:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.12 13:33 
Tema: ar moralu pirkti mokslo darba?
Atsakyti su citata

tokia stai moraline dilema visu groziu atsistojo man siandien ryta. ilga laika bandziau apsimesti, kad sitas klausimas ne man, niekada nepirksiu jokiu mokslo darbu, nepapirkeniesiu ir nemiegosiu su destytojais. studijuoju stai jau desimti metai (po vidurinio mokslo), visada tsakant siekiau ziniu ir nusvitimo, maniau kad turiu tvirtus moralinius principus. niekada nepirkau jokio mokslinio darbo, na esu prisidejus prie geliu, butelio ir laiskrasciu (cia kad per egzamina destytojas/a galetu irgi sviestis) destytojams, kas sumoj gautusi kokie 100 lt ne daugiau. tikejau, kad bet kokio mokslo darbo rasymas ar tai butu referatas ar kursinis ar bakalaurinis, praples mano zinojimo ribas ir atnes kazka naujo ateities kartoms. bet dabar isgyvenu tokia situacija, kuria man maziausiai norisi papildyti magistrinio darbo rasymu. ne tik del to kad nera laiko ir noro, bet kazkaip ir tikejimo nebeliko.
gal sakau yra kokis kompromisas? sakykim randu koki studenta/e ar gyvenimo pametyta nuobodziaujanti akademika, pasiulau jam ir man idomia tema, "uzvedu ant kelio" ir tegu zmogus dirba, gautusi toks kaip ir bendradarbiavimas koks buna tarp darbo vadovo ir studento. nu o cia zmogus ir pinigeli gautu. tsakant kaip ir koks vidurio kelias gautusi.

kokia senberniu patirtis ir nuomone situo klausimu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.12 15:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai, tiesą sakant, niekad nieko nepirkau, nebent nurašydavau nuo knygos ar sukompiliuodavau iš kelių referatų, ale savų. Svetimais naudotis galima, kiek atsimenu, jei nurodai kaip literatūrą. Kadangi tamysta rašyt išvis nenori, kaip supratau, nu tai klok babkes ir mesk šalin visokius ten moralumus, ba toli taip nenueisi, o suktis ir gyventi reikia. Aš pats tai nepirkčiau nieko, bet aš toli eit ir nesiruošiu :)) Tik nepatingėk persiskaityt prieš gynimus :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.03.13 11:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu as tai niekaip nesuprantu kokia prasme mokytis del lapuko (diplomo)? tipo kas geriau bus jis turint? Seima ant ranku nesios ir gimninej busi pvz nr1? As manau kad mokais del saves, ne del idelistiniu paziuru, o tikrai del saves kad tau to reikia!As pernai neparasiau diplomo, bet ir nepirkau ir bandysiu siemet:) zinoma sunku ir nelengva rast laisvo laiko, bet rasydamas ji geriau isisgilinu i man idome sriti ir man patinka, o nusipirkus diploma, negi kazkas jauces tikru diplomuotu saunuoliu:))))nors jei galvytej tusce kitaip turbut ir neiseina kitiems:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.14 11:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Bronislovas rašo:
Nu as tai niekaip nesuprantu kokia prasme mokytis del lapuko (diplomo)? tipo kas geriau bus jis turint? Seima ant ranku nesios ir gimninej busi pvz nr1? As manau kad mokais del saves, ne del idelistiniu paziuru, o tikrai del saves kad tau to reikia!As pernai neparasiau diplomo, bet ir nepirkau ir bandysiu siemet:) zinoma sunku ir nelengva rast laisvo laiko, bet rasydamas ji geriau isisgilinu i man idome sriti ir man patinka, o nusipirkus diploma, negi kazkas jauces tikru diplomuotu saunuoliu:))))nors jei galvytej tusce kitaip turbut ir neiseina kitiems:)


nu tai as irgi galvojau taip visa laika, bet kaip sakant niekada nesakyk niekada. is tikruju variantas yra toks kad arba visai nebaigt ar baigti bet kaip- man nusikelti i kitus metus neiseina.
variantas likt be popieriaus nera blogas, bet velgi- niekada nezinai is ko reiks duona valgyti.

aciu baronai uz palaikyma:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.03.14 11:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Nusikelt maziause beda!!!tiesiog neatnesi diplomo ir tave isbrauke is sarasu, o kitais metasis rasai prasima kad tave priimtu mokytis eksternu(vistiek paskaitu lankyt nereikia) o tai kainuos tik 337lt, ir zinant kad 33% tau grazina valstybe, tai tikrai nera daug, o tu ta pace tema galesi rasyt metus o gal ir ne vienerius ilgiau:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

mokslo darbą pirkti nemoralu, bet kovoje už būvį moralė nerelevantu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 11:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Kokia čia dar moralė - DAUGELIS(ne visi) mokslo atstovų niekada neatlieka visų atradimų ir(ar) mokslinių darbų be pagalbininkų - todėl manau pačiam darbo autoriui spręst moralus jo rašymo metodas ar ne - nes jis ir yra lėlininkas:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 11:44 
Tema:
Atsakyti su citata

ir aš manau, kad mokomasi dėl savęs ir negaliu patikėti, kad per visus žinių virškinimo metus neprisikauptų bent kokios medžiagos, tinkamos mokslo darbui... na, nežinau konkrečios situacijos ir man, kaipo pašalinei, labai lengva kritikuoti, bet žinant, Jurgita, Tavo aktyvią natūrą, jau atleisk, bet tai man labiausiai panašu į tingėjimą...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.14 12:03 
Tema: Re: ar moralu pirkti mokslo darba?
Atsakyti su citata

Man tai atrodo, kad tau jau laikas baigti mokytis. Siulau nebesvaistyti pinigu tam magistriniam. Nebent tu kolekcionuoji tuos diplomus - tada kita kalba. Bet kam tada svaistyti brangius savo jaunystes metus sitaip save kankinant? Geriau susirask antra darba ir uz tuos papildomus pinigus pirkis diplomus viena po kito :)

Mokytis ir dirbti tuo pat metu, ir taip desimt metu is eiles... Desimt metu virs taves kybancios egzaminu, kursiniu ir kt. atsiskaitymu nastos... Ir dar be jokiu studentisko gyvenimo malonumu. Nu nx... Taigi cia baisiausias kosmaras koki galima isivaizduoti! As geriau jau pasirinkciau katorga Sibire :)

Prie ko cia dar kazkokia morale, apie ka tu sneki?? Cia gi tavo asmenine tragedija, tu pries nieka nenusidedi ir niekam nekenki, isskyrus nebent sau. Taigi, morales klausimo as cia kaip ir nematau.

Jurgita rašo:
gal sakau yra kokis kompromisas? sakykim randu koki studenta/e ar gyvenimo pametyta nuobodziaujanti akademika, pasiulau jam ir man idomia tema, "uzvedu ant kelio" ir tegu zmogus dirba, gautusi toks kaip ir bendradarbiavimas koks buna tarp darbo vadovo ir studento. nu o cia zmogus ir pinigeli gautu. tsakant kaip ir koks vidurio kelias gautusi.


O cia jau atleisk, bet tai visiskas kliedesys. Bendradarbiavimas, kai tu pasakai zmogui apie ka rasyti, sumoki jam ir jis paraso tavo darba? Desperatiskesni saves apgaudinejima sunku ir isivaizduoti. Jei jau tingi ta darba rasyti, o tau jo "krov s nosu" reikia, tai nusipirk ir bus ramu. Jei tave taip moscnai sazine grauzia del to pirkimo - tai nepirk (pasinaudok mano ankstesniu patarimu ir baik mokytis, pradek gyventi). Bet kurti kazkokias neitiketinas istorijas apie bendradarbiavima, kad nuramintum savo sazine... nu cia jau panasu i atveji, kai kai laikas imtis telefonu knygos ir ieskotis psichoterapeuto kontaktu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.14 13:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Lapkritine rašo:
ir aš manau, kad mokomasi dėl savęs ir negaliu patikėti, kad per visus žinių virškinimo metus neprisikauptų bent kokios medžiagos, tinkamos mokslo darbui... na, nežinau konkrečios situacijos ir man, kaipo pašalinei, labai lengva kritikuoti, bet žinant, Jurgita, Tavo aktyvią natūrą, jau atleisk, bet tai man labiausiai panašu į tingėjimą...


aciu uz komplimenta! jo, cia yra tingejimas totalus, bet negi tingejimas negali buti rimta priezastis?
sauleli, sutinku, kad man jau laikas baigti mokytis, tik jeigu jau tiek atsimokiau, tai gal reikia ir ta diploma pasiimti. o diplomu nekolekcionuoju:), turiu visu pakopu po viena (vidurinis, aukstesnysis, aukstasis, papildomas, ir dafiga neformalaus svietimo:))
o su sava sazine tai reikes gyventi, bet sutinku su tavim, kad saves apgaudinejimas yra tas "bendradarbivimo variantas". is salies tsakant geriau atrodo... tai i psichoterapeuta dar nesikreipsiu (tegyvuoja senberniai.com:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nawjuokia
Latras


Prisijungė: 2004 09 07
Pranešimai: 107

Pranešimas2005.03.14 20:16 
Tema:
Atsakyti su citata

hm...teisingai...pirkti diplominy darba yra neetiska ir nemoralu...tik kam tai rupi?

is kitos puses jau geriau nusipirkti nei pavogti....
o be to - cia gi tik diplomas...

turiu omenyje...jeigu tu tarkim studijuotum medicina ir nusipirktum egzaminus tai butu tragedija...bet jeigu atsimokius normaliai...pritrukai jegu...kagi...pateisinimu galima tam surasti :)

hmm...kita vertus...magistro darbas nera koks nors isradimas...nors stengiamasi reikalauti naujumo...eee...hmmm...na pabandyk pavartyti universiteto bibliotekoje darbus...pamatysi...nuorasai is knygu :)

hmmm...sutipsenk 70 psl is knygu...stai tau ir diplominis...gal ne desimtukui, bet juk is kitos puses ka gali zinoti...skaitant ir tipsenant...galbut kokiu savu minciu kiltu ;)

sekmes :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.24 18:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Apibendrinsiu: mokslo darba pirkt yra moralu, jei perkate is manes. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
rašyti atsakymą