:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.18 12:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Man absoliuč nerūpi, atchodas tai ar poveikis, nemalonu ir tiek. Geriau lakt, tai bent aišku, kas ir kaip.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.18 13:35 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Baronas"]Nepūskit. Užvaišino čia viens kolega (pats žino, kas), tai "išėjau" 3-4 valandom. Ir galva svaigo, ir bloga po to buvo, ir šnekos iškart vaizdais virsdavo... Gal ir nieko būt buvę, bet tegu niekas nepeza, kaip "jokio pachmielo" ir pan. Va./quote]

va graziausia!alkoholis praktiskai garantuoja pachma ant ryto tai kodel tu nesiulai negerti onet skatini gerti???Be to jei tavo organizmas silpnas arba tiesiog siaip epriima zoles arba gal prisiputei nekokybisko meslo arba paprasciausiai padauginai kaip pirmam kartui tai dabar visi del to turetu nustoti pusti?

pff...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.18 13:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Kartas buvo ne pirmas, padaugint gal ir padauginau, o'bet'tačiau, nuo šnapso labai aišku, kas laukia tą ir kitą dieną, o nuo narkatos niekad nežinai kuom gali baigtis. Ir tik nereikia skiest nesąmonių, kad prie žolės nepriprantama. Antra, plaučiai labai nemaloniai dega po šito šūdo.
Be to, apie nepūtimą parašiau be jokios liepiamosios intonacijos (ką rodo keiksmų nebuvimas), taip kad niefig kabinėtis.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.18 13:55 
Tema:
Atsakyti su citata

> padaugint gal ir padauginau,

tuo viskas ir pasakyta.dar gali prideti pasakojimus kaip buna kai padaugini vodzes. ir dar papasakok kaip ryte tau su pachmielu kovoti padeda zinojimas kad'nuo snapso aisku kas bus'
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.18 13:56 
Tema:
Atsakyti su citata

> Ir tik nereikia skiest nesąmonių, kad prie žolės nepriprantama

o tu turi duomenu jog yra priesingai?Nors seipjau priprantama prie visu geru dalyku tik nebutinai tai yra blogai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.18 14:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Fizinio papratimo nėra, bet žinau krūvą žmonių kurie, kai man buvo 16 kartu papūsdavo, dabar aš nepučiu o jie šyrkę perka. Niekas neneigia, kad galima pabandyti, bet svarbu neužsižaisti.

Padauginus vodkės labai nuspėjami simptomai. Padauginus žolės galima ir į psichūške nusigrochint. Vienam draugeliui taip nutiko, dabar turi 2 invalidumo grupę, šarai vis dar karts nuo karto jam pavažiuoja, ir tai vienintelio overdose'o pasekmė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.18 14:19 
Tema:
Atsakyti su citata

> Fizinio papratimo nėra, bet žinau krūvą žmonių kurie, kai man buvo 16 kartu papūsdavo, dabar aš nepučiu o jie šyrkę perka. Niekas neneigia, kad galima pabandyti, bet svarbu neužsižaisti.

aha aha idomu......tai juos visus zole privede prie syrkes? gal zinai kokiu budu?Ar nebebendrauhi su tais zmonem jau? idomu butu suzinoti kaip toks procesas vyksta perejimo prie syrkes ir kitu


Padauginus žolės galima ir į psichūške nusigrochint. Vienam draugeliui taip nutiko, dabar turi 2 invalidumo grupę, šarai vis dar karts nuo karto jam pavažiuoja, ir tai vienintelio overdose'o pasekmė[/quote]

oho!!gal zinai detales sio nutikimo? butu labai idomu suzinoti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.01.18 22:22 
Tema:
Atsakyti su citata

A va, man tai kaip ir Baronui buvo. Ir traukem su " zinovais" ir a la labai gerus misinukus ir ne padauginau ir psichikos sutrikimais nesiskundziu. Siza kokia tai gaudavosi kaskart. Labai nemalonus pojuciai. Geriau jau alkoholiu svaigintis, bent zinai ka geri ir ko laukti ir kokios pasekmes.
Apie psichozes atvejus po apsiputimo irgi esu girdejus. Kiek zinau zole slapime galima aptikti net ir praejus astuoniom savaitem po, o riebaliniam sluoksni visa gyvenima.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.19 09:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Ishka skaitykite medicinine literatura, o man ar pusi ar nepusi rovnym sciotom nusispjaut. Aš savo atpūčiau, man gana. Tik juokas ima iš tų apologetų kur tvirtina, kad pučiu kasdiena bet viskas zašybys. Ant savęs pastebėdavau, kad kitą dieną po pūtimo smegenai "suminkštėdavo" o ir apsukos krisdavo.
Žodž its up to you
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 10:15 
Tema:
Atsakyti su citata

butent-reikia remtis medicinine literatura,o ne gandais apie draugelius
.pusti taves niekas nevercia bet kam tu zmones siurpini kiemo istorijom?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.19 10:34 
Tema:
Atsakyti su citata

A jau visai smegenai nupuvo? Kiemo istorija bliat. Tai mano draugams atsitiko. DRAUGAMS o ne girdėjau, kad kažkam kažkas kažką. Skaityti įdėmiau reikia ir mažiau pūsti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.19 10:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesivelk, Bembi, tai beprasmiška diskusija :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.19 10:51 
Tema:
Atsakyti su citata

niekad nebandžiau, bet labai norėčiau pamėginti.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 10:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
A jau visai smegenai nupuvo? Kiemo istorija bliat. Tai mano draugams atsitiko. DRAUGAMS o ne girdėjau, kad kažkam kažkas kažką. Skaityti įdėmiau reikia ir mažiau pūsti.


nusiramink,nera reikalo tokiai agresijai.

paprasiau papasakoti kas nutiko tavo draugams o tu man-skaityk literatura.....kurios pats akivaizdziai esi neskaites,nes kitaip zinotum kad niekas taip ir nesugebejo pagristi taip vadinamos 'Gateway' teorijos(apie tai kaip zole 'nuveda' prie kitu narkotiku)ir mokslininkai seniai jos nebelaiko rimta. jeigu tavo draugelius kas ir nuvede prie syrkes,tai ne zole o silpnavaliskumas, problemos seimoje arba dar gali buti simtas kokiu nors kitu priezasciu socialiniu galbut. pagalvok kodel tu pats neperki syrkes jei zole taip jau visus 'veda' i narkomanijos liuna
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.19 11:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Apie psichozes atvejus po apsiputimo irgi esu girdejus. Kiek zinau zole slapime galima aptikti net ir praejus astuoniom savaitem po, o riebaliniam sluoksni visa gyvenima.


tejsybe,slapime zoles pedsakus galima aptikti kad ir po keliu metu ypac pas nutukusius zmones.mat THC uzsilieka riebalu lastelese ir jei zmogus neaktyvus tai tie riebalai su visa zole ir kaupiasi kaupiasi labai ilgai.jei zmogus kiek paprakaituoja, dalis riebalu sudeginama ir thc patenka i slapima. bet kas is to?

o del psichozes-tai buna kai kuriems zmonems paranojos priepuoliai ar siaip kokia stipri reakcija,bet jie tik laikini-tol kol buni apsiputes.jei taip buna tai geriau ir nepusti.tiksliau po tokios reakcijos zmones paprastai ir patys nebebando.

o gandai kad nuo zoles zmones isproteja neturi pagrindo visiskai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą