:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.09 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Naktibaldas rašo:
hahaha, kad cia tau paciam niekas nedaeina, o lauzi mocna erudita is saves :))))
Burbulus tik leisti tesugebi ir tiek.
Ir kas man "nedaeina"? Kad aš pervertinau tavo protinius sugebėjimus ir turėčiau baigt aiškint elementarius dalykus, nes vis tiek jų nesuprasi? :)

Cia tau bandoma isaiskint, kad nunai daugelis garsiu brendu yra gaminama Kinijoje ir tai nebutinai turi itakoti bloga kokybe. Kaip pavyzdys tau buvo pateikta sportiniai drabuziai, kompiuterine technika, maisytuvai. Beje, neseniai pirktas sintezatorius Korg, taip pat pasirode pagamintas Kinijoj. Kaina niekad nebuna lauzta is pirsto, kaina dazniausiai atsiremia i kokybe, o kokybe buna tokia, kokia ja uzsako gamintojas ir nesvarbu kur vyksta gamyba. Keista, kad nejauti skirtumo tarp slamsto, kuri uzsako savo asortimentui maxima ir normalios produkcijos. Ateity,pries analizuodamas kitu informacijos saltinius, neskubek su savo isvadom apie urod.ru, nugertu buteliu dugnus ir taip toliau, nes taip vesdamas diskusija, sudarai iliuzija, kad primygtinai stengiesi pademonstruoti savo silnaprotyste ir daugiau nieko:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2009.03.11 10:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Cia tau bandoma isaiskint, kad nunai daugelis garsiu brendu yra gaminama Kinijoje ir tai nebutinai turi itakoti bloga kokybe.
Kliedesys ir turiu pasakyti visiškas. Nebent tu nelabai supranti kas yra garsus brandas. Aš tau pateiksiu kelis pavyzdžius: Rolls-Royce, Christian Dior, LVMH.
Naktibaldas rašo:
Kaip pavyzdys tau buvo pateikta sportiniai drabuziai, kompiuterine technika, maisytuvai.
Tu dar paminėjai ir BMW, surenkamus Rusijoje. Tai jei pasidomėtum labiau, sužinotum, kad BMW gaminami ir kitose šalyse, tame tarpe ir vakarų pasaulio. Ir reikia būti labai naiviam, kad manyti, jog surinkimo kokybė yra identiška. Tas pats liečia ir kitus gamintojus.
Naktibaldas rašo:
Kaina niekad nebuna lauzta is pirsto, kaina dazniausiai atsiremia i kokybe, o kokybe buna tokia, kokia ja uzsako gamintojas ir nesvarbu kur vyksta gamyba.
Kaina garsusis ekonomiste visų pirma atsiremia į prekės ženklą, tą jau laikas tokiame amžiuje suprast. O kokybės standartai nors ir viešai deklaruojami esantys aukšti, dažnai ir lieka tik deklaracijomis ir tokiems naivuoliams kaip tu, masalu.
Naktibaldas rašo:
Keista, kad nejauti skirtumo tarp slamsto, kuri uzsako savo asortimentui maxima ir normalios produkcijos.
Niekur to nesakiau. Aš dar kartą pakartosiu savo esminį teiginį, kurio tu kažkodėl tai niekaip negali suprast. Mano minėti šaltiniai rodo, kad tam tikra produkcija gaminama Kinijoje, buvo nesaugi ir tapo mirčių priežastimi, kas leidžia abejoti Kinijos kaip gamintojos patikimumu. Ir prašau nekliedėk daugiau apie tai, kad kinietis pagaminęs nesaugų gaminį sau, staiga ima kažkokiu stebuklingu būdu pasikeičia ( pakeičia visą gamybos infrastruktūrą) ir ima gaminti super aukštos kokybės gaminius.
Naktibaldas rašo:
Ateity,pries analizuodamas kitu informacijos saltinius, neskubek su savo isvadom apie urod.ru, nugertu buteliu dugnus ir taip toliau, nes taip vesdamas diskusija, sudarai iliuzija, kad primygtinai stengiesi pademonstruoti savo silnaprotyste ir daugiau nieko:)
Na, kadangi kiek man teko matyti labai dažnai duodavai nuorodas į urod.ru ir niekada į jokius patikimus saitus ( anglų kalbos iš viso kaip suprantu visai nesupranti, išskyrus keletą žodžių), o ir iš viso visa tavo informacija iš esmės remiasi nuogirdomis, stereotipais ir klišėmis, bei aišku tokiais saitais kaip urod.ru, tai ir tenka daryti prielaidą, kad tavo pateikiama informacija nėra, švelniai tariant, patikima bei ieškoti alternatyvų. Kas ir buvo pateikti mano linkai. Aišku, tu jų perskaityt nesugebėjai.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2009.03.11 23:55 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Kliedesys ir turiu pasakyti visiškas. Nebent tu nelabai supranti kas yra garsus brandas. Aš tau pateiksiu kelis pavyzdžius: Rolls-Royce, Christian Dior, LVMH.


Kas yra LVMH? Nesu girdejes sito garsaus vardo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2009.03.12 18:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
grad rašo:
Kliedesys ir turiu pasakyti visiškas. Nebent tu nelabai supranti kas yra garsus brandas. Aš tau pateiksiu kelis pavyzdžius: Rolls-Royce, Christian Dior, LVMH.


Kas yra LVMH? Nesu girdejes sito garsaus vardo.
http://www.lvmh.com/groupe/pg_missions.asp?rub=2
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 rašyti atsakymą