:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.12.15 16:50 
Tema: Klausimas adminams:
Atsakyti su citata

testas: zajabys
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.12.15 16:50 
Tema: Re: Klausimas adminams:
Atsakyti su citata

he he, tikrai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.12.15 22:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Nuu, tai forumui prideda to egzotiško prieskonio, dvasingumo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Stactas
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 06
Pranešimai: 66

Pranešimas2004.12.16 09:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tas žodis "zashybys" - tai kažkokio slavizmo ir bybio nuotrupų mišinys. Čia kažkas panašaus kaip papus "syskomis" vadint.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.16 12:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai dvasingumą matau ir "zashibys", ir "za(j)abys", ir kai rašau "za(j)abys", tai bliat ir noriu parašyt za(j)abys o ne zazhibys, nes kai norėsiu parašyt "zashibys", tai taip, jobštvajuzelionaperematj, ir parašysiu! Susinervijau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Genetal Palkovnik
Nuliovas


Prisijungė: 2006 11 14
Pranešimai: 0
Miestas: Colchester

Pranešimas2004.12.16 12:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Shiaip tai ash priesh totalia preliustracija forume, ishimties tvarka ja palaikau tik tada kada pereinama prie blevyzgu tarp forumiechiu.

Ash siulau tabuiruotos lexikos NETAISYT, nes ji daugumoje atveju leidzhia geriau suformuluot minti.

P.S. Man labai nepatiko kai buvo ishtrinti mano bei Legiono postingai Muzikos skyriuje panku atzhvylgiu. IMHO tie mano bei Legiono pasakimai nebuvo nukreipti asmenishkai i forumechius.
_________________
скоцтво - норма жизни!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.12.16 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Aš tai dvasingumą matau ir "zashibys", ir "za(j)abys", ir kai rašau "za(j)abys", tai bliat ir noriu parašyt za(j)abys o ne zazhibys, nes kai norėsiu parašyt "zashibys", tai taip, jobštvajuzelionaperematj, ir parašysiu! Susinervijau....


Nu bet tai žiūrėkit, kokie jautrūs :) Tą žodį čia bene pirmą kartą ir panaudojo kažkas, o triukšmo kaip - per Didįjį Pakso Skandalą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.12.16 12:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Genetal Palkovnik rašo:
Shiaip tai ash priesh totalia preliustracija forume, ishimties tvarka ja palaikau tik tada kada pereinama prie blevyzgu tarp forumiechiu.

Ash siulau tabuiruotos lexikos NETAISYT, nes ji daugumoje atveju leidzhia geriau suformuluot minti.

P.S. Man labai nepatiko kai buvo ishtrinti mano bei Legiono postingai Muzikos skyriuje panku atzhvylgiu. IMHO tie mano bei Legiono pasakimai nebuvo nukreipti asmenishkai i forumechius.


Nu, postų trynimu daugiausia užsiima Adutis, aš esu tolerantiškesnis šiuo atžvilgiu. Gal ne visada su juo sutinku, bet žinau, kad jis tai daro forumo labui, todėl per daug nesiparinu. Siūlau ir jumi taip pat daryti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.12.16 13:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Genetal Palkovnik rašo:

P.S. Man labai nepatiko kai buvo ishtrinti mano bei Legiono postingai Muzikos skyriuje panku atzhvylgiu. IMHO tie mano bei Legiono pasakimai nebuvo nukreipti asmenishkai i forumechius.


Tuos postus istryniau as, nes jie skatino niekuo nepagrista socialine-kulturine neapykanta kitaminciu atzvilgiu. Siaip gal buciau ir netrynes, bet labai jau diena chujova buvo. Tokiais atvejais labai malonu pasinaudoti suteiktomis galiomis:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.12.16 13:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Tuos postus istryniau as, nes jie skatino niekuo nepagrista socialine-kulturine neapykanta kitaminciu atzvilgiu.


Net nepastebejau, negaila. bet kaip cia yra, argi cia viskas kas parashyta forume turi but pagrista? Reikejo paklaust buciau pagrindes savo socialine-kulturine neapykanta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.16 13:36 
Tema:
Atsakyti su citata

aš trinu, taisau, perkeliu arba išskaidau tai, kas:

1. prieštarauja taisyklėms (kiekviename forume atskiros - žr.)

2. imho yra labai jau kvaila, neįdomu, tuščia - tai daroma, kaip jau niodnokratno minėjau, tam, kad skaityti forumą būtų įdomu kaip leidinį, o ne tik tiems, kurie patys rašo, nes jei to nedarysim, bus tik šiukšlių krūva, po kurią landžioti labai mažai kas norės.

bet kokiu atveju, dauguma trynimų ir kitokių korekcijų vyksta dėl elementariausių taisyklių pažeidimų. (punktas Nr.1).


Paskutinį kartą redagavo Adutis, 2004.12.16 13:46. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.16 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

manau, kad reikia palikti viską be jokios cenzūros (ką dabar ir padariau), nes dabartinė keiksmažodžių/kultūringų pasisakymų balanso situacija forume yra zajabys.

(jei kam kas akis drąsko, tai sakykit, galvosim ką nors dėl tos cenzūros, nes mums svarbi jūsų nuomonė ir (tipo:)) visi gi kartu valdome šitą mielą forumą).

:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
p.Reili
Latras


Prisijungė: 2004 08 22
Pranešimai: 126

Pranešimas2004.12.16 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Oi oi oi Aduti,puikus pastebėjimas,kad palieki tai kas būtų patrauklu skaitantiems forumą.
Parašyk taisyklėse,kad be visokų blia ir šūdų postai bus trinami,idant forumas išlaikytų cool stilių,tai nebereikės prašyti kad spaudaliotų link'us dėl reklamos...lankytojai kaip į Šiluvos atlaidus užplūs paskaityti ir parašyti:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.16 13:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Stilius, gerbiamoji p.Reili, šičionais yra visai normalus ir pakenčiamas, bo daugmaž raštingi visi, o keikiamasi, kiek mačiau, yra ir neva tai kultūringuose psl. Taip kad kam čia ta ironija...?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.16 13:50 
Tema:
Atsakyti su citata

p.Reili rašo:
Oi oi oi Aduti,puikus pastebėjimas,kad palieki tai kas būtų patrauklu skaitantiems forumą.
Parašyk taisyklėse,kad be visokų blia ir šūdų postai bus trinami,idant forumas išlaikytų cool stilių,tai nebereikės prašyti kad spaudaliotų link'us dėl reklamos...lankytojai kaip į Šiluvos atlaidus užplūs paskaityti ir parašyti:)))


pats cenzūros nebuvimo aktas reiškia išraiškos laisvę (kol asmeniškai neužgauliojami kiti), o jei "be visokų blia ir šūdų postai bus trinami", tai laisvė būtų ribojama. tiesa, dar yra ir administravimo/moderavimo/trynimo/baninimo laisvė :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Toliau rašyti atsakymą