:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.01 13:31 
Tema:
Atsakyti su citata

NIEKUO - tai reiskia "ne tavo iniciatyva", jokiu zvilgnsiu, jokiu mirkt ir pan. sedi su drauge, o jis ima ir prieina is KAZKUR, arba pasiveja kur nors gatvej ir tt.

uztenka ir taip to demesio.

apie viduramzius. nesu as is kukliuju. bet tiesiog nemoku vyru kabint ir vsio. ir esu tos standartines-sablonines-senamadiskos-tebunie viduramziskos nuomones- ne mes turim kabint juos, o jie mus !!!!
aisku, galima dabar cia isvedziot apie savo vietos suvokima aplinkoj ( neva, va, vyro pati nekabinu, tai reiskia saves negerbiu ir kaip pelene laukiu nudelbus akis, kol vyras uzkalbins, o as jam paskui visa gyvenima marskinius nuolankiai lyginsiu). taip nera.
bet yra savigarba. nenoriu saves pardavineti tokiais pigiais budais, kaip neva seksualiai primerktu zvilgsniu ar plauku krestelejimu. man geda ir as nesugebu.

kazkokia tais ispazintis cia man gavosi.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 13:35 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
- vertinu atklaklius ir ambicingus vaikinus. patiksi - prieis, uzklabins ir tt. ir be zvilgsnio. ir tada zinosi, kad suviliojai ne savo nezinia ka zadanciu zvilgsniu, o NIEKUO nesuviliojai, tiesiog sudominai. o ir juokingai atrodo vaikinai, mergina tik mirkt, o jei jau salia sedi. patineliai.


Tas niekas, siuo atveju, kaip suprantu yra tavo isvaizda - rubai, manieros, veidas, figura ir t.t., galbut dar balsas, jei pavyksta ji isgirsti. Jei sitie dalykai mano demesio ypatingai nepatrauks, tai greiciausiai prie taves neprieisiu ir neuzkalbinsiu. Taciau jei tu patrauktum mano demesi kitomis priemonemis, tada as jau greiciausiai tave uzkalbinciau ir tureciau galimybe pastebeti kitas tavo savybes - prota, humoro jausma, nuosirduma, blablabla blablabla - ir jei jos man patiktu, tada jau tavo isvaizda automatiskai pasidarytu patraukli. Kazkaip visad isivaizdavau, kad moterims svarbiausia, kad vyrai vertintu butent sitas savybes, o ne vien isvaizda... Tuo tarpu pagal sita savo modeli tu tiesiog uzkerti kelia daugeliui galimybiu ir tiek. Manyciau taip.

Nebent tu esi moshchna primoshchna "dinama" ir vyrai aplink tave ir taip ciugais zuja, nespeji atsimusineti. Bet sita tema yra apie kiek kitokia situacija :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pussy
Latras


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 117
Miestas: New Jersey

Pranešimas2005.04.01 13:40 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
yamaika rašo:
<>
- vertinu atklaklius ir ambicingus vaikinus. patiksi - prieis, uzklabins ir tt. ir be zvilgsnio. ir tada zinosi, kad suviliojai ne savo nezinia ka zadanciu zvilgsniu, o NIEKUO nesuviliojai, tiesiog sudominai. o ir juokingai atrodo vaikinai, mergina tik mirkt, o jei jau salia sedi. patineliai.


Klausimas, po kiek ir kur perkamas NIEKAS arba kaip jis atrodo. Prasome detaliau.


Ka tu cia blia kliedi? Niekas niekaip neatrodo, tam jis ir niekas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.01 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

he, dinama as nesu, uz alu susimoku. ir neturiu dideliu papu ir aptemptu odiniu kelniu.

viskas ok, ka tu sneki. tiesiog as taip nemoku. visaip ziureti ir mirkseti.
o be to, mergina, pamirksejusi vaikinui, duoda jam suprasti, kad jis ja domina.. Aha - galvoja vaikinas, as toks kietas, as ta merga dominu, gal prieisiu. ir prieina del to, kad mergina jam mirktelejo ar pan., nors is esmes gal net nebutu atkreipes demesi i ji. cia pirma.
antra, dabar izvelgiu isimti tu mirksejimu.nusisypsojimu. jei pastebi, kad vaikinas ILGA laika tave stebi, o jis tau irgi "toks nieko", tada gal ir galima taip netycia pasiziureti....
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 14:00 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
mergina, pamirksejusi vaikinui, duoda jam suprasti, kad jis ja domina.. Aha - galvoja vaikinas, as toks kietas, as ta merga dominu, gal prieisiu. ir prieina del to, kad mergina jam mirktelejo ar pan., nors is esmes gal net nebutu atkreipes demesi i ji.


Nu jo, bet tai kas tame blogo? Jei jis i tave uzkalbins, bet ziures kazkaip arogantiskai, "mol cia davai dabar man is karto ciulpk, kad jau taip ziurejai", nu tai bet kada gali pasiusti ji :) Bet jeigu jis tave jau kazkuo sudomino, tai reiskia turi pagrindo manyti, kad jis taip nesielgs.

yamaika rašo:
viskas ok, ka tu sneki. tiesiog as taip nemoku. visaip ziureti ir mirkseti.


Itariu, kad tiesiog tingi arba nedristi :) Ko cia nemoketi - i vaikina paziureti? Pasuki galva, nukreipi zviglsni i objekta, ir kai jis pagauna tavo zvilgsni, nusisypsai ir nusisuki. Arba kaip nors panasiai. As galvojau, kad mergaites situ dalyku mokykloje moko :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.01 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Pussy rašo:
grad rašo:
yamaika rašo:
<>
- vertinu atklaklius ir ambicingus vaikinus. patiksi - prieis, uzklabins ir tt. ir be zvilgsnio. ir tada zinosi, kad suviliojai ne savo nezinia ka zadanciu zvilgsniu, o NIEKUO nesuviliojai, tiesiog sudominai. o ir juokingai atrodo vaikinai, mergina tik mirkt, o jei jau salia sedi. patineliai.


Klausimas, po kiek ir kur perkamas NIEKAS arba kaip jis atrodo. Prasome detaliau.


Ka tu cia blia kliedi? Niekas niekaip neatrodo, tam jis ir niekas!

Ironija kolega, ironija cia buvo. Be abejo, kad merginos traukia ne niekuo, o butnet KAZKUO. Isvaizda, elgesys, skardus juokas, judesiai ir t.t.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.01 14:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Niekas - siuo atveju, lygu "jokia iniciatyva atkreipti demesi".
Kazkas - siuo atveju, lygu "kazkokia iniciatyva atkreipti demesi".

ir apskritai - kiekvienam savo. kas kaip moka, tas taip soka. ir tt. ir pan.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.01 22:22 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
jei pastebi, kad vaikinas ILGA laika tave stebi, o jis tau irgi "toks nieko", tada gal ir galima taip netycia pasiziureti....

Vat butent apie ta pati ir as kalbejau. As palaikau Jamaika. Ner cia ko pamacius koki zavu vaikina pradeti mirkcioti ar kazka ten su plaukais daryti :) Atsirado, mat, zavuolis... Oi oi, padumajes vaivorykste...
Tak jau zyzn suredyta, kad vaikinams reikia rodytis, o renkasi merginos ir nieko, taip sakant, nepaknisi...
Ech, labai jau subtilus zaidimas tos pazintys... :)

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.04.03 15:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Ech, labai jau subtilus zaidimas tos pazintys... :)

Je je...
asm. man tai nėra labai didelio skirtumo tame, kas ką užkalbins ir kur, labiau svarbu - kaip... nes kuo savotiškiau viskas gaunasi, tuo įdomiau.
ir į gamtą čia nematau reikalo žiūrėt.. nes net ir ten visiems duoti skirtingi viliojimo prijomai ir galimybės, ir kam tą lygint..
iš savo pusės galiu pasakyti, kas man nepatinka vyrų flirte - kai vyrai būna nuobodūs. pvz. (klube arba bare): prieina, kažkodėl kreivai šypsodamiesi, lyg jeigu prieitų natūraliai, kažkas būtų nebetaip; tada paklausia ko nors, ko klausiama paprastai visada (ar čia laisva, kodėl liūdna, kodėl nieko negeriu (nors ką tik išgėriau) arba kodėl tokia mergina čia be vaikino?); nu o tada vėl viskas pagal programą: žvilgsniai, prisilietimai, apsikabinimai, užpakalio vizginimai, kvietimai... "ale kaip gamtoje surėdyta" (Sauleli, neįsižeisk :)).
Nors tiesa, man nepatinka ir tie, kurie dedasi esą labai protingi ir filosofiški, varto nesuprantamus ir nesuderinamus žodžių junginius, ir žiūri taip, lyg tu ištiesų jų visai nedomintum, čia jie tik šiaip... priėjo.
Merginų elgesio neanalizavau, nes man kaip tais ir neįdomu. Norėčiau galvot, kad kiekviena pasirenka sau priimtiną viliojimo būdą, ir visuomet išnaudoja tai, ko daugiausiai turi :))) .. nepersistengiant :).
O iš patirties įsitikinau, kad laukti, kol kas atkreips į tave dėmesį, neapsimoka. Labai dažnai tai tampa tuščiai išnaudotomis pastangomis, sudaužytomis viltimis ir kvailai iššvaistytu laiku.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 rašyti atsakymą