:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.19 14:43 
Tema:
Atsakyti su citata

turejau kelione po uzsienius su dviem muzikontais.putikai anie buvo ir alkogolio niekintojai.aiskino man koks putimas nezalingas ir t.t.tai va po kokiu triju dieneliu nerukimo ( nebuvo jiems nei kada ,nei kur zoles ieskot nusipirkt nes per siena pabijojo savo veztis ) nuotaika ju visiskai susikta buvo.pagrot normaliai nejo,vienas prakaitais apsipyle,kitas isbales ,pikti chui susisnekesi.kai grizom lietuvon prisipazino,kad reikia ateity maziau pusti ,o gal ir visai mesti,bo pajuto,kad sudinai jautesi tas penkias dienas be dumu.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.19 16:26 
Tema:
Atsakyti su citata

foma rašo:
turejau kelione po uzsienius su dviem muzikontais.putikai anie buvo ir alkogolio niekintojai.aiskino man koks putimas nezalingas ir t.t.tai va po kokiu triju dieneliu nerukimo ( nebuvo jiems nei kada ,nei kur zoles ieskot nusipirkt nes per siena pabijojo savo veztis ) nuotaika ju visiskai susikta buvo.pagrot normaliai nejo,vienas prakaitais apsipyle,kitas isbales ,pikti chui susisnekesi.kai grizom lietuvon prisipazino,kad reikia ateity maziau pusti ,o gal ir visai mesti,bo pajuto,kad sudinai jautesi tas penkias dienas be dumu.


o idomu kaip jie nusprende, kad blogai jiems buvo butent del zoles trukumo? gal negave zoles, tiesiog per daugiau pavartojo kitu svaigalu (alkoholio) - tada nenuostabu, kad negera buvo.
dar idomu - ar jie ruko (tabaka) ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 16:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Nesivelk, Bembi, tai beprasmiška diskusija :)


tada kuri is same saite esanciu diskusiju yra 'prasmiska'? kodel tu taip stengiesi nugesinti si pokalbi? va matau mano pasnekovas ir pakluso paliepimui......gaila

sit kai kurie piktinasi kazkokiais vaikezais ir apologetais,kurie teigia kad zole visiskai nekenkia. kur jus tokiu sneku ir prisiklausot?as nieko tokio nesu girdejes is normaliu zmoniu,ojei isgirsciau taj sakyciau kad tai nesamone.kaip ten bebutu zole yra narkotikas,piktesnis uz kai kuriuos,lengvesnis uz kitus narkotikus,bet ja piktnaudziaujant gali kilti ivairiu sveikatos sutrikimu;o ypac daug problemu kyla tiems kurie zole ar kitais narkotikais bando spresti jau egzistuojancias savo problemas..... tokie zmone dazniausiai ir yra tie, kurie baigia gyvenima su svirkstu tarpukojy, tik ne zole juos ten nuveda..... galu gale gi pats rukimas-nesvarbu zoles ar tabako,labai kenkia.zodziu skatinti vartoti bet kokius svaigalus yra nepriimtina. as tik noriu pasakyti,kad nereikia tos zoles taip demonizuoti,tiketi pigia propaganda arba vadovautis tokias subjektyviais kriterijais kaip 'man nepatiko reiskia tai blogis-reikia uzdrausti'...... dauguma mokslininku,kurie yra bent pakencemai susipazine su reikalu, pripazista kad ivairiems narkotikams o ypac zolei priskiriamos blogosios savybes yra smarkiai perlenktos
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.19 17:04 
Tema:
Atsakyti su citata

[/quote]

o idomu kaip jie nusprende, kad blogai jiems buvo butent del zoles trukumo? gal negave zoles, tiesiog per daugiau pavartojo kitu svaigalu (alkoholio) - tada nenuostabu, kad negera buvo.
dar idomu - ar jie ruko (tabaka) ?[/quote]
abu visai negere alkogolio,o vienas net tabako neruko.kad nuo zoles chujovai jautesi patys priejo isvados.tai nebuvo kazkokios ochujienos lomkes,bet grot nesiseke ir siaip viskas px ir chujova buvo.mineralini kibirais mauke....
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.19 17:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Niekas ne viename poste nesiule uzdrausti.
Niekas man nieko neliepia, o ishmintingai pataria.
Tavo intencija apologizuoti zoles vartojima yra nuolat ishlendantis faktas. Pasikartosiu: Jei nori pusk, man nei shilta nei shalta. Man mielesnis alkoholis. Faktai kuriuos pateikiau tikri ir nutiko mano gyvenime ir man brangiems zmonems ir tai ne kiemo istorijos.
Siuo musu pokalbi sia tema manau esant baigtu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 17:27 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="foma"kad nuo zoles chujovai jautesi patys priejo isvados.tai nebuvo kazkokios ochujienos lomkes,bet grot nesiseke ir siaip viskas px ir chujova buvo.mineralini kibirais mauke....[/quote]

nera cia labai keista....... zole dazniausiai rukoma maisant su tabaku tad jei individas pucia kasdien-jam natürlich issivystys priklausomybe nikotinui.


taip pat nesisekti groti ir nuotaika pabjurti pilnai gali nuo paprasto ipratimo. kai staiga negaun1 ko nors iprasto,tai nieko keistokad kai kurie smarkiai nusimena.jei staiga is parduotuviu ilgam laikui dingtu mano labai megstami mandarinai man irgi pablogetu gal nuotaika,ojei buciau nervingas zmogus tai gal ir piktas pasidaryciau ir kaip pasekme gal dingtu ikvepimas groti nors as ir negroju niekuo;,bet tai nereiskia, kad nuo manadarinu issivysto priklausomybe......cia psichologija ir sakyciau normos ribose.reiketu buti labai stoisku zmogumi kad tokius pokycius ignoruoti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.19 17:40 
Tema:
Atsakyti su citata

na tie muzikantai matyt geriau zino kas jiems ten uzstrige buvo bo grajina jie apie 18 metu.ir skiria ikvepimo nebuvima nuo apatijos.retkarciais del kompanijos pusteliu ir as,bet labai retai ir vos vos.cia kalbam apie profus putikus,tai va ju kitos problemos....
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 17:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Tavo intencija apologizuoti zoles vartojima yra nuolat ishlendantis faktas.

Siuo musu pokalbi sia tema manau esant baigtu[/

jei nenori apie tai sneketi,tai isvis kam pradejai?kai pradejai diskusija,o isgirdes kelis klausimus ir argumentus paberei keiksmazodziu saujele ir nutilai tai nesistebek kad palaikiau tave eiliniu isteriku......ir tikrai neverta isizeisti jei as neteisus nes jei irodysi priesingai tai ir as taip nebegalvosiu.

siaip jau neviena karta pastebejau kad zmones kazkodel labai jautriai reaguoja kai kalba uzeina apie narkotikus ir kas nors pasako kad zole nera blogiau uz sakykim alkoholi.nesvarbu kokiais argumentais besiremtum-galiausiai pokalbis pasibaigia keiksmais kaltinimais ir atsisakymu toliau kalbeti. kodel?

as apologizuoju kiek imanoma objektyvia teisinga informacija apie zole,o ne jos vartojima ir tame yra milziniskas skirtumas
.



> Faktai kuriuos pateikiau tikri ir nutiko mano gyvenime ir man brangiems zmonems ir tai ne kiemo istorijos.

butent todel as ir prasiau papasakoti konkreciau nes pamaniau kad butu iliustratyvus pavyzdys,bet kai mano klausimas buvo praignoruotas tai nusprendziau kad tai nerimta

> Niekas ne viename poste nesiule uzdrausti.
zinoma kad nesiule nes zole yra uzdrausta ir be siulymu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.19 17:43 
Tema:
Atsakyti su citata

tie muzikantai pusdavo kasdien ir po kokia desimt kartu, tiksliai neskaiciavau bet paskutiniu metu buvo isibegeje kaip turi buti.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 17:51 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai klausyk......10 kasiaku kasdien yra paprasciausiai per daug. taip piktnaudziaujant saibos pareitu nuo bet ko ir netik nuo narkotiku
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.01.19 18:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Ishka rašo:
nu tai klausyk......10 kasiaku kasdien yra paprasciausiai per daug. taip piktnaudziaujant saibos pareitu nuo bet ko ir netik nuo narkotiku


nu gal ne desimt, bet as kraupdavau,man atrode per daug.daba kiek zinau jruko tik retkarciais na bent taip sako.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.20 11:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Ishka pakartosiu raginimą:
Nepūsk tiek daug.
Kitas patarimas: Įdėmiai skaityk postus, ir rask juose tai kas parašyta, o ne tai ką nori pamatyti.
Ir paskutinis prašymas: diskutuok su kuo nori, aš tavės diskutuoti nekviečiau, o išsakiau nuomonę, tai ne tas pats. Vėliau pasiūliau disputą (kuriame jokių rimtų kontrargumentų neišgirdau, o tik kaltinimus "kiemo istorijomis") ir prašymą smulkmenų, aš tau bliat ką jų ligos istorijas perspausdint turėčiau, ar nupasakoti, ką jie šnekėdavo, ar kokiom dozėm pirmus kartus šyrkę leidosi? O gal dar kažkokios smulkmenos domina?) Tai kad pūtimas yra nelegalus nuopelnas ne mano, o valdžios. Žmonės keikiasi kai supranta, kad priversti diskutuoti su idiotu, nesiklausančiu kas ką sako, bet pasiruošusiu, bet kam bet kada bet kaip brukti savo tiesą ir girdinčiu tik save. Taigi gal susimąstyk ir dar kartą pasiskaityk postus.
Be nuoširdžios pagarbos...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.01.20 11:32 
Tema:
Atsakyti su citata

žolės apologetų įkarštis ją ginti panašus į inkvizicijos.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.20 11:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Žmonės keikiasi kai supranta, kad priversti diskutuoti su idiotu, nesiklausančiu kas ką sako, bet pasiruošusiu, bet kam bet kada bet kaip brukti savo tiesą ir girdinčiu tik save. Taigi gal susimąstyk ir dar kartą pasiskaityk postus.
Be nuoširdžios pagarbos...[/quote]

oho......konkreciai isreiksta nuomone.....
pas jus iprasta taip?-tiesiog iskolioti zmogu kai nenori atsakineti i jo klausimus?

Baisonėlis rašo:
žolės apologetų įkarštis ją ginti panašus į inkvizicijos.


>:o
cia mano ikarstis panasus i inkvizicijos??argi as i elementarius klausimus atsakineju keiksmazodziais ir izeidinejimais?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 11:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesuprantu ko jūs čia visi riejatės - įpūskit iškvėpkit, išgerkit pamyžkit...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą