:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.15 12:27 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
nelaikau as Beigbederio pigiu ir prastu rasytoju, be to jo pripazinima rodo ir jo dalyvavimas knygu mugeja Vilniuje, o gal jus teigsit, kad jos rengejai yra visiski diletantai kulturoje?


Butu zemaite gyva irgi ten dalyvautu, o dabar beresneviciais reikia tenkintis :)
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 12:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Butu dabar zemaite, manau is viso jos niekas nespausdintu. Mano nuomone ji prasta rasytoja, o iskilo tik kaip pirma moteris ar kaip ten.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.15 12:40 
Tema:
Atsakyti su citata

GRAD pirmas dalykas - prašau nekeisti ir nelipdyti iš sakinių teiginių - taip kaip tau patogu - juk sakei niekad nemeluoji - tai tuomet atidžiau cituok arba išvis necituok..

O apie koncepcija tai geriau nesiginčijus užtenka tiesiog palyginti jų dizainą su Audi, BMW, galų gale su japoniškų automobilių dizainu - pranauto prieš kitus - kaip kokie tai beformiai išsigimėliai...
Dėl dyzelinių variklių patikimumo tai gal 92/94 peugeot dyzeliai ir gavo kokybės sertifikatą (krovininių automobilių kategorijoje)..bet, kad prancūziški dyzeliai geriausi - tai čia senos naujienos:))
Dėl Renault Megane ir apskritai - pasiskaityk ne gamintojų ar pardavėjų vertinimų - o nepriklausomų profesionalų/ekspertų tyrimų medžiagos..

Paklausk Kilimandžaro kiek prancūzijoje trunka darbo diena jei nežinai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 12:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Parodykit kur mano citatoje buvo pacituota tai ko Jus neraset?
Toliau, as kalbejau ne apie gamintoju vertinimus, o apie nepriklausomu zurnalistu, nebent jus zurnalu "Keturi ratai" ir "Auto moto" nelaikot nepriklausomais? O del dizaino tai cia skonio reikalas, man pvz. vokiskos masinos yra labai nuobodzios, o prancuziskos preisingai issiskria ivairove.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis


Paskutinį kartą redagavo grad, 2005.05.28 13:11. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.15 12:56 
Tema:
Atsakyti su citata

mano sakinys buvo:
faktas yra tas, kad prancūzai degraduoja dėl savo tinginystės - palyginus su kitom eurovalstybėm...prieš daug metų gal ir pusė velniaus nacija buvo - ale dabar - gaidys....

tavo tariamas citavimas:
faktas yra tas, kad prancūzai degraduoja dėl savo tinginystės - palyginus su kitom eurovalstybėm...Automobiliai - dizainas - jokio konceptualumo.

Lietuviškiems žurnalams pardavėjai/gamintojai moka už reklamą ir tuo pačiu nurodo kas turi būti spauzdinama - tą dalyką tai garantuoju...O nepriklausomu galima pavadinti kad ir tokį gigantą kaip Autorewiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 13:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Bet as komentavau ne tinginyste, o Jusu pasisakyma del konceptualumo. Jokios probelmos nematau, galiu paredaguot ansktesni savo posta, niekas nuo to nepasikeis. O del to, kad zurnalistus laikot priklausomais, as irgi galiu sakyt, kad gal jus susijes su vokieciu ar japonu firmom ir esat saliskas. Irodymu reikia, kolega irodymu, o ne svaidytis zodziais.
Jeigu straipsnis parengtas gamintojo uzsakymu apie tai parasoma :PAGAL GAMINTOJO MEDZIAGA. Jei tai yra nepriklausomas tyrimas apie tai irgi parasoma, taigi prasom nekalbet netiesos.

P.S. na paredagavau, paziurekit ar kas nors pasikeite?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis


Paskutinį kartą redagavo grad, 2005.05.28 13:12. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.15 13:14 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Bet as komentavau ne tinginyste, o jusu pasakyma del konceptualumo. Jokios probelmos nematau, galiu paredaguot ansktesni savo posta, niekas nuo to nepasikesis. O del to, kad zurnalistus laikot priklausomais, as irgi galiu sakyt, kad gal jus susijes su vokieciu ar japonu firmom ir esat saliskas. Irodymu reikia, kolega irodymu, o ne svaidytis zodziais.
Jeigu straipsnis parengtas gamintojo uzsakymu apie tai parasoma :PAGAL GAMINTOJO MEDZIAGA. Jei tai yra nepriklausomas tyrimas apie tai irgi parasoma, taigi prasom nekalbet netiesos.


GRAD neieškok kvailių ir cituok atidžiai, nes skaitant tavo citatą gali pasirodyti, jog prieš tai buvusiame poste parašyta nesamonė...
Žurnalistų priklausomais nelaikau ir esu nešališkas prancūzų ir kiniečių automobiliams.
Žodžiais kaip pastebėjau svaidaisi tu ir ne tik šitoj temoj...
Su šiais lietuviškais žurnalais ir viena TV.laida esu gerai pažįstamas - todėl neaiškink man, kad aš durnas ir melagis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 13:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Vadinas durnas ir melagi esu as. Kagi jusu argumentai mane itikino, jie buvo taiklus ir logiski. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.03.15 15:23 
Tema:
Atsakyti su citata

dėl prancūzišku automobilių tau turiu pareikšti savo subjektyvią, automobiliais beveik nesidominčią nuomonę - man patinka prancūziški automobiliai, ypač Peugeot, seni Citroen. manau, kad čia ne diskusija kad prancūzai visai nieko neturi, o diskusija apie jų užsienio politiką ir mentalitetą. o šitose klausimuose aš turiu susidaręs savo subjektyvią nuomonę, kurią pasiruošęs ginti, t.y. kad prancūzų užsienio politika dažnai pjaunasi su bendra europine nauda, o ypač su Lietuvos, ta politika yra daugiau paremta įžeistų ambicijų gynimu bet kokia kaina, labai dažnai pasidarant juokingu. kas dėl prancūzų mentaliteto, tai kiek aš esu susidūręs su prancūzais jie taip pat paliko neigiamą įspūdį, jie yra arogantiški, tinginukai ir kvailai ambicingi. o neigti prancūzų indėlį į europinę kultūrą yra daugiau nei kvaila.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.15 16:15 
Tema:
Atsakyti su citata

bet vistiek joks politikas man neįpirš - kad jie gamina puikius ir kokybiškus automobilius:)
O dėl mentaliteto būčiau linkęs juo lygint su Rusais...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.03.15 16:24 
Tema:
Atsakyti su citata

yra panašumas, tik gal prancūzams ant galvos kokio tais caro tėvelio neužkrausi kaip rusams, beje kas keisčiausia tai jie pakankamai anarchistiški, o legionas jų kažkodėl nemėgsta :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.15 16:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Jie labiau anarchistiski uz Legiona, stai kame paslpatis. Pavydas. Beje kazi ar ar pacios idejos anarchizmo ne is Prancuzijos. Ten gi daug ju buvo utopistu: Sen Simonas, Furje, Monteskje.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.03.15 16:49 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
. O del to, kad zurnalistus laikot priklausomais, as irgi galiu sakyt, kad gal jus susijes su vokieciu ar japonu firmom ir esat saliskas. Irodymu reikia, kolega irodymu, o ne svaidytis zodziais.
Jeigu straipsnis parengtas gamintojo uzsakymu apie tai parasoma :PAGAL GAMINTOJO MEDZIAGA. Jei tai yra nepriklausomas tyrimas apie tai irgi parasoma, taigi prasom nekalbet netiesos.



Dirbau PR agenturoje, tai galeciau tau pasakyti, kaip ta objektyvi tiesa rashoma ir kaip naudojamos tos zymos REKLAMA ir PAGAL GAMINTOJO MEDZIAGA :))))))
grad ish kitos puses jus mane zavite jus toks radikaliai naivus ir vis dar tikintis sistemos tyrumu :))) na ir tarybine enciklopedija irgi :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.03.15 16:53 
Tema:
Atsakyti su citata

čia panašiai kaip ir "rekomenduotojų sąjunga/draugija/asociacija rekomenduoja" :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.15 17:01 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Jie labiau anarchistiski uz Legiona, stai kame paslpatis. Pavydas. Beje kazi ar ar pacios idejos anarchizmo ne is Prancuzijos. Ten gi daug ju buvo utopistu: Sen Simonas, Furje, Monteskje.


Pirmas anarchokapitalistas isties buvo francuzas Gustave de Molinari:



Betgi vienas praeities sviesuolis neisgelbes tokios zlugusios tautos. Kur ju siandieniniai Molinari? Nera ju. Didesniu pasalpu ir dotaciju siandien prancuzai reikalauja vietoj laisves.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą