:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.02 11:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai sakoma, viskas nuo tarpinės priklauso, kur tarp vairo ir sėdynės įklijuota :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.02 11:07 
Tema:
Atsakyti su citata

aš kartais mėgdavau išsikraut - prasinešdamas per miestą - ale dabar lygtai atsikračiau šio įpročio ir esu labiau pykčio pritvinkęs nei kada nors:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.02 19:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Apie nevalit - jau ko bliat nekenčiu, tai idiotų kurie po miestą ant 120 nešiojasi, tipo krūtai po kamščius "nardo", tik bliat ir žiūrėk kad neįpi...ų. Tokiems rankas kojas laužyt reikia. Kuo didesnis spoileris, tuo mažesnė vairuotojo galva, patikrinta praktikoje :)

vat vat...pilnai su tavim sutinku...
as isvis esu ne viena paskaita pacukams apie ta lakstyma gatvese atrases.
as tai esu tos nuomones kad su savo gyvybe galiu daryt ka noriu...bet kai buna debilu kurie suorganizuoja lenktynes tuo metu kai kitas vaikus is mokyklos vezasi....arba uzmina dugna kai pas ji pilnas salonas hebros prisedes...:E
as tai lakstau naktimis ..kai gatves tuscios..
mes street racingus organizuojam apie 3-4 valanda nakties. autostradoj ne karta esu uzmynes ir iki 240...bet visada tik vienas.
o nuo mentu begti aisku yra teke ir ne viena karta:) karta kazkaip suzinojo mentai kada bus rengiamas street racingas...na turbut todel kad info internete buvo..nes zinojo visi..netgi taxistai:) eh karsta buvo naktele:)
ziurovu kiek prisirinko...hebra sedejo masinose ties sankryzomis pro kur ejo marsrutas ir gere alu laukdami vaizdu.
visas vilnius tada aidejo nuo motoru gausmo:)
startas buvo aikstelej prie arguso..ten antakalnyje..susirinkom visi..buvo gal 40 masinu dalyvaujanciu...ir trigubai daugiau ziurovu masinu. atvare mentai..tipo kas cia per renginys nesankcionuotas, kas per susiburimai:)
nu sumastem vistiek startuot...tik nusisukom numerius visi ir nutarem mentu liepimus sustot ignoruot.
trasa ejo nuo antakalnio..iki new vileika...po to vel zemyn...kranuha ...o finisas buvo lazdynuose prie ligonines.
na krasnuhoj man ir prisikabino mentai ant siknos.nu ka ..aisku nestojau....galvojau atsiplesiu tiesiojoj..tai padaviau savanoriais link zemuju paneriu:) ten gerokai atsiplesiau nuo mentu..nes kaip supratau daugiau 180 jie bijo spausti:) zemuosuose paneriuose isimaisiau i kazkuri kiema..prisisukau numerius...vaziuoju atgal..i miesta...va prie partizanu mane ir prigavo..uzblokavo kelia...istempe is masinos..antrankiais papuose...sako viskas...yra filmuota medziaga...sako ant keliu stuku maziausiai uzskridai...o da sako yra galimybe ipaisyti str uz nesankcionuotu renginiu organizavima..o tas numato netgi laisves atemima...
na as savo laikiausi..sakau nieko nezinau...va is panos vaziavau...sako yra irodymai.
sakau parodykit..nu parode filmuota medziaga is mentu masinos..nu viskas kaip ant delno..BET...numeriu tai nera...langai pas mane tamsinti..veido irgi nesimato..
iskviete mane zodziu kita diena i giraite...pradejo ten vel lauzti...bet as vistiek uz savo...na ir neirode kad ten as buvau toje juostoje:)))
beje prikolas..ta nakti i patruliavima buvo iskviesta kokia tais ipatinga volvo...tipo super duper galinga su patyrusiu mentu vairuotoju..kuri mane ir vaikesi..slaptas ginklas panasiems atvejams...:D nepavijo mentura:P:D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.02 19:34 
Tema:
Atsakyti su citata

uzkniso jau ta ziema..uzkniso juodai. laukiu juodai atsilimo deja sinoptikai nieko gero nezada. laukiu todel, nes jau ir gelda paruosiau vasaros sezonui bet koks gi lakstymas kai gatves uzsnigtos
siandien hebra pagaliau uzkure varikli po keliu esminiu pakoregavimu, sukasi kaip ispistas, ugnim dabar spjaudosi.trecia saiba ratus slifuoja ji net nuo konvejerio nuriedejusi nebuvo tokioj idealioj buklej kaip dabar.apie galia isvis nesneku..o kur realizuot tuos niutonus...
sudejo sportine pakaba, aisku suzemejo siek tiek, bet kelia laiko kaip prikalta.
blemba kada atsils noriu greicio, adrenalino, street racingu.....o uz lango -20
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.03 14:41 
Tema:
Atsakyti su citata

tai tu kaip suprantu esi tikras vyras, ir tave galima vestis i autoservisus kad ant mechaniku palotum:) (taip pat- rodyti draugiu bachurams, kad is pykcio sprogtu)
duok tu man ta kontakta mechniku, ka?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.03 17:14 
Tema:
Atsakyti su citata

o tai kas per bedos su gelda? parasyk...paziuresiu ar galesiu padet....
nes isivaizduok nuvarai pas koki Vitku i kabineta ir sakai vai vai daktareli naga nusilauziau:))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.03 19:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
o tai kas per bedos su gelda? parasyk...paziuresiu ar galesiu padet....
nes isivaizduok nuvarai pas koki Vitku i kabineta ir sakai vai vai daktareli naga nusilauziau:))


man tiesiog labai parupo, ar tik nebus tas pats kontaktas kuri as turiu:) tada klausciau patarimo kokia kalba geriau kalbetis
dabar tai jai nieko daryt nereikia, ja tiesog dazo visa amzinybe, ir as bijau kad man reikes su jais pyktis, jeigu dar ir pareikalaus nerealiu pinigu.
o paskui as ja planuoju parduoti kaip sakiau, tai butu labai gerai ivertinti bukle, ir kadangi man tie mechanikai dave garantiju, tai ivertinti ar viskas ka jie padare yra normaliai (pvz kas ten pas mane beldzia, ar tik ne amortikai, kuriuos pakeite neseniai) . nu dar tokiu smulkmiu yra pvz. reikia pakeisti vairo stiprintuvo tepala (nezinau koki pirkti), starteri paziuret.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.03 21:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Naktibaldas rašo:
o tai kas per bedos su gelda? parasyk...paziuresiu ar galesiu padet....
nes isivaizduok nuvarai pas koki Vitku i kabineta ir sakai vai vai daktareli naga nusilauziau:))


man tiesiog labai parupo, ar tik nebus tas pats kontaktas kuri as turiu:) tada klausciau patarimo kokia kalba geriau kalbetis
dabar tai jai nieko daryt nereikia, ja tiesog dazo visa amzinybe, ir as bijau kad man reikes su jais pyktis, jeigu dar ir pareikalaus nerealiu pinigu.
o paskui as ja planuoju parduoti kaip sakiau, tai butu labai gerai ivertinti bukle, ir kadangi man tie mechanikai dave garantiju, tai ivertinti ar viskas ka jie padare yra normaliai (pvz kas ten pas mane beldzia, ar tik ne amortikai, kuriuos pakeite neseniai) . nu dar tokiu smulkmiu yra pvz. reikia pakeisti vairo stiprintuvo tepala (nezinau koki pirkti), starteri paziuret.

nu jei jau rimtai galu ieskant tai ta hebra is A1 tinklo...dirba padalinyje kur golpus ruosia raliui.
jei kazkas beldzia jie to neapsiims:D sakys varyk i paprasta servisa..ten matai pas juos nuvares gali sakyt kad reikia daugiau nm ant aukstu...ar kad ant stogo posukyje nevirstu.
jei beldzia greiciausiai sailentblokai kokie...ar vairo traukute kokia..nelabai as seip subarikuose kertu..na bet principas visu tacku tas pats. ir kam tau keisti ta stiprintuvo skysti jei ruosiesi stumti masina?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.04 12:10 
Tema:
Atsakyti su citata

[quotepaziuret.[/quote]
nu jei jau rimtai galu ieskant tai ta hebra is A1 tinklo...dirba padalinyje kur golpus ruosia raliui.
jei kazkas beldzia jie to neapsiims:D sakys varyk i paprasta servisa..ten matai pas juos nuvares gali sakyt kad reikia daugiau nm ant aukstu...ar kad ant stogo posukyje nevirstu.
jei beldzia greiciausiai sailentblokai kokie...ar vairo traukute kokia..nelabai as seip subarikuose kertu..na bet principas visu tacku tas pats. ir kam tau keisti ta stiprintuvo skysti jei ruosiesi stumti masina?[/quote]

gaila, ne ta chebra...
masina galvoju parduoti nuo geguzes, o iki to laiko dar pasivazineti. blogiausiu atveju, jeigu nepavyks parduoti, paliksiu pas teva garaze. tai parduoti reikia tvarkinga masina as galvoju. nes pvz jeigu koks senbernis pirktu, tai paskui prakeisk mane jei kas negerai bus.
o del tu amortiku- tai man yra idomu ar mano mechanikai kokybiskai darba atliko. jauciuosi ypatingai durnai, kai nezinau uz ka moku, ir negaliu patikrinti. taigi apgaudineja visi mus, merginas, kas netingi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.04 17:36 
Tema:
Atsakyti su citata

keiciant amortikus vienintele ju klaida galejo buti kad sudejo hujovai arba nepakeite issinesiojusiu atraminiu guoliu. bet tada butu girgzdesys o ne barskejimas. jei barska daug kas buti...pvz vairo traukute, luzusi spyruokle, atsipalaidavusios stabdziu kaladeles, saitentblokai, sarnyras....daugiau nerasysiu nes cia ir baigiasi mano kompetencija subarikuose :D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.04 17:41 
Tema:
Atsakyti su citata

kas link masinos pastatymo metams....xm gali pralosti nebent finansiskai...bet jei tau ta masina miela ir grizusi dar noresi su ja vazinet tai pasistatyk i garza...tik paprasyk kad kas nors bent periodiskai su ja pravaziuotu.
nepamirsk kad masinos rinkos verte krinta su metais...
nors vel gi....man vz px ka aplinkinai mano apie mano masinas...as vistiek nesiruosiu ju stumti ir vaikytis kazkokiu tai paskutiniu madu...man px mikimauzu nuomone..as dar ilgai ilgai jas turesiu:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.03.24 17:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Ole ole ole ole! atgavau savo masiuniuka!! Drebek Vilniau!

ale tikrai kiek itampos atslugo.... reiks gerai prasinest siendie
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.24 18:28 
Tema:
Atsakyti su citata

mano mašiniukas nuo kitą trečiadienį judės link serviso, nes pirmadienį jam pašėlęs Passatas užpakalinę daly smagiai pabučiavo:)
ar nesakiau kad esu ne tik vaikščiojanti bet ir važinėjanti nelaimė, na nesvarbu, kad ne aš kalta, bet metai prasidėjo tikrai gaidiškai:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.24 18:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Manau nebus labai drasu, jei viso senberniu saito vardu paskelbsiu Li uzuojauta.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.24 18:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Ačiū Grad, bet ta užuojauta per dažnai skiriama man jau antrą kartą per 3 mėn. aš tikra nelaimėlė, bet mane ramina tai kad galėjo būti ir blogiau:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą