:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
senmerge25
Nuliovas


Prisijungė: 2005 03 04
Pranešimai: 38
Miestas: vilnius

Pranešimas2005.03.10 14:59 
Tema: Kaip parodyti vyrui demesi
Atsakyti su citata

Kaip parodyti vyrui demesi? Kartais pasitaiko fainas vaikinukas bet nedristu uzkalbint. Ar paciai stengtis ar laukti jo demesio?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.10 15:50 
Tema:
Atsakyti su citata

pati užkalbink!
sakyk: "labas, ar galiu su tavim susipažinti?", o po to jei nebežinosi apie ką kalbėti pakviesk jį į pasimatymą, jei sakys, kad neturi laiko - duok vizitkę (arba telefoną) ir sakyk tegu paskambina kai turės laiko. jei nedrįsti parašyk jam raštelį, ką nors tipo "tu man patinki. gal norėtum nueiti su manim į pasimatymą. telefono nr. toks ir toks." ir paduok jam tą raštelį.
mane pvz sužavėtų jei kokia pana taip padarytų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.03.10 15:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei nieko nedarysi, tik lauksi, tai gali ir nesulaukt to dėmesio.
Vaikinai gi irgi žmonės - kartais bijo prieit, užkalbint.
Kartais tai gerai:) O kartais reikia pačiai imtis iniciatyvos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.10 15:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Be abejo pradzioje galima panaudoti ir subtilesniu demesio atkreipimo priemoniu, nes dar ne visiems, oj nevisiems jaunuolimas patinka drasios ir pirmos uzkalbinti megstancios merginos.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.10 16:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
pati užkalbink!
sakyk: "labas, ar galiu su tavim susipažinti?", o po to jei nebežinosi apie ką kalbėti pakviesk jį į pasimatymą, jei sakys, kad neturi laiko - duok vizitkę (arba telefoną) ir sakyk tegu paskambina kai turės laiko. jei nedrįsti parašyk jam raštelį, ką nors tipo "tu man patinki. gal norėtum nueiti su manim į pasimatymą. telefono nr. toks ir toks." ir paduok jam tą raštelį.
mane pvz sužavėtų jei kokia pana taip padarytų.


O tai kada nors yra taip buvę? Ar bent su viena iš tavo buvusių ar esamų merginų susipažinai tokiu būdu? Aš tai ne. Ir aš abejoju, kad tai man labai patiktų. Na, ne tai, kad nepatiktų, bet nieko doro iš to nesigautų. Gamtoje patinai vilioja pateles ir atvirkščiai yra nenatūralu. Todėl instinktyviai atrodytų, kad kažkas ne taip. O su instinktais kovoti sunku. Todėl daugumą vyrų tokiu būdu tik atbaidytum. Visgi tokios tradicijos, kad vyrai imasi iniciatyvos, susidarė ne iš neturėjimo ką veikti. Moters priemonės - flirtas, vyro priviliojimas, vyro - kova dėl moters. Čia gamtos taisyklės.

Vyrą reikia priversti atkreipti į tave dėmesį ir žengti pirmą žingsnį. O vat kaip, tai čia jau sudėtingiau :) Pagauti jo žvilgsnį ir šyptelti. Atsirasti šalia jo reikiamu momentu, kad jis negalėtų tavęs nepastebėti ir pajaustų tavo simpatiją (bet ne pamatytų ant raštelio parašyta!). O jei tavo ženklai liks nepastebėti, tai arba tu juos pernelyg užmaskavai arba tam vyrui tiesiog pochui ant moterų (bent jau tuo momentu; arba jis turi merginą ir ją labai myli ir nesidairo į kitus sijonus) ir jis gal nori tik ramiai alaus išgerti, su draugais pablevyzgoti ar ką ten bedarytų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.03.10 17:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Vyrą reikia priversti atkreipti į tave dėmesį ir žengti pirmą žingsnį. O vat kaip, tai čia jau sudėtingiau :) Pagauti jo žvilgsnį ir šyptelti. Atsirasti šalia jo reikiamu momentu, kad jis negalėtų tavęs nepastebėti ir pajaustų tavo simpatiją (bet ne pamatytų ant raštelio parašyta!).


Bet tai ir yra jau iš "daryti-kažką-kad-jis-tave-pastebėtų" serijos.
Tiesa, tai bus subtiliau, nei laiškelis su tel. nr. bet vis tiek... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.10 17:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
Saulelis rašo:
Vyrą reikia priversti atkreipti į tave dėmesį ir žengti pirmą žingsnį. O vat kaip, tai čia jau sudėtingiau :) Pagauti jo žvilgsnį ir šyptelti. Atsirasti šalia jo reikiamu momentu, kad jis negalėtų tavęs nepastebėti ir pajaustų tavo simpatiją (bet ne pamatytų ant raštelio parašyta!).


Bet tai ir yra jau iš "daryti-kažką-kad-jis-tave-pastebėtų" serijos.
Tiesa, tai bus subtiliau, nei laiškelis su tel. nr. bet vis tiek... :)


Na tai būtent, aš ką ir sakau. Jei jis pats į tave neatkreipia dėmesio, kažką daryti reikia. Bet jau tik ne prieiti ir išrėžti viską stačiokiškai į veidą. Na, to vėlgi negalima suabsoliutinti, viskas priklauso nuo to, kaip ir kam tai išrėžtum. Bet tai jau daugiau išimtys nei taisyklė.
Pilnai sutinku, kad tik sėdėdama ir laukdama gali ir pražilti pirmiau nei ko nors sulauksi :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.03.10 17:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu tai gerai tada:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.10 17:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Razinova rašo:
Saulelis rašo:
Vyrą reikia priversti atkreipti į tave dėmesį ir žengti pirmą žingsnį. O vat kaip, tai čia jau sudėtingiau :) Pagauti jo žvilgsnį ir šyptelti. Atsirasti šalia jo reikiamu momentu, kad jis negalėtų tavęs nepastebėti ir pajaustų tavo simpatiją (bet ne pamatytų ant raštelio parašyta!).


Bet tai ir yra jau iš "daryti-kažką-kad-jis-tave-pastebėtų" serijos.
Tiesa, tai bus subtiliau, nei laiškelis su tel. nr. bet vis tiek... :)


Na tai būtent, aš ką ir sakau. Jei jis pats į tave neatkreipia dėmesio, kažką daryti reikia. Bet jau tik ne prieiti ir išrėžti viską stačiokiškai į veidą. Na, to vėlgi negalima suabsoliutinti, viskas priklauso nuo to, kaip ir kam tai išrėžtum. Bet tai jau daugiau išimtys nei taisyklė.
Pilnai sutinku, kad tik sėdėdama ir laukdama gali ir pražilti pirmiau nei ko nors sulauksi :)


tikra senmerge nedarys nieko, tikras senbernis irgi nedarys nieko. taip sedes abudu ir prazils izdidziai:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Iguana
Latras


Prisijungė: 2004 11 05
Pranešimai: 133

Pranešimas2005.03.13 17:38 
Tema: Aduciui apie rasteli
Atsakyti su citata

Aduti

as tau taip su rasteliu padarysiu ,ok?

mane uzveze tavo atviras posisakymas, kad tave tai uzveztu.

mane kartais veza kiti dalykai ,bet rasteliai, rasymai, ir pan,---------oj labaj
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.14 07:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Adutis rašo:
pati užkalbink!
sakyk: "labas, ar galiu su tavim susipažinti?", o po to jei nebežinosi apie ką kalbėti pakviesk jį į pasimatymą, jei sakys, kad neturi laiko - duok vizitkę (arba telefoną) ir sakyk tegu paskambina kai turės laiko. jei nedrįsti parašyk jam raštelį, ką nors tipo "tu man patinki. gal norėtum nueiti su manim į pasimatymą. telefono nr. toks ir toks." ir paduok jam tą raštelį.
mane pvz sužavėtų jei kokia pana taip padarytų.


O tai kada nors yra taip buvę? Ar bent su viena iš tavo buvusių ar esamų merginų susipažinai tokiu būdu?


taip, taip, taip. kalbu apie save ir iš asmeninės patirties. ir pofik man kaip gamtoje ir kokios tradicijos.

Iguana rašo:
as tau taip su rasteliu padarysiu ,ok?


gerai. bet būtume tik draugai, nes merginą turiu. ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.03.14 13:57 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jau ne, jokiu rasteliu, jokiu versiuku zvilgsniu ir t.t.
Merginai reikia laaaaaaaaabai subtiliai ir vos vos pastebimai ciut ciut parodyti demesio. Na, lyg tarp kitko trumpai zvilgteleti i ta puse, o tada jau vaikinu eile.
O apie tai, kad kazka ten rasyti ar snekinti, isvis ne kalbos negali buti!
Su kvailiais, kurie nieko nepastebi, geriau isvis neprasideti. O tai taip ir nepastebes nieko per gyvenima....

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.14 14:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Atsiprasau, bet ka reiskia trumpai zvilgtelt? Gal bachuras yra koks lokatorius, kuris mato ar jaucia viska kas dedasi aplink ji? Nemanot, kad to trumpo zvilgtelejimo jis gali paprasciausiai nepastebeti.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.03.14 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Apie ka as ir kalbu... Arba pastebi, arba ne. Cia, jau kaip sakant, kiekvieno problemos. Be to, tas zvilgtelejimas, kad ir kaip ten bebutu, pastebimas gana lengvai...
Ai, nu ka as cia aiskinu. Arba yr, arba ner. Vsio.

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.14 14:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu nezinau, jei bachuras sedi ir skaiciuoja fiskalini deficita ar megaujasi kepsniu kazi ar jis labai kreips demesi i trumpus zvilgtelejimus.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą