:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.16 15:12 
Tema:
Atsakyti su citata

mnau, kad geriausia Užupio angelo dalis yra išraityti rėmėjų pavadinimai ant postamento, o angeločkas ten musėt visai ne apokalipsinis, o alkagolinis kaip ir dauguma ten gyvenančių meninykų. buvau viename Užupio meninykų vakarėlyje privačiame, su susidomėjimu stebėjau meninykų šeimos girtą barnį garsiai apie tai kaip jis jos netratina. o po to mergina dar jam ir veidan šniojo, menas jedreni feni :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.16 15:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Dėkui, Baisonėli, už naują temą :))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.16 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

man negaila, žmogus geras ir išauklėtas esu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 00:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Na na, čia nesigirk be reikalo, geriau apie užtėmytas panašias girtuoklystes pasakok :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 08:03 
Tema:
Atsakyti su citata

prisiminiau tokį nutikimą iš jaunystės, kuriame ir Meškiukas sudalyvavo. iš tų laikų, kai būdavau studentas, kai kartą į pusę metų nueidavau Apuokan, ir kartą į dvi-tris dienas mošnai gerdavau.

nuvėjom su Meškiuku į Apuoką, staliukų viršuje laisvų nebuvo, užtat prisėdom prie staliuko, prie kurio jau sėdėjo moteriškė tokia. išvaizdi, bet matosi, kad vyresnė už tuometinius mumis gal kokia dešimčia metų. ji sėdėjo viena, skaitė laikraštį ir gėrė alų. mes irgi gėrėm alų ir kalbėjom tarpusavy. ilgainiui (po keleto bokalų) pradėjom ir su ja kalbėti. nepamenu apie ką, tik pamenu, kad ji pabrėžė tuomet, kad esam už ją jaunesni (kai kurios išgėrusios moterys kažkodėl mėgsta tai pabrėžti). paaiškėjo, kad ji yra kokiatais dailinykė ir geria viena, nes taip švenčia oficialias skirybas su vyru. išgėrėm daug bokalų, užsidarius Apuokui dar nuėjom į Bixus, kažkokiu būdu prie mūsų kompanijos prisijungė ir Mokytojas ir dar kažkokia Mokytojo kursiokė ar kažkas panašaus. Lakėm lakėm, ir kablių vedami sugebėjom sėsti visi į taksą, prisipirkti degtinės ir nuvažiuoti pas tą meninykę išsiskyrusią. o ten - blia! - tikra bahemščikų lohova! - visos sienos nukrautos knygomis ir paveiksliukais, bardakas, visur šitie, blia, kaip jie ten, molbertai, teptukai visoki, dažai, drobės, atvirutės (ji ar jos ex-vyras berods meniškų atviručių paišytojais buvo), prisigėrėm iki nepaėjimo, Meškiuks, atrodo, dar sulaužė vieną iš jos kėdžių, ir smigom visi ten be atsiklausimų.
ryte buvo baisoka atsibusti bohemščikų lohovoj, bet kadangi atsibudom dar apygirčiai, išgėrėm likusią degtinę, ir išėjom (o gal mus išvarė jėga?), nesutaisę sulaužytos kėdės. ir daugiau niekada niekada ten nebegrįžom.

štai taip aš, jaunas būdamas, pabuvojau bohemščikų lohovoj.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.17 10:46 
Tema:
Atsakyti su citata

mano gražiausi lakimo momentai su meninykais susiję su glorious Skliautų kavine v gorode heroje Kaunas. ten iki šiol renkasi neva tai Kauno bohema, skulptoriai visokie, aktoriūkščiai, tapytojai-dažytojai ir panašus zbrodas. bet ten pakankamai linksma būna, todėl šis kabakas man liko vienu mieliausių širdžiai. vieną kartą sėdžiu gi, žiūrau utėliai surengė rankų lenkimo čempionatą, dalyvavo pora skulptorių, kažin koks tais dailinykas ir dar keli neaiškaus plauko piliečiai. pažiūrėjau aš į jų vargus, paėmiau dar ant drąsos ir nutariau pats sudalyvauti. ale jie nežinojo kad tuo metu aš labai pareigingai lankiau irklavimo treniruotes ir buvo priversti išversti kišenes savo statydami mano dorai laimėtą alų. po to atsimenu dar diskutavome apie religiją....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 14:19 
Tema:
Atsakyti su citata

Ach tu blia, paskutinius pinigus iš skurstančių kūrėjų atiminėji! Kaip tik privalėjai visiems nuskriaustiems pastatyt bent po litrą alaus, patemptų sausgyslių skausmui ir įžeistai savigarbai nuramint. Praktiškai brolžudys! :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.17 14:42 
Tema:
Atsakyti su citata

a vat toks aš jau genocido esu gerbėjas. nėra ko čia paskutines babkes ant alkagolio leisti, lai eina kurti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.11.17 15:19 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
a vat toks aš jau genocido esu gerbėjas. nėra ko čia paskutines babkes ant alkagolio leisti, lai eina kurti :)


Be nesaikingai apsvaigintu smegianu jokia kuriba yra praktishkai neimanoma. Todel jus ne tik brolzudys, JUS NUZUDETE MIANA!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 15:35 
Tema:
Atsakyti su citata

AŠ esu menininkas, tas pats kaip - AŠ esu alkoholikas..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.17 15:40 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Baisonėlis rašo:
a vat toks aš jau genocido esu gerbėjas. nėra ko čia paskutines babkes ant alkagolio leisti, lai eina kurti :)


Be nesaikingai apsvaigintu smegianu jokia kuriba yra praktishkai neimanoma. Todel jus ne tik brolzudys, JUS NUZUDETE MIANA!


o gal aš esu kaip tik naujos meno krypties - blaivios - iniciatorius (jokiu būdu nepainiokite mano misijos su Valančiaus erezijomis). o šiaip jei geri pagalvoji, tai nelabai išeina surasti meninyką abstinentą, nebent Povilaitį, bet tais tas a)ar apie tokius meninykus kalbame, b) užraukė lakti kai organizmas byrėti pradėjo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.11.17 15:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
[o gal aš esu kaip tik naujos meno krypties - blaivios - iniciatorius (jokiu būdu nepainiokite mano misijos su Valančiaus erezijomis).


Kaip zinia meninykas nenusvaiges negali, Jei ne alkoholis, tai narkata, je ne narkata, tai liubovj, jei ne liubovj, tai durnynas. Ishvada jus gerb. arba insimylejes arba pats zinot ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.11.17 16:30 
Tema:
Atsakyti su citata

karoče - menininkai tai priklausantys nuo išorinių veiksnių individai, kurie deklaruoja kad nuo jų nepriklauso.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.11.17 16:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
karoče - menininkai tai priklausantys nuo išorinių veiksnių individai, kurie deklaruoja kad nuo jų nepriklauso.


True...
True...

:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.11.17 16:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Vo vo, visi nuo ko nors priklauso, neprigulnų nėr. Apie bohemščikų priklausomybę svaigalams ir narkatai tai nuo žilos senovės legendos sklinda. Nu negali jie kitaip, matyt nabagai :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą