to, kad buvau vietom nusizenges, tai sutinku. Manau pasitaisiau. Ir dabar mano postu vaikiskais ir delphio lygios paistalais nebevadins niekas. :)
Nors skaudu kai kazkas, dabar nebeprisimisnsiu kas, raso:

kazkas rašo:
Ai blia, kokia paliava... Tu esi vienas, tu esi niekas, karočia tavęs iš viso nėra. Turėtų būti labai labai chujova gyventi taip galvojant... Tai, tiesą sakant, kam tu išvis gyveni tada?

Paliava tai kas? Nesamones? Skiedalai? Paistalai?
Jeigu taip as pasirenges apgint savo nuomone dispute arba pripazint oponento nuomone. Taciau kai isvadanimas tavo literaturinis pabandymas nesamonem be jokios argumentacijos ar motyvacijos vienok skaudu.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.24 12:33 
Tema:
Atsakyti su citata

rusai sako "palyt" - šaudyti, o "paliava" - tai "susišaudymas", t.y. kažkokia stipriai problematiška arba konfliktinė situacija, sunkumas, blogumas, nelaimė, bėda, problema - aš taip šitą žargoninį išsireiškimą vartoju...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.24 13:13 
Tema:
Atsakyti su citata

A, nu jo, užmiršau ten po to tau atsakyti, kas ta paliava. Adutis paaiškino, aš irgi lygiai tokią reikšmę tam žodžiui pirskiriu. Karočia, nenorėjau nieko įžeidžiamo tuo pasakyti.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.24 13:20 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Saulelis rašo:
<> Beje, ir tu Grad, taip pat, pasakyk ką galvoji pie tas pretenzijas, apie kurias jauti, kad tau taikoma (nes ne visos tau taikomos)

Nieko as nejauciu - as esu saltas racionalistas. Jausmai man nebudingi. :)
O del to, kad buvau vietom nusizenges, tai sutinku. Manau pasitaisiau. Ir dabar mano postu vaikiskais ir delphio lygios paistalais nebevadins niekas. :)


Nu tai ir super. Aš nieko daugiau ir nenoriu - tik paprasčiausio žmogiško tarpusavio supratimo. Visai nenoriu kiekvieno įmanomo "galima" ir "negalima" aprašinėti taisyklėse. Tikiu, kad galima kitokiais būdais susitarti. Bet atrodo, kad ne su visais...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.24 13:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
<> Aš nieko daugiau ir nenoriu - tik paprasčiausio žmogiško tarpusavio supratimo.

Matot zmogus ne visada supras kita zmogu ypac jei ju vertybiu skales nesutampa -ypac kai "sventos karves" trukdo.
Saulelis rašo:
<> Visai nenoriu kiekvieno įmanomo "galima" ir "negalima" aprašinėti taisyklėse. Tikiu, kad galima kitokiais būdais susitarti. Bet atrodo, kad ne su visais...

Manau vis tik taisykles gali daug, taciau jos turi but gana aiskios - neleisti dviprasmybiu ir numatyti kaip turi buti sprendziami taisyklese nenumatyti atvejai.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.24 13:43 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Manau vis tik taisykles gali daug, taciau jos turi but gana aiskios - neleisti dviprasmybiu ir numatyti kaip turi buti sprendziami taisyklese nenumatyti atvejai.


Sutinku, kad taisyklės gali daug. Ir jei kitokiais būdais tvarkos nebus įmanoma pasiekti, tai teks viską tiksliai taisyklėse aprašinėti. Nors man asmeniškai tas labai nepatiktų...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 rašyti atsakymą