:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.03.14 14:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne apie tai kalba... Kai vyrai uzsieme, moterys, beje, nera tokios durnos, kad trukdytu su kokiais tai zvilgciojimais. Viskas tam tikru laiku, tam tikroje vietoje, tam tikra proga.
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.14 14:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Tikri vyrai visada uzsieme.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.03.14 14:14 
Tema:
Atsakyti su citata

ai nu nu, patikejau ir numiriau...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
marihuana
Nuliovas


Prisijungė: 2004 12 27
Pranešimai: 69
Miestas: Lietuvoje

Pranešimas2005.03.14 15:00 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tikri vyrai visada uzsieme.


ar tikrai???:)

ir į moteriškus apvalumus tikrai nepažiuri???
ir švelnumo nepasiilgsta???

aš tai abejuoju.:)))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.03.14 15:15 
Tema: Re: Kaip parodyti vyrui demesi
Atsakyti su citata

senmerge25 rašo:
Kaip parodyti vyrui demesi? Kartais pasitaiko fainas vaikinukas bet nedristu uzkalbint. Ar paciai stengtis ar laukti jo demesio?


Na jei neuzhtenka ryzhto tai reik lyst internetan i pazhinchiu puslapukus. Ten viskas daug papraschiau... ale taj ne pati geriausia isheitis...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.14 16:30 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tikri vyrai visada uzsieme.


Nu, tu čia taip sakant, neužmiršk pridurti, kad tai tavo subjektyvi nuomonė. O tai dar merginos pagalvos, kad čia visų senbernių tokia mąstysena :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.14 16:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo jo cia mano subjektyvi nuomone. :) Atsiprasau jei ka izeidziau, koki bedarbi ar tunijaca.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 16:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Citata:
Kaip parodyti vyrui demesi? Kartais pasitaiko fainas vaikinukas bet nedristu uzkalbint. Ar paciai stengtis ar laukti jo demesio?


Aš tai manau, kad kuri turi drąsos gali ir pabandyti parodyti dėmesį. Na, šiaip..pasakius sau, "kad laimė nepraeitų pro šalį":)

Situacija viena: Vaikinukas skaičiuoja fiskalinį deficitą ir šlemščia kepsnį kavinėje. Tu mėtai žvilgsnius. kas tada? Nieko. Praeini pro šalį ir "netyčia" užkliūni už jo kėdės taip, kad Jis paspringsta. Kas tada? Tu jam pasisiūlai padaužyti per nugarą. Jis nusijuokia. Juk ir tau niekas nedraudžia tiesiog imti ir nusišypsoti.

Situacija kita:
Važiuoji troleibuse. Tokiu metu, kai žmonės grįžta iš darbo. Jis stovi prie lango. Tu įlipi ir atsistoji jam už nugaros. Kitos vietos tiesiog nėra. Stovi taip, kad kairiuoju savo šonu jauti Jo šilumą. “Viešpatie!” – norisi klykti. “Suteik stiprybės iškęsti dar du sustojimus iki Kalvarijų gatvės” – šnibždi sau. “Tu stipri” – tau atsakoma (be žodžių) – “bet niekada nelaimėsi”. Kas tada? Ryžto, ryžto, tiesiog ryžto pirmam žingsniui. Paprašyti, kad pažymėtų talonėlį. Tada Jis atsisuks, pažiūrės į tave, pažymės talonėlį ir… Viskas. Kas tada? Pasaulis taps koks buvęs.
Bet. Kartais reikia Kitaip. Atsigręžt. Išdrįst. Ištart.

Lenkiu galvą nugalėtojoms:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.14 17:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Man atrodo Aurora, sitai ima is kazkokio erotinio filmo, bent jau vaizdelis troleibuse, o gal cia dar tik busimas scenarijus? :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 17:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo jo as būsima rašytoja ir suteikiu Jums išskirtinę teisę perskaityti mano būsimo romano dalelytę:)

Siaip nespejau patikslinti. Antra situaciją ne mano, o perdirbta iš vyriškio pateiktos situacijos, bet ji labai tinka ir moterim:)
Bet primoji mano:)
Taigi, ne visi užsiėmę vyrai nepasiekiami;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2005.03.17 23:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis, jautciuosi gavusi skuduru i veida balta
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.18 07:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Iguana rašo:
Adutis, jautciuosi gavusi skuduru i veida balta


veido masažas - sveika odai ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
yamaika
Lapė Psichologė


Prisijungė: 2004 11 26
Pranešimai: 127
Miestas: Vatikanas

Pranešimas2005.04.01 12:59 
Tema:
Atsakyti su citata

I. Reikia atskirti reiksmes : "kaip parodyti vyrui demesi" nuo " kaip atkreipti vyro demesi i save".

II. Atksyrus I. d. nurodytas savokas, reikia apibrezti tarpusavio santykiu pobudi:
a) neprasideje;
b) pirmoji pazinties stadija;
c) pazenge;
d) "jau simta metu kartu";
e) pasibaige.

III. pagal pavyzdi, ko gero, klausimas: :"kaip atkreipti vyro demesi i save" ir santykiai - neprasideje.

savo subjektyvia nuomone pareiksiu:
- nevertinu vaikinu, kurie kimba ant merginu zvilgsniu, kedziu apvertimu ar pan.
- nesmerkiu ir toleruoju, bet nesivadovauju niekada logika " mergina turi duoti vaikinui zenkla, kad jis galetu imtis iniciatyvos". man juokingai ir kvailai atrodo merginos, kurios kabake i sonus daros, zvilgsniais svaidos ir savo plaukus krato.
- vertinu atklaklius ir ambicingus vaikinus. patiksi - prieis, uzklabins ir tt. ir be zvilgsnio. ir tada zinosi, kad suviliojai ne savo nezinia ka zadanciu zvilgsniu, o NIEKUO nesuviliojai, tiesiog sudominai. o ir juokingai atrodo vaikinai, mergina tik mirkt, o jei jau salia sedi. patineliai.

ISVADA: moterims nereikia imtis jokiu gudrybiu viliojant vyra, nes gudrybe - pati moteris.

aciu uz demesi.
_________________
Dėde, duok man vieną dolerį, ką?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.01 13:15 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
<>
- vertinu atklaklius ir ambicingus vaikinus. patiksi - prieis, uzklabins ir tt. ir be zvilgsnio. ir tada zinosi, kad suviliojai ne savo nezinia ka zadanciu zvilgsniu, o NIEKUO nesuviliojai, tiesiog sudominai. o ir juokingai atrodo vaikinai, mergina tik mirkt, o jei jau salia sedi. patineliai.


Klausimas, po kiek ir kur perkamas NIEKAS arba kaip jis atrodo. Prasome detaliau.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.01 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

yamaika rašo:
ISVADA: moterims nereikia imtis jokiu gudrybiu viliojant vyra, nes gudrybe - pati moteris.


Tai visgi ka darai, jei matai vaikina, kuris tau labai patinka, bet neatkreipia i tave demesio? Kaip supratau is tavo kalbos, tiesiog nedarai nieko? Nes atrodys kvailai jeigu i ji zvilgteresi? Ir praleisi galimybe susipazinti galbut su labai idomiu, zavingu ir protingu vyru vien del kazkokiu kvailu prietaru? Hmm... man tai kvepia viduramziais. Tipo moteris turi sedeti pasterusiu zvilgsniu ir neduokdie i ne viena vyra net nezvilgtereti, kol jis del jos nepaguldo ant menciu triju buliu ir nepakloja po kojomis kalno roziu?

O as galvojau, kad gyvenam moteru emancipacijos amziuje :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą